Kopřivnice

Jakého specialistu hledáte?
  • „Doktor je velmi laskavý. Jsem z Polska. Doktor mi vše klidně vysvětlil, abych tomu dobře rozuměl. Nejsympatičtější lékař, kterého jsem měl příležitost léčit. Postupně o všem diskutovala, měl jsem dojem, že se opravdu zajímá o mé zdraví. Více

Na Smyčce 317/5, Ostrava Mapa

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

• „Paní doktorka je prostě luxusní. Vůbec jí nezajimaly jiné názory. Sama si vse prohlédla a vyhodila vlastní závěr, který byl jako jediný správný a tak se nastavila správná léčba a tím se pomohlo. Ostatní kolegové vše sváděli na psychiku, která s tím opravdu neměla co dělat. A navíc, když jsem jí viděla s dcerou tak jsem fakt myslela, že jsou sestry. Nejen že vypadá skvěle, ale je naprosto perfektní odborník.!!!! Více

Operace očních víček

od 9 000 kč

• „Nejlepší doktor na světě. Úžasná kapacita. Výborná komunikace z lékařem. Podrobné vysvětlení bylo dokonalé. Zákrok proběhl rychle bez komplikací. Doporučuji jedině MUDr. Petr Kovář. Více

Baška 420, Frýdek-Místek Mapa

Gynekologická ordinace Baška

• „Ano, v tomto zařízení lze v pohodě přežít i nezbytné čekání při rozkapávání očí - rozhovor na konci povinných vyšetřovaček s pí dr. Pospíšilovou - tak to je balzám na duši i tělo, byť neříká vždy jen informace příjemné a pozitivní, D.Čupová Více

Operace rohovky

100 Kč

• „Neznám lepšího lékaře než pana doktora.Poprvé jsem byla v šoku z nádherné ordinace ,kde byla konev s horkou vodou ,instantní kávou a kelímky.To jsem nezažila vůbec nikde.Možná jsem viděla v zahraničních filmech.Sestřička výborná,empatická,vztřícná a pan doktor vynikající odborník a jako člověk velice empatický.Byla jsem u něj s dcerou,měl čas si popovídat,poradit,jako člověk výborný,takových lékařů by mělo být více. Více

Na Smyčce 317/5, Ostrava Mapa

• Psychoterapeut, Psycholog

„Milá paní Lenko, jste velmi lidská, empatická, odborník na svém místě. Provedla jste mě nelehkým obdobím mého života, pomohla získat nový pohled na problémy, které jsem řešila. Neradila, ale pozorně naslouchala, nabídla mi objektivnější náhled na popisovanou situaci. Velmi si Váš vážím a jsem šťástná, že jste součástí mého života. Díky terapii získal můj život nový rozměr a hodně mě to obohatilo. Za to vše moc děkuji a přeji spokojené klienty, spoustu lásky a pohody v osobním životě :-). Renáta P. Více

Hutní projekt (boční vchod zprava), 28.října 1495, Frýdek-Místek (Místek), Frýdek-Místek Mapa

Nitka

• Zubař, Parodontolog

„Je to špičkový doktor jeden z nejlepších má svojí prvotřídní kvalitu a cit k lidem jsem 25 let u něho jsem spokojený . Více

K Nemocnici 2231/75, Nový Jičín Mapa

COMFORTDENT

Keramické korunky

od 2 880 kč

• „Pana doktora jsem vyhledala na doporučení své kamarádky. Několik let jsem nemohla otěhotnět a měla obrovské bolesti při menstruaci. Předchozí gynekolog to nijak neřešil. Pan doktor mě podrobně vyšetřil, přišel na to, že mám endometriózu. Po jeho operaci jsem již konečně těhotná a v lednu čekáme narození miminka. Pokud máte stejný problém, vřele vám doporučuji pana doktora navštívit. Je lidský a opravdu chce klientkám pomoct. Více

Štefánikova 1301/4, Kopřivnice Mapa

Gynekologie Kopřivnice s.r.o.

