G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie

(14 názorů)

Ordinační hodiny: Pondělí 8.00 - 20.00 Úterý 8.00 - 20.00 Středa 8.00 - 20.00 Čtvrtek 8.00 - 20.00 Pátek 8.00 - 14.00 HISTORIE ORDINACE Společnost G-CENTRUM Olomouc s.r.o. byla založeno v... Více

G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie

Středa 8.00 - 20.00
Čtvrtek 8.00 - 20.00
Pátek 8.00 - 14.00

HISTORIE ORDINACE

Společnost G-CENTRUM Olomouc s.r.o. byla založeno v září 2003, kdy přímo navázala na činnost jejího vedoucího lékaře a majitele, MUDr. Aleše Skřivánka, který od července 1993 zařízení provozoval jako fyzická osoba.

Od roku 2003 do října 2010 sídlila společnost na adrese U stadionu 8 Olomouc. Od 29.listopadu je na nové adrese Horní nám. 8. Přechodem na nové zdravotnické zařízení je klientkám G-CENTRA Olomouc s.r.o zajištěna komplexní lékařská péče o ženy - Ambulantní gynekologie vč.jednodenní chirurgie, Komplexní péče o těhotné vč. prenatální diagnostiky, Urogynekologie - komplexní diagnostika a terapie inkontinence vč. urodynamického vyšetření a jednodenní chirurgie, Prevence, diagnostika a léčba osteoporózy, CGOP-Centrum gynekologické a onkologické prevence vč, expertní kolposkopie a jednodenní chirurgie. Moderní zařízení je vybaveno nejnovější přístrojovou technikou a zákrokovým sálkem na jednodenní chirurgii.

Posláním centra by mělo být poskytování péče na nejvyšší úrovni, která odpovídá světovým trendům v gynekologii a prenatální péče. Zárukou toho je, že k týmu centra patří i mezinárodně uznávaní odborníci. Výsledky práce centra jsou pravidelně publikovány, centrum a jeho lékaři se podíleli a podílejí na celé řadě klinických studií a v předstihu mnoha let tak mohou sledovat trendy ve vývoji farmakoterapie i celého oboru.

Zárukou kvality je také implementace normy jakosti ISO 9001:2008. Tato přispěla zejména ke zvýšení kvality nabízených služeb a již nyní je jasné, že přivedla i nové klientky do našeho zařízení.

Naše vybavení

• vyšetření na kostním denzitometru LUNAR PRODIGY
  • Fotona

Zákroky

• jednodenní chirurgie
  • diagnostika a léčba neplodnosti
  • diagnostika a léčba osteoporózy
  • Léčba děložních myomů
  • Léčba endometriózy
  • Léčba bakteriální vaginózy

Vyšetření

• Ambulantní gynekologická péče
  • prenatální péče – komplexní péče o těhotné
  • screeningové vyšetření vrozených vývojových vad plodu
  • urogynekologie
  • prevence
  • COGP - Centrum onkologické gynekologické prevence

Nemoci

• osteoporóza
  • léčba neplodnosti
  • laserové operace
  • riziková těhotenství a trombofilní stavy.

Typ zařízení

• klinika

• L
    Lékař: MUDr. Iveta Humlová komplexní péče o těhotné – KTG

Paní doktorka je milá a vyhovující, pokud je pacientka zdravá. Jakmile je ale zdravotní problém, musí si člověk poradit v podstatě sám. Velice špatná zkušenost, co se týče řešení zamlklého těhotenství. Nejprve mě poslala na kyretáž, kterou jsem odmítla, vyřídila si farmakologické vyvolání v nemocnici, na které mi následně překvapivě řekla, že by na něj pacientky také posílala. Anomálie tvaru dělohy si vůbec nevšimla, to až když na to přišli ve Fakultní nemocnici na ultrazvuku (za těchto okolností u mne mohla kyretáž mohla způsobit nevratné poškození). Potíže můžete mít pouze takové, jejichž řešení hradí pojišťovna a v danou dobu, jinak má zde člověk smůlu. Při krevních odběrech, přestože jsem kvůli zdravotním problémům na doporučení PA požádala o zjištění stavu železa, odmítnuto, že nehradí pojišťovna. Jelikož jsem pacientka s migrénami, na které se léčím, jsem vcelku zvyklá a vím, co pomáhá, ale když se objevily migrény v těhotenství se zvracením, příjem potravy minimální a stavy s velkými bolestmi, které trvaly zhruba 3 týdny v kuse a nic nepomáhalo a paní doktorka je neřešila, začala jsem pátrat sama u jiných lékařů a na doporučení požádala o stěry, jelikož se mohlo jednat o zánět v těle, který pokud se neléčí, způsobuje zdravotní problémy dítěte. Opět jsem byla odmítnuta, že to nehradí pojišťovna a že moč a krev byla před pár dny v pořádku. Že by se odebrala znovu, když nastaly zdravotní komplikace, o tom nebyla vůbec řeč. Nakonec jsem se dostala do péče jiného lékaře, okamžitě odběr moči a stěry. Zánět byl patrný v obou případech, léčba probíhala u mě i u partnera, byla sice dlouhodobější, nicméně hned po 3 dnech se dostavilo výrazné zlepšení a migrény zmizely. Paní doktorka je sice velice milá, ale to není u lékaře na prvním místě, takže jsme v letošním roce odešli a vzhledem k péči, které se nám v těhotenství dostává jinde, jsme moc rádi. Krásná čekárna a ordinace nejsou všechno.

• H
    Lékař: MUDr. Iveta Humlová běžná gynekologická péče vč. akutních stavů

Skvělá paní doktorka. Příjemná, usměvavá, pečlivá, ale hlavně s lidským a citlivým přístupem. Jak gynekologické prohlídky nemusím, tak u ní nemám problém. Vyslechne, poradí, nic nepodceňuje. Opravdu jedna z TOP lékařek.

Lékař: MUDr. Tomáš Kilián Jiný

U pana doktora jsem byla poprvé a zanechal ve mně velmi nepříjemné pocity. Bohužel jsem neměla na výběr, široko daleko jediný přijímal nové pacienty. V čekárně jsem seděla přes hodinu.. Od příchodu do ordinace se mnou mluvil opovržlivým tónem, na mé dotazy odsekával, jako bych ho obtěžovala a jeho neprofesionální osobní rýpavé připomínky se mě občas velmi dotkly. Během UTV mi neřekl ani jedinkrát, co právě vyšetřuje, proč nebo co vidí. Těhotná jsem poprvé, proto je pro mě vstřícný přístup opravdu důležitý. Po vyšetření seděl v tichosti u počítače, chvíli si něco ťukal a řekl, ať přijdu za měsíc. Odcházela jsem v nejistotě a s nechutí se vůbec vracet. O týdnu těhotenství mě na zeptání informovala až sestřička. Snad změním názor po příští návštěvě, pokud ne, určitě změním doktora. Plus můžu dát pouze za vybavení ordinace a příjemnou zdravotní sestru.

• Z
    Lékař: MUDr. Eva Hajkrová Jiný

Nejhorsi lekarka, kterou jsem kdy mela. Nedokazala poznat potrat a skoro 2 mesice me drzela v nadeji, ze jsem tehotna. Bohuzel nedoporucuji. Z.

Lékař: MUDr. Ivana Weinbergová preventivní prohlídky

Paní doktorku můžu jen doporučit. Přešla jsem k ní 8/2018 od nejmenovaného pana doktora na začátku prvního těhotenství. Paní doktorka je pečlivá a hlavně vyšetření je bez bolesti. Kdykoliv jsem se na něco zeptala vždy mi odpověděla na mou otázku. V těhotenství je její péče výborná a na Utz vždy popsala a ukázala co a jak. Mám u ní 2 těhotenství za sebou. Uvidíme jak to bude u preventivních prohlídek ale myslím že to bude i tak super.
    Jinak sestřička kolikrát opravdu skládám poklonu. Co vše musí zvládat a stíhat, není to jednoduchá práce.

• B
    Lékař: MUDr. Aleš Skřivánek konizace hrdla děložního

Obvodním gynekologem jsem byla odeslána ke konizaci děl.č. 2 předcházející návštěvy/vyšetření i samotný výkon proběhl naprosto v pořádku. Maximální spokojenost nejen s MUDr. Skřivánkem,ale i s personálem celého centra! Děkuji za vše a určitě doporučuji ostatním....

• K
    Lékař: MUDr. Tomáš Kilián gynekologické vyšetření

Pan doktor je pečlivý,problém který je třeba řešit řeší pečlivě,zato zbytečné obavy mi vždy jeho typicky svérázným způsobem vyvrátí (což je vlastně k dobru věci).Má na mě čas.Návštěvy v těhotenství byly moc příjemné.U UTZ někdy povídal méně někdy více.Podle toho jsem se doptávala.Pomáhal mi si sednout.
    Přestože je někdy trochu svérázný,je to příjemný člověk a velký odborník.

Lékař: MUDr. Jiří Novák antikoncepce

Výborný gynekolog, prožil se mnou těhotenství dvojčat a následně ještě další těhotenství, naprosto profesionální přístup, milý a ochotný mi pomoct, když bylo zle.

Lékař: MUDr. Iveta Humlová

Opravdu skvělá paní doktorka, neskutečně milá a ochotná. Jakýkoli problém do podrobna vysvětlí, odpoví na všechny dotazy, neodbyde vás a hodně se o pacientku zajímá, což jsem bohužel u bývalé gynekoložky nezažila. Jsem moc ráda, že jsem k ní přešla! Chodím k ní s mnohem klidnějším pocitem. :)

Lékař: MUDr. Tomáš Kilián Preventivní vyšetření

Nejlepší gynekolog. Citlivý, usměvavy, pohodový. Když dělá ultrazvuk vše ukáže a vysvětlí. Hrozně příjemný a milý člověk. I když je to muž, tak s ním nemám absolutně stud se o něčem bavit. Naprostý profesionál ve svém oboru.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu