Rožnov pod Radhoštěm

Jakého specialistu hledáte?
  • „Paní doktorka je prostě luxusní. Vůbec jí nezajimaly jiné názory. Sama si vse prohlédla a vyhodila vlastní závěr, který byl jako jediný správný a tak se nastavila správná léčba a tím se pomohlo. Ostatní kolegové vše sváděli na psychiku, která s tím opravdu neměla co dělat. A navíc, když jsem jí viděla s dcerou tak jsem fakt myslela, že jsou sestry. Nejen že vypadá skvěle, ale je naprosto perfektní odborník.!!!! Více

Operace očních víček

od 9 000 kč

• „Ano, v tomto zařízení lze v pohodě přežít i nezbytné čekání při rozkapávání očí - rozhovor na konci povinných vyšetřovaček s pí dr. Pospíšilovou - tak to je balzám na duši i tělo, byť neříká vždy jen informace příjemné a pozitivní, D.Čupová Více

Operace rohovky

100 Kč

• Zubař, Parodontolog

„Je to špičkový doktor jeden z nejlepších má svojí prvotřídní kvalitu a cit k lidem jsem 25 let u něho jsem spokojený . Více

K Nemocnici 2231/75, Nový Jičín Mapa

COMFORTDENT

Keramické korunky

od 2 880 kč

• „Pana doktora jsem vyhledala na doporučení své kamarádky. Několik let jsem nemohla otěhotnět a měla obrovské bolesti při menstruaci. Předchozí gynekolog to nijak neřešil. Pan doktor mě podrobně vyšetřil, přišel na to, že mám endometriózu. Po jeho operaci jsem již konečně těhotná a v lednu čekáme narození miminka. Pokud máte stejný problém, vřele vám doporučuji pana doktora navštívit. Je lidský a opravdu chce klientkám pomoct. Více

Štefánikova 1301/4, Kopřivnice Mapa

Gynekologie Kopřivnice s.r.o.

• Školní 118, Frýdlant nad Ostravicí Mapa

• Onkolog, Gastroenterolog, Ch… irurg Více

„Pan doktor nemá konkurenci. Je to skvělý odborník, stejně tak skvělý má přístup k pacientovi. Nic pro něj není problém. Nedokáži slovy vyjádřit poděkování a vděčnost za to, že si mě v loňském roce vzal do své péče. Děkuji pane doktore. Kulichová Hana Více

K nemocnici 76, Nový Jičín Mapa

NsP Nový Jičín a Komplexní onkologické centrum

• „Chtěla bych touto cestou poděkovat paní doktorce Jarošové a kolektivu sester oční kliniky nejen za perfektně provedenou operaci víček, ale také za milé a empatické chování při každé mé návštěvě. Mgr.Eva Chrástková Více

OČNÍ EU s.r.o.

• „Pan doktor Pukovec je borec, vždy jde u něj v ordinaci cítit pohodová atmosféra a děti se ho nebojí a sestřička je milá. Doporučuji Více

Kunín 56, Nový Jičín Mapa

Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost

Očkování

2 000 Kč

Msgr. Šrámka 11, Nový Jičín Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

Očkování

2 000 Kč

• Lidový léčitel

„Dobrý den. Paní Suchánkovou neznám, ale cítím v ní tu energii. Dobře ví, o čem mluví a co dělá a vím to i já, i když se přímo biotronikou nezabývám.Ale hodně vím a paní Suchánkové bych jako pacientka plně důvěřovala. Přejí paní Suchánkové, ať se jí daří a ta nádherná energie jí nikdy neopustí Více

Dvořákova 1947/41, Nový Jičín Mapa

Biotronika, Energetická celostní medicína +420 733 646 190

• „Pan doktor Valeš je úžasný. Chodím k němu 3 roky a zatím jen veliká spokojenost. Udělá si čas, vysvětlí, poradí... Doktor na úrovni. Více takových...Irena Více

Máchova 2129/32, Nový Jičín Mapa

Gynekologicko-porodnická ambulance

• „Pani Zidkova mi hodne pomohla s ramenem a sestre s bederni pateri. Ma velmi lidsky a profesionalni pristup. Vrele doporucuji. Více

Dvořákova 780, Frýdlant nad Ostravicí Mapa

Fyzioterapie Mgr. Monika Žídková

• „Ráda bych poděkovala paní doktorce i sestřičkám za profesionální a lidský přístup. Rozhodně mohu doporučit tuto ordinaci. Více

Msgr.Šrámka 1028/11, Nový Jičín Mapa

Odborný lékař stomatochirurg

• „V únoru jsem byla u pana doktora na dost nepříjemný zákrok "hysteroskopie", odstranění polypu z dělohy při místním umrtvení. Bála jsem se, ale díky milému a velmi profesionálnímu přístupu pana doktora vše proběhlo v naprostém pořádku a ani to nebolelo, za což bych mu ráda ještě touto cestou poděkovala. Strach byl opravdu zbytečný. Ještě bych ráda poděkovala asistující setřičce, která byla velmi milá a starostlivá. Více

Zdrav. středisko 500, Kozlovice Mapa

Gyn-Pren s.r.o., gynekologie

• „jsem s paní doktorkou hodně spokojená.Nikdy jsem s ní neměla jediný problém,pokaždé mi ochotně pomohla,poradila,uklidnila.Při jakýchkoliv potížích vždy vyléčila,nikdy nic nepodcenila.Přístup profesionální,přihlásím k ní ráda své 2 dcery. Více

U Nemocnice 980, Valašské Meziříčí Mapa

Ordinace gynekologa

• „Jeden z nejlepších ortopedu v Česku.nekoluk měsíců jsem se trápila s bolestí kolene u jiných ortopedu ani jsem nedoufal že jse bolesti zbavím pak jsem poznala pana sureho druhý den jsem hned šla na operaci akutně.vse mi zpravil skvele a mám po bolesti jinde bych už nešla pan doktor je hvězda.dekuji moc a jenom doporučuji. Více

Rožnovská 241, Frenštát pod Radhoštěm Mapa

Orth-Traum spol s r.o.

Palackého 481, Rožnov pod Radhoštěm Mapa

ORTHES, spol. s r.o.

• „Nejlepší praktik. Odbornost v širším směru a zkušenosti jsou zde vidět. Vždy mi řekne diagnózu před vyšetřením nebo testem u odborného lékaře a pokaždé diagnóza vyšla. Vždy mne vyléčil vysvětlil k diagnóze co je třeba. Více

Bezručova 2/413, Nový Jičín Mapa

Dům Lékařů, a.s., PL pro dospělé

• Pediatr, Imunolog, Hematolog

„pan primar je uzasny lekar,clovek ktery ma pochopeni,umi a ma zajem pomoct,kdyz odesel z karvine,nedostava se mi takove pece,proto premyslim,ze budu za p.lasotou dochazet do jicina.dekuji p.primari,ze jste takovych lekaru je malo.s uctou p.tothova. Více

Purkyňova 2138/16, Nový Jičín Mapa

Tnasfuzní oddělení, Nemocnice Nový Jičín

• „Paní doktorka je velmi milá, empatická, lidská, mohu jí pouze doporučit. Vždy mi pomůže a mohu se na ní kdykoliv obrátit. Děkuji Marta Více

Dolní 8, Frenštát pod Radhoštěm Mapa

PhDr. Jarmila Holášková