G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie

(227 názorů)

Ordinační hodiny: Pondělí 8.00 - 20.00 Úterý 8.00 - 20.00 Středa 8.00 - 20.00 Čtvrtek 8.00 - 20.00 Pátek 8.00 - 14.00 HISTORIE ORDINACE Společnost G-CENTRUM Olomouc s.r.o. byla založeno v... Více

G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie

Středa 8.00 - 20.00
Čtvrtek 8.00 - 20.00
Pátek 8.00 - 14.00

HISTORIE ORDINACE

Společnost G-CENTRUM Olomouc s.r.o. byla založeno v září 2003, kdy přímo navázala na činnost jejího vedoucího lékaře a majitele, MUDr. Aleše Skřivánka, který od července 1993 zařízení provozoval jako fyzická osoba.

Od roku 2003 do října 2010 sídlila společnost na adrese U stadionu 8 Olomouc. Od 29.listopadu je na nové adrese Horní nám. 8. Přechodem na nové zdravotnické zařízení je klientkám G-CENTRA Olomouc s.r.o zajištěna komplexní lékařská péče o ženy - Ambulantní gynekologie vč.jednodenní chirurgie, Komplexní péče o těhotné vč. prenatální diagnostiky, Urogynekologie - komplexní diagnostika a terapie inkontinence vč. urodynamického vyšetření a jednodenní chirurgie, Prevence, diagnostika a léčba osteoporózy, CGOP-Centrum gynekologické a onkologické prevence vč, expertní kolposkopie a jednodenní chirurgie. Moderní zařízení je vybaveno nejnovější přístrojovou technikou a zákrokovým sálkem na jednodenní chirurgii.

Posláním centra by mělo být poskytování péče na nejvyšší úrovni, která odpovídá světovým trendům v gynekologii a prenatální péče. Zárukou toho je, že k týmu centra patří i mezinárodně uznávaní odborníci. Výsledky práce centra jsou pravidelně publikovány, centrum a jeho lékaři se podíleli a podílejí na celé řadě klinických studií a v předstihu mnoha let tak mohou sledovat trendy ve vývoji farmakoterapie i celého oboru.

Zárukou kvality je také implementace normy jakosti ISO 9001:2008. Tato přispěla zejména ke zvýšení kvality nabízených služeb a již nyní je jasné, že přivedla i nové klientky do našeho zařízení.

Naše vybavení

• vyšetření na kostním denzitometru LUNAR PRODIGY
  • Fotona

Zákroky

• jednodenní chirurgie
  • diagnostika a léčba neplodnosti
  • diagnostika a léčba osteoporózy
  • Léčba děložních myomů
  • Léčba endometriózy
  • Léčba bakteriální vaginózy

Vyšetření

• Ambulantní gynekologická péče
  • prenatální péče – komplexní péče o těhotné
  • screeningové vyšetření vrozených vývojových vad plodu
  • urogynekologie
  • prevence
  • COGP - Centrum onkologické gynekologické prevence

Nemoci

• osteoporóza
  • léčba neplodnosti
  • laserové operace
  • riziková těhotenství a trombofilní stavy.

Typ zařízení

• klinika

Lékař: MUDr. Tomáš Kilián gynekologické konzultace

Přístup tohoto lékaře byl příšerný. Po dvou potratech a spolupráce s ivf centrem, kdy jsem nyní jen potřebovala hlídat ovulaci v místě bydliště, tak mě Dr Kilián ihned oznámil, že toto on řešit nebude a že ovulaci nepozná. Po mém naléhání mi udělal utz, kde opět řekl že neví jak to vypadá a poslal mě s tímto domů ať si to řeším jinde. Absolutně nechápu neempatii tohoto lékaře a celkový jeho povýšený postoj byl k pláči. K tomuto lékaři už nikdy víc.

Lékař: MUDr. Eva Hajkrová gynekologické konzultace

NEDOPORUCUJI.
    Myslim si, ze pri jakemkoliv problemu by se mela vysetreni resit napred vyterem z pochvy. Pani doktorka se tam jen koukla a hned mi predepsala antibiotika, samozdrejme nezabraly, po druhe navsteve mi teda vzala ster a naslo se neco jineho, nez rekla predtim.. Dle meho nazoru by mel byt prelecen i parner- ten leky nedostal. Pani doktorka sama nic nerekne, prijde mi, ze me vubec neposloucha a nechce pomoct. Po telefonu je neprijemna a nema pry cas semnou vyvolavat. Sama nic nerekne a slysim jen hm,hm.

Lékař: MUDr. Eva Hajkrová gynekologické konzultace

Paní doktorku nedoporučuji. Když jsem přišla z problémem že potřebuji pomoc tak jsem ji vysvětlovala co mě trápí myslela jsem že mě aspoň trochu poslouchá, nuže její odpověď byla jen hm, uvidíme, koukneme na to. Tak jsem se šla vyslect a viděla jsem v té klenene kabince jak surfuje na facebooku takže vlastně vlastně mě neposlouchala. Na muj problém mme nedokázala nic ri t jen mě předepsala prášky a nashle . Paní to tam bere jak na běžícím pase. Nedoporučuji jje to katastrofa!!!!

X
    Lékař: MUDr. Iveta Humlová preventivní prohlídky

K paní doktorce chodím již dlouho, dokud jsem neměla žádny problém byla jsem spokojená. Po porodu císařským řezem jsem byla na kontrole, paní doktorka se mne zeptala jestli ještě chci děti... takhle oznámila, že je špatně srostla děloha. Jediné co mi řekla at se pořádně chráním, protože lepší zdravá máma pro jedno dítě než...
    Odcházela jsem s tím že je možné že již nemůžu mít děti, přitom jsou možnosti jak to řešit, ale to jsem si musela dohledat sama.
    Připadala jsem si jako na běžícím pase s tím ze ma na pacienta pouze chvilku a pořádně vysvětlit takovou diagnozu prostě neni čas.
    Chtělo by to více empatie

Lékař: MUDr. Aleš Skřivánek, Ph.D. anestezie

Nikdy jsem nechtěla chodit na gyne k muži, měla jsem z návštěvy docela stres, ale u pana doktora Skřivánka bylo vše tak přirozené, že mě všechno okamžitě přešlo. Můj problém nebral na lehkou váhu a udělal vše proto, aby mě jej urychleně zbavil. Pan doktor je vtipný, dokáže situaci odlehčit, pacienty zbytečně nestraší - i když u mě to spíše funguje tak, že potřebuji všechny informace (musela jsem se hodně doptávat a stejně jsem odcházela z první návštěvy mírně zmatená), abych vystresovaná právě nebyla (takže u mě malé mínus), Jako mínus (pro někoho plus) hodnotím i to, že snad pro všechny výkony uvádí pacientky do celkové injekční narkózy (neprovádí zákroky v opichu), za mě zbytečná zátěž těla. Celkové narkózy jsem se bála jak čert kříže, nakonec vše proběhlo v pořádku - po přijetí v 7:00 jsem po 9h odcházela s doprovodem domů plně při vědomí a jen s lehkou tupou bolestí v podbřišku. Jsem několik dní po zákroku a v podstatě už na druhý den jsem málem nevěděla, že se tam dole něco dělo, jediné co mi to připomíná je dodržování jistých režimových opatření. U výkonu asistovala velice milá, usměvavá sestřička, dospávací pokoje jsou také velmi příjemné. V případě, že bych musela znovu podstoupit nějaký gyne zákrok, šla bych opět zde.

Lékař: MUDr. Eva Hajkrová Jiný

NEDOPORUČUJI!!!
    Dokud jsem chodila pouze na gynekologickou kontrolu 1x za rok, bylo mi v podstatě jedno, že se mnou doktorka Hajkrová nic nekonzultuje a vlastně jsem to neřešila.
    Problém nastal, když jsem otěhotněla. Jako prvorodička samozřejmě spoustě věcí nerozumíte a máte obavy a otázky... Bohužel doktorka Hajkrová mi sama od sebe nikdy nic neřekla, na vše jsem se musela zeptat sama, přičemž na mé otázky odsekavala buď "hmmm" nebo "jak chcete..".
    Vrcholem všeho bylo, když jsem trpěla silnou nevolností a zavolala do ordinace pro radu a pomoc. Lékařka bez porady se mnou a jakéhokoliv dotazu,jak mi vlastně je a jak moc je to vážně poslala nějaký e-recept, aniž by mi cokoliv vysvětlila či se mnou alespoň mluvila!
    A když jsem znovu volala, aby mi doktorka Hajkrová alespoň vysvětlila, jak mam daný lék brát, jak dlouho a tak, začala na me KŘIČET! "Že ma tisíce pacientů a absolutně na mě nemá čas a pokud je mi blbě, tak ať si prostě vezmu ten prášek. "
    Nejen, že se opět nezajimala jak mi je, byla arogantní a neprofesionální, ale křičet na vyděšenou těhotnou ženu mi připadá vyloženě sprosté.
    Od doktorky Hajkrové jsem odešla a nikomu bych tuto lékařku nedoporučila!!!

