Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Středa 8.00 - 20.00
Čtvrtek 8.00 - 20.00
Pátek 8.00 - 14.00

HISTORIE ORDINACE

Společnost G-CENTRUM Olomouc s.r.o. byla založeno v září 2003, kdy přímo navázala na činnost jejího vedoucího lékaře a majitele, MUDr. Aleše Skřivánka, který od července 1993 zařízení provozoval jako fyzická osoba.

Od roku 2003 do října 2010 sídlila společnost na adrese U stadionu 8 Olomouc. Od 29.listopadu je na nové adrese Horní nám. 8. Přechodem na nové zdravotnické zařízení je klientkám G-CENTRA Olomouc s.r.o zajištěna komplexní lékařská péče o ženy - Ambulantní gynekologie vč.jednodenní chirurgie, Komplexní péče o těhotné vč. prenatální diagnostiky, Urogynekologie - komplexní diagnostika a terapie inkontinence vč. urodynamického vyšetření a jednodenní chirurgie, Prevence, diagnostika a léčba osteoporózy, CGOP-Centrum gynekologické a onkologické prevence vč, expertní kolposkopie a jednodenní chirurgie. Moderní zařízení je vybaveno nejnovější přístrojovou technikou a zákrokovým sálkem na jednodenní chirurgii.

Posláním centra by mělo být poskytování péče na nejvyšší úrovni, která odpovídá světovým trendům v gynekologii a prenatální péče. Zárukou toho je, že k týmu centra patří i mezinárodně uznávaní odborníci. Výsledky práce centra jsou pravidelně publikovány, centrum a jeho lékaři se podíleli a podílejí na celé řadě klinických studií a v předstihu mnoha let tak mohou sledovat trendy ve vývoji farmakoterapie i celého oboru.

Zárukou kvality je také implementace normy jakosti ISO 9001:2008. Tato přispěla zejména ke zvýšení kvality nabízených služeb a již nyní je jasné, že přivedla i nové klientky do našeho zařízení.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (45)

MUDr. Aleš Skřivánek, Ph.D. běžná gynekologická péče vč. akutních stavů

Do G-centra docházím odjakživa. Pan doktor je velmi milý a profesionální. V mých 19 letech mi byla provedena konizace čípku. Dostalo se mi nejlepší péče v komorném a moderním prostředí G-centra. Nezávisle na tomto, mě viděla paní Mudr.Součková, zmínila, že kdybych jí neřekla, že jsem zákrok podstoupila, ani by to nepoznala, že je pan Skřivánek přes toto velký odborník. Musím souhlasit a jsem ráda, že můžu tyto zkušenosti s jeho péčí reflektovat dále. Nevíce jsem ocenila jeho starost v době, kdy jsme se začali snažit o miminko. Neváhal nabídnout mi testy z krve, spermiogram a následně jsem si zaplatila test na zjištění zásoby vajíček. Situaci nezlehčoval ani kvůli tomu, že jsme se sotva začali snažit a nebyl zatím důvod být znepokojená, ale vzhledem k různým případům kolem mě, je fajn když Vám lékař nabídne tuto péči a vy víte, že třeba nejste zdravé a můžete situaci řešit zavčas. Celkem pravidelně chodila i na ultrazvuk kvůli přesnějšímu určení ovulace. Miminko je již na cestě. Děkuji

MUDr. Tomáš Kilián gynekologické konzultace

Pan doktor je součástí týmu G-centra v Olomouci, kde jsou všichni velice profesionální. Jsem velmi spokojena s jeho péčí, odborností a přístupem. Mohu jen a pouze doporučit.

MUDr. Aleš Skřivánek, Ph.D. onkologická prevence nad rámec gynekologické prevence s individualizací programů a stanovení rizik na míru pacientek

Zařízení jsem vyhledala kvůli Centru onkologické gynekologické prevence, kde jsem se dostala do péče pana doktora Skřivánka, odborníka s lidským přístupem. Věřím, že pan doktor mi zachránil zdraví a život. Byla mi poskytnut všechna dostupná vystření, která mi předchozí zařízení neposkytlo. V G centrum jsem podstoupila také operační výkon a děkuji mj. i za péči laskavých sestřiček. Dlouhé roky jsem působila v pomáhající profesi a jsem přesvědčená, že vedle excelentních odborných znalostí a praxe je potřeba i projev účasti, trpělivosti a správná komunikace směrem k pacientovi. To vše a mnohem více u pana doktora Skřivánka najdete. Přeji mu mnoho štěstí a požehnání vždy a všude!

MUDr. Tomáš Kilián gynekologické konzultace

Ráda bych pochválila pana doktora Kiliána. Vždy se na návštěvu těším, máme si vždy o čem popovídat a vždy se dozvím to, co potřebuji. Pokud hledáte lékaře, který je zároveň pohodář a dokáže s Vámi probrat vše lidsky, tak doporučuji.

