Polička

Jakého specialistu hledáte?
  • U Nemocnice 4, Svitavy Mapa

Oftex s.r.o.

• „Děkuji panu doktorovi za perfektně provedenou operaci ramene, kterou jsem absolvovala loni v listopadu. Operace proběhla bez jakýchkoli komplikací. Po zhruba 2 měsících jsem mohla nastoupit zpátky do práce a po absolvování série rehabilitací je nyní rameno v naprostém pořádku, bez bolesti a bez omezení pohybu. S celým průběhem léčby i s jejím výsledkem jsem velice spokojená. Pana doktora všem doporučuji, jeho přístup k pacientům je vysoce profesionální a velice příjemný. Ještě jednou děkuji. Více

J. E. Purkyně 652, Litomyšl Mapa

Litomyšlská nemocnice, a.s.

• „Pan doktor byl velice příjemný a ochotný poskytnout nejenom zdravotní péči ale i psychickou podporu. Přišly jsme s dcerou bez objednání a sestra nám dala lístek s časem, kdy se máme dostavit, aby jsme zbytečně nemusely sedět v čekárně. Takže super organizace a sestra byla velmi příjemná a milá. Doporučuji všem Více

Hraniční 9, Svitavy Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - kožní

• „Skvělý a profesionální přístup, vše vysvětlí a je velice ochotný.Sestřičky taky moc milé a šikovné...

Palackého náměstí 32, Nové Město na Moravě Mapa

Praktický zubní lékař

• Praktický lékař

„Pan doktor Pávek je nejlepší doktor pod sluncem empatický člověk s dobrým srdcem velice mi pomohl a dal mi dobré léky na tlak to se Interně v nemocnici nepovedlo za celá léta co mě léčí.DĚKUJI pane doktore.Kamenská Ilona. Více

Vratislavovo náměstí 12, Nové Město na Moravě Mapa

Soukromý praktický lékař

• Praktický lékař

„Pana doktora Koutného měli moji rodiče a s rodinou jsem u něho také.Vždy byl ochotný nejen v ordinaci ale i v nočních hodinách přijede až do vašeho domova.Velice si ho Vážíme a mluvíme o něm jako o členu rodiny po těch létech.A bonusem je jeho humor při komunikaci s pacientem,který chybí spoustě lékařů.Neměnily bychom v žádném případě.Můžeme jen doporučit. Více

Drobného 1308, Nové Město na Moravě Mapa

Soukromý praktický lékař

• „Pane doktore,chtěla bych Vám /a samozřejmě i setřičce z Lubné/ poděkovat za péči a vstřícnost,kterou jste věnoval nám i našemu Nerovi.Ztotožňuju se se všemi ,kteří sem napsali,neznám nikoho takového v našem okolí.Ještě jednou děkuji. Zároveň bych Vám chtěla do nového roku popřát hodně zdraví,štěstí,ať Vás potkávají jen samé příjemné věci a milí lidé. Krejčí Polička Více

Lubná 304, Skuteč Mapa

Veterinární ordinace

• „Skvělá paní doktorka,která nic nezanedba

Kollárova 228, Svitavy Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• „Ostatní pacientky napsaly už vše. Nejlepší gynekolog, jakého jsem měla. Vždy pomohl a nikdy nic nezanedbal. Navíc je moc příjemný, stejně jako sestřička. Tu samou zkušenost má moje dcera, která za žádnou cenu nechtěla gynekologa muže,ale teď je vděčná, že může být jeho pacientkou. Více

Eimova 294, Polička Mapa

• „Paní doktorka je skvělá moc doporučuji. Usměvavá, obětavá ráda si s ní pokecám. Vždy jsem se bála chodit na gyndu, ale od té doby co chodím k ní už se nám čeho bát Více

Na Podkově 25, Bystré Mapa

Samost.ord.PL - gynekologa

• „Pan doktor Krpčiar je vynikající stomatolog, jak po odborné tak po lidské stránce.Je mi 75 let a mohu zodpovědně prohlásit,že za celá léta jsem se nesetkala s tak dobrou zdr.pěčí .Pane doktore velice děkuji. Více

Nerudova 207, Litomyšl Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „To není felčar to není dokror... To je Bůh.... Léčí úsměvem léčí dotykem a vřelím slovem.musel jsem se ze Třebové z rodinných důvodů odstěhovat přesto zůstal mim osobním ,, obvodním doktorem,, po telefonu....je to člověk co umí svoji profesi...... U mne a nejen u mne má to za jedna Více

kpt. Jaroše 404, Litomyšl Mapa

chirurgická ambulance

• „Člověk chirurg , velmi dlouho primář, s kterým jsem se" chvála bohu" , kdysi dávno seznámil. Nepředstavitelný vztah k pacientovy a odbornost nezná hranic. Kdykoliv mě a mé přítelkyní jakkoliv ve všem pomohl. Velké díky Vám pane primáři. Přeji pevné zdraví a kéž by takových jako Vy bylo co nejvíce. Jaromír Více

Žďárská 610, Nové Město na Moravě Mapa

Nemocnice Nové Město na Moravě, p.o.

• „Nejlepsi lekar, odbornik s lidskym pristupem. Velmi zdvorily a vstricny k pacientum, to se malokdy vidi. Vrele doporucuji Více

Libušina 194, Svratka Mapa

Gynekologická ambulance

• „Výborný lékař a charakterní člověk, prostě špička ve svém oboru.

Soudní 3, Svitavy Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Vždy se snaží problém rychle a co možná bezbolestně vyřešit.Poradí a vysvětlí co bude dělat a co je potřeba.

Janáčkova 523, Polička Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Profesionál a odborník, kterých je dnes již velmi velmi málo. . . A až tento doktor přestane vykonávat svoji lékařskou praxi, v dané lokalitě jej def. nemá kdo zastoupit . Více

1. máje 606, Polička Mapa

• náměstí Míru 37, Svitavy Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - ortodoncie

• Otorinolaryngolog

„Ja taky jsem spokojen dělal mě punkci já hrozně jsem se jí bál a vysvětlil vše podrobné do čeho du a nebylo to takové špatní jak jsem se to predstavoval Více

Svitavy, Svitavy Mapa

• „Po mé předchozí zkušenosti paní doktorka odehnala fobii ze zubařů. Přešla k ní celá má rodina a jsme všichni spokojení, čemuž přispívá i to, že se mi vyplatí do Litomyšle cestovat z HK. Více

Šmilovského 1122, Litomyšl Mapa