Boskovice

Jakého specialistu hledáte?
  • Psychoterapeut, Psycholog

„Sedenia u Petra boli mojou prvou skúsenosťou s psychoterapiou, a musím povedať, že toto rozhodnutie som nikdy neoľutovala. Na odporúčanie som k nemu začala chodiť na terapie po prvom covidovom lockdowne, kedy ma s náhlou zmenou životného štýlu dobehli nespracované veci z minulosti a životná neistota a nespokojnosť. Aj napriek tomu, že pre mňa nebolo jednoduché sa zo začiatku na sedeniach otvoriť, Peter dokázal vytvoriť bezpečnú atmosféru a počas našej 18 mesačnej spolupráce mi veľmi pomohol. Môžete sa mu zveriť s čímkoľvek a bude vám trpezlivým a láskavým sprievodcom. Za seba môžem skonštatovať, že za tú dobu, čo som k nemu chodila, sa mi výrazne zvýšila životná spokojnosť, zlepšili vzťahy s rodinou a podarilo sa mi spracovať traumu z bývalého vzťahu, takže som si našla nového partnera. Vrele odporúčam. Více

17. listopadu 25, Boskovice Mapa

Psychologická terapie a poradenství - Poradna Boskovice

od 800 kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Zachránila mi život v nejtemnějších chvílích mého života. Skvělá psychoterapeutka, skvělý člověk. Naučila mě pracovat se svou myslí a obohatila tak můj život. Šárce patří velké díky za to co a jak dělá. Více

Jamné 45, Tišnov Mapa

Psychologické poradenství, psychoterapie - Mgr. Šárka Kohoutková

600 Kč

• Psycholog, Dětský psycholog

„Paní psycholožka je výborná, mohu jen doporučit. Chodíme k ní skoro půl roku se synem a řešení problému, který není lehký, je na dobré cestě. Přístup k synovi, i k nám rodičům je profi a citlivý. Velice nám pomohla. Více

Seifertova 3, Blansko Mapa

Mgr. Ivana Jakubeková

Cena nebyla přidána

• „Zatím jsme byli u pana doktora jenom jednou ale mám pocit, že nad pacientem opravdu přemýšlí jak mu pomoci. Vše vysvětlí a při tel. konzultaci je také ochotný. Více

Masarykova 1355/12, Blansko Mapa

Ambulance dětské neurologie

• „Prozatím pouze první návštěva, velmi příjemná dáma, z mého pohledu byl definovaný čas využit efektivně. Neslibovány nereálné výsledky, naopak jasně vysvětlen další postup, dohoda bez okolků. Těším se na další pokračování. Více

Rožmitálova 14, Blansko Mapa

Poradna a terapie Blansko

Individuální psychoterapie

600 Kč

• „Pan doktor je výborný a přesný diagnostik!! Velmi příjemný člověk, stejně tak jeho paní. Vyšetření je rychlé a pečlivé. Byla jsem opravdu spokojená. 1 hvězdičku strhávám kvůli opravdu dlouhému čekání. V čekárně strávíte celé dopoledne. Více

17. listopadu 2341/17, Boskovice Mapa

Ultrazvuková diagnostika

• „Bohužel jsem se připojil k řadě lidí, kterým se stal při lyžování úraz kolene. Na doporučení mojí kamarádky, které mamka tam pracuje, jsem zvolil Surgal Clinic a nelituji. Operaci prováděl MUDr. Petr Otiepka a bylo vidět, že s tím má bohaté zkušenosti. Letos už si nezalyžuji, ale věřím, že díky rehabce, na kterou docházím po operaci, zase lyžovat budu. Více

náměstí Míru 24, Tišnov Mapa

Otiepka ORTOPED

• „K panu doktoru můžu říct jen to, že je velice profesionalni, laskavý, mily, pratelsky, kvalifikovany odborník. Je to člověk na pravém místě !!! Preji mu jen Vsechno Dobré, Lucie Koukalova Více

Pod Klášterem 17, Letovice Mapa

Nemocnice Milosrdných bratří Letovice

• „Pani doktorka skvela, ma lidsky pristup, hleda nejvhodnejsi lecbu podle potreb pacienta. Mohu jen doporucit!!!

Sadová 33, Blansko Mapa

Dermatovenerologie

• Internista, Logoped, Neurolo… g, Ostatní, Psychiatr, Psycholog Více

Nádražní 10, Blansko Mapa

Soukromá klinika LOGO s.r.o.

