G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie

(28 názorů)

Ordinační hodiny: Pondělí 8.00 - 20.00 Úterý 8.00 - 20.00 Středa 8.00 - 20.00 Čtvrtek 8.00 - 20.00 Pátek 8.00 - 14.00 HISTORIE ORDINACE Společnost G-CENTRUM Olomouc s.r.o. byla založeno v... Více

Dbejte o své zdraví

Středa 8.00 - 20.00
Čtvrtek 8.00 - 20.00
Pátek 8.00 - 14.00

HISTORIE ORDINACE

Společnost G-CENTRUM Olomouc s.r.o. byla založeno v září 2003, kdy přímo navázala na činnost jejího vedoucího lékaře a majitele, MUDr. Aleše Skřivánka, který od července 1993 zařízení provozoval jako fyzická osoba.

Od roku 2003 do října 2010 sídlila společnost na adrese U stadionu 8 Olomouc. Od 29.listopadu je na nové adrese Horní nám. 8. Přechodem na nové zdravotnické zařízení je klientkám G-CENTRA Olomouc s.r.o zajištěna komplexní lékařská péče o ženy - Ambulantní gynekologie vč.jednodenní chirurgie, Komplexní péče o těhotné vč. prenatální diagnostiky, Urogynekologie - komplexní diagnostika a terapie inkontinence vč. urodynamického vyšetření a jednodenní chirurgie, Prevence, diagnostika a léčba osteoporózy, CGOP-Centrum gynekologické a onkologické prevence vč, expertní kolposkopie a jednodenní chirurgie. Moderní zařízení je vybaveno nejnovější přístrojovou technikou a zákrokovým sálkem na jednodenní chirurgii.

Posláním centra by mělo být poskytování péče na nejvyšší úrovni, která odpovídá světovým trendům v gynekologii a prenatální péče. Zárukou toho je, že k týmu centra patří i mezinárodně uznávaní odborníci. Výsledky práce centra jsou pravidelně publikovány, centrum a jeho lékaři se podíleli a podílejí na celé řadě klinických studií a v předstihu mnoha let tak mohou sledovat trendy ve vývoji farmakoterapie i celého oboru.

Zárukou kvality je také implementace normy jakosti ISO 9001:2008. Tato přispěla zejména ke zvýšení kvality nabízených služeb a již nyní je jasné, že přivedla i nové klientky do našeho zařízení.

Naše vybavení

• vyšetření na kostním denzitometru LUNAR PRODIGY
  • Fotona

Zákroky

• jednodenní chirurgie
  • diagnostika a léčba neplodnosti
  • diagnostika a léčba osteoporózy
  • Léčba děložních myomů
  • Léčba endometriózy
  • Léčba bakteriální vaginózy

Vyšetření

• Ambulantní gynekologická péče
  • prenatální péče – komplexní péče o těhotné
  • screeningové vyšetření vrozených vývojových vad plodu
  • urogynekologie
  • prevence
  • COGP - Centrum onkologické gynekologické prevence

Nemoci

• osteoporóza
  • léčba neplodnosti
  • laserové operace
  • riziková těhotenství a trombofilní stavy.

Typ zařízení

• klinika

Lékař: MUDr. Iveta Humlová běžná gynekologická péče vč. akutních stavů

Asi tak úplně nevím jaká je doktorka a to jsem k ní chodila nejméně 3 roky. Nikdy návštěva netrvala déle jak 3 minuty, všechno je v pořádku a šup šup další ať může jít paní doktorka dříve domů. Jít tam v podvečer znamená, že můžete přijít klidně o hodinu dříve a asi vás veme hned protože ostatní rychle odbyla. Po potratu ve 20tt to bylo stejný, šup šup na "další" dite. Všechno jen šup šup. Nezdráhá se zvedat své dceři telefon během probírání diagnóz (zrovna po zmiňovaném potratu), místo aby vydržela tu minutu než odejdu. Pro mě naprosto nepochopitelný přístup.... Navíc od ženy! Dala bych jednu hvězdičku, ale podle mě nemusi být tak špatná doktorka, jen velmi často zapomíná že nějakou je... a řeší cokoli jen ne pacientky. Za mě aktuálně nedoporučuji.

Lékař: MUDr. Tomáš Kilián gynekologické konzultace

Hrůza, jsem šťastná, že už k panu doktorovi nemusím. Naprosto nevhodně doporučený typ tělíska pro mě jako nerodičku byla poslední kapka. Bez špetky důvěry a empatie - na mé obtíže s hirsutismem mi pan doktor řekl že to je lanugo a že to mám jen “v hlavě” (už několik let si musím holit každý den po ránu tvář jako chlap). No škoda slov, rozhodně nedoporučuji.

Lékař: MUDr. Iveta Humlová preventivní prohlídky

K pani doktorce chodim u nekolik let, jeji pristup mi prijde cim dal min empaticky bez zajmu o pacienta. Vzdycky navsteva trva jen par minut, jak na bezicim pasu, kdyz ji reknu o nejakem problemu tak jen mavne rukou, ze to mic neni. Necitim od ni zadne pochopeni. Sice vzdy usmevava, ale to ke tak vsechno.

Lékař: MUDr. Aleš Skřivánek, Ph.D. další výkony proveditelné v rámci jednodenní chirurgie

U pana doktora jsem podstoupila labioplastiku. Byl velmi milý a nešetřil chválou na své výsledky a spokojenost klientek. Po operaci jsem se nestačila divit. Jednu stranu mi seřízl částečně a druhou úplně, a to tak, že mi tam vyřízl jamku. Vypadá to příšerně a od té doby se stydím při sexu a dělá mi to velké problémy. Když jsem šla na kontrolu a sdělila jsem mu svoji nespokojenost i se způsobem sešití v oblasti hráze, kde mi nesouměrně trčí kousky tkáně, odpověděl mi, že to je dobré a zeptal se mě, jestli budu snad točit porno, že to řeším. Považuji to za výsměch. Žádná omluva, nabídka nápravy, nic. Od pana doktora jsem odešla a pořád zvažuji žalobu.

Ř
    Lékař: MUDr. Iveta Humlová běžná gynekologická péče vč. akutních stavů

Dříve příjemná lékařka, ale v posledních letech radikální změna. Absolutní nezájem o pacientku, péče v těhotenství odfláknutá, když máte štěstí, věnuje vám 2 min. Přitom po první špatné zkušenosti s porodem veliké sliby, jak za mnou bude v druhém případě stát a pomůže zařídit lepší průběh. Nic z toho se nekonalo. Jednou během těhotenství jsem si dovolila dorazit mimo termín ( velké bolesti), paní doktorka reagovala velmi nepříjemně a vynadala mi, že jsem si měla vzít magnesko a neobjednávat se do ordinace, při každé návštěvě jsem měla pocit, že ji velmi zdržuji. Takže za mě už bohužel ne. Škoda tak velké změny v chování člověka…

Lékař: MUDr. Eva Hajkrová gynekologické konzultace

Paní doktorka Hajkrová bere pacientky jako na běžícím páse, v případě,že nemáte žádný problém je to pochopitelné,ale bohužel takto jedná,i když problém máte.Postrádala jsem u ní empatii a v závěru i odbornost,kdy z pohodlnosti nenabídla jinou variantu řešení.Velice mne tímto přístupem zklamala,její práce by měla být posláním,bohužel si troufám říct,ze je pouze byznysem a pacientky ji vlastně vůbec nezajímají.Člověk z ní má pocit,že vás vůbec nevnímá a v podstatě otevřeny Facebook na jejím monitoru je toho důkazem.Nyní mám srovnání s jiným lékařem a jsem šťastná,že mam v tomto možnost volby a svého gynekologa mohu změnit.Paní doktorku Hajkrovou rozhodně nedoporučuji !

Lékař: MUDr. Tomáš Kilián gynekologické konzultace

Přístup tohoto lékaře byl příšerný. Po dvou potratech a spolupráce s ivf centrem, kdy jsem nyní jen potřebovala hlídat ovulaci v místě bydliště, tak mě Dr Kilián ihned oznámil, že toto on řešit nebude a že ovulaci nepozná. Po mém naléhání mi udělal utz, kde opět řekl že neví jak to vypadá a poslal mě s tímto domů ať si to řeším jinde. Absolutně nechápu neempatii tohoto lékaře a celkový jeho povýšený postoj byl k pláči. K tomuto lékaři už nikdy víc.

NEDOPORUCUJI.
    Myslim si, ze pri jakemkoliv problemu by se mela vysetreni resit napred vyterem z pochvy. Pani doktorka se tam jen koukla a hned mi predepsala antibiotika, samozdrejme nezabraly, po druhe navsteve mi teda vzala ster a naslo se neco jineho, nez rekla predtim.. Dle meho nazoru by mel byt prelecen i parner- ten leky nedostal. Pani doktorka sama nic nerekne, prijde mi, ze me vubec neposloucha a nechce pomoct. Po telefonu je neprijemna a nema pry cas semnou vyvolavat. Sama nic nerekne a slysim jen hm,hm.

Lékař: MUDr. Eva Hajkrová gynekologické konzultace

Paní doktorku nedoporučuji. Když jsem přišla z problémem že potřebuji pomoc tak jsem ji vysvětlovala co mě trápí myslela jsem že mě aspoň trochu poslouchá, nuže její odpověď byla jen hm, uvidíme, koukneme na to. Tak jsem se šla vyslect a viděla jsem v té klenene kabince jak surfuje na facebooku takže vlastně vlastně mě neposlouchala. Na muj problém mme nedokázala nic ri t jen mě předepsala prášky a nashle . Paní to tam bere jak na běžícím pase. Nedoporučuji jje to katastrofa!!!!

X
    Lékař: MUDr. Iveta Humlová preventivní prohlídky

K paní doktorce chodím již dlouho, dokud jsem neměla žádny problém byla jsem spokojená. Po porodu císařským řezem jsem byla na kontrole, paní doktorka se mne zeptala jestli ještě chci děti... takhle oznámila, že je špatně srostla děloha. Jediné co mi řekla at se pořádně chráním, protože lepší zdravá máma pro jedno dítě než...
    Odcházela jsem s tím že je možné že již nemůžu mít děti, přitom jsou možnosti jak to řešit, ale to jsem si musela dohledat sama.
    Připadala jsem si jako na běžícím pase s tím ze ma na pacienta pouze chvilku a pořádně vysvětlit takovou diagnozu prostě neni čas.
    Chtělo by to více empatie