Žamberk

Jakého specialistu hledáte?
  • Komenského 44, Rychnov nad Kněžnou Mapa

Smetanova 1390, Ústí nad Orlicí Mapa

Oftex s.r.o.

• „Děkuji panu doktorovi za perfektně provedenou operaci ramene, kterou jsem absolvovala loni v listopadu. Operace proběhla bez jakýchkoli komplikací. Po zhruba 2 měsících jsem mohla nastoupit zpátky do práce a po absolvování série rehabilitací je nyní rameno v naprostém pořádku, bez bolesti a bez omezení pohybu. S celým průběhem léčby i s jejím výsledkem jsem velice spokojená. Pana doktora všem doporučuji, jeho přístup k pacientům je vysoce profesionální a velice příjemný. Ještě jednou děkuji. Více

Budova Galén Ústí nad Orlicí, Ústí nad Orlicí Mapa

Privátní ortopedická ambulance

• „Dobrý den. K paní doktorce chodím několik let a s lepší lékařkou jsem se ještě nesetkal. Je to odborník na svém místě. Vždy mi věnuje dostatek času a odpoví mi na všechny mé otázky. Je velmi pečlivá a empatická. Také musím kladně hodnotit její podání ruky při každé návštěvě. Děkuji Vám paní doktorko za Vaši péči! Více

Oftex s.r.o.

• „Vrchlabi place,nad odchodem velmi kvalitniho Lekare, ktery odvadel nadstandartni peci bez ohledu na casovou vytizenost. Ordinoval i prez konec ordinacnich hodin.V akutnich pripadech vzdy pomohl.Lekar s jehoz vysoce kvalitni praci , jde ruku v ruce lidskost a ochota, lekarska dovednost mnohdy uznavana lekari s dlouholetou praxi.Dekuji vam pane Doktore za vasi peci a ochotu.! I prez vzdalenost k vam radi prijedeme k osetreni a prohlidkam a cenime si toho ze muzeme!!! Preji vam, mnoho spokojenych pacientu , spokojeny rodinny zivot cele rodine! Jsme s pozdravem. Vesela lucie, Vesely leos, Vesely Mathias. Vrchlabi. Více

nám. Dr Lutzowa 244, Vamberk Mapa

Petrák stomatologie s.r.o.

Ošetření kořenových kanálků

od 2 100 kč

• „Byly jsme velice spokojeni, syn je méně komunikativní, a pan doktor to s ním zvládl na 1* pro pana doktora jsem se rozhodla z vlastní zkušenosti, kdy mi prováděl dvě operace :) Více

Smetanova 1390, Ústí nad Orlicí Mapa

Chirurgické středisko GALEN, 1. patro

• „Perfektní lékařka - jak profesně, tak přístupem! Ordinace čistá, sestřička velmi milá a cena za výkony odpovídající péči, přičemž ale ne drahé. Bohužel jsem se včera dozvěděla, že se paní zubařka stěhuje do Rychnova nad Kněžnou, což mne velmi mrzí, jelikož nastavila laťku dost vysoko. Přeji paní doktorce mnoho úspěchů na novém působišti! Více

Praktický lékař - stomatolog

• „Od ledna jsem poprvé po snad 25 letech vyměnila svého praktického lékaře za MUDr. Blanaře a jenom lituji, že jsem toto rozhodnutí neučinila dříve.Jednání na vysoké profesionální úrovni včetně personálu, navíc velmi příjemný lidský přístup. Díky jeho důslednosti , kdy jsem si přišla pro léky na žlučník ( takto jsem byla navyklá od předchozí prakt. lékařky) mě poslal na další vyšetření kde se zjistilo závažné onkologické onemocnění. Děkuji za jeho důslednost. Více

Lochmanova 904, Ústí nad Orlicí Mapa

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

• „Přešla jsem od svého gynekologa,protože jsem si poslední dobou připadala jaksi přebytečná...recepty mi dávaly sestřičky na recepci,nikdy nic nevysvětlil.Taky jsem chvíli váhala,hlavně jestli odejít a ke komu.Ale pak mi známé doporučily Dr.Dragounovou.Lituji že jsem nepřestoupila dřív. Je milá,pečlivá,vše vysvětlí. Více

Kvasinská 129, Solnice Mapa

GYNEKOLOGICKÁ AMBULANCE

• Oční lékař

1 názor

„Tato paní doktorka je ochotná, příjemná, milá a hodná. Byla jsem vždy spokojená, takže vřele doporučuji.

