Bruntál

Jakého specialistu hledáte?
  • „Mudr .Sztefek je velmi precizni lekař,ma užasné chování ke klientovi,hledá nejlepši řešeni pro pacienta ,Je to lékař s velkým L,gentleman , erudovaný odborník..Sestra skvělá se smyslem pro humor...DOPORUČUJI Více

Nemocniční 2, Město Albrechtice Mapa

Ortopedická ambulance MUDr.Jiří Sztefek

• „MVDr. Petra Eima mohu jen doporučit. Naše klisna rok a půl kulhala na zadní nohu a tři veterináři nedokázali stanovit diagnózu. Obrátila jsem se s prosbou na MVDr. Eima, ten rychle a pružně reagoval a přijel za námi. Již při pohledu na pohyb koně stanovil diagnózu, posléze pohmatem určil sval, který byl zasažen (což se potvrdilo při vyšetření na sonu.) MVDr. Eim nám navrhl možnosti řešení a doporučil doktory, na které se obrátit s operačním zákrokem. Klisnu jsme odvezli na Veterinární a farmaceutickou univerzitu v Brně na kliniku koní, kde operaci vedl MVDr. Žert. Tento případ byl i pro ně ojedinělý, nikdo se s ním zde ještě nesetkal. Klisna sloužila jako ukázkový případ, který byl rozesílán i do zahraničí. Kdyby nebylo MVDr. Eima klisna by dodnes kulhala. Jsem ráda, že máme v ČR takového doktora jako je MVDr. Eim, který se orientuje i v ojedinělých případech a který má zkušenosti i s případy ze zahraničí. Děkuji, Mgr. Martina Šopfová Více

Skály 18, Horní Město, Bruntál Mapa

Stáj Kincl - Skály u Rýmařova (BRUNTÁL a okolí)

• Neurolog, Chirurg

„Konečně Pan doktor s velkým "P",který chce pomoci,věnuje se člověku,,ukáže na snímcích laikovi kde je problém a vysvětlí.Zatím jsem podstoupil dvě návštěvy ale jsem přesvědčen,že pomůže s problémy.Mohu jen doporučit Více

I.P.Pavlova 9, Krnov Mapa

Neurochirurgická ambulance MUDr Síla Jan

• „velká spokojenost, takto pečlivý, odborný a osobní přístup najdete jen těžko, vřele všem doporučuji!!!

Karlova Studánka 1, Krnov Mapa

Odborný rehabilitační lékař - Horské lázně Karlova Studánka

• Praktický lékař, Ortoped

„Skvělý doktor, který se snaží za každé situace pomoci. S jakýmkoliv problémem, který mám, vždy jdu za panem doktorem Lukáčem a nikdy jsem nelitoval. (koleno, ganglion, klíční kost). Hlavně jeho přístup, podrobné vysvětlení problémů a ochota. Děkuji a mohu vřele doporučit. Více

Tematínská 5A, Brantice Mapa

Centrum Bratislava Medissimo

• „Velmi příjemná paní doktorka. Ráda poradí, vše vysvětlí. Nemám co vytknout, více takových doktorů. Vřele doporučuji!

Partyzánská 229, Budišov nad Budišovkou Mapa

• „Moc dekuji p.dr.Malacovi za odbornou peci pri urazu me postizene dcery.Moc nam pomohl. Take bych chtela podekovat jeho prijemne sestricce. Více

Nám. Hrdinů 7, Krnov Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „Poprvé jsem navštívila paní doktorku a i když nejsem její pacientka, tak mě ochotně přijala. Takový přístup jsem snad nikdy nezažila. Je moc milá, usměvavá a dobře mi poradila a vše nádherně vysvětlila. K mému dalšímu překvapení i paní sestřička byla velmi pozorná, chápavá a ochotně mi zodpověděla na zvídavé dotazy. Při čekání si se mnou dokonce povídala a perfektně mi popsala, co mám dělat dál. Více

Nám. Hrdinů 5, Krnov Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Musím říct,že já a zubař jsme nebyly kamarádi od doby kdy jsem chodila jako dítě k p.zubařce Palasové.Vlastní dítě bych k ní nikdy nepustila.Jakmile jsem začala chodit k p.zubaři Urbánkovi a následně k p.zubaři Keprtovi,jsem nadmíru spokojená a dokonce už i strach a obavy z prohlídky a plombování vymizel.Oba jsou jedineční a skvělí odborníci.Škoda jen,že takových lékařů,kteří svou práci dělají s láskou a ne jen proto,že je to živí je tak málo. Více

Maxima Gorkého 52/638, Krnov Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Velice ochotný, hodný a příjemný pan doktor, netahá z lidí jen peníze, dlouholetá spokojenost, ahoj.

ZS č.d. 101, Jakartovice Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Úžasný pan doktor a úžasná paní sestřička, takový přístup jaký je v této ordinaci jsem nikde jinde nezažila. Pan doktor vždy pomůže ikdyž to nespadá pod alergii, dětský syna nechával trápit se měsíc s kašlem, odmítal napsat atb, po konzultaci s dr. Váňou ihned atb a po týdnu klid. Ostatní lékaři by se od něj měli učit :-) jsem spokojený pacient už 16 let :-) Více

Opavská 48/296, Krnov Mapa

Odborný lékař alergologie a imunologie

• „Byla jsem dlouho bez zubního lékaře a k paní doktorce jsem se dostala úplně náhodou,jen jsem slyšela,že přišla z Bruntálu.Můj strach ze zubního ošetření,se nedá slovy pojmenovat,ale po první i druhé návštěvě,jsem lepšího a hodnějšího zubního lékaře,za celý svůj život nepotkala.I když můj strach zatím stéle přetrvává,chci paní doktorce strašně moc poděkovat za vlídnost,ohleduplnost a celkové ošetření,jakým ke mě přistupovala a doufám,že jednoho dne se budu k paní doktorce i těšit.Ještě jednou moc děkuji Více

nam. Hrdinů 5, Krnov Mapa

• „Náš pan doktor je nejlepší dětský lékař, kterého známe. Je moc milý, hodný a usměvavý na miminko, vstřícný, důsledný a má opravdu velké znalosti i zkušenosti. Kdykoliv jsem potřebovala s něčím poradit nebo jsem si něčím nebyla jistá, pan doktor mi vždy vše ochotně vysvětlil. Není nic, s čím by si neporadil a jsme za něj opravdu moc vděční. Děkujeme! Více

U Rybníka 2/1567, Bruntál Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• Praktický lékař, Internista

„dobrá komunikace,super přístup k pacientum dobré léčení...jsem rád za takvého lékaře,neměnil bych

Sadová 310, Vrbno pod Pradědem Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „příjemná, milá, umí si pacienta vyslechnout. I když to ne s každým pacientem určitě nemá lehké. Jiného praktického lékaře bych nehledala. Více

Albrechtická 37a, Krnov Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „S paní doktorkou mám velmi dobré zkušenosti, umí naslouchat, poradit a hlavně pochopit. Je dobré mít někoho, komu se můžu se svými nejen zdravotními problémy svěřit.Myslím , že vše souvisí se vším, jako zdraví s psychikou apod. Více

Opavská 48, Krnov Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Za mě Spokojenost, profesionál co se vyzná... Přístup úplně v pohodě... A sestry jsou taky fajn, vyjdou vstříc jak to jde... Už téměř rok a půl a vždy vše v pořádku bez problémů... Doporučuji.. Více

Mikulášská 27, Krnov Mapa

Ortodoncie Krnov

• Otorinolaryngolog

„Příjemý pan doktor, zákrok nebolestivý,rychlý, objednání na čas přesné.Nejde víc než tímto způsobem poděkovat.

Nám. Hrdinů 6, Krnov Mapa

Odborný lékař ušní, nosní, krční

• „Profesionál na svém místě, nic nepodceňuje. Rychle se umí rozhodnout a poradit . Nejlepší v Krnově .

nám. Hrdinů 7, Krnov Mapa

Gynkard s.r.o

• „Dokonalý doktor. Vysvětlení bylo stručně a snadno se pochopilo. Byl hodný, milý. Jen a jen doporučuji

Revoluční 897/42, Krnov Mapa