Bystřice nad Pernštejnem

Jakého specialistu hledáte?
  • Psychoterapeut, Psycholog

„Zachránila mi život v nejtemnějších chvílích mého života. Skvělá psychoterapeutka, skvělý člověk. Naučila mě pracovat se svou myslí a obohatila tak můj život. Šárce patří velké díky za to co a jak dělá. Více

Jamné 45, Tišnov Mapa

Psychologické poradenství, psychoterapie - Mgr. Šárka Kohoutková

Psychologické poradenství

600 Kč

• Praktický lékař, Gynekolog

„Super lékař! Rozumný a dobře poradí. Další volba je pak na vás.

č.d. 144, Radostín nad Oslavou Mapa

č.d. 34, Prosetín Mapa

č.d. 51, Štěpánov nad Svratkou Mapa

Soukromý praktický lékař, gynekolog

• „Skvělý a profesionální přístup, vše vysvětlí a je velice ochotný.Sestřičky taky moc milé a šikovné...

Palackého náměstí 32, Nové Město na Moravě Mapa

Praktický zubní lékař

• Praktický lékař

„Pan doktor Pávek je nejlepší doktor pod sluncem empatický člověk s dobrým srdcem velice mi pomohl a dal mi dobré léky na tlak to se Interně v nemocnici nepovedlo za celá léta co mě léčí.DĚKUJI pane doktore.Kamenská Ilona. Více

Vratislavovo náměstí 12, Nové Město na Moravě Mapa

Soukromý praktický lékař

• Praktický lékař

„Pana doktora Koutného měli moji rodiče a s rodinou jsem u něho také.Vždy byl ochotný nejen v ordinaci ale i v nočních hodinách přijede až do vašeho domova.Velice si ho Vážíme a mluvíme o něm jako o členu rodiny po těch létech.A bonusem je jeho humor při komunikaci s pacientem,který chybí spoustě lékařů.Neměnily bychom v žádném případě.Můžeme jen doporučit. Více

Drobného 1308, Nové Město na Moravě Mapa

Soukromý praktický lékař

• „Preciznost, vysoce profesionální přístup, lidskost, řeší vše k maximální spokojenosti pacienta, hledá nejlepší možná řešení.. Ordinace perfektně vybavena...nejlepší zubní lékař, jakého jsem kdy měla.. Více

Tišnovská 80, Lomnice Mapa

• „Výborná paní doktorka Krejzlová ,spokojenost v plné míře jak s přístupem k léčbě tak i s komunikaci. Vyšetření vždy probíhalo bezbolestně.Odrodila jsem při ní ještě tři děti a při posledních dvou jsem měla komplikace a s paní doktorkou jsme je zvládly.Můžu jen doporučit,už i nejstarší dcera k ní chodí. Více

Benešovo náměstí 123, Křižanov Mapa

Gynekologická ambulance

• „Paní doktorka je skvělá moc doporučuji. Usměvavá, obětavá ráda si s ní pokecám. Vždy jsem se bála chodit na gyndu, ale od té doby co chodím k ní už se nám čeho bát Více

Na Podkově 25, Bystré Mapa

Samost.ord.PL - gynekologa

• „Člověk chirurg , velmi dlouho primář, s kterým jsem se" chvála bohu" , kdysi dávno seznámil. Nepředstavitelný vztah k pacientovy a odbornost nezná hranic. Kdykoliv mě a mé přítelkyní jakkoliv ve všem pomohl. Velké díky Vám pane primáři. Přeji pevné zdraví a kéž by takových jako Vy bylo co nejvíce. Jaromír Více

Žďárská 610, Nové Město na Moravě Mapa

Nemocnice Nové Město na Moravě, p.o.

• „Vskutku profesionál, odborně i lidsky na výši.

Vratislavovo náměstí 12, Nové Město na Moravě Mapa

Soukromá stomatologická ordinace

• „Výborná lékařka, skvělá diagnostička, ochotný a obětavý přístup ke všem zviřecím pacientům je u ní samozřejmostí. Děkuji Vám Jan Škoda. Více

Bratrská 310, Bystřice nad Pernštejnem Mapa

Veterinární ordinace

• „Jsme velmi spokojeni,paní doktorka je pečlivá,nic nezanedbá.

Na Podkově 6, Bystré Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• Praktický lékař

„Já sním nemám žádné špatné skušenosti,ale to je každého,vlastní názor.

Na Podkově 25, Bystré Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „Po prečtených hodnoceních jsem měla z návštěvy u paní doktorky strach, ale ošetřující lékař z dětské nemocnice i pediatrička nás ujistili, že je skutečný odborník. Zatím jsme paní doktorku s dcerou navštívily dvakrát a jsem spokojená. Ano, je přímá, říká věci tak jak jsou, ale zbytečně nestraší a dokáže v případě rizikového vývoje i do jisté míry uklidnit. Přijde mi velmi poctivá, vyšetřeni neodbyla a výsledky srozumitelně okomentovala. Ano, neurologové neříkají hezké věci, nikdo z nás nechce slyšet, že má rizikového novorozence, ale po setkání s neuroložkou z dětské nemocnice jsem odcházala vždy s méně informacemi a více vydeptaná. Pokud máte čas řešit, že je paní doktorka moc upřímná, buďte rádi, že máte zdravé dítě a nemusíte řešit skutečné problémy. Za mě 5 hvězdiček. Více

Žďárská 610, Nové Město na Moravě Mapa

• Praktický lékař

„je to velmi dobry lekar a kdyz je cloveku nejhur tak dokaze pomoct a umi naslouchat

Zahradní 580, Bystřice nad Pernštejnem Mapa

Poliklinika Města Bystřice n.P. s.r.o.

• „Připojuji se ke stoprocetně kladnému hodnocení paní doktorky Librové. Bohužel stejně se musím ohradit proti sestře. Arogantní, někdy až sprostá osoba, na kterou člověk musí být připravený, než se s ní setká. A přitom tak mladá. Profesionál nikdy nebyla a nikdy nebude, bohužel. Ale nestojí mi za to, abych měnila gynekologa, lepšího bych nenašla! Více

Masarykova 1493, Nové Město na Moravě Mapa

Odborná ženská lékařka

• „Vynikající odborník, navíc milá a šarmantní žena. Jak mám celoživotně stres z návštěvy lékaře, tak tady to neplatí.

Masarykova 1493, Nové Město na Moravě Mapa

Ordinace praktického lékaře

• Otorinolaryngolog

„Děkujeme za úspěšnou operaci, za vstřícnost a opravdu skvělý přístup k pacientům ať už v ordinaci ORL Bystřice, tak i na ORL oddělení v nemocnici v Novém Městě na Moravě. Všem mohu jen doporučit. Více

Zahradní 580, Bystřice nad Pernštejnem Mapa

Poliklinika Města Bystřice n.P. s.r.o.