Hlinsko

Jakého specialistu hledáte?
  • Kavánova 422, Hlinsko Mapa

Oftex s.r.o.

• „Jak řekla dcera (3 roky): Seš nejlepší doktor!! Neskutečná vstřícnost, lidskost, zároveň odbornost. Nebyl problém vyšetřit navíc i syna. Byla jsem fascinovaná tím, že existují lékaři, kteří i přes neskutečné nasazení nevyhořeli a jsou stále empatičtí a mají úroveň. Bylo mi ctí a malá skoro doufá, že zas něco chytí, aby mohla jít za nejlepším doktorem. Děkuju za tuhle zkušenost! Více

Nádražní 548, Hlinsko Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - ORL

• „Dobrý den. K paní doktorce chodím několik let a s lepší lékařkou jsem se ještě nesetkal. Je to odborník na svém místě. Vždy mi věnuje dostatek času a odpoví mi na všechny mé otázky. Je velmi pečlivá a empatická. Také musím kladně hodnotit její podání ruky při každé návštěvě. Děkuji Vám paní doktorko za Vaši péči! Více

Kavánova 422, Hlinsko Mapa

Oftex s.r.o.

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Paní Simona je zkušená odbornice s dlouholetou praxí s komplexním přístupem ke klientovi. Spousta nás spokojených klientů za ní dojíždíme mnoho kilometrů jednoduše proto, že kvalita její péče se dnes jen těžko hledá. Za mně člověk na pravém místě s nasazením pro danou práci. Více

U Pikulky 725, Ždírec nad Doubravou Mapa

Doležalová (Češková) Simona

• „Zlaté ruce i duše!!! Kdybych mela jet k němu pres cely svet,tak to udělám. Zachránil mi zápěstí před ochrnutí,když jiní říkali, že mě nemá co bolet. Je fakt skvělý. Více

Žďárská 610, Pardubice Mapa

Nemocnice Nové Město na Moravě

• Praktický lékař

„Spokojenost vždy vyslechne co mě trápí a snaží se vždy najít vhodnou léčbu na bolesti mě zabírají pouze injekce vždy mě pomoze od bolesti i si pokecáme o soukromém životě .Lepší než jiní ve Skutči ???????????? Více

Boženy Němcové 349, Skuteč Mapa

Poliklinika Skuteč

• Zubař, Ortodontista, Dentáln… í hygienistka, hygienista Více

„Cely tym je asolutne bezchybny a neuveritelne pozitivni. Jsem hodne komplikovany pacient a podarili se jim se mnou doslova zazraky. Az ted zacinam poradne zit, a muzu se usmivat. Neni slov, ktere by vyjadrili vdecnost nejen za profesionalne udelanou praci, ale taky uzasny pristup. Dekuji. Více

Nádražní 548, Hlinsko Mapa

Ortodoncie Hlinsko - MUDr. Sylva Stejskalová

• „Pane doktore,chtěla bych Vám /a samozřejmě i setřičce z Lubné/ poděkovat za péči a vstřícnost,kterou jste věnoval nám i našemu Nerovi.Ztotožňuju se se všemi ,kteří sem napsali,neznám nikoho takového v našem okolí.Ještě jednou děkuji. Zároveň bych Vám chtěla do nového roku popřát hodně zdraví,štěstí,ať Vás potkávají jen samé příjemné věci a milí lidé. Krejčí Polička Více

Skuteč, Skuteč Mapa

Veterinární ordinace

Lubná 304, Skuteč Mapa

Veterinární ordinace

• „Paní doktorka je naprosto úžasná. Vždy ochotná a vstřícná, k dětem má maminkovský přístup. Obě sestřičky také chválíme. Prostě výjimečná ordinace. Více

B.Němcové 349, Skuteč Mapa

Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost

• „Nejlepší pani doktorka jakou si muzeme prat. Pani doktorka s velkym P. moc si toho vazime, ze k ni muzeme chodit

U Pošty 410, Chrast Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• „K paní doktorce jsme chodili s bráchou jako děti a nyní k ní chodím i se svým malým synkem - přestože máme jiné zdravotnické zařízení blíže domovu. Jak píšou dámy přede mnou, paní doktorka je velice pečlivá a poradí nám s čímkoli. Spolu se sestřičkou tvoří prima tým, mohu jen doporučit. Více

č.d. 31, Miřetice Mapa

PL pro děti a dorost

č.d. 144, Nasavrky Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• „Nejlepsi lekar, odbornik s lidskym pristupem. Velmi zdvorily a vstricny k pacientum, to se malokdy vidi. Vrele doporucuji Více

Libušina 194, Svratka Mapa

Gynekologická ambulance

• „Moc hodná a ochotná paní doktorka jsem sní moc spokojená a muž jenom dopručit:-)

Družstevní 1401, Hlinsko Mapa

• „Výborná paní zubařka. Škoda, že jsem k ní nemohla chodit od mládí. Patří jí i sestře mé velké poděkování.

Smetanova 315, Skuteč Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Paní doktorka je skvělá, nic nepodceňuje, všemu se věnuje, a její přístup je velmi lidský. Pokud některý ze zde exhibujících anonymů má jiný pocit, může si zajet do Pelhřimova :) Műllerová Dana Více

č.d. 333, Hlinsko Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „K paní doktorce docházím pravidelně.Je velmi milá,ohleduplná,vše vysvětlí a doporučí to nejlepší.

č.d. 290, Zaječice Mapa

Ordinace PL stomatologa

• „Přála bych si více takových doktorů jako je pan doktor Pauk.22.12.21 mi neskutečně pomohl při porodu když syn nesestupoval do porodních cest.Pomohl mu na svět a zachránil mě od císaře.Byl neskuteçně empatický,celou dobu mě utěšoval.Opět to nebyl lehký porod jako u prvního,ale s panem doktorem to bylo aspon trochu snesitelnější,jak jen porod může být.Takže mu opravdu z hloubi srdce velmi děkuji,že mi pomohl přivést na svět syna přirozenou cestou Více

Husova 200, Havlíčkův Brod Mapa

Gynekologie a porodnictví