Vsetín

Jakého specialistu hledáte?
  • „jsem s paní doktorkou hodně spokojená.Nikdy jsem s ní neměla jediný problém,pokaždé mi ochotně pomohla,poradila,uklidnila.Při jakýchkoliv potížích vždy vyléčila,nikdy nic nepodcenila.Přístup profesionální,přihlásím k ní ráda své 2 dcery. Více

U Nemocnice 980, Valašské Meziříčí Mapa

Ordinace gynekologa

• „Jeden z nejlepších ortopedu v Česku.nekoluk měsíců jsem se trápila s bolestí kolene u jiných ortopedu ani jsem nedoufal že jse bolesti zbavím pak jsem poznala pana sureho druhý den jsem hned šla na operaci akutně.vse mi zpravil skvele a mám po bolesti jinde bych už nešla pan doktor je hvězda.dekuji moc a jenom doporučuji. Více

Palackého 481, Rožnov pod Radhoštěm Mapa

ORTHES, spol. s r.o.

• „MUDr Ziegler mě operoval obě oči se šedým zákalem.Jeho přístup k operaci a chování,nejen jeho ,ale i ostatních pracovníků NeoVize Brno,se kterými jsem přišel během vyšetření a operace do styku hodnotím jako profesionální.Za celý svůj život/je mi 64 let/jsem se nesetkal s takovým přístupem.Všem,kteří na tom mají zásluhu ještě jedou moc děkuji za to,že opět vidím jako rys.Dávám 100%,ale vím,že je to málo.Ještě jednou velké díky NeoVize! Více

Nemocniční 955, Vsetín Mapa

ZIRIS Oční centrum, s. r. o.

• „Paní doktorka je velice příjemná. Zájem o pacienta je opravdový,vždy se snaží vypátrat kde je problém a naordinovat vhodnou léčbu. Jsem ráda,že taková doktorka ve Slušovicích je. Ne že bych k doktorům chodila ráda,ale když už ho člověk potřebuje tak tady v této ordinaci se člověk cítí příjemně nejen díky vzhledu,ale také díky sympatické sestřičce i doktorce. Více

Vítězství 101, Slušovice Mapa

• „Opravdu skvělý zubař a profesionál. Trhání osmiček u něho proběhlo bez problémů od objednání, přes konzultaci, samotné trhání i následnou péči. Vše detailně vysvětlí, poradí a samotný zákrok precizně provede. K vysoké úrovni přispívá např. i samotná čekárna (prostorná a pohodlná) a v neposlední řadě milá a ochotná sestra, která se mi dokonce omluvila za delší čekání, které bylo zapříčiněno předchozím akutním zákrokem. Ještě jednou touhle cestou panu doktorovi a jeho asistentce moc děkuji. Více

Odborné zubní ordinace MUDr. Tomáše Garlíka

• „K panu doktorovi chodím o malička už 25 let a nikdy jsem k němu ani od něj nešla se strachem. Pan doktor je velice šetrný a nikdy mě žádná návštěva nebolela, dokonce i trhání všech osmiček, jak kdyby nic. Všechny postupy vysvětluje a komunikuje s vámi po celou dobu prohlídky. Dokonce ikdyž s němu přijdete po více jak roce, tak si pamatuje o čem jsme se bavili minule. Nyní bydlím o 350km dál, ale i přes tuto vzdálenost si ráda na kontrolu přijedu sem. Nikdy bych neměnila!!! Více

Nový Hrozenkov 847, Nový Hrozenkov Mapa

Stomacentrum

• Endokrinolog, Diabetolog

„V této ordinaci je všechno na jedničku. Ochota, domluva, vstřícnost a příjemné jednání. Za mne jsou na jedničku.

Vsetínská 853, Valašské Meziříčí Mapa

Ambulance diabetologa a endokrinologa

• Praktický lékař

„Velmi ochotná a jak psal někdo přede mnou, tak zkoumá všechny možné věci, a v podstatě nic neponechává náhodě, i když se ukáže že jsou to banality Více

Turkmenská 660, Vsetín Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Pana doktora Bláhu nenavštěvuji dlouho,ale musím říct,že je velmi hodný lékař s lidským přístupem,měla jsem možnost díky mému zdravotnímu stavu poznat již docela dost lékařů a pan doktor Bláha je jeden z mála s takovým to přístupem,nedávno jsem byla u něj aplikovat gelovou injekci do kolene,musím přiznat,že vpich jsem od pana doktora vůbec necítila a moje další reakce by se dala srovnat s chováním asi pětiletého dítěte,jiný lékař by mě asi rovnou vyhodil zavřenými dveřmi,ale pan doktor mi začal popisovat situaci že ještě kousek a bude to aplikované a docela mě povzbuzovat abych vydržela.Takových lékařů je opravdu velmi málo a já si ho nesmírně vážím a slibuji,že se polepším!!! Více

Zašovská 778, Valašské Meziříčí Mapa

Medica Chirurgica s.r.o.

