Psychoterapeut Frýdek-Místek

• Psychoterapeut, Psycholog

„Milá paní Lenko, jste velmi lidská, empatická, odborník na svém místě. Provedla jste mě nelehkým obdobím mého života, pomohla získat nový pohled na problémy, které jsem řešila. Neradila, ale pozorně naslouchala, nabídla mi objektivnější náhled na popisovanou situaci. Velmi si Váš vážím a jsem šťástná, že jste součástí mého života. Díky terapii získal můj život nový rozměr a hodně mě to obohatilo. Za to vše moc děkuji a přeji spokojené klienty, spoustu lásky a pohody v osobním životě :-). Renáta P. Více

Hutní projekt (boční vchod zprava), 28.října 1495, Frýdek-Místek (Místek), Frýdek-Místek Mapa

Nitka

• Psychoterapeut, Psycholog

„K paní doktorce docházím už delší dobu. Terapie mi pomáhají a i paní doktorka mi vyhovuje. V terapii samozřejmě člověk slyší věci, které si těžko připouští, ale je na něm samotném, jak se s tím popere a vyrovná. Více

Dlouhá tř. 79/1101, Havířov Mapa

Psychologicko-terapeutická ambulance s.r.o.

• Psychoterapeut, Psycholog

„S panem Mgr. Pisakem mám osobně skvělou zkušenost a můžu jej všem vřele doporučit. Vždy mě pozorně vyslechne a dokáže mi přiléhavě poradit. Díky terapiím, které jsem u něj dosud absolvovala, se podstatně zlepšil nejen můj celkový psychický stav, ale v konečném důsledku i osobní a profesní život. Mé problémy nikdy nezlehčoval, ba naopak k nim vždy přistupoval velmi citlivě a snažil se je se mnou efektivně řešit. Bezpochyby jej lze podle mého názoru označit za velkého profesionála, člověka s velmi lidským přístupem a zápalem pro svou práci. Více

Balzacova 1188/6, Havířov Mapa

Dopravní psychologie, psychologické poradenství a psychoterapie, Havířov - Podlesí

Na poříčí 595, Frýdek-Místek Mapa

Dopravní psychologie, psychoterapie, Frýdek - Místek

Pavlovova 3059/40, Ostrava-Zabřeh Mapa

Dopravní psychologie Ostrava

sady Komenského 605/1, Český Těšín Mapa

Dopravní psycholog - Mgr. Jan Pisak

Online konzultace k dispozici

„Dlouho se mi nedařilo zhubnout. Nakonec jsem našla způsob, který mi nejen funguje, ale také vyhovuje a to naprosto perfektně. Za 3 měsíce jsem zhubla 9 kg a to není ani zdaleka vše. Děkuji za vše. Více

U Lesa 868/34a, Karviná Mapa

Jiří Čapovec - duševní zdraví

Konzultace online

od 2 000 kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„K Mgr. Kahánkové jsem docházela něco přes rok potom, co se mi po porodu začalo těžce žít sama se sebou i mou rodinou, měla jsem úzkosti z celkového bytí. Pomohla mi dovést mě do stavu, kdy jsem schopna klidně žít sama se sebou, manželem i našim dítětem. Mgr. Kahánkovou jsem vnímala jako velmi empatickou, nezaujatou, profesionální psycholožku se snahou pomoci. Více

třída T. G. Masaryka 1101, Frýdek-Místek Mapa

• Psychoterapeut, Psycholog

„Paní Kahánková mi pomáhá téměř rok a za tu dobu jsem se v mnoha ohledech neuvěřitelně posunula a psychicky je mi nesrovnatelně lépe. Je to jako když jste ztraceni v hlubokém lese, několikrát se neúspěšně pokusíte najít cestu a potom najdete někoho, kdo vás na tu správnou přivede. Vidíte značku s šipkou a víte, že jdete správně. Je to úleva. Každému můžu jen doporučit se svými problémy něco dělat, stojí to za to. A paní Petru všem doporučuji, protože její klid během terapie a její lidský přístup velmi pomáhá nasměrovat myšlenky správným směrem. Více

Ostrava Mapa

psychoterapie, psychologické poradenství, sportovní psychologie

• „Paní doktorka je velmi milá, empatická, lidská, mohu jí pouze doporučit. Vždy mi pomůže a mohu se na ní kdykoliv obrátit. Děkuji Marta Více

Dolní 8, Frenštát pod Radhoštěm Mapa

PhDr. Jarmila Holášková

„Paní Malásková nám zachránila manželství. Děkujeme

Starobělská 1133/5, Ostrava Mapa

• Psychoterapeut, Psychiatr

„Pan doktor Raszka je velmi příjemný a hodný člověk. Pracuje na oddělení kde podmínky nejsou růžové a za to ho oceňuju, doporučuji. Více

Zámecké náměstí 26, Frýdek-Místek Mapa

www.michalraszka.cz

• Psychoterapeut, Psychiatr, P… sycholog, Sexuolog, Kouč Více

U Lesa, Karviná Mapa

Cesta relaxace

• Psychoterapeut, Psycholog, P… sychiatr Více

1 názor

„Lenka mi velmi pomohla při řešení naší partnerské krize, díky ní se náš rodinný život vrátil opět do harmonie. Skvělý přístup a ohleduplnost. Moc děkuji a určitě ji všem, kdo potřebují pomoc doporučuji. Více

U lesa Karviná ráj, Karviná Mapa

Cesta relaxace

1 názor

„Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Radkovi za empatické a laskavé provedení náročným obdobím. Díky jeho trpělivosti a profesionalitě se mi podařilo vidět věci z nové perspektivy. Přeji spoustu dalších stejně spokojených klientů. S úctou Lenka Mag. Více

Na Poříčí 595, Frýdek-Místek Mapa

Soukromá poradenská a terapeutická praxe

• Psychoterapeut, Psychiatr, P… sycholog Více

Elišky Krásnohorské 249, Frýdek-Místek Mapa

Beskydské centrum duševního zdraví

• Psychoterapeut, Psycholog

„K panu magistrovi jsem na sezení chodila dva roky každý týden a chodila bych i nadále, kdyby nezměnil své působiště. Je to člověk empatický, upřímný a zkrátka na svém místě. Mám zkušenosti se spoustou různých terapeutů, ale až díky němu se mi povedlo objevit problém, který jsem opravdu potřebovala řešit. Během terapie se to začalo částečně i dařit a na úplném zlepšení pracuji s jeho nástupkyní. Jsem mu velmi vděčná za to, co pro mě udělal. Díky terapii jsem pochopila, kde dělám chyby, jak je lze napravit a jak pracovat na vztazích, které mám s rodinou a lidmi kolem sebe. Věřím, že díky p. Bolkovi a práci, kterou jsme společně odvedli, mám někdy v budoucnu šanci na plnohodnotný vztah a kvalitní život. Ještě jednou děkuji. A vřele mohu doporučit. Více

Hlavní třída 1196/27, Ostrava Mapa

Ambulance klinické psychologie

Tyršova 31, Ostrava Mapa

Ambulance klinické psychologie

„Kvalitni odborník, milá.

Smetanovo náměstí 979/2, Ostrava 2, Ostrava Mapa

Ambulance klinické psychologie a psychoterapie

Na Poříčí 1190, Frýdek-Místek Mapa

www.k-sobe.cz