Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Ordinační hodiny:

Pondělí 8.00 - 20.00
Úterý 8.00 - 20.00
Středa 8.00 - 20.00
Čtvrtek 8.00 - 20.00
Pátek 8.00 - 14.00

HISTORIE ORDINACE

Společnost G-CENTRUM Olomouc s.r.o. byla založeno v září 2003, kdy přímo navázala na činnost jejího vedoucího lékaře a majitele, MUDr. Aleše Skřivánka, který od července 1993 zařízení provozoval jako fyzická osoba.

Od roku 2003 do října 2010 sídlila společnost na adrese U stadionu 8 Olomouc. Od 29.listopadu je na nové adrese Horní nám. 8. Přechodem na nové zdravotnické zařízení je klientkám G-CENTRA Olomouc s.r.o zajištěna komplexní lékařská péče o ženy - Ambulantní gynekologie vč.jednodenní chirurgie, Komplexní péče o těhotné vč. prenatální diagnostiky, Urogynekologie - komplexní diagnostika a terapie inkontinence vč. urodynamického vyšetření a jednodenní chirurgie, Prevence, diagnostika a léčba osteoporózy, CGOP-Centrum gynekologické a onkologické prevence vč, expertní kolposkopie a jednodenní chirurgie. Moderní zařízení je vybaveno nejnovější přístrojovou technikou a zákrokovým sálkem na jednodenní chirurgii.

Posláním centra by mělo být poskytování péče na nejvyšší úrovni, která odpovídá světovým trendům v gynekologii a prenatální péče. Zárukou toho je, že k týmu centra patří i mezinárodně uznávaní odborníci. Výsledky práce centra jsou pravidelně publikovány, centrum a jeho lékaři se podíleli a podílejí na celé řadě klinických studií a v předstihu mnoha let tak mohou sledovat trendy ve vývoji farmakoterapie i celého oboru.

Zárukou kvality je také implementace normy jakosti ISO 9001:2008. Tato přispěla zejména ke zvýšení kvality nabízených služeb a již nyní je jasné, že přivedla i nové klientky do našeho zařízení.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (41)

Obecné skóre

  Lékař: MUDr. Tomáš Kilián Jiný

  K panu doktorovi jsem docházela několik let na preventivní kontroly, kde jsem oproti původním doktorům z tohoto centra sice byla zklamaná z přístupu a pozdních příchodů, ale říkala jsem si, že je snad odborník na svém místě. Postupem času jsem si všimla, že mě vůbec neposlouchá, ačkoliv jsem se při každé návštěvě za 4 roky zmiňovala, že mám problém s otěhotněním, tak mi vždy řekl, že to chce čas a o 5 minut později na konci prohlídky se mě vždy zeptal, zda chci předepsat antikoncepci. Svou léčbu v IVF centru jsem s ním proto později ani neprobírala a když se konečně podařilo otěhotnět, tak jsem okamžitě přešla k jinému lékaři, protože mě představa probírat s ním těhotenství a docházet k němu co měsíc úplně děsila

  M
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Tomáš Kilián gynekologické konzultace

  Kladně hodnotím podrobné vyšetření. Co ale musím vytknout je přístup k pacientce - pacientka má právo se svobodně rozhodnout, zda chce například předepsat léky nebo ne (pokud pacientka uzná, že to není nutné nebo se chce vyhnout nežádoucím účinkům léků apod.). Na odmítnutí léků/léčby pan doktor nezareagoval příliš profesionálně. Dále by bylo dobré spolupracovat s jinými odborníky, lékařskými kolegy, když má pacientka velké potíže a já jako lékař "nic nevidím". K panu doktorovi jsem šla, protože je i sexuolog, ale nakonec mi přišlo, že pan doktor zaměňuje můj fyzický problém za psychický nebo neurologický, což není. Více důvěry k pacientovi. Pacient žije se svým tělem 24 hodin denně, takže často tuší, kde je problém.

  J
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Aleš Skřivánek, Ph.D. běžná gynekologická péče vč. akutních stavů

  Dobrý den, ráda bych se podělila s ostatními o svou zkušenost s p. doktorem Skřivánkem. Pana doktora jsem navštívila asi třikrát s odstupem několika měsíců. Šlo v podstatě vždy o řešení stejného problému - dyskomfort, později bolest intimních partií. Poprvé mi rozmluvil ošetření přístrojem, který jeho centrum nabízí (mohlo mi to třeba pomoci jako prevence). Podruhé mi diagnostikou potvrdil, že problém spočívá opravdu v domnělých křečových žilách. Doporučil pouze běžně dostupná venofarmaka. A jestli bych to nemohla při případné sex. aktivitě "nějak překonat". Nutno dodat, že jsem mu sdělila, že se to právě po takových aktivitách zhoršovalo. Potřetí, když už byl problém ve vážném stavu (protože léky, mazání a doplňky stravy nezabraňovaly zhoršování) mě odbyl, a řekl mi, že mi nejspíš lhal o té diagnóze, že mi nic není, že změny souvisí s věkem atp. A že nemá čas, že na něho čekají doktoři. Prý mi na to dají jen antidepresiva (nemám neuropatickou bolest, takže proč antidepresiva?). Požadovala jsem objektivní vyšetření (ne jen prohlídku zrakem). Odkázal mě tedy k jinému specialistovi, ale do zprávy napsal vyšetření, které s mým problémem nesouvisí a není určeno ke zjišťování varixů apod. Pan specialista taky řekl "ne", že to vyšetření se provádí u jiných případů. A nakonec mi pan specialista ani nedoporučil antidepresiva, s tím, že v mém případě by to neřešilo příčinu. Další vyšetření odhalila v oblasti břicha jistou cévní vadu, která by s tímto mohla souviset. Takže pan doktor Skřivánek by měl změnit svůj přístup k pacientkám. Nechodí po doktorech jenom tak z dlouhé chvíle... Škoda, zpočátku se zdál jako sympatický lékař...

