Svitavy

• Nádražní 42, Česká Třebová Mapa

Purkyňova 103, Lanškroun Mapa

U Nemocnice 4, Svitavy Mapa

Oftex s.r.o.

• „Děkuji panu doktorovi za perfektně provedenou operaci ramene, kterou jsem absolvovala loni v listopadu. Operace proběhla bez jakýchkoli komplikací. Po zhruba 2 měsících jsem mohla nastoupit zpátky do práce a po absolvování série rehabilitací je nyní rameno v naprostém pořádku, bez bolesti a bez omezení pohybu. S celým průběhem léčby i s jejím výsledkem jsem velice spokojená. Pana doktora všem doporučuji, jeho přístup k pacientům je vysoce profesionální a velice příjemný. Ještě jednou děkuji. Více

J. E. Purkyně 652, Litomyšl Mapa

Litomyšlská nemocnice, a.s.

• „Dobrý den. K paní doktorce chodím několik let a s lepší lékařkou jsem se ještě nesetkal. Je to odborník na svém místě. Vždy mi věnuje dostatek času a odpoví mi na všechny mé otázky. Je velmi pečlivá a empatická. Také musím kladně hodnotit její podání ruky při každé návštěvě. Děkuji Vám paní doktorko za Vaši péči! Více

Purkyňova 103, Lanškroun Mapa

Oftex s.r.o.

• „Pan doktor byl velice příjemný a ochotný poskytnout nejenom zdravotní péči ale i psychickou podporu. Přišly jsme s dcerou bez objednání a sestra nám dala lístek s časem, kdy se máme dostavit, aby jsme zbytečně nemusely sedět v čekárně. Takže super organizace a sestra byla velmi příjemná a milá. Doporučuji všem Více

Hraniční 9, Svitavy Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - kožní

• „jeden z nejlepších které znám.Sympatický,příjemný,pečlivý,vyslechne a poradí a hlavně léčí"jsem velice spokojená s M.Břečkou. Více

Čechova 43, Lanškroun Mapa

Sam.ord.lékaře spec.-neurologie

• „Vtipný, lidský, je to kapacita. Kdybych měl ještě osmičky, nechal bych si je opět vytrhnout tímto úžasným zubařem. Zapomněl jsem, jaké je to mít strach ze zubaře. Vřele doporučuji. Více

F.V.Krejčího 405, Česká Třebová Mapa

Ordinace praktického zubního lékaře

• „Pan doktor je velice sympatický člověk a odborník na svém místě. Nikdy nikoho z ordinace nevyhodí i kdyby člověk přišel s banalitou. Důkladně vyšetří a při nalezení zjevného problému doporučí další vyšetření či zákrok u specialistů, dopodrobna vysvětlí proč k problému došlo, jak a přesně i názorně ukáže kde. Vysvětlí i další postup léčby a doporučí co konkrétního ten který člověk může pro sebe udělat.. Domácí prostředí i oslovování a jednání je úplně jinde, necítil jsem se ani jako v ordinaci. S takovým přístupem jsem se ještě nesetkal :-)! Více

F.V. Krejčího 405, Česká Třebová Mapa

Sam.ord.lékaře spec.-ortopedie

• „jsem velmi spokojený ! Paní doktorka a sestřička úžasné obě ! Ošetření super ! moc vám děkuji Hezký den Jirka

Svitavská 36, Moravská Třebová Mapa

Zubní ordinace

• „Skvělá paní doktorka,která nic nezanedba

Kollárova 228, Svitavy Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• „Ostatní pacientky napsaly už vše. Nejlepší gynekolog, jakého jsem měla. Vždy pomohl a nikdy nic nezanedbal. Navíc je moc příjemný, stejně jako sestřička. Tu samou zkušenost má moje dcera, která za žádnou cenu nechtěla gynekologa muže,ale teď je vděčná, že může být jeho pacientkou. Více

Eimova 294, Polička Mapa

• „Máme pana doktora rádi. Je milý, vtipný. Věci neokecává-řekne pravdu. Asi bude na ženské, ale který doktor není? Dávám mu jedničku. Petra Více

Čechova 43, Lanškroun Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je skvělá moc doporučuji. Usměvavá, obětavá ráda si s ní pokecám. Vždy jsem se bála chodit na gyndu, ale od té doby co chodím k ní už se nám čeho bát Více

Na Podkově 25, Bystré Mapa

Samost.ord.PL - gynekologa

• „Pan doktor Krpčiar je vynikající stomatolog, jak po odborné tak po lidské stránce.Je mi 75 let a mohu zodpovědně prohlásit,že za celá léta jsem se nesetkala s tak dobrou zdr.pěčí .Pane doktore velice děkuji. Více

Nerudova 207, Litomyšl Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „To není felčar to není dokror... To je Bůh.... Léčí úsměvem léčí dotykem a vřelím slovem.musel jsem se ze Třebové z rodinných důvodů odstěhovat přesto zůstal mim osobním ,, obvodním doktorem,, po telefonu....je to člověk co umí svoji profesi...... U mne a nejen u mne má to za jedna Více

kpt. Jaroše 404, Litomyšl Mapa

chirurgická ambulance

• „Výborný lékař a charakterní člověk, prostě špička ve svém oboru.

Soudní 3, Svitavy Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „S rehabilitací jsem spokojená, jen jsou tu dlouhé čekací doby, což ale nejspíš jen potvrzuje co jsem napsala.

Lanškrounská 213/30, Moravská Třebová Mapa

Moravská Třebová

• „Vždy se snaží problém rychle a co možná bezbolestně vyřešit.Poradí a vysvětlí co bude dělat a co je potřeba.

Janáčkova 523, Polička Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Profesionál a odborník, kterých je dnes již velmi velmi málo. . . A až tento doktor přestane vykonávat svoji lékařskou praxi, v dané lokalitě jej def. nemá kdo zastoupit . Více

1. máje 606, Polička Mapa