Oftex s.r.o.

• „Velice dobrý doktor, jsem moc ráda, že k němu mohu chodit. A musím pochválit i jeho pravou ruku - sestřičku (ta předchozí byla opravdu hrozná). Super team - mohu jen doporučit!!! Více

Svatohavelská 105, Rychnov nad Kněžnou Mapa

Sam. ordinace PL - gynekologa

• Otorinolaryngolog

„Pan doktor je galantní muž :) v ordinaci vládne velice přátelská atmosféra, sestřička úžasná a empatická. Vyšetření absolutně nebolelo,ikdyž jsem měla plná ústa aftů a díky afru na trojklaném nervu mě bolelo ucho jako čert, žádnou bolest jsem nepocítila. Pan doktor nic nepodcenil, udělal mi kompletní vyšetření a všechny své výkony popisoval. Ví jak jednat s pacienty. Nestane se, že by si něco cvakal do počítače a já nevěděla co se děje.. Nutně hned nedoporučuje chirurgické zákroky, ale snaží se léčit pacienty aleternativní léčbou. Můžu bez nadsázky říci, že je to ten nejlepší doktor, u jakého jsem kdy byla! Více

Jiráskova 1389, Rychnov nad Kněžnou Mapa

Ordinace ORL

• „Naprostá kapacita v oboru. Odborník na TTTS. Skvělý psycholog, diagnostik a člověk na svém místě. Zachránil spousty životů a rodin. Nedoceněný lékař světového formátu. Více

5. května 64, Hradec Králové Mapa

Odborný lékař gynekolog

• „Jsem pacientka dcery pana doktora. A s přístupem obou lékařů (MUDr. Pokorného i MDDr. Pokorné) jsem naprosto spokojená! Zuby mám krásně spravené, lidský přístup a profesionalita je na místě. Až je mi skoro líto, že za 3 měsíce rovnátka sundám a už k nim nebudu docházet. Oboum lékařům velmi děkuji!!! :-) a DOPORUČUJI!! Více

Jiráskova 1389, Rychnov nad Kněžnou Mapa

ORTODONCIE

• Imunolog, Alergolog

„Velice profesionální přístup, paní doktorka i sestřička má opravdu snahu pomoci a vše vssvetli. Můžu jenom doporucit.! Více

Jiráskova 1389, Mírové nám. 88, Rychnov nad Kněžnou Mapa

Rychnov nad Kněžnou, Týniště nad Orlicí

• „Pan doktor je neskutečně lidský a k dětem velice trpělivý a milý. Opravdu zatím nejmilejší lékař, jakého jsme s dcerou navštívili. Vše krásně vysvětlí. Kéž by bylo více takových. Více

Husova 582, Ústí nad Orlicí Mapa

• „Paní doktorka je výborná, chodíme k ní celá rodina a jsme maximálně spokojeni.Dokonce i můj malý syn si jí už oblíbil a to je co říct :-)). Více

Voříškova 169, Vamberk Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Lékař byl velmi ochotný, slušný a příjemný. Zákrok na ruce, který prováděl mé mamince by byl velmi bolestivý - ale provedl jej šetrně v místním umrtvení, tak aby opravdu trpěla co nejméně. Děkuji. Klára Dušková Více

Na Trávníku 1232, Rychnov nad Kněžnou Mapa

Chirurgie

• „Paní doktorce moc děkuji za její přístup!!! Dříve jsem chodila k p. Tomešové, ale teď děkuji za tuto paní doktorku - řekla jsem to i jí - po 20 letech pravěku jsem přišla do ráje :-) Příjemná, milá, vyšetření není bolestivé jako jsem zažívala u bývalé doktorky, problémy, které jsem měla x let a kde mi p. Tomešová řekla, že se s tím musím naučit žít, nová paní doktorka vyřešila během jedné návštěvy. Nyní je na mateřské, zastupuje ji jiný p. doktor, ale je také velice příjemný. Moc díky za ni! Více

Čs.Armády 1076, Ústí nad Orlicí Mapa

Orlickoústecká nemocnice a.s.