  MUDr. Aleš Skřivánek, Ph.D.

  Nikdy bych nepoužil slova jako”lhal jsem Vám o Vaší diagnóze”…
  Trochu pochybuji, že jde skutečně o mě. Iniciály JH tak moc důvěry nevzbuzuji. Jsem rád, že jste našla odborníka, který Vám přes moji “nepéči” pomohl

  N
  Lékař: MUDr. Aleš Skřivánek, Ph.D. další výkony proveditelné v rámci jednodenní chirurgie

  Nejlepší gynekolog široko daleko. Pan doktor opravdu ví, co dělá, a i mezi lékaři má pověst výborného lékaře. Už nikdy nechci jiného.

  V
  Lékař: MUDr. Eva Hajkrová gynekologické konzultace

  Byla jsem těhotná ( teď už to tak říci mohu ), chodím k jiné paní doktorce v G-centru, ale ten den kdy jsem měla jít do poradny tam má paní doktorka nebyla.
  Měla jsem problém zeleného hlenovitého výroku s příměsí krve.
  Byla jsem 8. Týden, což si myslím že v 1. Trimestru se má vše řešit důkladně skrz plod.
  Šla jsem tam hlavně z důvodu, ze problém stále přetrvával od doby co jsem byla naposledy u své.
  Posadila jsem se, vše jsem ji řekla, ani se na mě nekoukla, řekla že je to běžný v těhotenství, napsala prášky a poslala domů.
  O měsíc později jsem přišla na kontrolu do poradny ke své paní doktorce, a zjistili jsme že miminko je bez srdeční akce ( měla jsem byt 12tt), miminko zůstalo ve vývoji 8tt a par dnů, v době kdy jsem byla u paní doktorky, kdyby mě zkontrolovala mohlo tohle dopadnout úplně jinak, nebo jsem v sobě alespoň nemusela nosit měsíc mrtvé dítě.
  Mám na ni vztek, ještě když vám na revizi řeknou, že to mohl vyvolat ten zánět, který jsem v sobě měla.

  T
  Lékař: MUDr. Eva Hajkrová Jiný

  Paní doktorka by se měla naučit být profesionální. Naprosto chybí empatie, zájem, vše bere jak na běžícím pase, pacient ji obtezuje. S takto neprijemnym doktorem jsem se v G centru jeste nesetkala. Absolutně nedoporučuji..

  J
  Lékař: MUDr. Jiří Novák gynekologické konzultace

  K panu primáři Novákovi chodím již 44 let - výborný diagnostik, operatér, lékař, který naslouchá pacientkám a hledá nová řešení.

  D
  Lékař: MUDr. Tomáš Kilián gynekologické konzultace

  Premyslela jsem zda budu sem psat recenzi a zda mi to za to stoji ,ale ano ,uz jen z duvodu ,kdyz si to bude cist nejaka zklamana zena at vi,ze neni v tom sama. Nevim co se s p.doktorem stalo dochazim k nemu 10 let ale posledni dobou jeho jednani je jednoznacne -Neempatie a arogantni pristup i vuci potratum a tehotenstvi - jednani v tomto tematu naprosto priserne.prichazim tam zranena po dalsim potratu a dockam se jenom arogantniho pristupu ze si na testy maluji asi carky a az si potratim po treti at prijdu a pak se neco zacne resit. Odesla jsem psychicky jeste vic vydeptana nez jsem prichazela. Na me otazky mi odpovedel zda mam jeste nejake otazky a mlcel. Odesla jsem jinam. A muzu vam rict,ze skoda ze jsem to neudrlala driv protoze konecne mi muj novy gynekolog pomaha a stara se o me. Tady naprosta hruza. Pokud ho prace jiz nebavi nemel by ji vykonavat. Hezky den

  E
  Lékař: MUDr. Tomáš Kilián gynekologické konzultace

  Tak u pana doktora jsem dnešním dnem nadobro skončila, už poslední 2 roky zpět mi přišel úplně "jiný", než jsem ho znala a 25 let k němu chodila, dokonce mi i 2x prováděl císařský řez. Dnes jsem odešla OPRAVDU, ale opravdu zklamaná z jeho neprofesionálního a arogantního přístupu. Pokud už ho práce nebaví, neměl by profesi, která je určena pro lidi, vykonávat, přijde mi jakoby vyhořel, ale totálně. Mrzí mě to, ale po dnešní návštěvě to byla poslední kapka, odcházím... Rozhodně NEDOPORUČUJI!!!

  M
  Lékař: MUDr. Tomáš Kilián Jiný

  Pana doktora nedoporučuji. Naprosto neempatický a arogantní přístup. Šla jsem na vyšetření kvůli dlouhodobým potížím, které pana doktora nezajímaly, pokaždé mi skočil do řeči a nenechal mě popsat problémy, kvůli kterým jsem přišla. Přišlo mi, jako by spěchal a chtěl se mě co nejdříve zbavit. Přecházím jinam.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Horní nám. 8/285, Olomouc 77200 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda