G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie

(199 názorů)

Ordinační hodiny: Pondělí 8.00 - 20.00 Úterý 8.00 - 20.00 Středa 8.00 - 20.00 Čtvrtek 8.00 - 20.00 Pátek 8.00 - 14.00 HISTORIE ORDINACE Společnost G-CENTRUM Olomouc s.r.o. byla založeno v... Více

G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie

Středa 8.00 - 20.00
Čtvrtek 8.00 - 20.00
Pátek 8.00 - 14.00

HISTORIE ORDINACE

Společnost G-CENTRUM Olomouc s.r.o. byla založeno v září 2003, kdy přímo navázala na činnost jejího vedoucího lékaře a majitele, MUDr. Aleše Skřivánka, který od července 1993 zařízení provozoval jako fyzická osoba.

Od roku 2003 do října 2010 sídlila společnost na adrese U stadionu 8 Olomouc. Od 29.listopadu je na nové adrese Horní nám. 8. Přechodem na nové zdravotnické zařízení je klientkám G-CENTRA Olomouc s.r.o zajištěna komplexní lékařská péče o ženy - Ambulantní gynekologie vč.jednodenní chirurgie, Komplexní péče o těhotné vč. prenatální diagnostiky, Urogynekologie - komplexní diagnostika a terapie inkontinence vč. urodynamického vyšetření a jednodenní chirurgie, Prevence, diagnostika a léčba osteoporózy, CGOP-Centrum gynekologické a onkologické prevence vč, expertní kolposkopie a jednodenní chirurgie. Moderní zařízení je vybaveno nejnovější přístrojovou technikou a zákrokovým sálkem na jednodenní chirurgii.

Posláním centra by mělo být poskytování péče na nejvyšší úrovni, která odpovídá světovým trendům v gynekologii a prenatální péče. Zárukou toho je, že k týmu centra patří i mezinárodně uznávaní odborníci. Výsledky práce centra jsou pravidelně publikovány, centrum a jeho lékaři se podíleli a podílejí na celé řadě klinických studií a v předstihu mnoha let tak mohou sledovat trendy ve vývoji farmakoterapie i celého oboru.

Zárukou kvality je také implementace normy jakosti ISO 9001:2008. Tato přispěla zejména ke zvýšení kvality nabízených služeb a již nyní je jasné, že přivedla i nové klientky do našeho zařízení.

Naše vybavení

• vyšetření na kostním denzitometru LUNAR PRODIGY
  • Fotona

Zákroky

• jednodenní chirurgie
  • diagnostika a léčba neplodnosti
  • diagnostika a léčba osteoporózy
  • Léčba děložních myomů
  • Léčba endometriózy
  • Léčba bakteriální vaginózy

Vyšetření

• Ambulantní gynekologická péče
  • prenatální péče – komplexní péče o těhotné
  • screeningové vyšetření vrozených vývojových vad plodu
  • urogynekologie
  • prevence
  • COGP - Centrum onkologické gynekologické prevence

Nemoci

• osteoporóza
  • léčba neplodnosti
  • laserové operace
  • riziková těhotenství a trombofilní stavy.

Typ zařízení

• klinika

• Iveta Humlová

Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie

Opravdu skvělá paní doktorka, neskutečně milá a ochotná. Jakýkoli problém do podrobna vysvětlí, odpoví na všechny dotazy, neodbyde vás a hodně se o pacientku zajímá, což jsem bohužel u bývalé gynekoložky nezažila. Jsem moc ráda, že jsem k ní přešla! Chodím k ní s mnohem klidnějším pocitem. :)

• Úžasná paní doktorka, nedávno jsem k ní přešla a jsem a to moc ráda! Je velice milá, lidská, vše trpělivě vyslechne a vysvětlí, když je potřeba člověka uklidní. Za mě super!!!

Podívejte se na všechny názory (27) na lékaře

• Aleš Skřivánek

• B
      Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologieSlužby: konizace hrdla děložního

Obvodním gynekologem jsem byla odeslána ke konizaci děl.č. 2 předcházející návštěvy/vyšetření i samotný výkon proběhl naprosto v pořádku. Maximální spokojenost nejen s MUDr. Skřivánkem,ale i s personálem celého centra! Děkuji za vše a určitě doporučuji ostatním....

• L

V G-centru jsem byla celkem už u čtyř doktorů a pan doktor Skřivánek je podle mě ze všech nejlepší! Do ordinace jsem šla s obavami, na internetu se člověk totiž dočte různé věci, ale pan doktor mě dokázal uklidnit a všechno mi pořádně vysvětlil. Líbí se mi, že problém dokáže nadlehčit a zbytečně Vás nestraší. Jsem mu opravdu vděčná za lidský a opravdu profesionální přístup!

Podívejte se na všechny názory (69) na lékaře

• Ivana Weinbergová

Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologieSlužby: preventivní prohlídky

Paní doktorku můžu jen doporučit. Přešla jsem k ní 8/2018 od nejmenovaného pana doktora na začátku prvního těhotenství. Paní doktorka je pečlivá a hlavně vyšetření je bez bolesti. Kdykoliv jsem se na něco zeptala vždy mi odpověděla na mou otázku. V těhotenství je její péče výborná a na Utz vždy popsala a ukázala co a jak. Mám u ní 2 těhotenství za sebou. Uvidíme jak to bude u preventivních prohlídek ale myslím že to bude i tak super.
      Jinak sestřička kolikrát opravdu skládám poklonu. Co vše musí zvládat a stíhat, není to jednoduchá práce.

• J
      Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologieSlužby: preventivní prohlídky

Za mě paní doktorku doporučuji. chodim k ní už asi 5 let. Je milá, ochotná, zodpoví mé otázky. Všechny prohlídky probíhají pečlivě.

Podívejte se na všechny názory (45) na lékaře

• Karel Huml

• G

Taky mi pan doktor moc pomohl při porodu mého syna Nikolase, když pracoval v Nemocnici ve Valašském Meziříčí. Jsem mu moc vděčná za jeho ochotu a jsem ráda, že jsem potkala tak erudovaného a sympatického gynekologa, mohu ho jen odporučit.

• L

Pan doktor Huml pečuje o oddělení 18 (gynekologie) ve FN Olomouc, kde jsem si poležela tři týdny, než mi musel být proveden akutní císařský řez ve 33+3 (těžká preeklampsie). Pana doktora jsem požádala, jestli by mě neodrodil on a ochotně souhlasil. Na sále probíhalo všechno na jedničku, dokonce jsem se díky jeho hláškám při zašívání zasmála. Pět dnů po porodu mi jizva začala hnisat, pan doktor mi ji 14 dní poctivě čistil a proplachoval, nebyl pro něho absolutní problém dojít za mnou třeba z operačního nebo porodního sálu. Tímto bych mu chtěla moc a moc poděkovat, je to moc šikovný a sympatický doktor, na kterého nikdy nezapomenu,a to hlavně proto, že pomohl na svět mé krásné a zdravé dcerce Klárce (1710g).

• Jan Vodička

• H

Mohu jen pana doktora doporučit. Skvělý lékař, vstřícný a chápavý :) A dělá opravdu krásné 3D fotečky nechá si záležet :) Hana a Jakub (budoucí rodiče)

• L

Jednoduše řečeno, člověk na svém místě. Profesní znalosti dáváme bokem, není o nich pochyb, ale to, co zapůsobilo hned při první návštěvě, byla snaha pomoct, lidskost a upřímné jednánání.
      Tato zkušenost nade vše!
      Kateřina a Libor (budoucí šťastní rodiče)

Podívejte se na všechny názory (22) na lékaře

• Martin Procházka

• J
      Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie

Velmi ráda se přidávám k pozitivním názorům. Díky perfektní péči pana profesora Procházky se nám narodilo naše vymodlené miminko.

• O

Neznám lepšího lékaře s maximálním lidským i profesionálním přístupem k lidem.

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře

• Petr Vrublovský

• I
      Umístění: jiné místoSlužby: Otěhotnět

Pro mě je pan doktor jednička, je lepší než starší jeho kolegové a mnohem všímavější. Chodím k němu na IVF Clinic a jsem s ním moc spokojená.

• Jiří Novák

Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologieSlužby: antikoncepce

Výborný gynekolog, prožil se mnou těhotenství dvojčat a následně ještě další těhotenství, naprosto profesionální přístup, milý a ochotný mi pomoct, když bylo zle.

• S

K "doktoru" Novákovi jsem přešla z důvodů kladných reakcí a chvály, ale více neprofesionálního a nevstřícného doktora jsem nepoznala. Přišla jsem k němu s opožděnou menstruací a nevolností. Po ultrazvukovém vyšetření mi bylo oznámeno že mám něco na vaječníkách a poslal mě s antibiotikama domů. Po pár dnech kdy nedošlo k žádné změně jsem si udělala těhotenský test který vyšel pozitivně, takže jsem doktora navštívila znovu. "Doktor" když mě přijal prohlásil co tu zas chci, ukázala jsem mu test a řekla že bych chtěla na základě toho udělat krevní vyšetření na to mi odvětil že už mi řekl co mi je a pokud chci od něj nějaké vyšetření mám si ho zaplatit. Otočila jsem se a šla k jinému gynekologovi který mi ihned na základě výsledku těhotenského testu udělal krevní vyšetření a okamžitě vysadil antibiotika. Nyní se raduji z týdenního zdravého syna, ale k "doktoru" Novákovi už nikdy ani nepáchnu.

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Tomáš Kilián

Gynekolog, Sexuolog, MUDr.

• K
      Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologieSlužby: gynekologické vyšetření

Pan doktor je pečlivý,problém který je třeba řešit řeší pečlivě,zato zbytečné obavy mi vždy jeho typicky svérázným způsobem vyvrátí (což je vlastně k dobru věci).Má na mě čas.Návštěvy v těhotenství byly moc příjemné.U UTZ někdy povídal méně někdy více.Podle toho jsem se doptávala.Pomáhal mi si sednout.
      Přestože je někdy trochu svérázný,je to příjemný člověk a velký odborník.

Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologieSlužby: Preventivní vyšetření

Nejlepší gynekolog. Citlivý, usměvavy, pohodový. Když dělá ultrazvuk vše ukáže a vysvětlí. Hrozně příjemný a milý člověk. I když je to muž, tak s ním nemám absolutně stud se o něčem bavit. Naprostý profesionál ve svém oboru.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Eva Hajkrová

• Z
      Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologieSlužby: Jiný

Nejhorsi lekarka, kterou jsem kdy mela. Nedokazala poznat potrat a skoro 2 mesice me drzela v nadeji, ze jsem tehotna. Bohuzel nedoporucuji. Z.

• P

Moje zkušenost je silně negativní :-( Pořádně ani nevyslechla můj problém, nebere v úvahu, že každý člověk je jiný. Přístup arogantní, chtěla jsem rychle pryč z ordinace. Jakmile nemáte učebnicový problém, neví si rady. Takový je můj dojem. K ní už nikdy.

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře