Chotěboř

Jakého specialistu hledáte?
  • Psychoterapeut, Psycholog

„Zatím jsem byla na první schůzce, a osobně s psycholgy téměř žádné zkušenosti nemám . Nicméně z průběhu konzultace jsem měla pocit příjemný. Jinak to chce čas .... Více

Rozkošská 2322, Havlíčkův Brod Mapa

Ambulance -PN Havlíčkův Brod

• Kavánova 422, Hlinsko Mapa

Oftex s.r.o.

• „výborný pan doktor, zbavil mě v letošním roce brýlí (krátkozrakosti). paří mu můj veliký respekt a dík

Nemocnice Havlíčkův Brod

• „Jak řekla dcera (3 roky): Seš nejlepší doktor!! Neskutečná vstřícnost, lidskost, zároveň odbornost. Nebyl problém vyšetřit navíc i syna. Byla jsem fascinovaná tím, že existují lékaři, kteří i přes neskutečné nasazení nevyhořeli a jsou stále empatičtí a mají úroveň. Bylo mi ctí a malá skoro doufá, že zas něco chytí, aby mohla jít za nejlepším doktorem. Děkuju za tuhle zkušenost! Více

Nádražní 548, Hlinsko Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - ORL

• Zubař, Dentální hygienistka,…  hygienista Více

„Pan doktor mi doslova zachránil zuby, vždy ochotný, empatický, přesně ví co dělá a zákroky jsou bezbolestné. Navíc má skvělou, milou a ochotnou sestřičku. V ordinaci je vždy skvělá nálada, člověk odchází s dobrou náladou a opraveným úsměvem :-) Více

U Stadionu 2187, Havlíčkův Brod Mapa

Praktický zubní lékař

• „Dobrý den. K paní doktorce chodím několik let a s lepší lékařkou jsem se ještě nesetkal. Je to odborník na svém místě. Vždy mi věnuje dostatek času a odpoví mi na všechny mé otázky. Je velmi pečlivá a empatická. Také musím kladně hodnotit její podání ruky při každé návštěvě. Děkuji Vám paní doktorko za Vaši péči! Více

Kavánova 422, Hlinsko Mapa

Oftex s.r.o.

• Psychoterapeut, Psycholog

„S paní Lorencovou si již delší dobu dopisuji e-mailem v rámci internetového poradenství. Trpím poruchou příjmu potravy, velmi oceňuji její laskavý a citlivý přístup, nabízí mi jiný pohled na mé strachy a úzkosti, cítím z ní porozumění a oporu. Její maily jsou pro mě velmi přínosné, můžu se svěřit se vším, co mě trápí, nejsem omezená délkou mailu, témata si vybírám dle vlastní potřeby. Mám již více zkušeností s psycholožkami v oboru poruch příjmu potravy a poprvé mám pocit, že mi někdo naslouchá a přistupuje ke mně individuálně, přátelsky. S paní Lorencovou jsem se osobně nesetkala a v poradenství přes internet jsem moc nevěřila, teď jsem ale velmi ráda, že jsem se odhodlala a paní Lorencové napsala. Děkuji za empatický přístup a všem vřele doporučuji. Více

Hutařova 607/11, Žďár nad Sázavou Mapa

Soukromá psychologická a psychoterapeutická praxe

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Paní Simona je zkušená odbornice s dlouholetou praxí s komplexním přístupem ke klientovi. Spousta nás spokojených klientů za ní dojíždíme mnoho kilometrů jednoduše proto, že kvalita její péče se dnes jen těžko hledá. Za mně člověk na pravém místě s nasazením pro danou práci. Více

U Pikulky 725, Ždírec nad Doubravou Mapa

Doležalová (Češková) Simona

• „Paní doktorka je velice příjemná a svědomitá. Na mě udělala ten nejlepší dojem. Z doktorů, které jsem v poslední době navštívil byla opravdu nejlepší! Více

Náměstí republiky 63, ., Žďár nad Sázavou Mapa

Praktická lékařka, :