Lékař: MUDr. Aleš Skřivánek, Ph.D. diagnostika a péče o ženy s přednádorovými stavy a karcinomem hrdla děložního expertní kolposkopie

Úžasný specialista s lidským přístupem, okamžitě po prostudování mé lékařské dokumentace s vleklou diagnózou jednal, ještě tentýž týden jsem na jejich klinice podstoupila zákrok, který provedl právě pan Dr. Skřivánek. Ulevil i mé psychice. Pokud bych se znovu měla rozhodnout, kde řešit svůj zdravotní problém, určitě bych opět mířila sem. Bezpečí, profesionalita, milé chování, krásné čisté prostředí. Ještě jednou mockrát děkuji.

Lékař: MUDr. Iveta Humlová poradenství v oblasti plánovaného rodičovství, antikoncepce

Na doporučení jsem změnila gynekologii a byla mi doporučena paní doktorka Humlová. Když mi potvrdila začátek těhotenství, tak jsem ji oznámila, že dělám v obchodě a že tahám těžké věci na to konto jsem chtěla navázat na to, zda by nebylo možné napsat nějaký papír, abych mohla pracovat jen na pokladně, paní doktorka mi řekla, že jestli mi práce nevyhovuje, tak se mám nechat vyhodit a zaměstnat jinde, že tu práci můžu normálně vykonavat. Když jsem ji řekla, že mám strach po potratu, tak ji to vlastně bylo jedno a bylo mi řečeno, to co vlastně předtím. Takže jsem upřímně zklamaná z kontroly...

Lékař: MUDr. Iveta Humlová komplexní péče o těhotné – KTG

Paní doktorka je milá a vyhovující, pokud je pacientka zdravá. Jakmile je ale zdravotní problém, musí si člověk poradit v podstatě sám. Velice špatná zkušenost, co se týče řešení zamlklého těhotenství. Nejprve mě poslala na kyretáž, kterou jsem odmítla, vyřídila si farmakologické vyvolání v nemocnici, na které mi následně překvapivě řekla, že by na něj pacientky také posílala. Anomálie tvaru dělohy si vůbec nevšimla, to až když na to přišli ve Fakultní nemocnici na ultrazvuku (za těchto okolností u mne mohla kyretáž mohla způsobit nevratné poškození). Potíže můžete mít pouze takové, jejichž řešení hradí pojišťovna a v danou dobu, jinak má zde člověk smůlu. Při krevních odběrech, přestože jsem kvůli zdravotním problémům na doporučení PA požádala o zjištění stavu železa, odmítnuto, že nehradí pojišťovna. Jelikož jsem pacientka s migrénami, na které se léčím, jsem vcelku zvyklá a vím, co pomáhá, ale když se objevily migrény v těhotenství se zvracením, příjem potravy minimální a stavy s velkými bolestmi, které trvaly zhruba 3 týdny v kuse a nic nepomáhalo a paní doktorka je neřešila, začala jsem pátrat sama u jiných lékařů a na doporučení požádala o stěry, jelikož se mohlo jednat o zánět v těle, který pokud se neléčí, způsobuje zdravotní problémy dítěte. Opět jsem byla odmítnuta, že to nehradí pojišťovna a že moč a krev byla před pár dny v pořádku. Že by se odebrala znovu, když nastaly zdravotní komplikace, o tom nebyla vůbec řeč. Nakonec jsem se dostala do péče jiného lékaře, okamžitě odběr moči a stěry. Zánět byl patrný v obou případech, léčba probíhala u mě i u partnera, byla sice dlouhodobější, nicméně hned po 3 dnech se dostavilo výrazné zlepšení a migrény zmizely. Paní doktorka je sice velice milá, ale to není u lékaře na prvním místě, takže jsme v letošním roce odešli a vzhledem k péči, které se nám v těhotenství dostává jinde, jsme moc rádi. Krásná čekárna a ordinace nejsou všechno.

Lékař: MUDr. Iveta Humlová běžná gynekologická péče vč. akutních stavů

Skvělá paní doktorka. Příjemná, usměvavá, pečlivá, ale hlavně s lidským a citlivým přístupem. Jak gynekologické prohlídky nemusím, tak u ní nemám problém. Vyslechne, poradí, nic nepodceňuje. Opravdu jedna z TOP lékařek.