Třinec

Jakého specialistu hledáte?
  • „Nejlepší doktor na světě. Úžasná kapacita. Výborná komunikace z lékařem. Podrobné vysvětlení bylo dokonalé. Zákrok proběhl rychle bez komplikací. Doporučuji jedině MUDr. Petr Kovář. Více

Místní 358/9, Havířov Mapa

Gynekologická ordinace Havířov

• Internista, Gastroenterolog

„Dobrý den, dnes jsem absolvovala kolonoskopii u pana doktora Buzgy, musím hodnotit vše na jedničku, přístup sestricek a příjemný pan doktor. Tohoto vyšetření jsem se velice bála, ale úplně zbytečně. Všem tuto ordinaci doporučuji Více

Karvinská 5/1518, Havířov Mapa

Gastro-Med, s.r.o., gastro., interní

• „Byla jsem u pana doktora poprvé a jsem nadšena, poprvé lékař, který mě neodbyl, ale opravdu se snažil pomoci a hlavně udělal potřebná vyšetření. Uz budu chodit jen k němu. Opravdu doporučuji. Více

Mládežnická 9, Havířov Mapa

GYNET HAVÍŘOV

Zakladatelská 22/975, Karviná Mapa

Gynet AH s.r.o.,

• Oční lékař, Ortoped, Plastic… ký chirurg Více

Na Nábřeží 1488/8B, Havířov Mapa

PRIMED Clinic

• Psychoterapeut, Psycholog

„K paní doktorce docházím už delší dobu. Terapie mi pomáhají a i paní doktorka mi vyhovuje. V terapii samozřejmě člověk slyší věci, které si těžko připouští, ale je na něm samotném, jak se s tím popere a vyrovná. Více

Dlouhá tř. 79/1101, Havířov Mapa

Psychologicko-terapeutická ambulance s.r.o.

• „Forma objednání přes internet vynikající včetně možnosti objednání na druhý den,žádné čekání v ordinaci a příjemné jednání a vstřícnost lékaře.Komenderová J. Více

Na nábřeží 1488/8b, Havířov Mapa

Ortopedie Havířov MUDr. Jiří Přistal

• „Pan doktor je velice milý, vstřícný, vše podrobně vysvětlí a zkontroluje, nic nezanedbá a zajímá se o pacientku. Prostředí je příjemné a sestry jsou boží. Celkově nálada, prostředí v ordinaci v Českém Těšíně je naprosto bezvadné. Více

Střelniční 19/267 (při vlakovém nádraží, naproti hotelu Piast), Český Těšín Mapa

GynPro s.r.o

• Anesteziolog, Ortoped, Plast… ický chirurg, Praktický lékař Více

Dům zdraví Karvinská 5A/1534 (Ambulance), Havířov Mapa

Cleopatra Clinic - Klinika Plastické Chirurgie s.r.o. Ostrava

• „Mudr .Sztefek je velmi precizni lekař,ma užasné chování ke klientovi,hledá nejlepši řešeni pro pacienta ,Je to lékař s velkým L,gentleman , erudovaný odborník..Sestra skvělá se smyslem pro humor...DOPORUČUJI Více

Lidická 886/43, Havířov Mapa

Ortopedická ambulance, HAV ORT s.r.o. - ONLINE REZERVACE Vašeho ošetření na

• Plastický chirurg

„Výborný lékař, personál, prostě za mě 1*Podstoupila jsem modelaci prsou a odstranění horních víček vše s dokonalým výsledkem. Více

Na Nábřeží 1488/8B, Havířov Mapa

PRIMED Clinic

• „K panu doktorovi jsme začali chodit jako k zastupujícímu lékaři a už jsme u něj zůstali. Neskutečný přístup. I bázlivého člověka svým chováním zbaví strachu, všechno probíhá rychle, šetrně, přitom precizně . Je znát, že pana doktora jeho práce baví. Pacientovi všechno vysvětlí, nenutí ho za každou cenu do drahých zákroků, navrhuje několik řešení. Ani děti se zubaře nebojí, dokonce se ptají, kdy půjdeme zase. Víc takových! Pan doktor je opravdu člověk na svém místě. Více

Kmochova 8, Havířov , Havířov Mapa

Dental centrum

Endodontické konzultace

400 Kč

• Dr. Slámy 1/290, Český Těšín Mapa

OlzaDent, s.r.o., stomatologie

• Porodní asistentka

„Velmi komplexní a pozitivní přístup, absolvovali jsme předporodní kurs, Anička s námi byla i při porodu. Velmi laskavý a odborný přístup. Nejlepší porodní asistentka, chcete-li porodní bába v kraji. Více

Jaroslava Seiferta 8, Havířov Mapa

Anna Kohutová

• Plastický chirurg, Oční léka… ř Více

„Profesionální práce. Žádné viditelné jizvy. Příjemné prostředí. Jsou milí a přátelští. Jsem velice spokojena. Doporučuji. Více

Sady Komenského 1/605, Český Těšín Mapa

Centrum Oculus s.r.o. Operace očních víček

• „K paní doktorce chodím už několik let a jsem velmi spokojená. Je příjemná, milá, vše ochotně vysvětlí, citlivě vyšetřuje. Mohu jen doporučit. Více

Mládežnická 7, Havířov Mapa

GYNET Havířov Gynekologické centrum GYNEKOAMB s.r.o.

• „Po hodne spatne zkusenosti v zahranici si me vzal dr Kotas do pece a ja nemohu nez ho jen chvalit. Velmi profesionalni pristup, navrh postupu lecby. Vrely lidsky pristup, velmi profesionalni chovani celeho personalu. Pokud vam na vasich zubech zalezi, jste na spravnem miste! Více

Dr. Slámy 290/1, Český Těšín Mapa

OlzaDent s.r.o

• Psychoterapeut, Psycholog

„S panem Mgr. Pisakem mám osobně skvělou zkušenost a můžu jej všem vřele doporučit. Vždy mě pozorně vyslechne a dokáže mi přiléhavě poradit. Díky terapiím, které jsem u něj dosud absolvovala, se podstatně zlepšil nejen můj celkový psychický stav, ale v konečném důsledku i osobní a profesní život. Mé problémy nikdy nezlehčoval, ba naopak k nim vždy přistupoval velmi citlivě a snažil se je se mnou efektivně řešit. Bezpochyby jej lze podle mého názoru označit za velkého profesionála, člověka s velmi lidským přístupem a zápalem pro svou práci. Více

Balzacova 1188/6, Havířov Mapa

Dopravní psychologie, psychologické poradenství a psychoterapie, Havířov - Podlesí

Psychoterapie

1 500 Kč