• Školní 118, Frýdlant nad Ostravicí Mapa

• Na Smyčce 317/5, Ostrava Mapa

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

• „Pána doktora si važím jako člověka, tak i jako doktora. Je velmi obětavý, ma cit a potozumeni, vždy se snaží co nejvíce vyhovět a poradit. Je to doktor krémů plně důvěřují. Více

Zádvoří 479, Brušperk Mapa

Ambulance Brušperk s.r.o

• Onkolog, Gastroenterolog, Ch… irurg Více

„Pan doktor nemá konkurenci. Je to skvělý odborník, stejně tak skvělý má přístup k pacientovi. Nic pro něj není problém. Nedokáži slovy vyjádřit poděkování a vděčnost za to, že si mě v loňském roce vzal do své péče. Děkuji pane doktore. Kulichová Hana Více

K nemocnici 76, Nový Jičín Mapa

NsP Nový Jičín a Komplexní onkologické centrum

• „Chtěla bych touto cestou poděkovat paní doktorce Jarošové a kolektivu sester oční kliniky nejen za perfektně provedenou operaci víček, ale také za milé a empatické chování při každé mé návštěvě. Mgr.Eva Chrástková Více

OČNÍ EU s.r.o.

• „Pan doktor Pukovec je borec, vždy jde u něj v ordinaci cítit pohodová atmosféra a děti se ho nebojí a sestřička je milá. Doporučuji Více

Msgr. Šrámka 11, Nový Jičín Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

Očkování

2 000 Kč

Kunín 56, Nový Jičín Mapa

Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost

Očkování

2 000 Kč

• „Nejlepší lékař co znám a odborník na svém místě! Díky panu doktorovi mám zase krásný úsměv! Velmi příjemné a citlivé jsou také sestřičky! Více

Pivovarská 2182, Frýdek-Místek Mapa

Zubní ordinace MDDr. Adam Literák

Implantáty

8 000 Kč

• Lidový léčitel

„Dobrý den. Paní Suchánkovou neznám, ale cítím v ní tu energii. Dobře ví, o čem mluví a co dělá a vím to i já, i když se přímo biotronikou nezabývám.Ale hodně vím a paní Suchánkové bych jako pacientka plně důvěřovala. Přejí paní Suchánkové, ať se jí daří a ta nádherná energie jí nikdy neopustí Více

Dvořákova 1947/41, Nový Jičín Mapa

Biotronika, Energetická celostní medicína +420 733 646 190

• Psychoterapeut, Psycholog

„S panem Mgr. Pisakem mám osobně skvělou zkušenost a můžu jej všem vřele doporučit. Vždy mě pozorně vyslechne a dokáže mi přiléhavě poradit. Díky terapiím, které jsem u něj dosud absolvovala, se podstatně zlepšil nejen můj celkový psychický stav, ale v konečném důsledku i osobní a profesní život. Mé problémy nikdy nezlehčoval, ba naopak k nim vždy přistupoval velmi citlivě a snažil se je se mnou efektivně řešit. Bezpochyby jej lze podle mého názoru označit za velkého profesionála, člověka s velmi lidským přístupem a zápalem pro svou práci. Více

Na poříčí 595, Frýdek-Místek Mapa

Dopravní psychologie, psychoterapie, Frýdek - Místek

Psychoterapie

1 500 Kč

• „Pan doktor Valeš je úžasný. Chodím k němu 3 roky a zatím jen veliká spokojenost. Udělá si čas, vysvětlí, poradí... Doktor na úrovni. Více takových...Irena Více

Máchova 2129/32, Nový Jičín Mapa

Gynekologicko-porodnická ambulance

• „Pani Zidkova mi hodne pomohla s ramenem a sestre s bederni pateri. Ma velmi lidsky a profesionalni pristup. Vrele doporucuji. Více

Dvořákova 780, Frýdlant nad Ostravicí Mapa

Fyzioterapie Mgr. Monika Žídková