Vyškov

Jakého specialistu hledáte?
  • „Pani doktorka je vynikajúca špecialistka. Do ordinácie som prišla s otvoreným skusom. Bola som na viacerých konzultáciach u roznych odborníkov. Vo vzájomnje zhode mi chceli lámať sánku a potom do čeľusti vsadiť implantáty, aby sa mi zuby nevracali znova do starého stavu po ukončení liečby. Pani doktorka mi vysvetlila systém Invisaligne. Ako funguje a aj to, ako pracuje s otvoreným skusom. Chovala sa ku mne ako k rovnocennej, bez nadradenosti z pozície špecialistu, čo ma presvedčilo o tom, ísť k nej na liečbu. Pomerne dlho vymýšľala plán liečby, dokonca ho konzultovala s niekoľkými špecialistami zo zahraničia (bolo mi povedané, že som prednáškový prípad a nie raz :-)). V skratke, po mnohých simuláciách vymyslela plán liečby a neváhala, pokiaľ sa jej niečo nezdalo v procese liečby, prerušiť stávajúci vývoj a nahradiť súčasné dlahy novými podľa scanu a ďalšej PC predikcie. Výsledok je nad očakávania. Hneď na začiatku mi povedali všetci ortodontisti, že nebude liečba100% :-) ale úprimne, sama som prekvapená s výsledkom. Mám po liečbe, trvala cca 3 roky (normálne trvá kratšie, ale mala som skutočne veľkú dieru medzi hornými a dolnými zubmi a predkus). Mala som celkovo tri korekcie dlah (čítajte, nový scan a nové dlahy, aby sa všetko vyvíjalo ako má) a teraz už mám len fixačné dlahy, ktoré budem nosiť, aby sa sánka nevrátila do povodného stavu. Zhrnuté: pani doktorka vie čo robí, perfektne ovláda celý proces korekcii, vie, čo robia rozne typy rovnátok, ako sa chovajú zuby (myslí aj do budúcna, nie len na krátkodobý výsledok), chápe ako pracuje invisaligne, ale aj iné typy rovnátok. Takže dokáže poradiť. Všetko vysvetľuje a vo finále pochopíte aj vy, čo a ako a ako sa máte správať počas liečby. Za mňa, perfektné! Více

Palánek 373/19a, Vyškov Mapa

Flortho s.r.o.

• „Přestože celý život dělám "vrbu" svým přátelům, rodině, nastala situace, se kterou jsem si nevěděla rady. Vyhledala jsem tedy odbornou pomoc - paní doktorku Košťálovou. Úlevu jsem cítila hned po první návštěvě. Nespornou výhodou paní doktorky jsou široké odborné i životní zkušenosti, díky kterým posoudí klientovu situaci a nastaví správné "zrcadlo", abych se sama zorientovala a společně jsme našly východisko z daného problému. Děkuji paní doktorce za její lidský přístup, za to, že jsem v její přítomnosti beze studu mohla vyplakat svoji bolest a za to, že mi nic nevnucovala. Vše šlo přirozeně, příjemně a všem hledajícím a potřebným mohu vřele doporučit. Marie Více

Kotlanova, 1a, Brno Mapa

MUDr. Věra Košťálová - mentální hygiena (duševní zdraví, výživový poradce)

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Velice příjemné jednání a profesionální přístup. Moc hezké a čisté prostředí čekárny i ordinace. Člověk se v ordinaci cítí hned lépe, když se setká s takto milým člověkem, jako je paní hygienička. Mohu všem jen doporučit. Více

Brno, Langrova 1d, bytový dům Pegas, Brno Mapa

CENTRUM ÚSMĚVŮ - SPECIALISTA NA VAŠI DENTÁLNÍ HYGIENU

• „Nemohu jinak než všem doporučit - velmi milá paní doktorka, ke které se nebojíte chodit i celý tým zaměstnanců. Profesionální personál, moderní metody a vybavení, přátelské prostředí, krásná nová ordinace, nadstandardní péče. Nemám nic, co bych vytkla. Škoda, že se mi už jinde dřív nedostalo takové péče jako tady. Více

Husovo nám. 2268/45, Prostějov Mapa

ProEste s.r.o.

Bělení zubů

od 5 000 kč

• „Maximální spokojenost! Pan doktor, sestřičky, krásná ordinace, přístup... Všem doporučuji! Kateřina M.

