Blansko

Jakého specialistu hledáte?
  • „Moc příjemný pan doktor i sestřička...i když jsem neměla v pořádku doporučení od pani doktorky vzali mně na vyšetření....děkuji Více

Vránova 172, Brno Mapa

MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP)

• Ostatní, Fyzioterapeut

„Na návštěvu jsem šla se synem - ani ne 2,5 roku. Paní Kamila k synovi přistupovala velmi trpělivě, hravě. Celkově velmi flexibilně. Vysvětlila příčiny, současný stav a dala praktická doporučení - znovu formou hry :) Děkujeme Vám. Alena Více

Sirotkova 43, Brno Mapa

Fyzio Centrum Brno

Fyzioterapeutická konzultace

• Psychoterapeut, Psycholog

„Pani magistra byla od první chvíle plne koncentrovaná na novou klientku. Dobrý pocit a milé prostředi.

Jezuitská 13, 1p., Brno Mapa

Psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapie

od 800 kč

• „Paní doktorka Dittrich je výborná lékařka. Byla jsem velmi spokojená. Moc jí děkuji za profesionální přístup.

Libušina třída 4, Kohoutovice, Brno Mapa

Poliklinika u Alberta, zastávka Voříškova Neuro Help Company s.r.o.

• Fyzioterapeut, Diagnostik

„Paní magistra je vždy velice usměvavá, pohodová a trpělivá. Na skupinovém cvičení Zdravá záda dokáže vytvořit velice příjemnou atmosféru. S Fyzio Balance mám jen ty nejlepší zkušenosti, doporučuji! :) Více

Schodová 2, Brno Mapa

Fyzio Balance

850 Kč

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Jedním slovem SUPER!Velka spokojenost!Synovi pomohla!Prvni navsteva a myslim ze se radi budeme vrscet na kontroly!Velice prijemna hygienistka! Více

Školní 2,Střelice, Brno Mapa

Zdravotní středisko

Cena nebyla přidána

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„Terapie mi pomohla, změnila mi způsob myšlení a doufám, že techniky, které mě naučila paní psycholožka mi budou pomáhat. Velice doporučuji. Paní psycholožka je příjemná, sympatická a hlavně se snaží opravdu pomoct! :) Více

Jezuitská 13, Brno Mapa

Psychologická poradna Brno

800 Kč

• „U slecny Elisky je skvele, ze ma o cloveka uprimny zajem, vypta se ho velmi profesionalne na veskere informace, ktere potrebuje pro lecbu. Chodim k ni jiz pres rok, a nemuzu si ji vynachvalit. Vzdy vse ochotne a s usmevem vysvetli, ukaze, klidne i vickrat. Zaroven cloveka motivuje i k tomu, aby cvicil i doma. Konkretne mi pomaha s bolesti hlavy, a s poranenym ramenem a kotnikem. Nezbyva nez ji doporucit vsema deseti. Více

Schodová 2, Brno Mapa

Fyzio Balance

Cvičení

od 750 kč

Online konzultace k dispozici

„Prace s imaginaci, osobni pristup, zajimave zpusoby vedouci k hlubsimu zamysleni se. Citlivost, snaha pomoci bez natlaku Více

Pekařská 44, Brno Mapa

700 Kč

Hlavní 83, Brno Mapa

Psychologické poradentsví a psychoterapie

Cena nebyla přidána

• „Pani doktorka mě velice v klidu a bez spěchu vyslechla. Probrala se mnou do detailu všechny možnosti léčby. Je velice trpělivá a ve chvíli konzultace, jste pro ni naprosto důležití a perfektně a lidsky se Vám věnuje. Člověk se po chvíli ani necítí jako u lékaře. Měl jsem velice zanedbaný chrup po mém předchozím lékaři a sice mě to bude stát více než dříve ale kvalitou a perfektní prací jsem si naprosto jistý. Rozplánovali jsme postupné ošetření mezi paní doktorku a ostatní specialisty na klinice a už teď vím, že vše dobře dopadne. Dostal jsme se na jedno z nejlepších pracovišť široko daleko a za to jsem opravdu rád!!! OPRAVDU SKVĚLÉ!!! Více

Merhautova 224, Brno Mapa

ALTADENT - stomatologické centrum

• Plastický chirurg

„Pan doktor Hýža je naprosto profesionál ve svém oboru, moc milý, příjemný a vstřícný člověk. Je ochotný, vše vysvětlí, poradí a hlavně pomůže. Panu doktorovi moc děkuji za pomoc a skvěle provedenou operaci r. 2017 FN Brno. Vřele doporučuji. Zdenka Více

