Frýdek-Místek

Jakého specialistu hledáte?
  • „Doktor je velmi laskavý. Jsem z Polska. Doktor mi vše klidně vysvětlil, abych tomu dobře rozuměl. Nejsympatičtější lékař, kterého jsem měl příležitost léčit. Postupně o všem diskutovala, měl jsem dojem, že se opravdu zajímá o mé zdraví. Více

Na Smyčce 317/5, Ostrava Mapa

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

• „Paní doktorka je prostě luxusní. Vůbec jí nezajimaly jiné názory. Sama si vse prohlédla a vyhodila vlastní závěr, který byl jako jediný správný a tak se nastavila správná léčba a tím se pomohlo. Ostatní kolegové vše sváděli na psychiku, která s tím opravdu neměla co dělat. A navíc, když jsem jí viděla s dcerou tak jsem fakt myslela, že jsou sestry. Nejen že vypadá skvěle, ale je naprosto perfektní odborník.!!!! Více

Operace očních víček

od 9 000 kč

Operace očních víček

od 9 000 kč

• „Nejlepší doktor na světě. Úžasná kapacita. Výborná komunikace z lékařem. Podrobné vysvětlení bylo dokonalé. Zákrok proběhl rychle bez komplikací. Doporučuji jedině MUDr. Petr Kovář. Více

Místní 358/9, Havířov Mapa

Gynekologická ordinace Havířov

Baška 420, Frýdek-Místek Mapa

Gynekologická ordinace Baška

• „Ano, v tomto zařízení lze v pohodě přežít i nezbytné čekání při rozkapávání očí - rozhovor na konci povinných vyšetřovaček s pí dr. Pospíšilovou - tak to je balzám na duši i tělo, byť neříká vždy jen informace příjemné a pozitivní, D.Čupová Více

Operace rohovky

100 Kč

Operace rohovky

100 Kč

• „Neznám lepšího lékaře než pana doktora.Poprvé jsem byla v šoku z nádherné ordinace ,kde byla konev s horkou vodou ,instantní kávou a kelímky.To jsem nezažila vůbec nikde.Možná jsem viděla v zahraničních filmech.Sestřička výborná,empatická,vztřícná a pan doktor vynikající odborník a jako člověk velice empatický.Byla jsem u něj s dcerou,měl čas si popovídat,poradit,jako člověk výborný,takových lékařů by mělo být více. Více

Na Smyčce 317/5, Ostrava Mapa

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

• „Má zkušenost u paní doktorky se nedá popsat jinak než spokujenost, profesionální přístup, komplexní vyšetření a k tomu lidský milý přístup, prostě odborník na svém místě.. Můžu jedině doporučit. Více

• Rehabilitační lékař, Interni… sta, Fyzioterapeut Více

„Moderní rehabilitační centrum,perfektní paní doktorka,nejlepší rehabilitační pracovníci,kteří vědí jak pomoct a dělají pro to vše,řekl bych až nadstandartně. Naprostá spokojenost se vším a hlavně pomohli po úraze a následných operacích. Více

Vráclavská 1601, Šenov u Ostravy, Šenov Mapa

MUDr. Kateřina Šochová, Rehabilitační Centrum Šenov /zdravotní středisko-nová oranžová část/

• Psychoterapeut, Psycholog

„Milá paní Lenko, jste velmi lidská, empatická, odborník na svém místě. Provedla jste mě nelehkým obdobím mého života, pomohla získat nový pohled na problémy, které jsem řešila. Neradila, ale pozorně naslouchala, nabídla mi objektivnější náhled na popisovanou situaci. Velmi si Váš vážím a jsem šťástná, že jste součástí mého života. Díky terapii získal můj život nový rozměr a hodně mě to obohatilo. Za to vše moc děkuji a přeji spokojené klienty, spoustu lásky a pohody v osobním životě :-). Renáta P. Více

Hutní projekt (boční vchod zprava), 28.října 1495, Frýdek-Místek (Místek), Frýdek-Místek Mapa

Nitka

• Frýdecká 936/59, Vratimov Mapa

• Na Smyčce 317/5, Ostrava Mapa

• Internista, Gastroenterolog

„Dobrý den, dnes jsem absolvovala kolonoskopii u pana doktora Buzgy, musím hodnotit vše na jedničku, přístup sestricek a příjemný pan doktor. Tohoto vyšetření jsem se velice bála, ale úplně zbytečně. Všem tuto ordinaci doporučuji Více

Karvinská 5/1518, Havířov Mapa

Gastro-Med, s.r.o., gastro., interní

• „Byla jsem u pana doktora poprvé a jsem nadšena, poprvé lékař, který mě neodbyl, ale opravdu se snažil pomoci a hlavně udělal potřebná vyšetření. Uz budu chodit jen k němu. Opravdu doporučuji. Více

Kotlářova 8, Ostrava-Zabřeh Mapa

GYNET ZÁBŘEH , GYNEKOLOGICKÉ CENTRUM

Mládežnická 9, Havířov Mapa

GYNET HAVÍŘOV

• „Pána doktora si važím jako člověka, tak i jako doktora. Je velmi obětavý, ma cit a potozumeni, vždy se snaží co nejvíce vyhovět a poradit. Je to doktor krémů plně důvěřují. Více

Zádvoří 479, Brušperk Mapa

Ambulance Brušperk s.r.o

• Oční lékař, Ortoped, Plastic… ký chirurg Více

Na Nábřeží 1488/8B, Havířov Mapa

PRIMED Clinic

• Psychoterapeut, Psycholog

„K paní doktorce docházím už delší dobu. Terapie mi pomáhají a i paní doktorka mi vyhovuje. V terapii samozřejmě člověk slyší věci, které si těžko připouští, ale je na něm samotném, jak se s tím popere a vyrovná. Více

Dlouhá tř. 79/1101, Havířov Mapa

Psychologicko-terapeutická ambulance s.r.o.