Rýmařov

Jakého specialistu hledáte?
  • Horní nám. 8/285, Olomouc Mapa

G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie

• „MVDr. Petra Eima mohu jen doporučit. Naše klisna rok a půl kulhala na zadní nohu a tři veterináři nedokázali stanovit diagnózu. Obrátila jsem se s prosbou na MVDr. Eima, ten rychle a pružně reagoval a přijel za námi. Již při pohledu na pohyb koně stanovil diagnózu, posléze pohmatem určil sval, který byl zasažen (což se potvrdilo při vyšetření na sonu.) MVDr. Eim nám navrhl možnosti řešení a doporučil doktory, na které se obrátit s operačním zákrokem. Klisnu jsme odvezli na Veterinární a farmaceutickou univerzitu v Brně na kliniku koní, kde operaci vedl MVDr. Žert. Tento případ byl i pro ně ojedinělý, nikdo se s ním zde ještě nesetkal. Klisna sloužila jako ukázkový případ, který byl rozesílán i do zahraničí. Kdyby nebylo MVDr. Eima klisna by dodnes kulhala. Jsem ráda, že máme v ČR takového doktora jako je MVDr. Eim, který se orientuje i v ojedinělých případech a který má zkušenosti i s případy ze zahraničí. Děkuji, Mgr. Martina Šopfová Více

Skály 18, Horní Město, Bruntál Mapa

Stáj Kincl - Skály u Rýmařova (BRUNTÁL a okolí)

• „Pan doktor Holibka je vynikající doktor; mívám záněty močových cest a na doporučení známých jsem začala chodit k panu doktorovi, který mně velmi pomohl a nasadil účinnou léčbu. Navíc je velmi příjemný a pohodový, všechno vysvětlí a dobře poradí. Více

Bezručova 5, Olomouc Mapa

Medicom´s s.r.o.- ambulantní zařízení

• „velká spokojenost, takto pečlivý, odborný a osobní přístup najdete jen těžko, vřele všem doporučuji!!!

Karlova Studánka 1, Krnov Mapa

Odborný rehabilitační lékař - Horské lázně Karlova Studánka

• „K paní doktorce chodím už od 18let a je to úžasný milí vstřícný člověk. Vždy poradí,vysvětlí a upřímně mám k paní doktorce hodně přátelský vztah nejednou jsem ji plakala v ordinaci když se mi hroutil vztah s otcem mých dvou dětí... A to nejdůležitější zachránila život mé mamince kdybych ji k ní nepřivedla zřejmě by zemřela na rakovinu děl. čípku. I proto k ní stále chodím ikdyž už nějakou dobu bydlím v Praze.... Více

Sobotín 16, Šumperk Mapa

Gynekologická ordinace

Náměstí Svobody 690, Rapotín Mapa

Gynekologická ordinace

• „Takových doktorů by mělo být víc.Byla jsem se vším spokojená.Doporučuji každému.Je prostě jednička.

Nemocniční 5, Uničov Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „Paní doktorka nemá široko, daleko konkurenci, je prostě nejlepší. Dojíždím cca 50 kilometrů a neměnila bych... milá, vstřícná, ochotná pomoci, poradí kdykoliv. Vážím si toho, že jsem již 17 let její pacientkou... Více

Nemocniční 270, Uničov Mapa

Ordinace gynekologa

• „Ano souhlas, pan doktor i sestřička jsou super. Mam u něj své dvě děti a naprostá spokojenost.Jsme rádi, že je máme. Děkujeme za péči. Více

U Rybníka 2/1567, Bruntál Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Výborný gynekolog, prožil se mnou těhotenství dvojčat a následně ještě další těhotenství, naprosto profesionální přístup, milý a ochotný mi pomoct, když bylo zle. Více

Horní nám. 8/285, Olomouc Mapa

G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie

• „je užasná !! laskavá a její přístup je super !! moc mi pomohla !! a sestřička je taky příjemná jsem moc ráda že tam mužu chodit Více

č.d. 504, Nový Malín Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Paní doktorka je opravdu velmi hodná, lidská, lékařka na svém místě. I všichni ostatní v tomto zařízení. Všem budu vřele doporučovat. Děkuji za vynikající péči. Více

Dlouhá 28/524, Olomouc Mapa

MAMMACENTRUM Olomouc s.r.o. - RDG

• Otorinolaryngolog

„Příjemný doktor i sestřička. Byli jsme s tříletým synem se zánětem uší, měla jsem z toho strach protože se syn doktorů bojí, pan doktor byl ale milý, synovi vysvětlil co za nástroje použije a proč, tak, aby se nebál a pochopil. Opravdu skvělý přístup i léčba, určitě doporučuji. Více

Okružní 4, Bruntál Mapa

Odborný lékař ušní, nosní, krční

• „Jezdím za paní doktorkou léta a přestávám mít- na stáří- neurozu ze zubaře.Je velmi pečlivá a vstřícná.Děkuji za to,že k ní můžu,jinak bych od strachu měla zuby jako pračlověk. Více

Krnovská 9, Bruntál Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Skvělá doktorka, nemůžu si vynachválit :) Je profesionální, milá, ochotná :) Můžu jen doporučit!

Rýžoviště 105, Rýmařov Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Naprostá spokojenost. Všem ho moc doporučuji. Velký profesionál a velice sympatický člověk. Na každou návštěvu se velice těším :-) Více

Pasteurova 15/67, Olomouc Mapa

OLDENT - M s.r.o.

• Praktický lékař

„Vždy mi pomohl a dobře poradil. Doléčil mi úraz nohy. Je vynikající lékař a člověk. Sestřička je bezvadná. Doporučuji. Více

Nádražní 1778/29a, Bruntál Mapa

Rafaelmedicus s.r.o.

• „Kvalitní profesionálka, včetně jejího kolegy. Mimo to v rámci neutěšeného stavu našich médií, která otevřeně manipulují a lžou, je pokec s ní dobrým zdrojem místních informací. Taková malá místní ČTK :) Více

Dr. E. Beneše 21, Bruntál Mapa

Fyzioterapie Češková

• „Paní doktorka je odborník na slovo vzatý. Osobně mi diagnostikovala několik onemocnění z jiných lékařských oborů, u nichž mi právě tzv. odborníci tvrdili, že je vše v pořádku a nic to, vzhledem k mému nízkému věku, není. Paní doktorka jako lékařka s aprobací i z interního lékařství je prostě skvělá!!! U každého pacienta se zajímá o celkový zdravotní stav, ne jen o svůj obor - alergoligii. Více

Partyzánská 16, Bruntál Mapa

Odborný lékař alergologie a imunologie

• „Chodím k panu doktorovi už několik let nejen léky které mi předepisuje,ale především jeho vyslechnutí a rady mi velmi pomáhají.Myslím si, že je to velmi dobrý doktor.Sestřička je milá a ochotná.A vám pane Králi vzkazuji jděte někam!!! Více

Mánesova 4/976, Bruntál Mapa

Odborný lékař psychiatrie