Moravská Třebová

Jakého specialistu hledáte?
  • Otorinolaryngolog

„Z celého srdce děkuji MUDr. Radan Vidura, Ph.D. a celému týmu RVmedCentrum za splnění mého snu. Děkuji za Váš věčně pozitivní a empatický přístup. Děkuji za absolutně bezbolestný průběh rekonvalescence bez komplikací. Při každé návštěvě i hospitalizaci o mě bylo postaráno jako o princeznu. Jste profesionál na svém místě a jednička v oboru. Je mi ctí nosit výsledek Vaší práce na svém obličeji a jsem opravdu vděčná, že jsem se mohla svěřit do Vašich rukou. Neskutečně moc děkuji za nádherný a dokonalý nový nos! Více

I.P.Pavlova 6, Olomouc Mapa

Fakultní nemocnice Olomouc - Klinika otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku

Plastická operace nosu

od 18 000 kč

• Nádražní 42, Česká Třebová Mapa

Oftex s.r.o.

U Nemocnice 4, Svitavy Mapa

Oftex s.r.o.

• „Pan doktor byl velice příjemný a ochotný poskytnout nejenom zdravotní péči ale i psychickou podporu. Přišly jsme s dcerou bez objednání a sestra nám dala lístek s časem, kdy se máme dostavit, aby jsme zbytečně nemusely sedět v čekárně. Takže super organizace a sestra byla velmi příjemná a milá. Doporučuji všem Více

Hraniční 9, Svitavy Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - kožní

• „Vtipný, lidský, je to kapacita. Kdybych měl ještě osmičky, nechal bych si je opět vytrhnout tímto úžasným zubařem. Zapomněl jsem, jaké je to mít strach ze zubaře. Vřele doporučuji. Více

F.V.Krejčího 405, Česká Třebová Mapa

Ordinace praktického zubního lékaře

• „Chtěla bych za celou rodinu poděkovat panu doktorovi.Již několikrát nám zachránil syna Šimonka a vždy má k nám vřelý a milý přístup.Doktor zvelkým D.Moc Vám za vše děkujeme a jsme rádi,že právě Vy jste náš doktor.Rodina Strejčková Více

I.P.Pavlova 6, Olomouc Mapa

Neurochirurgická klinika

• „Pan doktor je velice sympatický člověk a odborník na svém místě. Nikdy nikoho z ordinace nevyhodí i kdyby člověk přišel s banalitou. Důkladně vyšetří a při nalezení zjevného problému doporučí další vyšetření či zákrok u specialistů, dopodrobna vysvětlí proč k problému došlo, jak a přesně i názorně ukáže kde. Vysvětlí i další postup léčby a doporučí co konkrétního ten který člověk může pro sebe udělat.. Domácí prostředí i oslovování a jednání je úplně jinde, necítil jsem se ani jako v ordinaci. S takovým přístupem jsem se ještě nesetkal :-)! Více

F.V. Krejčího 405, Česká Třebová Mapa

Sam.ord.lékaře spec.-ortopedie

• „jsem velmi spokojený ! Paní doktorka a sestřička úžasné obě ! Ošetření super ! moc vám děkuji Hezký den Jirka

Svitavská 36, Moravská Třebová Mapa

Zubní ordinace

• „Skvělá paní doktorka,která nic nezanedba

Kollárova 228, Svitavy Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• „Vybrala jsem si pana doktora k operaci ocnich vicek.Cekala jsem 3 mesice,ale stalo to za to.- Nadstandartne profesionální a lidský pristup.Vzdy mu zalezi na tom,aby odvedl skvelou praci.Chytry,sikovny a mily clovek a plasticky chirurg.Mohu jen a jen doporucit.???????????? Dekuji vam pane doktore. Eva Novakova ❤ Více

Školská 17, Zábřeh Mapa

Odborný lékař plastické chirurgie

• „Výborný lékař a charakterní člověk, prostě špička ve svém oboru.

Soudní 3, Svitavy Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Hodně dobrá psychoterapeutka. Současně profesionální i neskuteečně lidská. Nedělá z komára velblouda, ale rozhodně nezlehčuje. Ví co udělat, v pravou chvíli. Rozhodně doporučuji Více

Žižkova 14, Zábřeh Mapa

Ambulance klinické psychologie

• „S rehabilitací jsem spokojená, jen jsou tu dlouhé čekací doby, což ale nejspíš jen potvrzuje co jsem napsala.

Lanškrounská 213/30, Moravská Třebová Mapa

Moravská Třebová

• „Zdravím...jedna z nejúžasnějších lékařek, které jsem měla tu čest v životě poznat. Jen co člověk vejde do ordinace, cítí se jako s kámoškou na kávě. Paní doktorce za vše moc děkuji. Lucie Více

I. P. Pavlova 6, Olomouc Mapa

Oční klinika FN Olomouc

• „Velmi příjemná paní doktorka i sestřička. Tříletá dcera díky nim hezky spolupracovala při vyšetření. Paní doktorka je zkušená odbornice a zárověn lidská a přátelská. Balcárkovi Více

I. P. Pavlova 69, Olomouc Mapa

Odborný lékař oftalmologie

• náměstí Míru 37, Svitavy Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - ortodoncie

• Otorinolaryngolog

„Ja taky jsem spokojen dělal mě punkci já hrozně jsem se jí bál a vysvětlil vše podrobné do čeho du a nebylo to takové špatní jak jsem se to predstavoval Více

Svitavy, Svitavy Mapa

• „Nikdy jsem se nesetkala tak s výborným přístupem doktora. Velmi mě překvapil a pomohl nám. Má profesionální přístup, vše výborně vysvětlí a má dobré ceny. Můžu vřele doporučit. Opravdu jsem byla velmi spokojená. G Více

Felixova 1635, Česká Třebová Mapa

Veterinární klinika u nádraží

• „Je to nejlepší zubařka co jsem kdy poznal. Zákroky provádí zcela bezbolestně a kvalitně. Od te doby co k ní docházim tak nemám takový strach ze zubařské ordinace jako dřív ba naopak. A také od té doby chodim 2x do roka na preventivní prohlídky beze strachu a zbytečných obav z případného zákroku. A sestřička je také velmi milá a příjemná na pacienty. Více

F.V.Krejčího 405, Česká Třebová Mapa

• „Po nepovedené plastice LCA (předního zkříženého vazu) jiným doktorem jsem několik let měla bolesti i při obyčejné chůzi (ve věku 30 let). Při hledání pomoci jsem se obrátila na MUDr. Kalinu, který po podezření na špatně provedenou první plastiku provedl reoperaci. S obrovskou úlevou od bolestí a opět fungujícím kolenem můžu všem doporučit tohoto lékaře. Vlídný přístup a zájem o problém už je jen další bonus. Více

I. P. Pavlova 6, Olomouc Mapa

FN Olomouc, Ortopedická klinika