Jiřího Wolkera 495/3, Vyškov Mapa

Privátní gynekologicko - porodnická praxe

• „děkuji paní doktorce, velmi mi pomohla po Covidu, pečlivě vyšetřila, včetně celkového vyšetření na "kabině", léčba pomohla a jsem už bez obtíží, sestřičky taky skvělé, jak v ordinaci na Karlově, tak na "kabině" na ul. Janáčkova Více

Karlov 1, Prostějov, Prostějov Mapa

Odborný lékař TRN

• Praktický lékař

„člověk se srdcem na pravém místě. Nejlepší doktorka, milá, ochotná a hlavně lidská! nikdy bych neměnila

Praktická lékařka

• „Odb.as. MUDr. Jiří Jochymek, Ph.D. je opravdovým profesionálem s lidským přístupem k pacientovi. Vždy nám dokázal srozumitelnou formou vysvětlit postup další léčby naší dcery Kateřiny, které prováděl otevřené repozice obou kyčlí ve velmi špatném stavu. Jsme mu opravdu vděčni a doporučujeme. Více

Purkyňova 36, Vyškov Mapa

Ortopedická ambulance

• Praktický lékař

„Ke každému pacientu přistupuje velice příjemně, není jednou z doktorek typu: ,,Odpovídejte ano ne ať se s vámi nemusím zdržovat moc dlouho." Více

Langrova 4, Brno Mapa

Praktická lékařka

• „Jsem moc ráda, že jsem našla někoho, kdo přibírá nové pacienty. Chodíme sem všichni, děti i manžel. Nelituji že jsem udělala tuhle změnu a přešla jsem k paní Halašové. Jsem nad míru spokojená. Ochota, přístup, trpělivost, jednání. Moc si toho vážím a obdivuji, protože stále mají plné ruce práce a i přes To jsou tak příjemní Více

sídliště Svobody 3533/34, Prostějov Mapa

Pvdentalstudio s.r.o.

• „Pan doktor i sestřička jsou úžasní. Po roce usilovné práce mám konečně úsměv, za který se nestydím . Moc vám děkuji, ze jste mi dokázali takto zlepšit život Jste úžasní Více

Joklova 102/18, Vyškov Mapa

Zubisko stomatologie

• „Pana doktora znám od svých 4 let. V době tohoto příspěvku je mi 30 a nikdy mě ani nenapadlo, že bych se svými dětmi chodila jinam. Nejen, že má neskutečně lidský přístup, ale jeho profesionalita a neustálé vzdělávání se s obrovským přesahem než požaduje lékařská komora svědčí o tom, že je to opravdu člověk na svém místě. Jako malá jsem se k němu těšila i s největšíma horečkama. Zachránil mě před trháním mandlí a naučil jak důvěřovat svému tělu. Na tohle asi nikdy nezapomenu. Budete mít pocit, že je o vás skutečně od srdce postaráno, že jste tu opravdu vítáni a věřte, že to tak opravdu je. Jsem mu neskutečně vděčná za práci, kterou odvádí a myslím, že s manželem jsme schopni to vyhodnotit i z profesionálního hlediska (jsme lékaři). Kéž by bylo víc takových. Více

Na Vyhlídce 19/171, Prostějov Mapa

Dětské a dorostové lékařství, s.r.o.

• „S paní doktorkou jsem velmi spokojena. Vše dělá velmi pečlivě, zákroky od ní nebolí. Pokud se jedná o placení určitých zákroků, vždy nabídne dvě varianty a všechno vysvětlí. Už bych neměnila, opravdu mohu jen doporučit. Více

Horníkova 2485/34, Brno Mapa

Šikovní zubaři

• Psychoterapeut, Psycholog

1 názor

„K paní magistře chodím krátce, ale je velmi pozorná. Poprvé mám pocit, že moje trápení někoho zajímá.

Psychologie Eva Nekvapilová

Krizová intervence

od 400 kč

• „Skvělý pan veterinář a má i skvělý tým dalších doktorů. Skvělý přístup a maximální odbornost. Navíc se nesnaží z lidí "tahat" zbytečně peníze a to se dneska jen tak nevidí. Více

Tyršova 11a , Vyškov Mapa

Veterinární ordinace

• Internista, Diabetolog

„Skvela lekarka,ktera perfektne leci, prip.doporuci edukaci a ma zajem o pacienta jako celek. Mohu jenom doporucit.

Komenského 733, Bílovice nad Svitavou, Brno Mapa

Surgal ambulance s.r.o., interní a diabetologická ambulance (út,čt)

• Internista, Logoped, Neurolo… g, Ostatní, Psychiatr, Psycholog Více

Nádražní 10, Blansko Mapa

Soukromá klinika LOGO s.r.o.

Horníkova 34, Brno Mapa

Soukromá klinika LOGO s.r.o.

• „Paní magistra působí velice mladě, což bylo velkým pozitivem v přístupu k mému synovi. Je silně empatická a naslouchající! S termínem ochotná vyjít vstříc. Děkujeme! Více

Koláčkovo nám. 727, Slavkov u Brna Mapa

CE-DI-RO, z.s.

Psychologické poradenství

od 400 kč

• „Mně pan doktor zachránil nohu (26let po úraze) a manželovi "opravil" koleno.Na pana doktora nedám dopustit a vřele jej DOPORUČUJI i ostatním pacientům!Už, aby se nám z té ciziny vrátil.... Více

Janáčkova 10, Prostějov Mapa

Odborný lékař ortopedie