Krnov

Jakého specialistu hledáte?
  • „profesionální, slušný a lidský přístup lékaře, podrobné vysvětlení všech zadaných otázek pacientky, dochvilnost

Partyzánská 3, Opava Mapa

Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA"

• „Panu doktorovi nemám co vytknout jsem maximálně spokojená. Žádná čekací doba,nejúžasnější paní sestřička co víc si přát. Více

Rybářská 81/12, Opava Mapa

MUDr. Michael Kozák

• Chirurg, Dermatolog, Interni… sta, Plastický chirurg, Praktický lékař, Otorinolaryngolog Více

Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum

• Anesteziolog, Ortoped, Plast… ický chirurg, Praktický lékař Více

MG Medical Center Popská 11/222 (Ambulance), Opava Mapa

Cleopatra Clinic - Klinika Plastické Chirurgie s.r.o. Ostrava

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

Partyzánská 1730/3, Opava Mapa

Dentální hygiena, Poliklinika Katka

• Endokrinolog, Diabetolog

„Dnes jsem byla v ordinaci paní doktorky poprvé a jsem nad míru nadšená. Od prvního kontaktu s milou sestřičkou, přes úžasnou odběrovou sestřičku až po samotnou konzultaci s paní doktorkou jsem snad ani neměla pocit, že jsem někde u lékaře. Mám z dnešního vyšetření pocit, že se paní doktorka o své pacienty opravdu zajímá. Doptává se, naslouchá, nechá pacienta domluvit, nad ničím nedávné rukou. Takové vstřícné jednání jsem mezi lékaři zažila v životě snad jenom jednou. Mnohokrát tímto Všem děkuji a budu se těšit na další návštěvu. K. Nedělová Více

Pekařská 7/101, Opava Mapa

MEDICA IBERIA s.r.o.

• Plastický chirurg, Chirurg

„Najlepszy chirurg! Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, posiada świetne wyczucie końcowego efektu, widać że praca to jego pasja. Bardzo sympatyczny, stara się w pełni wsłuchać w problemy pacjenta i pomóc, doradzić to co najlepsze. Více

KLINIKA LLC - plastická chirurgie a Laserové léčebné centrum Opava

• „Mudr .Sztefek je velmi precizni lekař,ma užasné chování ke klientovi,hledá nejlepši řešeni pro pacienta ,Je to lékař s velkým L,gentleman , erudovaný odborník..Sestra skvělá se smyslem pro humor...DOPORUČUJI Více

Nemocniční 2, Město Albrechtice Mapa

Ortopedická ambulance MUDr.Jiří Sztefek

• Plastický chirurg

„Doktore, mám to super. Jste nejlepší. Děkuji. Přeji hodně stejně spokojených klientů. Ještě jednou děkuji.!!!!!!

KLINIKA LLC Opava

• „Odborník na slovo vzaty a lidský přístup

Roosveltova 30/2223, Opava Mapa

FOLDENT, s.r.o., praktický lékař stomatolog

• Neurolog, Chirurg

„Konečně Pan doktor s velkým "P",který chce pomoci,věnuje se člověku,,ukáže na snímcích laikovi kde je problém a vysvětlí.Zatím jsem podstoupil dvě návštěvy ale jsem přesvědčen,že pomůže s problémy.Mohu jen doporučit Více

I.P.Pavlova 9, Krnov Mapa

Neurochirurgická ambulance MUDr Síla Jan

• „Profesionál, výborný ortopéd s lidským přístupem. Pod jeho rukama jsem se cítila bezpečně. Více takových lékařů pro Opavskou nemocnici. :-) Více

Válečkova 16/1595, Opava Mapa

Ortopedická ambulance Opava s.r.o.

Artroskopická operace menisku

2 000 Kč

Olomoucká 86, Opava Mapa

Slezská nemocnice v Opavě, p.o.

• Praktický lékař, Ortoped

„Skvělý doktor, který se snaží za každé situace pomoci. S jakýmkoliv problémem, který mám, vždy jdu za panem doktorem Lukáčem a nikdy jsem nelitoval. (koleno, ganglion, klíční kost). Hlavně jeho přístup, podrobné vysvětlení problémů a ochota. Děkuji a mohu vřele doporučit. Více

Tematínská 5A, Brantice Mapa

Centrum Bratislava Medissimo

• „Nejlepší pan doktor pod sluncem. Stěhuji se 350km ale stejně za ním budu jezdit na prohlídky protože je lidský, vše vysvětlí, nic nezanedbá a ještě vám zvedne náladu. Top! Více

Vančurova 5, Opava Mapa

• „Moc dekuji p.dr.Malacovi za odbornou peci pri urazu me postizene dcery.Moc nam pomohl. Take bych chtela podekovat jeho prijemne sestricce. Více

Nám. Hrdinů 7, Krnov Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „Pan Mudr. Herman je vynikající lékař. Chodím k němu již několik let. Po vystřídání dvou gynekoložek jsem konečně natrefila na doktora, který řeší příčinu problémů. Je opravdu velmi pečlivý a jsem mu opravdu vděčná za rychlý přístup k mému problému. Jeho profesionální přístup, příjemné prostředí ordinace a maximálně 5 minut strávených v čekárně je velké plus k jeho skvělým schopnostem. Pana doktora Hermana můžu jedině DOPORUČIT! Více

Slovenská 42/1334, Opava Mapa

FEMISALVA s.r.o., gynekologie

• „Poprvé jsem navštívila paní doktorku a i když nejsem její pacientka, tak mě ochotně přijala. Takový přístup jsem snad nikdy nezažila. Je moc milá, usměvavá a dobře mi poradila a vše nádherně vysvětlila. K mému dalšímu překvapení i paní sestřička byla velmi pozorná, chápavá a ochotně mi zodpověděla na zvídavé dotazy. Při čekání si se mnou dokonce povídala a perfektně mi popsala, co mám dělat dál. Více

Nám. Hrdinů 5, Krnov Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Je profesionální, vstřícná a má příjemné vystupování.

Sušilova 1 , Opava 1, Opava Mapa

Odborný lékař rehabilitace a obezitologie, sportovní medicíny

Sušilova 1, Opava Mapa

Rehabilitace Klášter