Zábřeh

Jakého specialistu hledáte?
  • Horní nám. 8/285, Olomouc Mapa

G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie

• Otorinolaryngolog

„Z celého srdce děkuji MUDr. Radan Vidura, Ph.D. a celému týmu RVmedCentrum za splnění mého snu. Děkuji za Váš věčně pozitivní a empatický přístup. Děkuji za absolutně bezbolestný průběh rekonvalescence bez komplikací. Při každé návštěvě i hospitalizaci o mě bylo postaráno jako o princeznu. Jste profesionál na svém místě a jednička v oboru. Je mi ctí nosit výsledek Vaší práce na svém obličeji a jsem opravdu vděčná, že jsem se mohla svěřit do Vašich rukou. Neskutečně moc děkuji za nádherný a dokonalý nový nos! Více

I.P.Pavlova 6, Olomouc Mapa

Fakultní nemocnice Olomouc - Klinika otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku

Plastická operace nosu

od 18 000 kč

• Purkyňova 103, Lanškroun Mapa

Oftex s.r.o.

• „Pan doktor Holibka je vynikající doktor; mívám záněty močových cest a na doporučení známých jsem začala chodit k panu doktorovi, který mně velmi pomohl a nasadil účinnou léčbu. Navíc je velmi příjemný a pohodový, všechno vysvětlí a dobře poradí. Více

Bezručova 5, Olomouc Mapa

Medicom´s s.r.o.- ambulantní zařízení

• „Z vlastní zkušenosti mohu říci.. velmi empatický, slušný, vzdělaný doktor a odbrorník na ortopedii. Byl jsem překvapen jeho lidským přístupem a snahou pomoci i nad rámec běžných lékařských výkonů. Opravdu skvělý lékař! Děkuji pane doktore! Více

Nerudova 640/41, Šumperk Mapa

Šumperská nemocnice a.s.,

• „Dobrý den. K paní doktorce chodím několik let a s lepší lékařkou jsem se ještě nesetkal. Je to odborník na svém místě. Vždy mi věnuje dostatek času a odpoví mi na všechny mé otázky. Je velmi pečlivá a empatická. Také musím kladně hodnotit její podání ruky při každé návštěvě. Děkuji Vám paní doktorko za Vaši péči! Více

Purkyňova 103, Lanškroun Mapa

Oftex s.r.o.

• Zubař, Dentální hygienistka,…  hygienista Více

„Bez komentáře je to profesionál naprostý tak jak p.doktorka K.Slaba je úžasná paní zubařka a dekuji ze k ni muzu docházet Bludský M. Více

M. R. Štefánika 3, Šumperk Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Při dlouhotrvajících stavech úzkosti, kdy už jsem z toho stavu byla zoufalá, jsem se po doporučení mé kamarádky s mým problémem obrátila na Míšu. A jsem moc ráda, že jsem tak udělala, Míša mi moc pomohla. Myslím, že jsem to nejhorší s její pomocí překonala a kdyby opět úzkost přišla, vím, jak s ní pracovat. Mohu tedy jen doporučit a zároveň tímto i Míše děkuji. Více

Fialova 416/3 Šumperk, Šumperk Mapa

psychoterapeutická spolupráce a poradna

• „K paní doktorce chodím už od 18let a je to úžasný milí vstřícný člověk. Vždy poradí,vysvětlí a upřímně mám k paní doktorce hodně přátelský vztah nejednou jsem ji plakala v ordinaci když se mi hroutil vztah s otcem mých dvou dětí... A to nejdůležitější zachránila život mé mamince kdybych ji k ní nepřivedla zřejmě by zemřela na rakovinu děl. čípku. I proto k ní stále chodím ikdyž už nějakou dobu bydlím v Praze.... Více

Sobotín 16, Šumperk Mapa

Mr. Štefánika 3, Šumperk Mapa

Náměstí Svobody 690, Rapotín Mapa

• Praktický lékař

„Pan doktor je velmi milý, chápavý a hodný. Je to opravdový odborník, který si ví rady a nestřílí diagnózy od pasu. Stejně tak i jeho sestřička je vždy hodná a vstřícná. Mohu vřele doporučit. Více

Slovanská 22, Šumperk Mapa

Coopermed s.r.o.

• „Pan Člupný dokázal rychle a účinně odhalit vzniklý problém a svou nestranností a profesionálním přístupem podpořit rozvoj vztahu otce s dcerou. Více

Palackého 2, Šumperk Mapa

Mgr. Jaroslav Člupný - psycholog

Psychologické poradenství

od 500 kč

• „jeden z nejlepších které znám.Sympatický,příjemný,pečlivý,vyslechne a poradí a hlavně léčí"jsem velice spokojená s M.Břečkou. Více

Čechova 43, Lanškroun Mapa

Sam.ord.lékaře spec.-neurologie

• „Myslím, že pan dokotor je výborný a svědomitý lékař. Oviňovat jej z toho že pije je sprostá pomluva.

M. R. Štefánika 3/967, Šumperk Mapa

Sanogyn s.r.o.

• „Chtěla bych za celou rodinu poděkovat panu doktorovi.Již několikrát nám zachránil syna Šimonka a vždy má k nám vřelý a milý přístup.Doktor zvelkým D.Moc Vám za vše děkujeme a jsme rádi,že právě Vy jste náš doktor.Rodina Strejčková Více

I.P.Pavlova 6, Olomouc Mapa

Neurochirurgická klinika

• „Výborný gynekolog, prožil se mnou těhotenství dvojčat a následně ještě další těhotenství, naprosto profesionální přístup, milý a ochotný mi pomoct, když bylo zle. Více

Horní nám. 8/285, Olomouc Mapa

G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie

• „jsem velmi spokojený ! Paní doktorka a sestřička úžasné obě ! Ošetření super ! moc vám děkuji Hezký den Jirka

Svitavská 36, Moravská Třebová Mapa

Zubní ordinace

• „je užasná !! laskavá a její přístup je super !! moc mi pomohla !! a sestřička je taky příjemná jsem moc ráda že tam mužu chodit Více

č.d. 504, Nový Malín Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Máme pana doktora rádi. Je milý, vtipný. Věci neokecává-řekne pravdu. Asi bude na ženské, ale který doktor není? Dávám mu jedničku. Petra Více

Čechova 43, Lanškroun Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost