Opava

Jakého specialistu hledáte?
  • „Panu doktorovi nemám co vytknout jsem maximálně spokojená. Žádná čekací doba,nejúžasnější paní sestřička co víc si přát. Více

Slezská 515, Hradec nad Moravicí, Opava Mapa

Gynekologie pro region Opava a okolí

Rybářská 81/12, Opava Mapa

MUDr. Michael Kozák

• „profesionální, slušný a lidský přístup lékaře, podrobné vysvětlení všech zadaných otázek pacientky, dochvilnost

Partyzánská 3, Opava Mapa

Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA"

• Chirurg, Dermatolog, Interni… sta, Plastický chirurg, Praktický lékař, Otorinolaryngolog Více

Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum

• Anesteziolog, Ortoped, Plast… ický chirurg, Praktický lékař Více

MG Medical Center Popská 11/222 (Ambulance), Opava Mapa

Cleopatra Clinic - Klinika Plastické Chirurgie s.r.o. Ostrava

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

Partyzánská 1730/3, Opava Mapa

Dentální hygiena, Poliklinika Katka

• Endokrinolog, Diabetolog

„Dnes jsem byla v ordinaci paní doktorky poprvé a jsem nad míru nadšená. Od prvního kontaktu s milou sestřičkou, přes úžasnou odběrovou sestřičku až po samotnou konzultaci s paní doktorkou jsem snad ani neměla pocit, že jsem někde u lékaře. Mám z dnešního vyšetření pocit, že se paní doktorka o své pacienty opravdu zajímá. Doptává se, naslouchá, nechá pacienta domluvit, nad ničím nedávné rukou. Takové vstřícné jednání jsem mezi lékaři zažila v životě snad jenom jednou. Mnohokrát tímto Všem děkuji a budu se těšit na další návštěvu. K. Nedělová Více

Pekařská 7/101, Opava Mapa

MEDICA IBERIA s.r.o.

• Plastický chirurg, Chirurg

„Najlepszy chirurg! Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, posiada świetne wyczucie końcowego efektu, widać że praca to jego pasja. Bardzo sympatyczny, stara się w pełni wsłuchać w problemy pacjenta i pomóc, doradzić to co najlepsze. Více

KLINIKA LLC - plastická chirurgie a Laserové léčebné centrum Opava

• Praktický lékař, Pediatr

Oldřišov, K Zámku 246, Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• Plastický chirurg

„Doktore, mám to super. Jste nejlepší. Děkuji. Přeji hodně stejně spokojených klientů. Ještě jednou děkuji.!!!!!!

KLINIKA LLC Opava

• „Odborník na slovo vzaty a lidský přístup

Roosveltova 30/2223, Opava Mapa

FOLDENT, s.r.o., praktický lékař stomatolog

• „Profesionál, výborný ortopéd s lidským přístupem. Pod jeho rukama jsem se cítila bezpečně. Více takových lékařů pro Opavskou nemocnici. :-) Více

Válečkova 16/1595, Opava Mapa

Ortopedická ambulance Opava s.r.o.

Artroskopická operace menisku

2 000 Kč

Olomoucká 86, Opava Mapa

Slezská nemocnice v Opavě, p.o.

• „Nejlepší pan doktor pod sluncem. Stěhuji se 350km ale stejně za ním budu jezdit na prohlídky protože je lidský, vše vysvětlí, nic nezanedbá a ještě vám zvedne náladu. Top! Více

Vančurova 5, Opava Mapa

• „Pan Mudr. Herman je vynikající lékař. Chodím k němu již několik let. Po vystřídání dvou gynekoložek jsem konečně natrefila na doktora, který řeší příčinu problémů. Je opravdu velmi pečlivý a jsem mu opravdu vděčná za rychlý přístup k mému problému. Jeho profesionální přístup, příjemné prostředí ordinace a maximálně 5 minut strávených v čekárně je velké plus k jeho skvělým schopnostem. Pana doktora Hermana můžu jedině DOPORUČIT! Více

Slovenská 42/1334, Opava Mapa

FEMISALVA s.r.o., gynekologie

• „Je profesionální, vstřícná a má příjemné vystupování.

Sušilova 1 , Opava 1, Opava Mapa

Odborný lékař rehabilitace a obezitologie, sportovní medicíny

Sušilova 1, Opava Mapa

Rehabilitace Klášter

• „Už k ní chodím 13 let a mohu jen doporučit

Nádražní okruh 5, Opava Mapa

Odborný lékař alergologie a imunologie

• Psychoterapeut, Psycholog

„Nejlepší psycholog v kraji, kterého mohu pouze doporučit, stejně jako spoustu mých známých, kteří k paní doktorce dochází a jsou naprosto spokojeni.. Její vysoká odbornost, orientace, neustálé se vzdělávání, znalost, stejně tak jako empatický a trpělivý lidský přístup jsou jejími velkými přednostmi . Ochota hledat řešení, cesty, schopnost vzbudit v člověku chu´t objevovat příčinu, kořen potíží, motivovat člověka v nacházení schopnosti věci pojmenovat, což bylo pro mne v počátku nepředstavitelné. Myslel jsem si totiž, že psycholog mi dá jasný návod, řešení a vše udělá za mne. Omyl. Až později jsem pochopil, díky paní doktorce, že účinnost terapie je právě v opaku. Když člověk nechce být k sobě upřímný, ochoten i nepříjemné věci vyslovit, přijmout, pak mu asi žádný psycholog nepomůže. paní doktorka mne provedla trnitou cestou, někdy bolestnou, ale vždy tak, že jsem cítil, že mi věří, podpoří mne a pomůže. A stálo to za to. Můj život se radikálně změnil ve spokojený. Díky paní doktorko. Více

Dolní náměstí 9, Opava Mapa

Mgr. Marie Müllerová-psychologická praxe

• „K panu doktorovi jsem chodila 5 let a nemohla jsem si stěžovat, bohužel jsem změnila bydliště a tím i doktora. Moje současná paní doktorka už není tak příjemná a to podání ruky jak při příchodu tak odchodu z ordinace je velmi sympatické gesto. Opravdu bych jiného gynekologa pro Opavu a okolí nemohla doporučit Více

Rybova 1592/5, Opava Mapa

Pracoviště gynekologie a porodnictví