MUDr. Tomáš Kilián Jiný

K panu doktorovi jsem docházela několik let na preventivní kontroly, kde jsem oproti původním doktorům z tohoto centra sice byla zklamaná z přístupu a pozdních příchodů, ale říkala jsem si, že je snad odborník na svém místě. Postupem času jsem si všimla, že mě vůbec neposlouchá, ačkoliv jsem se při každé návštěvě za 4 roky zmiňovala, že mám problém s otěhotněním, tak mi vždy řekl, že to chce čas a o 5 minut později na konci prohlídky se mě vždy zeptal, zda chci předepsat antikoncepci. Svou léčbu v IVF centru jsem s ním proto později ani neprobírala a když se konečně podařilo otěhotnět, tak jsem okamžitě přešla k jinému lékaři, protože mě představa probírat s ním těhotenství a docházet k němu co měsíc úplně děsila

MUDr. Tomáš Kilián gynekologické konzultace

Kladně hodnotím podrobné vyšetření. Co ale musím vytknout je přístup k pacientce - pacientka má právo se svobodně rozhodnout, zda chce například předepsat léky nebo ne (pokud pacientka uzná, že to není nutné nebo se chce vyhnout nežádoucím účinkům léků apod.). Na odmítnutí léků/léčby pan doktor nezareagoval příliš profesionálně. Dále by bylo dobré spolupracovat s jinými odborníky, lékařskými kolegy, když má pacientka velké potíže a já jako lékař "nic nevidím". K panu doktorovi jsem šla, protože je i sexuolog, ale nakonec mi přišlo, že pan doktor zaměňuje můj fyzický problém za psychický nebo neurologický, což není. Více důvěry k pacientovi. Pacient žije se svým tělem 24 hodin denně, takže často tuší, kde je problém.

MUDr. Aleš Skřivánek, Ph.D. běžná gynekologická péče vč. akutních stavů

Dobrý den, ráda bych se podělila s ostatními o svou zkušenost s p. doktorem Skřivánkem. Pana doktora jsem navštívila asi třikrát s odstupem několika měsíců. Šlo v podstatě vždy o řešení stejného problému - dyskomfort, později bolest intimních partií. Poprvé mi rozmluvil ošetření přístrojem, který jeho centrum nabízí (mohlo mi to třeba pomoci jako prevence). Podruhé mi diagnostikou potvrdil, že problém spočívá opravdu v domnělých křečových žilách. Doporučil pouze běžně dostupná venofarmaka. A jestli bych to nemohla při případné sex. aktivitě "nějak překonat". Nutno dodat, že jsem mu sdělila, že se to právě po takových aktivitách zhoršovalo. Potřetí, když už byl problém ve vážném stavu (protože léky, mazání a doplňky stravy nezabraňovaly zhoršování) mě odbyl, a řekl mi, že mi nejspíš lhal o té diagnóze, že mi nic není, že změny souvisí s věkem atp. A že nemá čas, že na něho čekají doktoři. Prý mi na to dají jen antidepresiva (nemám neuropatickou bolest, takže proč antidepresiva?). Požadovala jsem objektivní vyšetření (ne jen prohlídku zrakem). Odkázal mě tedy k jinému specialistovi, ale do zprávy napsal vyšetření, které s mým problémem nesouvisí a není určeno ke zjišťování varixů apod. Pan specialista taky řekl "ne", že to vyšetření se provádí u jiných případů. A nakonec mi pan specialista ani nedoporučil antidepresiva, s tím, že v mém případě by to neřešilo příčinu. Další vyšetření odhalila v oblasti břicha jistou cévní vadu, která by s tímto mohla souviset. Takže pan doktor Skřivánek by měl změnit svůj přístup k pacientkám. Nechodí po doktorech jenom tak z dlouhé chvíle... Škoda, zpočátku se zdál jako sympatický lékař...

MUDr. Aleš Skřivánek, Ph.D.

Nikdy bych nepoužil slova jako”lhal jsem Vám o Vaší diagnóze”…
    Trochu pochybuji, že jde skutečně o mě. Iniciály JH tak moc důvěry nevzbuzuji. Jsem rád, že jste našla odborníka, který Vám přes moji “nepéči” pomohl

MUDr. Aleš Skřivánek, Ph.D. další výkony proveditelné v rámci jednodenní chirurgie

Nejlepší gynekolog široko daleko. Pan doktor opravdu ví, co dělá, a i mezi lékaři má pověst výborného lékaře. Už nikdy nechci jiného.

MUDr. Eva Hajkrová gynekologické konzultace

Byla jsem těhotná ( teď už to tak říci mohu ), chodím k jiné paní doktorce v G-centru, ale ten den kdy jsem měla jít do poradny tam má paní doktorka nebyla.
    Měla jsem problém zeleného hlenovitého výroku s příměsí krve.
    Byla jsem 8. Týden, což si myslím že v 1. Trimestru se má vše řešit důkladně skrz plod.
    Šla jsem tam hlavně z důvodu, ze problém stále přetrvával od doby co jsem byla naposledy u své.
    Posadila jsem se, vše jsem ji řekla, ani se na mě nekoukla, řekla že je to běžný v těhotenství, napsala prášky a poslala domů.
    O měsíc později jsem přišla na kontrolu do poradny ke své paní doktorce, a zjistili jsme že miminko je bez srdeční akce ( měla jsem byt 12tt), miminko zůstalo ve vývoji 8tt a par dnů, v době kdy jsem byla u paní doktorky, kdyby mě zkontrolovala mohlo tohle dopadnout úplně jinak, nebo jsem v sobě alespoň nemusela nosit měsíc mrtvé dítě.
    Mám na ni vztek, ještě když vám na revizi řeknou, že to mohl vyvolat ten zánět, který jsem v sobě měla.

MUDr. Eva Hajkrová Jiný

Paní doktorka by se měla naučit být profesionální. Naprosto chybí empatie, zájem, vše bere jak na běžícím pase, pacient ji obtezuje. S takto neprijemnym doktorem jsem se v G centru jeste nesetkala. Absolutně nedoporučuji..

Kontakt

Horní nám. 8/285, Olomouc 77200 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda