G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie

(36 názorů)

Ordinační hodiny: Pondělí 8.00 - 20.00 Úterý 8.00 - 20.00 Středa 8.00 - 20.00 Čtvrtek 8.00 - 20.00 Pátek 8.00 - 14.00 HISTORIE ORDINACE Společnost G-CENTRUM Olomouc s.r.o. byla založeno v... Více

Dbejte o své zdraví

Středa 8.00 - 20.00
Čtvrtek 8.00 - 20.00
Pátek 8.00 - 14.00

HISTORIE ORDINACE

Společnost G-CENTRUM Olomouc s.r.o. byla založeno v září 2003, kdy přímo navázala na činnost jejího vedoucího lékaře a majitele, MUDr. Aleše Skřivánka, který od července 1993 zařízení provozoval jako fyzická osoba.

Od roku 2003 do října 2010 sídlila společnost na adrese U stadionu 8 Olomouc. Od 29.listopadu je na nové adrese Horní nám. 8. Přechodem na nové zdravotnické zařízení je klientkám G-CENTRA Olomouc s.r.o zajištěna komplexní lékařská péče o ženy - Ambulantní gynekologie vč.jednodenní chirurgie, Komplexní péče o těhotné vč. prenatální diagnostiky, Urogynekologie - komplexní diagnostika a terapie inkontinence vč. urodynamického vyšetření a jednodenní chirurgie, Prevence, diagnostika a léčba osteoporózy, CGOP-Centrum gynekologické a onkologické prevence vč, expertní kolposkopie a jednodenní chirurgie. Moderní zařízení je vybaveno nejnovější přístrojovou technikou a zákrokovým sálkem na jednodenní chirurgii.

Posláním centra by mělo být poskytování péče na nejvyšší úrovni, která odpovídá světovým trendům v gynekologii a prenatální péče. Zárukou toho je, že k týmu centra patří i mezinárodně uznávaní odborníci. Výsledky práce centra jsou pravidelně publikovány, centrum a jeho lékaři se podíleli a podílejí na celé řadě klinických studií a v předstihu mnoha let tak mohou sledovat trendy ve vývoji farmakoterapie i celého oboru.

Zárukou kvality je také implementace normy jakosti ISO 9001:2008. Tato přispěla zejména ke zvýšení kvality nabízených služeb a již nyní je jasné, že přivedla i nové klientky do našeho zařízení.

Zákroky

• jednodenní chirurgie
  • diagnostika a léčba neplodnosti
  • diagnostika a léčba osteoporózy
  • Léčba děložních myomů
  • Léčba endometriózy
  • Léčba bakteriální vaginózy

Vyšetření

• Ambulantní gynekologická péče
  • prenatální péče – komplexní péče o těhotné
  • screeningové vyšetření vrozených vývojových vad plodu
  • urogynekologie
  • prevence
  • COGP - Centrum onkologické gynekologické prevence

Nemoci

• osteoporóza
  • léčba neplodnosti
  • laserové operace
  • riziková těhotenství a trombofilní stavy.

Typ zařízení

• klinika

Lékař: MUDr. Eva Hajkrová Jiný

Paní doktorka by se měla naučit být profesionální. Naprosto chybí empatie, zájem, vše bere jak na běžícím pase, pacient ji obtezuje. S takto neprijemnym doktorem jsem se v G centru jeste nesetkala. Absolutně nedoporučuji..

Lékař: MUDr. Jiří Novák gynekologické konzultace

K panu primáři Novákovi chodím již 44 let - výborný diagnostik, operatér, lékař, který naslouchá pacientkám a hledá nová řešení.

Lékař: MUDr. Tomáš Kilián gynekologické konzultace

Premyslela jsem zda budu sem psat recenzi a zda mi to za to stoji ,ale ano ,uz jen z duvodu ,kdyz si to bude cist nejaka zklamana zena at vi,ze neni v tom sama. Nevim co se s p.doktorem stalo dochazim k nemu 10 let ale posledni dobou jeho jednani je jednoznacne -Neempatie a arogantni pristup i vuci potratum a tehotenstvi - jednani v tomto tematu naprosto priserne.prichazim tam zranena po dalsim potratu a dockam se jenom arogantniho pristupu ze si na testy maluji asi carky a az si potratim po treti at prijdu a pak se neco zacne resit. Odesla jsem psychicky jeste vic vydeptana nez jsem prichazela. Na me otazky mi odpovedel zda mam jeste nejake otazky a mlcel. Odesla jsem jinam. A muzu vam rict,ze skoda ze jsem to neudrlala driv protoze konecne mi muj novy gynekolog pomaha a stara se o me. Tady naprosta hruza. Pokud ho prace jiz nebavi nemel by ji vykonavat. Hezky den

