Havlíčkův Brod

Jakého specialistu hledáte?
  • Psychoterapeut, Psycholog

„Zatím jsem byla na první schůzce, a osobně s psycholgy téměř žádné zkušenosti nemám . Nicméně z průběhu konzultace jsem měla pocit příjemný. Jinak to chce čas .... Více

Rozkošská 2322, Havlíčkův Brod Mapa

Ambulance -PN Havlíčkův Brod

• Masarykova 885, Humpolec Mapa

Oftex s.r.o.

• „výborný pan doktor, zbavil mě v letošním roce brýlí (krátkozrakosti). paří mu můj veliký respekt a dík

Nemocnice Havlíčkův Brod

• „Jak řekla dcera (3 roky): Seš nejlepší doktor!! Neskutečná vstřícnost, lidskost, zároveň odbornost. Nebyl problém vyšetřit navíc i syna. Byla jsem fascinovaná tím, že existují lékaři, kteří i přes neskutečné nasazení nevyhořeli a jsou stále empatičtí a mají úroveň. Bylo mi ctí a malá skoro doufá, že zas něco chytí, aby mohla jít za nejlepším doktorem. Děkuju za tuhle zkušenost! Více

• Zubař, Dentální hygienistka,…  hygienista Více

„Pan doktor mi doslova zachránil zuby, vždy ochotný, empatický, přesně ví co dělá a zákroky jsou bezbolestné. Navíc má skvělou, milou a ochotnou sestřičku. V ordinaci je vždy skvělá nálada, člověk odchází s dobrou náladou a opraveným úsměvem :-) Více

U Stadionu 2187, Havlíčkův Brod Mapa

Praktický zubní lékař

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Paní Simona je zkušená odbornice s dlouholetou praxí s komplexním přístupem ke klientovi. Spousta nás spokojených klientů za ní dojíždíme mnoho kilometrů jednoduše proto, že kvalita její péče se dnes jen těžko hledá. Za mně člověk na pravém místě s nasazením pro danou práci. Více

U Pikulky 725, Ždírec nad Doubravou Mapa

Doležalová (Češková) Simona

• „Díky pánům zubařům se můj panický strach proměnil v příjemné posezení v zubním křesle. Takový přístup jsem nikde u nikoho nezažila. Určitě doporučuji všem, kteří mají stejný problém se strachem z ošetření. Přeji Všem z ordinace aby jim vstřícnost, ochota a pochopení k pacientům zůstalo co nejdéle a práce je bavila. Více

Slavíčkova 2, Jihlava Mapa

SDE / Studio Dentální Estetiky

• Anesteziolog, Dermatolog, Gy… nekolog, Plastický chirurg, Sexuolog Více

Havlíčkova 34a, Jihlava Mapa

MEDICOM Clinic

• „Zlaté ruce i duše!!! Kdybych mela jet k němu pres cely svet,tak to udělám. Zachránil mi zápěstí před ochrnutí,když jiní říkali, že mě nemá co bolet. Je fakt skvělý. Více

Žďárská 610, Pardubice Mapa

Nemocnice Nové Město na Moravě

• „Nejvíc nejlepší doktor. Milý, vstřícný, vše vysvětlí a ví co dělá! :-) Pokud hledáte a nevíte - pan Svoboda je jasná volba! :-) Stejně tak sestřičky. Více

Mahenova 3649, Havlíčkův Brod Mapa

Alergologie a klinická imunologie

• „Dobrý den.S péčí dr.Skotáka jsem maximálně spokojen.Docházím k němu na pravidelné kontroly po operaci obou kyčlí a jsem s nim spokojen nejenom já,ale i řada jiých pacientů,kteří k němu dochází. Více

Masarykova 885, Humpolec Mapa

Ortopedická ordinace

• „MUDr Ziegler mě operoval obě oči se šedým zákalem.Jeho přístup k operaci a chování,nejen jeho ,ale i ostatních pracovníků NeoVize Brno,se kterými jsem přišel během vyšetření a operace do styku hodnotím jako profesionální.Za celý svůj život/je mi 64 let/jsem se nesetkal s takovým přístupem.Všem,kteří na tom mají zásluhu ještě jedou moc děkuji za to,že opět vidím jako rys.Dávám 100%,ale vím,že je to málo.Ještě jednou velké díky NeoVize! Více

Masarykova 885, Humpolec Mapa

Oftex s.r.o.