Sochorova 3221/1, Brno Mapa

Leticia plastická chirurgie Brno

• „Paní Vacková mi svou terapií pomohla překonat překážky, jež se mi vždy zdály nepřekonatelné. Cítím se teď mnohem lépe a více si věřím v sociálních interakcích. Nikdy v minulosti bych si nedokázala představit takový pokrok jaký jsem udělala. A to jen díky paní psycholožce. Více

Dvořákova 13, Brno Mapa

Poradenství, Psychoterapie

Psychoterapie

800 Kč

• „Paní Dokotorka, je nejlepší zubař a lékař, kterého jsem poznala. Empatický, lidský přístup. Postupovala od důležitých lékařských zákroků až po estetické věci, které mi doslova změnili život a já se znovu mohu smát: ). Máme ji radi cela rodina. Více

Jana Babáka 11, budova H, 4.patro, Brno Mapa

MDDr. Marie Vogtová

Bělení zubů

od 6 000 kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„U paní Kopečné jsem byla na vyšetření školní zralosti s dcerou. Paní magistra byla moc milá, ochotná, vysvětlila nám, jak bude vyšetření probíhat. S dětmi to opravdu umí, dcera z ní byla nadšená. Výsledky jsem použila jako podklad pro další trénink oblastí, které u dcery vyšly oslabené. Paní magistru mohu doporučit, její služby jsou odborné a její přístup zároveň velmi lidský a vstřícný. Více

Makovského náměstí 2, Brno Mapa

Psychologické poradenství a diagnostika

900 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Sedenia u Petra boli mojou prvou skúsenosťou s psychoterapiou, a musím povedať, že toto rozhodnutie som nikdy neoľutovala. Na odporúčanie som k nemu začala chodiť na terapie po prvom covidovom lockdowne, kedy ma s náhlou zmenou životného štýlu dobehli nespracované veci z minulosti a životná neistota a nespokojnosť. Aj napriek tomu, že pre mňa nebolo jednoduché sa zo začiatku na sedeniach otvoriť, Peter dokázal vytvoriť bezpečnú atmosféru a počas našej 18 mesačnej spolupráce mi veľmi pomohol. Môžete sa mu zveriť s čímkoľvek a bude vám trpezlivým a láskavým sprievodcom. Za seba môžem skonštatovať, že za tú dobu, čo som k nemu chodila, sa mi výrazne zvýšila životná spokojnosť, zlepšili vzťahy s rodinou a podarilo sa mi spracovať traumu z bývalého vzťahu, takže som si našla nového partnera. Vrele odporúčam. Více

17. listopadu 25, Boskovice Mapa

Psychologická terapie a poradenství - Poradna Boskovice

Soběšická 151, Brno Mapa

Psychologická terapie a poradenství - Poradna Brno

od 800 kč

• „Vynikající profík, příjemný a hodný muž. Neskutečně empatický. Veškeré péče špička bez ohledu na to, co se s Vaším chrupem děje. Pomalu za tímto člověkem chodím zrelaxovaná jako ke kadeřníkovi :-) Jak zde psal už někdo přede mnou, kdo si stěžuje na vysoké ceny a nevím co, skutečně nic nepochopil. Děkuji a doporučuji všem. Celému týmu Dentema děkujeme za celou rodinu. Více

Joštova 4/138, Brno Mapa

Dentema Stomatologie s.r.o.

• Psychoterapeut, Psycholog

„Za mě paráda. Nějak jsem se ztratil v pracovních povinnostech. Citlivý přístup, otázky, které bych si sám nepoložil nebo se jim vyhnul, vědecký přístup, pomohlo... Více

Gorkého 44, Brno Mapa

Psychoterapie a psychologické poradenství pro děti, mládež, dospělé, páry a rodiny. Osobní rozvoj, koučování.

Individuální konzultace/terapie

• Psychoterapeut, Psycholog

„Moc děkujeme panu Doležalovi za rodinné sezení. Bylo vedeno ve velmi pozitivním duchu i přes některé naše negativní zážitky uvnitř rodiny. Pan Doležal je opravdu odborník. Skvěle naslouchá, vše krásně vysvětlí a pomůže člověku pochopit, proč se v životě dějí různé situace, které někdy nechápeme. Podívat se svět jinýma očima. Pochopit své reakce a taky to, jak můžou působit na okolí. Sezení probíhaly velmi spontánně, chvílemi jsem si připadala jako s kamarádem na kafíčku :-) Více

Hilleho 4, Brno Mapa

Mgr. Petr Doležal