Lékař: MUDr. Tomáš Kilián gynekologické konzultace

Tak u pana doktora jsem dnešním dnem nadobro skončila, už poslední 2 roky zpět mi přišel úplně "jiný", než jsem ho znala a 25 let k němu chodila, dokonce mi i 2x prováděl císařský řez. Dnes jsem odešla OPRAVDU, ale opravdu zklamaná z jeho neprofesionálního a arogantního přístupu. Pokud už ho práce nebaví, neměl by profesi, která je určena pro lidi, vykonávat, přijde mi jakoby vyhořel, ale totálně. Mrzí mě to, ale po dnešní návštěvě to byla poslední kapka, odcházím... Rozhodně NEDOPORUČUJI!!!

Lékař: MUDr. Tomáš Kilián Jiný

Pana doktora nedoporučuji. Naprosto neempatický a arogantní přístup. Šla jsem na vyšetření kvůli dlouhodobým potížím, které pana doktora nezajímaly, pokaždé mi skočil do řeči a nenechal mě popsat problémy, kvůli kterým jsem přišla. Přišlo mi, jako by spěchal a chtěl se mě co nejdříve zbavit. Přecházím jinam.

Lékař: MUDr. Eva Hajkrová Jiný

Dokud jsem chodila pouze na prevenci, vše bylo ok. Ale při řešení problémů je paní doktorka neempatická, vlastně docela nekomunikativní, celkově má člověk pocit, že je spíš na obtíž. Přešla jsem jinam a komunikace je teda 100 a 1.

Lékař: MUDr. Iveta Humlová běžná gynekologická péče vč. akutních stavů

Paní doktorka Humlová je moc milá a lidská. Gynekologie není místo, kam bych chodila ráda a dobrovolně. Ale díky paní doktorce je to snesitelné. A i když jsem ještě neměla styk (28 let), nenutila mě, aby do mě zavedla nástroje. Jen použila ultrazvuk. Po roce jsem tam šla znovu (na preventivní kontrolu) s malou dušičkou, že mě bude lanařit na zavedení nástrojů, ale naštěstí se to nestalo. Děkuju, paní doktorko. Takže se paní doktorka jen ujistila, že opět bude vyšetření pomocí ultrazvuku.
    Když jsem chtěla antikoncepci, abych se zbavila menzes, neměla s tím problém. Jen mě upozornila, že mi nemusí sednout a že nemusí hned fungovat.

Lékař: MUDr. Iveta Humlová běžná gynekologická péče vč. akutních stavů

Paní doktorka je naprosto skvělá, milá, hodná, přestože to nemá s pacientkami (jako jsem například já) vůbec jednoduché. Tímto Vám paní doktorko moc děkuji a jsem ráda, že jsem mohla jít právě k Vám.

Lékař: MUDr. Iveta Humlová běžná gynekologická péče vč. akutních stavů

Asi tak úplně nevím jaká je doktorka a to jsem k ní chodila nejméně 3 roky. Nikdy návštěva netrvala déle jak 3 minuty, všechno je v pořádku a šup šup další ať může jít paní doktorka dříve domů. Jít tam v podvečer znamená, že můžete přijít klidně o hodinu dříve a asi vás veme hned protože ostatní rychle odbyla. Po potratu ve 20tt to bylo stejný, šup šup na "další" dite. Všechno jen šup šup. Nezdráhá se zvedat své dceři telefon během probírání diagnóz (zrovna po zmiňovaném potratu), místo aby vydržela tu minutu než odejdu. Pro mě naprosto nepochopitelný přístup.... Navíc od ženy! Dala bych jednu hvězdičku, ale podle mě nemusi být tak špatná doktorka, jen velmi často zapomíná že nějakou je... a řeší cokoli jen ne pacientky. Za mě aktuálně nedoporučuji.

Lékař: MUDr. Tomáš Kilián gynekologické konzultace

Hrůza, jsem šťastná, že už k panu doktorovi nemusím. Naprosto nevhodně doporučený typ tělíska pro mě jako nerodičku byla poslední kapka. Bez špetky důvěry a empatie - na mé obtíže s hirsutismem mi pan doktor řekl že to je lanugo a že to mám jen “v hlavě” (už několik let si musím holit každý den po ránu tvář jako chlap). No škoda slov, rozhodně nedoporučuji.