Ortopedické oddělení Vsetínské nemocnice

• „K paní doktorce, chodím už hodně let, a jsem sní spokojena. Dokonce k ní chodím i se svým synem (trpívá na ječné zrno) a i co se týká péče o mého syna je šikovná a má pěkný přístup a pochopení. Sestřička je někdy taková, že vypadá že ji obtěžují pacienti, ale je to proste jen člověk, jako každý jiný. Takže za mně neměnila bych :-) Více

Josefa Sousedíka 1204, Vsetín Mapa

Odborná oční ambulance

• „Nejlepší paní zubařka, ke které jsem kdy chodila. Vždycky ochotná a usměvavá, precizní a lidská. Líbí se mi, že v průběhu zákroku se vás vždy ptá, zda je všechno v pořádku, zda něco nebolí apod. ROZHODNĚ DOPORUČUJI! (Doufám, že z mateřské se vrátí co nejdříve. :)) Více

Podřevnická 10, Želechovice nad Dřevnicí Mapa

• „nikdy nebyl s tímto lékařem žádný problém a jde vidět, že se ve svém oboru vyzná.

Hradská 309, Lukov Mapa

MUDr.Minařík Antonín všeobecný praktický lékař

• „Velice milý, ochotný, vtipný, empatický. Budu doporučovat. V čekárně jsem strávila jen 5 minut bez objednání.

Nemocniční 945, Vsetín Mapa

• „k pani doktorke chodím so svojou polročnou dcérou a neviem si ju vynachváliť. je veľmi milá na dcéru ako aj na mňa, pýta sa, vypočuje, neponáhľa. je veľmi podporujúca a pýta sa aj na môj názor a prianie. ochotná poradiť aj po telefóne. za nás maximálna spokojnosť Více

Valašské Meziříčí Mapa

• Praktický lékař

„Mám s panem doktorem dobré zkušenosti. Každopádně jsem ráda za ochotu a péči, kterou lékař poskytuje. Je lehké kritizovat, ale doktor je člověk a spousta pacientů to nevidí a využívá jen služby jako v obchodě. Marcela Více

Všechovice 93, Všechovice Mapa

Praktický lékař pro dospělé, gynekolog

• „Operoval mi koleno+pooperační péči a vše je OK.Teď k němu chodí celá má rodina a jsou spokojeni.Pepa

Smetanova 902, Vsetín Mapa

• Otorinolaryngolog

„K paní doktorce chodím již několik let. Vždy mi dokázala profesionálně pomoci a poradit. Skutečně mohu všem doporučit, s paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Více

Smetanova 1302, Vsetín Mapa

Dům zdraví Brand s.r.o.

• Fyzioterapeut

„s rehabilitací jsem byl velmi spokojen.

Horní Lideč 293, Vsetín Mapa

Ordinace odborného lékaře v oboru fyzioterapie a léčebné rehabilitace

• „Lékaře jsem si vybral po více než 6ti letech odkládání a strachu, kdy jsem postupně navštívil NJ nemocnici, fakultku v Ostravě, fakultku v Olomouci až jsem "skončil" právě ve VM a bylo to nejlepší rozhodnutí v mém životě! Vše mi bylo vysvětleno a to lidsky! Operace byla bez problémů a ta následná péče ve VM nemocnici byla nejlepší co jsem kdy zažil (jídlo super, sestry báječné, pravidelný úklid, všichni usměvaví a ochotní) - nestalo se, že bych musel na sestry zvonit, protože jsem byl tak často kontrolován, že nebylo třeba...všechna čest opravdu. Snad si to někdo z nich přečte - děkuji za vše. Lukáš V. Více

U Nemocnice 980, Valašské Meziříčí Mapa

Nemocnice Valašské Meziříčí