Vítkov

Jakého specialistu hledáte?
  • „Výborný lékař. Příjemné prostředí a odborník na své místě. Profesionální přístup sestry i lékaře...

Partyzánská 3, Opava Mapa

Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA"

• „Příjemná sestřička i pan doktor,jsem velmi spokojená. Čistá pěkná čekárna i ordinace. V čekárně jsme byli jen dvě. Bezbariérový přístup Více

Rybářská 81/12, Opava Mapa

MUDr. Michael Kozák

Slezská 515, Hradec nad Moravicí, Opava Mapa

Gynekologie pro region Opava a okolí

• Chirurg, Dermatolog, Interni… sta, Plastický chirurg, Praktický lékař, Otorinolaryngolog Více

Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum

• „Pan doktor je velice ochotný a milý a je to odborník na pravém místě.Chodím k němu už hodně let a po přestěhování k němu jezdím nadále až 50 km. Jeho zdravotní sestra je taky na pravém místě,hodná a ochotná. A oba Vám trpělivě odpoví na každý Váš dotaz. Více

Palackého 313, Fulnek Mapa

Ordinace pro gynekologii a porodnictví, léčba poruch plodnosti

• Anesteziolog, Ortoped, Plast… ický chirurg, Praktický lékař Více

MG Medical Center Popská 11/222 (Ambulance), Opava Mapa

Cleopatra Clinic - Klinika Plastické Chirurgie s.r.o. Ostrava

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

Partyzánská 1730/3, Opava Mapa

Dentální hygiena, Poliklinika Katka

• Endokrinolog, Diabetolog

„Dnes jsem byla v ordinaci paní doktorky poprvé a jsem nad míru nadšená. Od prvního kontaktu s milou sestřičkou, přes úžasnou odběrovou sestřičku až po samotnou konzultaci s paní doktorkou jsem snad ani neměla pocit, že jsem někde u lékaře. Mám z dnešního vyšetření pocit, že se paní doktorka o své pacienty opravdu zajímá. Doptává se, naslouchá, nechá pacienta domluvit, nad ničím nedávné rukou. Takové vstřícné jednání jsem mezi lékaři zažila v životě snad jenom jednou. Mnohokrát tímto Všem děkuji a budu se těšit na další návštěvu. K. Nedělová Více

Pekařská 7/101, Opava Mapa

MEDICA IBERIA s.r.o.

• „Pan doktor Pukovec je borec, vždy jde u něj v ordinaci cítit pohodová atmosféra a děti se ho nebojí a sestřička je milá. Doporučuji Více

Msgr. Šrámka 11, Nový Jičín Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

Očkování

Kunín 56, Nový Jičín Mapa

Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost

Očkování

• Plastický chirurg, Chirurg

„Pan MUDr. Janík je lidský,profesionální a neměla bych problém se na něj obrátit s jakýkoliv problémem. Na konzultaci mi bylo vše skvěle vysvětleno a na konci listopadu jsem podstoupila odstranění jizev na obličeji. Skvělý lékař a ze srdce děkuji. DOPORUČUJI Více

KLINIKA LLC - plastická chirurgie a Laserové léčebné centrum Opava

• Plastický chirurg

„Doktore, mám to super. Jste nejlepší. Děkuji. Přeji hodně stejně spokojených klientů. Ještě jednou děkuji.!!!!!!

KLINIKA LLC Opava

• „Odborník na slovo vzaty a lidský přístup

Roosveltova 30/2223, Opava Mapa

FOLDENT, s.r.o., praktický lékař stomatolog

• „Ráda bych poděkovala paní doktorce i sestřičkám za profesionální a lidský přístup. Rozhodně mohu doporučit tuto ordinaci. Více

Msgr.Šrámka 1028/11, Nový Jičín Mapa

Odborný lékař stomatochirurg

• „Profesionál, výborný ortopéd s lidským přístupem. Pod jeho rukama jsem se cítila bezpečně. Více takových lékařů pro Opavskou nemocnici. :-) Více

Olomoucká 86, Opava Mapa

Slezská nemocnice v Opavě, p.o.

Válečkova 16/1595, Opava Mapa

Ortopedická ambulance Opava s.r.o.

Artroskopická operace menisku

2 000 Kč

• „Velmi příjemná paní doktorka. Ráda poradí, vše vysvětlí. Nemám co vytknout, více takových doktorů. Vřele doporučuji!

Nám. Jana Zajíce 6, Vítkov Mapa

Praktický lékař gynekolog

Partyzánská 229, Budišov nad Budišovkou Mapa

• „V dnešní době jsem mile překvapena s přístupem pana dokrora. Opravdu neskutečný pan doktor, který se snaží co nejvíce pomoc nemocnému. Za mě v širokém okolí jeden z nejlepších doktorů Více

Bezručova 2/413, Nový Jičín Mapa

Dům Lékařů, a.s., PL pro dospělé

• „Nejlepší pan doktor pod sluncem. Stěhuji se 350km ale stejně za ním budu jezdit na prohlídky protože je lidský, vše vysvětlí, nic nezanedbá a ještě vám zvedne náladu. Top! Více

Litultovice 187, Litultovice Mapa

Ordinace ženského lékaře