Kroměříž

Jakého specialistu hledáte?
  • „S paní doktorkou jsem byla velmi spokojená. Příjemná, pečlivá, vše vysvětlí. Její péči určitě doporučuji.

Moravcova, Kroměříž Mapa

Ordinace MUDr. Roman Laštůvka

• Internista, Imunolog, Alergo… log Více

„Moc hodná, milá, profesionální paní doktorka. Sestřička nejlepší, co jsem kdy potkala. Obě jsou úžasné. Na příští návštěvu se těším. Doporučuji!!!! Více

Moravská 51, Kroměříž Mapa

MUDR.Eva Tilšarová - Alergologie a klinická imunologie

• Moravcova, Kroměříž Mapa

Ordinace MUDr. Roman Laštůvka

• Pediatr, Kardiolog

„Pan doktor je člověk na svém místě. Syn se návštěvy moc bál ale z pana doktora i sestřičky byl nadšený. Moc děkujeme ještě jednou. Takových laskavych doktorů prosím více děkujeme a všem moc rádi doporučíme Více

Havlíčkova 660, Kroměříž Mapa

Dětská kardiologická ambulance

Havlíčkova 814, Kroměříž Mapa

Dětská a prenatální kardiologie- MUDr.Róbert Jeník

• „Paní doktorka je moc milá, příjemná a hodná, sestřička ještě více. Nedělá jí problém pacienta poslat na vyšetření ke specialistům, a toho si opravdu cením. Pokud nejste příznivci antibiotik, je ochotná naslouchat a situaci řešit i jinak, pokud je to samozřejmě možné. Slovní spojení "lidské jednání" perfektně vystihuje tuto sehranou dvojici úžasných žen. Krásné podkrovní prostory jsou třešničkou na dortu. Marcela H. Více

Komenského náměstí 372/14, Kroměříž Mapa

• „Je to cca 7 let, co jsem přišla k panu doktorovi s vyrážkou na obličeji. Navštívila jsem předtím 3 doktory a nikdo nedokázal říct, co to je. Pak mi doporučili doktora Zajace a on zjistil, že mám periorální dermatitidu, což je nemoc, kterou má 1 % lidí. Z nemoci mě vyléčil a nemoc se již nevrátila. Je milý, vstřícný a hlavně velký odborník, vřele doporučuji! Více

Komenského náměstí 14, Kroměříž Mapa

Zdravotní středisko Komenského Kroměříž

• „K panu doktoru Macháčkovi chodím pravidelně již řadu let a jsem s ním nadmíru spokojen. Vždy pečlivý, profesionální a bezbolestný přístup. A i když za ním nyní dojíždím 70 km, tak rozhodně nelituji, právě naopak. Opravdu vřele doporučuji a zároveň panu doktoru děkuji. Více

Malý Val 1552, Kroměříž Mapa

Praktický zubní lékař

• „Dnes jsem byla u pana doktora Michla na extrakci osmičky ve Zlíně a musím říct,že lépe sem si nemohla vybrat!Pan doktor úžasný, milý,vše vysvětlit,po injekci se ptal jestli to cítím, když sem řekla že ano,tak mi dal ještě jednu injekci.Pri zákroku vtipkoval, takže sem neměla čas se ani bát Zákrok nebolel a to sem měla osmičku rostenou do sedmičky a tu nepoškodil,ale zachránil.Sestřičky taky milé, usměvavé,hodne.Priste už jedině sem. Více

Komenského náměstí 370/10, Kroměříž Mapa

• „Paní doktorka je moje první a doufám, že i poslední praktická lékařka :-) Je lidská, naslouchá a je ochotná. Prostředí je vybavené a čisté. Sestřička je milá, přátelská. Jediná nevýhoda je dlouhé čekání v čekárně. Více

nám. Míru 3287, Kroměříž Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Pan doktor je člověk na svém místě,pečlivý,ochotný,dokáže vše vysvětlit,ale nevnucuje svoje názory,příjemný a velice LIDSKÝ.Jen díky němu mám tři děti a jsem za to vděčná.Odhalil mi genetickou vadu,podpořil,pomohl...DOPORUČUJI Více

Vejvanovského 374/2, Kroměříž Mapa

• „Jen chvala, tak mili lidi a ta profesionalita:))) naprosta spokojenost i muj maly syn spolupracoval a bez jedineho protestu ukazal zuby, opravdu važme si takovych sluzeb!!! Více

Kovářská 10, Kroměříž Mapa

Havlíčkova 7/789, Kroměříž Mapa

DENTA - Comfort s.r.o., ortodoncie

• „Vynikající zubní lékařka, milá, ochotná. Spolu se sestrou Karlou jsou skvělý "tým". Maximální spokojenost.

Riegrovo náměstí 149, Kroměříž Mapa

Praktická zubní lékařka

• „Vynikající lékařka, kterou jsem měla tu čest poznat. Má velice milý a citlivý přístup, pacienta poslouchá a důvěřuje mu, profesionální a zároveň velmi laskavá. Sestřička je moc milá a hodná, když je problém v telefonu mě nikdy neodbyde a snaží se rychle pomoci!! Je to skvělý tým, který moc doporučuji!!! Více

Gen. Svobody, Kroměříž Mapa

Kroměříž

• „Jsem u něj více než 10let a s tímhle lékařem jsem více než spokojená ...,a jak jedna paní už zmínila lepší odcházet s úsměvem na tváři než zakaboněný na celý svět ... Tenhle lékař dokáže hodit do klidu,když pozná,že Vám není dobře na duši !!! Více

nám. Míru 3287, Kroměříž Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Po tom, co moje předchozí pediatrička několikrát podcenila můj zdravotní stav jsem se rozhodla přejít na doporučení rodinného příslušníka k panu doktorovi. Hned po první návštěvě mi padl do oka a poté několikrát opravdu pomohl. Navíc má skvělý přístup k pacientům, je milý, pozorný a hlavně všímavý! Za mě palec nahoru! :) Více

Tovačovského 437, Kroměříž Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K paní zubařce chodím už od malička a neměnila bych. Vždy byla velmi milá, ochotná poradit a měla k ruce skvělé sestřičky. Je velmi lidská a empatická a aktivně se mnou při každé návštěvě komunikovala. Utvrdila mě v tom, že k dobrému zubaři se pacienti nebojí chodit. Její práci s mými zuby chválila i zubařka při mé výjimečné návštěvě zubní ambulance v Kroměřížské nemocnici. Jediné mínus je dlouhá čekací doba při objednání, což ale chápu. Sama bych každému člověku přidělila jednu paní Mlčákovou, kdybych měla tu moc. Více

náměstí Míru 2a/350, Kroměříž Mapa

Bono DENT s.r.o.

• Imunolog, Alergolog

„Pan doktor vzdy byl prijemny a pratelsky. Ma nepredstirany zajem o pacienta. Nikdy dlouho necekam. Pokazde odchazim spokojena. Více

náměstí Míru 3287/13, Kroměříž Mapa

Alergologie Kroměříž

• „Jsme maximálně spokojení.Děti se dokonce těší k zubaři.Chodíme k němu celá rodina. Kdyby byli všichni lékaři takoví,...... . Více

Komenského náměstí 370, Kroměříž Mapa