• Praktický lékař

„nojo,jenže si toho bere nějak moc a pak tak tak stíhá a již po kolikáté se mi stalo,že v ordinaci přímo před pacienty pospával...je to taky jenom člověk a aby se mu někdy nevymstilo,ani se pořádně nevyspí,sedne za volant a jede do další ordinace....má jich několik.Proč se tak honí a stresuje,že se ani pořádně nevyspí?! Aby někdy za volantem neusnul a nebyl malér.To by si opravdu nezasloužil. Jinak dobrý. Více

Malé Hradisko 148, Malé Hradisko Mapa

Protivanov č.d. 31, Protivanov Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „I když nejsem z Bk a musím dojíždet jsem naprosto spokojená i můj syn a dcera se nechali zaregistrovat,máme už i vnučku,která měla dlouhodobé zdravotní potíže,které se u pana doktora do půl roku zcela ztratily,přítel dcery také poprosil o registraci včetně jeho zaměstnanců.Z toho našeho případu je vidět že jsme naprosto spokojené a přejeme panu doktorovi mnoho zdraví.Ševčíková Více

Svitavská 1a, Blansko Mapa

• Praktický lékař

„Paní doktorky je pro svitávecké občany škoda, měla by chodit častěji na dovolenou aby také poznali jiné lékaře a teprve potom by snad docenili co v paní doktorce mají. Čím více pro ně dělá, tím více vyžadují a berou za samozřejmé i věci které dělá pro ně navíc i na úkor svého osobního volna.Její chybou je přílišná skromnost a neprůbojnost. Více

Školní 457, Svitávka Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „S Janou Kolečkovou Schmerglovou som sa stretol pri rieseni osobneho problemu. Moj nazor je ze krem vysokej expertizy a odbornosti je to integritny clovek. Rozhovor je uvolneny a umysel alebo ciel oboch jednotlivcou je pomoct najst odpoved, riesenie...K zaveru mozem povedat lem to ze som bol nad mieru spokojny z rozhovoru a komukolvek jej odbornost a pristup mozem s istotou odporucat. Více

Komenského 15, Blansko Mapa

Psychoterapeutka Jana Kolečková Schmerglová

Individuální psychoterapie

450 Kč

• Praktický lékař

„Od predchádzajúcej zkúsenosti v Blansku s praktickým doktorom som mnoho nečakal. Ten predtým sa mi ani nepodíval ldo ocí, hneď vypísal hromadu liekov - jak keby som mal 70 rokov a šiel si hlavne pre lieky - bez urážky. Pán Danda ma prekvapil jak je možné sa v dnešnej dobe kde stojí pred ordináciou mraky ľudí, venovať pacientovi dostatočný čas. A ten som presne dostal, čo je základ vyšetrenia!. Registráciu zvádol bez nutnosti za každú cenu (predtým som bol prakticky zdravý) chodiť pre kartu k bývalému doktorovi. Konečne funguje aspon trochu moderná doba a digitalizácia. Takže registrácia na jedničku a čo sa týka nemoci kvôli ktorej som ho navštívil. Pozisťoval čo sa dalo a kvôli závažnosti okamžite poslal k špecialistovi. Podľa môjho názoru ideálna volba než experimentovať rôznymi liekami. Sestrička mimochodom len doplnila túto príjemnú atmosféru. Liečba zacína psychykou a to si pán doktor uvedomuje! Ďakujem. Více

Sadová 33, Blansko Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Jsem pacientka dcery pana doktora. A s přístupem obou lékařů (MUDr. Pokorného i MDDr. Pokorné) jsem naprosto spokojená! Zuby mám krásně spravené, lidský přístup a profesionalita je na místě. Až je mi skoro líto, že za 3 měsíce rovnátka sundám a už k nim nebudu docházet. Oboum lékařům velmi děkuji!!! :-) a DOPORUČUJI!! Více

Antonína Dvořáka 4, Blansko Mapa

ORTODONCIE

• „Paní Mudr Chroustové a Mudr.Železné velice děkuji za vyřešení mého problému a bezproblémovou operaci v Boskovické nemocnici.Nemohu si na nic stěžovat. Více

Smetanova 757, Tišnov Mapa

Gynekologie a porodnictví

Komenského 429, Lysice Mapa

gynekologie a porodnictví

• „Paní doktorka je vyjikající chodím k ní přes 9 let a jsem s ní maximálně spokojená. Je to profesionálka na svém místě, každý problém se snažila co nejrychleji vyřešit k obojí spokojenosti. Děkuji a všem doporučuji Více

Budovatelská 443, Černá Hora Mapa

Gynekologie a porodnictví