Vysoké Mýto

Jakého specialistu hledáte?
  • „Excelent doctor,with a very nice nurse.Even i am romanian was no problem for him to talk with me,to explain me everything and this is really impresive.Thank You very much for your help !!! Více

Smetanova 830 - obvykle PONDĚLÍ 15:00-19:30, Choceň Mapa

POLIKLINIKA CHOCEŇ, a.s.

• „Chodila jsem k paní doktorce od narození do devatenácti let. Je milá, vstřícná. Vždy dobře poradila, nikdy jsem se v ní nezklamala a ráda na ni vzpomínám. Více

Újezdská 1180, Choceň Mapa

Sam.ord. PL pro děti a dorost

• Smetanova 1390, Ústí nad Orlicí Mapa

Oftex s.r.o.

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Velmi chválím celé zubní centrum. Velmi příjemné překvapení z přístupu lékařů a celého týmu. Práce paní Mullerové je na špičkové úrovni. Profesionální vystupování, ochota poradit a pomoci je u ni samozřejmostí. Vše s lidským přístupem a hlavně úsměvem. Všem doporučuji. Více

Javornického 198, Vysoké Mýto Mapa

Dentální centrum

• „Děkuji panu doktorovi za perfektně provedenou operaci ramene, kterou jsem absolvovala loni v listopadu. Operace proběhla bez jakýchkoli komplikací. Po zhruba 2 měsících jsem mohla nastoupit zpátky do práce a po absolvování série rehabilitací je nyní rameno v naprostém pořádku, bez bolesti a bez omezení pohybu. S celým průběhem léčby i s jejím výsledkem jsem velice spokojená. Pana doktora všem doporučuji, jeho přístup k pacientům je vysoce profesionální a velice příjemný. Ještě jednou děkuji. Více

J. E. Purkyně 652, Litomyšl Mapa

Litomyšlská nemocnice, a.s.

Budova Galén Ústí nad Orlicí, Ústí nad Orlicí Mapa

Privátní ortopedická ambulance

• „Skvely lekar,skvela sestricka,pekna ordinace...co vic si prat.

Nábřeží 114, Hrochův Týnec Mapa

OPL spol. s.r.o., ordinace PL pro dospělé

• „Byly jsme velice spokojeni, syn je méně komunikativní, a pan doktor to s ním zvládl na 1* pro pana doktora jsem se rozhodla z vlastní zkušenosti, kdy mi prováděl dvě operace :) Více

Smetanova 1390, Ústí nad Orlicí Mapa

Chirurgické středisko GALEN, 1. patro

• Praktický lékař

„Spokojenost vždy vyslechne co mě trápí a snaží se vždy najít vhodnou léčbu na bolesti mě zabírají pouze injekce vždy mě pomoze od bolesti i si pokecáme o soukromém životě .Lepší než jiní ve Skutči ???????????? Více

Boženy Němcové 349, Skuteč Mapa

Poliklinika Skuteč

• „Od ledna jsem poprvé po snad 25 letech vyměnila svého praktického lékaře za MUDr. Blanaře a jenom lituji, že jsem toto rozhodnutí neučinila dříve.Jednání na vysoké profesionální úrovni včetně personálu, navíc velmi příjemný lidský přístup. Díky jeho důslednosti , kdy jsem si přišla pro léky na žlučník ( takto jsem byla navyklá od předchozí prakt. lékařky) mě poslal na další vyšetření kde se zjistilo závažné onkologické onemocnění. Děkuji za jeho důslednost. Více

Lochmanova 904, Ústí nad Orlicí Mapa

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

• „Paní doktorka je profesionál,prostě SUPER!!!!Nikdy bych nešla nikam jinam.Lečí i srdcem a to je také hodně důležité !!! Více

Vraclavská 172/II, Vysoké Mýto Mapa

Sam.ord. PL pro dospělé

• „Pane doktore,chtěla bych Vám /a samozřejmě i setřičce z Lubné/ poděkovat za péči a vstřícnost,kterou jste věnoval nám i našemu Nerovi.Ztotožňuju se se všemi ,kteří sem napsali,neznám nikoho takového v našem okolí.Ještě jednou děkuji. Zároveň bych Vám chtěla do nového roku popřát hodně zdraví,štěstí,ať Vás potkávají jen samé příjemné věci a milí lidé. Krejčí Polička Více

Skuteč, Skuteč Mapa

Veterinární ordinace

Lubná 304, Skuteč Mapa

Veterinární ordinace

• „Paní doktorka je naprosto úžasná. Vždy ochotná a vstřícná, k dětem má maminkovský přístup. Obě sestřičky také chválíme. Prostě výjimečná ordinace. Více

B.Němcové 349, Skuteč Mapa

Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost

• „Nejlepší pani doktorka jakou si muzeme prat. Pani doktorka s velkym P. moc si toho vazime, ze k ni muzeme chodit

U Pošty 410, Chrast Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• „Pan doktor Krpčiar je vynikající stomatolog, jak po odborné tak po lidské stránce.Je mi 75 let a mohu zodpovědně prohlásit,že za celá léta jsem se nesetkala s tak dobrou zdr.pěčí .Pane doktore velice děkuji. Více

Nerudova 207, Litomyšl Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „To není felčar to není dokror... To je Bůh.... Léčí úsměvem léčí dotykem a vřelím slovem.musel jsem se ze Třebové z rodinných důvodů odstěhovat přesto zůstal mim osobním ,, obvodním doktorem,, po telefonu....je to člověk co umí svoji profesi...... U mne a nejen u mne má to za jedna Více

kpt. Jaroše 404, Litomyšl Mapa

chirurgická ambulance

• „Pan doktor je neskutečně lidský a k dětem velice trpělivý a milý. Opravdu zatím nejmilejší lékař, jakého jsme s dcerou navštívili. Vše krásně vysvětlí. Kéž by bylo více takových. Více

Husova 582, Ústí nad Orlicí Mapa

• „K paní doktorce jsme chodili s bráchou jako děti a nyní k ní chodím i se svým malým synkem - přestože máme jiné zdravotnické zařízení blíže domovu. Jak píšou dámy přede mnou, paní doktorka je velice pečlivá a poradí nám s čímkoli. Spolu se sestřičkou tvoří prima tým, mohu jen doporučit. Více

č.d. 31, Miřetice Mapa

PL pro děti a dorost

• „Paní doktorce moc děkuji za její přístup!!! Dříve jsem chodila k p. Tomešové, ale teď děkuji za tuto paní doktorku - řekla jsem to i jí - po 20 letech pravěku jsem přišla do ráje :-) Příjemná, milá, vyšetření není bolestivé jako jsem zažívala u bývalé doktorky, problémy, které jsem měla x let a kde mi p. Tomešová řekla, že se s tím musím naučit žít, nová paní doktorka vyřešila během jedné návštěvy. Nyní je na mateřské, zastupuje ji jiný p. doktor, ale je také velice příjemný. Moc díky za ni! Více

Čs.Armády 1076, Ústí nad Orlicí Mapa

Orlickoústecká nemocnice a.s.