Fyzioterapeut Frýdek-Místek

• Fyzioterapeut, Rehabilitační…  lékař, Internista Více

„Moderní rehabilitační centrum,perfektní paní doktorka,nejlepší rehabilitační pracovníci,kteří vědí jak pomoct a dělají pro to vše,řekl bych až nadstandartně. Naprostá spokojenost se vším a hlavně pomohli po úraze a následných operacích. Více

Vráclavská 1601, Šenov u Ostravy, Šenov Mapa

MUDr. Kateřina Šochová, Rehabilitační Centrum Šenov /zdravotní středisko-nová oranžová část/

• Fyzioterapeut

„Prima paní. Perfektní přístup. Pomůže, poradí. Prostě paráda. Teď vážně - po nešťastném pádu a po letitých vleklých problémech s vyhřezlou ploténkou a zkušenostech s různými "rehabilitacemi" jsem stejně skončil na operaci. Bylo by to na dlouhé povídání ale ve zkratce: Přístup k rehabilitaci byl všude stejný - téměř všude rutina "bahno-masáž-elektroléčba-cvičení". Bylo vidět, že nikdo nechtěl nad mým problémem moc přemýšlet. Cvičil jsem poctivě SM-systém a zkoušel i jiné terapie (Mc-Kenzie apod.) - bohužel bez úspěchu. Problémy po rádoby rehabilitacích se spíše stupňovaly. Před operací jsem už ani nemohl pořádně chodit. Operace pomohla prakticky okamžitě, nicméně při rekonvalescenci (opět rehabilitace, lázně apod.) jsem pravděpodobně díky přetrvávajícím svalovým dysbalancím a spasmům měl sice mnohem menší, ale stále podobné problémy. Proč to vše zmiňuji? Jednoduše - celou dobu jsem byl pouze léčen, takže ideální pacient. S paní Jůzovou to byl jiný level. Prakticky jsem při první schůzce nic nemusel říkat. Diagnostika byla rychlá, perfektní a výstižná. Terapie spočívala v odstranění bolestivých spasmů, kompenzačních cvicích atd . Po několika sezeních jsem se mohl normálně pohybovat. Kdybych ji poznal hned na začátku, věřím, že bych se operaci vyhnul. Řeči ostatních diskutérů na téma "vysokých hodinových sazeb" neřešte. Je to totiž relativní. Co jiným fyzioterapeutům trvá týdny-měsíce paní Jůzová vyřeší skoro na počkání. PS: Nejsem žádný příbuzný ani placený recenzent - pouze vděčný pacient. Operace mne vrátila do života. Paní Jůzová mi vrátila chuť k životu. Tímto ji zdravím... Více

Stavební 994/5, 70800 Ostrava- Poruba, Ostrava Mapa

Fyzioterapie Lenka Jůzová

• „Pani Zidkova mi hodne pomohla s ramenem a sestre s bederni pateri. Ma velmi lidsky a profesionalni pristup. Vrele doporucuji. Více

Dvořákova 780, Frýdlant nad Ostravicí Mapa

Fyzioterapie Mgr. Monika Žídková

• „Více než 18 let jsem byl profesionální sportovec. Ve své kariéře jsem poznal mnoho fyzioterapeutů včetně týmů lidí kolem Doc. Koláře. Mgr. Zdeněk Guřan je opravdový odborník. Pavel Šebesta Více

Nám. V. Vacka 1668/15, Ostrava Mapa

Fyzioterapie Mgr. Zdeněk Guřan, Ostrava

1 názor

„Máme se ženou ty nejlepší zkušenosti moc děkujem Špetlovi

Dolní 497, Frenštát pod Radhoštěm Mapa

• „Byl jsem u p. Rybicki kvůli bolesti zad. Překvapilo mne příjemné prostředí, heřmánkový čaj :), profesionální přístup i míra odbornosti. Jde vidět, že ho práce baví a to se samozřejmě projeví. Dopočuji. Více

Hrabinská 2074/50d, Český Těšín Mapa

Fyzioterapie Český Těšín

• „Pan Nitka je opravdu odborník, záda mi dokázal odblokovat- stabilizovat hned napoprvé. Slečny rehabilitační pracovnice jsou milé, ochotné a šikovné. Děkuji Kratěnová Více

Frýdecká 59, Vratimov Mapa

• „Skvělý fyzioterapeut, který se věnuje pacientovi velice poctivě, svědomitě a obětavě. Začala jsem k němu chodit po operaci (přetržení Achillovy šlachy) a dnes jsem hlavně jemu vděčná za pokroky, které jsem udělala. Oceňuji na něm nejenom jeho zodpovědný přístup k léčbě, ale také to, že na sobě neustále pracuje, což se dá poznat podle toho, že uplatňuje neotřelé rehabilitační postupy a cviky. Více