• „Zlaté ruce i duše!!! Kdybych mela jet k němu pres cely svet,tak to udělám. Zachránil mi zápěstí před ochrnutí,když jiní říkali, že mě nemá co bolet. Je fakt skvělý. Více

Žďárská 610, Pardubice Mapa

Nemocnice Nové Město na Moravě

• „Nejvíc nejlepší doktor. Milý, vstřícný, vše vysvětlí a ví co dělá! :-) Pokud hledáte a nevíte - pan Svoboda je jasná volba! :-) Stejně tak sestřičky. Více

Mahenova 3649, Havlíčkův Brod Mapa

Alergologie a klinická imunologie

• Zubař, Ortodontista, Dentáln… í hygienistka, hygienista Více

„Cely tym je asolutne bezchybny a neuveritelne pozitivni. Jsem hodne komplikovany pacient a podarili se jim se mnou doslova zazraky. Az ted zacinam poradne zit, a muzu se usmivat. Neni slov, ktere by vyjadrili vdecnost nejen za profesionalne udelanou praci, ale taky uzasny pristup. Dekuji. Více

Nádražní 548, Hlinsko Mapa

Ortodoncie Hlinsko - MUDr. Sylva Stejskalová

• „Za mě naprosto skvělá paní doktorka. Milá, ochotná, pečlivá, vše vysvětlí. Vyšetření nijak nepříjemná. Mám k ní opravdu důvěru. Více

náměstí Republiky 63, Žďár nad Sázavou Mapa

Ženská lékařka

Nemocnice Havlíčkův Brod

• „Dobry den,dnes jsem byla u pana doktora na implantatu. Mela jsem z tohoto zakroku pochopitelne obavy. Pan doktor mi vse vysvetlil uz na predchozi konzultaci,byla jsem na vse nalezite "proskolena". Jeho chovani i pristup sestricek je skvely. Nechala jsem si aplikovat oblbovaci injekci do zily a bylo to fajn. Behem 5 vterin zacala ucinkovat a pulhodinovy zakrok mi pripadal,jako by trval 5 minut! Ani nevim,ze mi davali umrtvujici injekci do dasne. Prislo mi jen,ze hure reaguji na pokyny pana doktora a ze se trochu trapil s tim, ze jsem prilis nespolupracovala,zavirala pusu a otacela hlavu jinak nez potreboval. I tak byl velmi mily a profesionalni. Jen je potreba mit odvoz a cely den jsem pospavala. Jinak vubec zadne bolesti. Pana doktora a jeho personal moc moc doporucuji! Více

Žižkova 14, Havlíčkův Brod Mapa

Čelistní a obličejová chirurgie

• „Mohu pana doktora doporučit. Vždy mi poradil, vše vysvětlil, chová se mile, a nebojím se na cokoli zeptat. Sestřička je skvělá. Více

Jahodova 2240, Havlíčkův Brod Mapa

• „Moje děti tuto paní zubařku naprosto zbožňují a nemyslím si, že je to proto, že po každé prohlídce dostanou drobnou hračku... je neskutečně milá a s dětmi to prostě umí. Co mě se týká, tak protože mám docela zdravé zuby, nemám moc zkušeností se zubařskými zákroky. Proto mě překvapilo, že zub, který mi paní zubařka spravovala, ještě několik měsíců po zákroku pobolíval a byl citlivý na skus... Příčinu nejsem schopna určit... Více

Dobrovského 2023, Havlíčkův Brod Mapa

Ordinace zubního lékaře

• „SUPER stomatolog, naprostá spokojenost s perfektní prací a péčí věnovanou pacientům, s jednáním a přístupem k pacientovi. Dovede vytknout chyby, perfektně opravit chrup, ale co je snad nejdůležitější - dovede i podrobně vysvětlit, co a jak a PORADÍ . Nemám jedinou výhradu. Děkuji pane doktore. M.Žďár nad Sázavou Více

Strojírenská 6, Žďár nad Sázavou Mapa

Soukromá stomatologická ordinace