Český Těšín

Jakého specialistu hledáte?
  • „Paní doktorka je prostě luxusní. Vůbec jí nezajimaly jiné názory. Sama si vse prohlédla a vyhodila vlastní závěr, který byl jako jediný správný a tak se nastavila správná léčba a tím se pomohlo. Ostatní kolegové vše sváděli na psychiku, která s tím opravdu neměla co dělat. A navíc, když jsem jí viděla s dcerou tak jsem fakt myslela, že jsou sestry. Nejen že vypadá skvěle, ale je naprosto perfektní odborník.!!!! Více

Operace očních víček

od 9 000 kč

• „Nejlepší doktor na světě. Úžasná kapacita. Výborná komunikace z lékařem. Podrobné vysvětlení bylo dokonalé. Zákrok proběhl rychle bez komplikací. Doporučuji jedině MUDr. Petr Kovář. Více

Baška 420, Frýdek-Místek Mapa

Gynekologická ordinace Baška

Místní 358/9, Havířov Mapa

Gynekologická ordinace Havířov

Mládí 724, Orlová - Lutyně, Mapa

Gynekologická ordinace Orlová-Lutyně

• „Ano, v tomto zařízení lze v pohodě přežít i nezbytné čekání při rozkapávání očí - rozhovor na konci povinných vyšetřovaček s pí dr. Pospíšilovou - tak to je balzám na duši i tělo, byť neříká vždy jen informace příjemné a pozitivní, D.Čupová Více

Operace rohovky

100 Kč

• „Sehr gute Ärtztin und Personal. Das könnt ihr auch sehen, wenn ihr kommt vor bei. Frau Kramarcikova hat mich total in ihrem Reich empfangen und mir durch Ihre ruhige Art schnell meine große Aufregung und auch Angst genommen. Die Nachkontrolle lief dann jetzt, wie erwartet, in der selben Ruhe und Professionalität. Man hat von Anfang bis Ende einfach das Gefühl, gut aufgehoben zu sein... Macht weiter so. Více

Zahradní 2055, Karviná Mapa

Soukromá zubní ambulance

• Rehabilitační lékař, Interni… sta, Fyzioterapeut Více

„Moderní rehabilitační centrum,perfektní paní doktorka,nejlepší rehabilitační pracovníci,kteří vědí jak pomoct a dělají pro to vše,řekl bych až nadstandartně. Naprostá spokojenost se vším a hlavně pomohli po úraze a následných operacích. Více

Vráclavská 1601, Šenov u Ostravy, Šenov Mapa

MUDr. Kateřina Šochová, Rehabilitační Centrum Šenov /zdravotní středisko-nová oranžová část/

• Psychoterapeut, Psycholog

„Milá paní Lenko, jste velmi lidská, empatická, odborník na svém místě. Provedla jste mě nelehkým obdobím mého života, pomohla získat nový pohled na problémy, které jsem řešila. Neradila, ale pozorně naslouchala, nabídla mi objektivnější náhled na popisovanou situaci. Velmi si Váš vážím a jsem šťástná, že jste součástí mého života. Díky terapii získal můj život nový rozměr a hodně mě to obohatilo. Za to vše moc děkuji a přeji spokojené klienty, spoustu lásky a pohody v osobním životě :-). Renáta P. Více

Hutní projekt (boční vchod zprava), 28.října 1495, Frýdek-Místek (Místek), Frýdek-Místek Mapa

Nitka

• Školní 118, Frýdlant nad Ostravicí Mapa

• Internista, Gastroenterolog

„Dobrý den, dnes jsem absolvovala kolonoskopii u pana doktora Buzgy, musím hodnotit vše na jedničku, přístup sestricek a příjemný pan doktor. Tohoto vyšetření jsem se velice bála, ale úplně zbytečně. Všem tuto ordinaci doporučuji Více

Karvinská 5/1518, Havířov Mapa

Gastro-Med, s.r.o., gastro., interní

• „Byla jsem u pana doktora poprvé a jsem nadšena, poprvé lékař, který mě neodbyl, ale opravdu se snažil pomoci a hlavně udělal potřebná vyšetření. Uz budu chodit jen k němu. Opravdu doporučuji. Více

Rydultowská 1370, Orlová Mapa

• Oční lékař, Ortoped, Plastic… ký chirurg Více

Na Nábřeží 1488/8B, Havířov Mapa

PRIMED Clinic

• Psychoterapeut, Psycholog

„K paní doktorce docházím už delší dobu. Terapie mi pomáhají a i paní doktorka mi vyhovuje. V terapii samozřejmě člověk slyší věci, které si těžko připouští, ale je na něm samotném, jak se s tím popere a vyrovná. Více

Dlouhá tř. 79/1101, Havířov Mapa

Psychologicko-terapeutická ambulance s.r.o.

• „Forma objednání přes internet vynikající včetně možnosti objednání na druhý den,žádné čekání v ordinaci a příjemné jednání a vstřícnost lékaře.Komenderová J. Více

Na nábřeží 1488/8b, Havířov Mapa

Ortopedie Havířov MUDr. Jiří Přistal

• „Pan doktor je velice milý, vstřícný, vše podrobně vysvětlí a zkontroluje, nic nezanedbá a zajímá se o pacientku. Prostředí je příjemné a sestry jsou boží. Celkově nálada, prostředí v ordinaci v Českém Těšíně je naprosto bezvadné. Více

Střelniční 19/267 (při vlakovém nádraží, naproti hotelu Piast), Český Těšín Mapa

GynPro s.r.o

• Anesteziolog, Ortoped, Plast… ický chirurg, Praktický lékař Více

Dům zdraví Karvinská 5A/1534 (Ambulance), Havířov Mapa

Cleopatra Clinic - Klinika Plastické Chirurgie s.r.o. Ostrava

• „Chtěla bych touto cestou poděkovat paní doktorce Jarošové a kolektivu sester oční kliniky nejen za perfektně provedenou operaci víček, ale také za milé a empatické chování při každé mé návštěvě. Mgr.Eva Chrástková Více

OČNÍ EU s.r.o.

• „Nejlepší lékař co znám a odborník na svém místě! Díky panu doktorovi mám zase krásný úsměv! Velmi příjemné a citlivé jsou také sestřičky! Více

Pivovarská 2182, Frýdek-Místek Mapa

Zubní ordinace MDDr. Adam Literák