Horymírova 2910/1, Ostrava Mapa

Fyzioterapie Mgr. Daniel Pejčoch, nestátní zdravotnické zařízení

• „dnes jsem byla poprvé,uvidím.Je rychlý a to mám ráda,žádné dlouhé čekání,napsal mi toho dost a bez obálky,jak tady někteří píši :-) Více

Kochova 3/819, Havířov Mapa

Odborný lékař rehabilitace

• „Hodnocení velmi dobrý dávám pouze z toho důvodu , že na rehabilitace chodím poprvé v životě , tedy nemůžu srovnávat. Jsem velmi spokojen s přístupem obou pracovnic rehabilitační ordinace. Ochota , přátelský přístup ... doporučuji Více

Hájkova 7, Ostrava Mapa

Rehabilitace

• „Skvělý odborník - po ní jsem už nenašla tak dobrou rehabilitaci. Škoda, že jsem se stěhovala :-(

B. Martinů 812, Ostrava Mapa

Rehabilitace

• „Já jsem také navštívil paní doktorku vloni a musím říci , že jsem byl velmi spokojen . Jak s přístupem tak ochotou mi pomoci . takže mé dojmy jsou velmi dobré . Mohu doporučit . A ten kdo není spokojen může jít jinam .Lidé si mohou přece vybrat . Tak zdar . Více

Nákupní 1/426, Havířov Mapa

Rehabilitace Bosa

Sokolská třída 81, Ostrava Mapa

Hornická poliklinika s.r.o.

• „Jsem z oboru, u Dr. Dobeše mám absolvované kurzy a díky jemu i své dvě děti. Svěřila jsem se mu do rukou, protože jsem chtěla děti a měla přes 30, byla jsem u něj celkově 3x, samozřejmě byla i mobilizace kostrče, byla jsem ráda, že není přítomna třetí osoba, Dr. Dobeš byl velice diskrétní a při tom se snažil humorem zlehčit situaci, která není 2x příjemná. Nechápu pisatelku níže - na gynekologickém vyš. (u Dr. mužů) také nebývá přítomna zdr. sestra. Pokud jdu za někým s problémem, tak řeším problém a nevymýšlím další blbosti - osobně mě nenapadlo přemýšlet o nějakém sexuálním zneužití. Dr. Dobeši - díky za své dva syny, vážím si Vás a obdivuji...M Více

stadion SSK Vítkovice Závodní 1411, Ostrava Mapa

Centrum fyzioterap. a léč rehabilitace

• Fyzioterapeut

„Pak Křížek je velmi dobrý až nejlepší, bzl jsem u něj před pár léty a byl jsem veli spokojen a to jak s přístupem, tak s výsledkem. Děkuji Více

stadion SSK Vítkovice Závodní 1411, Ostrava Mapa

Rehabilitace

• „Všem mohu dopručit rehabilitace v tomto studiu. Po třech letech intenzivních bolestí mi na magnetické rezonanci zjistili zůžený páteřní kanál, bál jsem se případné operace páteře ale děvčata ze Studia Zuzana mně doslova postavily na nohy. Chtěl bych tímto poděkovat ne jen za naprosto profesionální přístup ale i za příjemné doslova domácké prostředí, za usměvavé milé terapeutky, osobní přístup atd. Moc vám děkuju děvčata. Váš vděčný pacient Tomáš Repčík Více

Plzeňská 10/2619, Ostrava Mapa

Studio Zuzana, s.r.o., fyzioterapie

• „Doporučuji všem. Jsem po operaci vyhřezlé meziobratlové ploténky. Paní Jana mne zachránila před operací č. 2 a věřím, že potkat ji dříve nemusel bych být operován vůbec. Tímto jí velmi děkuji. Více

Blanická 187/1068, Ostrava Mapa

Rehabilitace, fyzioterapie

• „Spokojenost. Odbornost.... přístup... Po všech stránkách....

Štefánikova 58, Kopřivnice Mapa

Rehabilitace, fyzioterapie

• „Paní Schillerová je velmi vzdělaná, zkušená, pečlivá a příjemná terapeutka. Pracuje s kraniosakrální terapií, spirální dynamikou a dalšími metodami. Už po první návštěvě jsem se cítil podstatně lépe a s každým dalším sezením se stav výrazně zlepšoval. Velmi doporučuji. Více

Na Jízdárně 18, Ostrava Mapa

1 názor

„Vynikající terapeutka,příjemná,umí pomoci, ale nikomu nenutí svůj názor,pokud někdo nechce cvičit, jeho problém, pro ty, kteří chtějí, udělá maximum. Více

Hájkova 7/763, Ostrava Mapa