• „K panu doktorovi jsem přešla před dvěma lety s přáním pořídit si miminko a na doporučení kamarádky. Povedlo se, tato změna se vyplatila! Chodila jsem k paní doktorce na dům zdraví a myslela jsem si, že mám dobrou péči. Omyl! Pan doktor má krásnou velkou a moderně vybavenou ordinaci a čekárnu. Sestra je milá a vstřícná. Čekací doba je minimální a v příjemném(i pro partnery) prostředí. Pacientky se v předordinaci-u sestry nehromadí. Vyšetření probíhá v soukromí bez narušování sestry, vstupuje jen v nutném případě nebo na vyžádání. Pan doktor vyšetřuje pečlivě a jemně. Vše vysvětlí a rád odpoví. Když je vhodná příležitost přidá taktní vtípek na odlehčení. Kdykoli mám dotaz, trpělivě mne vyslechne a srozumitelně a ochotně odpoví. Mám pocit, že v ničem nezaostává a řídí se i moderními trendy nastolenými v Jihlavské porodnici. Nyní (v době dovolených) jsem byla u jiného gynekologa a zažila návrat do dob 90.let – hrůza. Pokud hledáte opravdu dobrého gynekologa i s přidanou hodnotou (sestra, ordinace) je pan MUDr. Majer ten pravý. Více

Strojírenská 9, Jihlava Mapa

Odborný lékař pro gynekologii a porod.

č.d. 200, Větrný Jeníkov Mapa

Odborný lékař pro gynekologii a porod.

• „Za mě naprosto skvělá paní doktorka. Milá, ochotná, pečlivá, vše vysvětlí. Vyšetření nijak nepříjemná. Mám k ní opravdu důvěru. Více

Nemocnice Havlíčkův Brod

• „Dobry den,dnes jsem byla u pana doktora na implantatu. Mela jsem z tohoto zakroku pochopitelne obavy. Pan doktor mi vse vysvetlil uz na predchozi konzultaci,byla jsem na vse nalezite "proskolena". Jeho chovani i pristup sestricek je skvely. Nechala jsem si aplikovat oblbovaci injekci do zily a bylo to fajn. Behem 5 vterin zacala ucinkovat a pulhodinovy zakrok mi pripadal,jako by trval 5 minut! Ani nevim,ze mi davali umrtvujici injekci do dasne. Prislo mi jen,ze hure reaguji na pokyny pana doktora a ze se trochu trapil s tim, ze jsem prilis nespolupracovala,zavirala pusu a otacela hlavu jinak nez potreboval. I tak byl velmi mily a profesionalni. Jen je potreba mit odvoz a cely den jsem pospavala. Jinak vubec zadne bolesti. Pana doktora a jeho personal moc moc doporucuji! Více

Žižkova 14, Havlíčkův Brod Mapa

Čelistní a obličejová chirurgie

• „Mohu pana doktora doporučit. Vždy mi poradil, vše vysvětlil, chová se mile, a nebojím se na cokoli zeptat. Sestřička je skvělá. Více

Jahodova 2240, Havlíčkův Brod Mapa

Nemocnice Havlíčkův Brod

• „Klidná, milá, chápající. Bylo také moc dobře, jak přijme na smluvený čas. A že není nikdy problém s parkováním. Jitka K. Více

Helenínská 97, Jihlava Mapa

psychologická ambulance

• „Moje děti tuto paní zubařku naprosto zbožňují a nemyslím si, že je to proto, že po každé prohlídce dostanou drobnou hračku... je neskutečně milá a s dětmi to prostě umí. Co mě se týká, tak protože mám docela zdravé zuby, nemám moc zkušeností se zubařskými zákroky. Proto mě překvapilo, že zub, který mi paní zubařka spravovala, ještě několik měsíců po zákroku pobolíval a byl citlivý na skus... Příčinu nejsem schopna určit... Více

Dobrovského 2023, Havlíčkův Brod Mapa

Ordinace zubního lékaře