Ivančice

Jakého specialistu hledáte?
  • Psycholog, Dětský psycholog

„Vše v naprostém pořádku. Snaha pomocí maximální, dochvilnost, uvolnenost a příjemná atmosféra. Nemůžu než doporučit.

Starobrněnská 3, Brno Mapa

Mgr. Kateřina Zhorná

od 1 100 kč

1 100 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Nikoho lepšího jsem za 20 let všelijakých terapií nepotkala. Myslela jsem, že už se mnou nic nehne. A to jsem se sakra spletla. Za 9 měsíců jsme odvedly víc práce než za posledních 12 let. Více

Pekařská 44, Brno Mapa

Psychologická ambulance, Psychoterapie

od 800 kč

Psychoterapie

700 Kč

• „Jsem spokojená, byla jsem tam kvůli úplně jednoduchému a rychlému úkonu (punkce ganglionu), takže nedokážu posoudit jaké by to bylo kdybych třeba řešila složitější problémy. Ale obecně to bylo pohodové. Pan doktor byl milý, čas, ve který jsem byla objednaná, byl shodný s časem kdy jsem vešla do ordinace a tak. Více

Vránova 172, Brno Mapa

MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP)

• Psychoterapeut, Psycholog

„Jiřího pomoc jsem vyhledala po dlouhém odhodlávání a ve chvíli, kdy jsem byla psychicky na dně. Prvních pár sezení jsem celá probrečela a pouštěla ven vše, co se za roky nahromadilo. Mí rodiče se rozvedli když mi bylo 11 let, nebyl to jednoduchý rozvod a jejich vztahy byly vždy velmi bouřlivé a některé situace z dětství ve mne rezonují doteď. Ve škole jsem byla šikanována. Táta se několikrát za život pokusil o sebevraždu a před třemi lety zemřel tragicky při autonehodě. S partnerem po 8mi letech přišly velké problémy, snažila jsem se tu ztrátu otce i problémy doma "léčit" jiným mužem a udržovat oba vztahy. Ten jiný muž se ukázal být těžce závislým na pervitinu, denně mi chodilo 600 zpráv s nadávkami, urážkami, výhružkami zabitím apod. a to po dobu dvou let. Ztratila jsem smyls proč ráno vstát a přežít další den. Neměla jsem důvod. Otevřela jsem se díky Jiřímu profesionálnímu ale zároveň lidskému a empatickém přístupu. Pomohl mi najít sebe sama, nalézt sebedůvěru, východisko z celého mého trápení. Pomohl mi vyznat se v emocích, které se mnou zmítaly, v zoufalství že nevidím směr a cestu. Odkud pramení mé reakce na různé situace, jak moc některé situace v dětství ovlivňují můj současný život. Dnes už sama sobě rozumím mnohem více, pryč je to mé rozbité a urmoucené já. Stojím mnohem pevněji na svých nohách, jsem sebevědomější, nebojím se co bude zítra. S partnerem jsme krizi ustáli a máme se rádi více než kdykoliv jindy, jsme šťastní. Druhý muž je pro mne minulost a velké poučení a připomínka toho, kdo a co nejsem a jak jsem se nechala ovládat a nechtěla to vidět. Za toto vše vděčím Jiřímu, za to, že mi pomohl najít sebe sama a žít, ne přežívat a trápit se něčím, co nemá smysl. Obrovské díky Jiří a děkuji za Vaši empatii, trpělivost a snahu vysvětlovat, odkud pramení různé vzorce chování a popíchnutí k přemýšlení nad věcmi trochu jinak :) Více

Pekařská 12, 1. patro, dv. č. 26, Brno Mapa

Soukromá psychoterapeutická praxe

1 200 Kč

• „Paní doktorka Dittrich je výborná lékařka. Byla jsem velmi spokojená. Moc jí děkuji za profesionální přístup.

Libušina třída 4, Kohoutovice, Brno Mapa

Poliklinika u Alberta, zastávka Voříškova Neuro Help Company s.r.o.

• „No, to by mi tedy vadilo! Jsem právě uprostřed rozhovoru. (Tomu, co zrovna dělám, se říká navolávání studených kontaktů. Trošku tím vypomáhám ve firmě kamarádovi, kterému teď chybí pracovník marketingu.) Telefonuju už asi minutu. S člověkem na druhém konci domlouvám, že podrobnosti o nabídce mu pošlu mailem a pak povídám: "Kdyby Vám to nevadilo, můžu se Vám za týden ozvat?" Odpověď, které se mi na to dostává, mě poněkud zaskočí nečekaně pichlavým tónem: "No, to by mi tedy vadilo!" Navenek se nenechávám vyvést z míry a s porozuměním pokračuju: "Ano, respektuji." Nicméně, v duchu dál jako ozvěnu slyším ono jedovaté "No, to by mi tedy vadilo!" a v hrudi mě to pocitově řeže jako šíp napuštěný jedem. Už před rokem jsem si zvykl chodit za Honzou Koutným na psychoterapeutická sezení. Ne že bych snad cítil nějakou naléhavou potřebu. Spíše "jen" odbrzdit progres svého osobnostního rozvoje tím, že se za Honzovy asistence věnuji pravidelnému týdennímu úklidu ve svých emocích. Co, že tam uklízím? Obrazně řečeno, binec a náhodně zanechané bolavé trosky citových prožitků z minulosti. Postupně se vypořádávám s usazeninami emočního bahna a dělám jejich detox. A tak jsem tentokrát na Honzu vybalil: "No, to by mi tedy vadilo!" ... pocit ... tak trochu jak zpráskaný pes. Tyhle jedy není záhodno ve své duši tolerovat a střádat nevypořádány jako dluhy - jednoho krásného dne by se mohly nevyžádaně přihlásit o slovo a jako exekutor oznámit: "Haló, jsme stále s tebou, vzpomínáš? Teď zaplatíš!" I přesto, že v roli marketingového navolávače jsem komunikoval korektně a věděl, že případné citové výlevy protistrany vypovídají cosi spíše o ní než o mně, přece jen jsem ten jedovatý šíp potřeboval z hrudi vytrhnout a v duši vyvětrat. Zaseklý pocit je totiž proti rozumu těžká váha a jen tak se rozumem vytlačit nenechá. Nu, a jak to pokračovalo? Honza se mé emoční střepině pověnoval s plnou péčí. Když teď nad tím tak uvažuju, výsledek dokonce hodně předčil mé očekávání. Nejen, že zraňující toxin byl neutralizován. Po úlevě jsem si uvědomil, že dokud jsem emoční zranění cítil, aktivovalo to obranné mechanizmy mého ega a ty přehlušovaly mé vyšší emoce a překážely v tom, se z oné příhody poučit. Po Honzově zákroku a odeznění mých ego-obran jsem si pak byl schopen sám přijít na to, jak svou komunikaci pro příště o level vylepšit tím, že partnera během rozhovoru vůbec nepovedu tam, kde by mohla jeho případná jedovatost vzplát. Přínos z Honzovy terapie mi odstranil nejen emoční bolest, ale současně i bloky bránící plnohodnotnému fungování. To pak už automaticky naběhlo a přineslo své ovoce v podobě jemnějšího sebeuvědomování a vyšší dovednosti vycházet s druhými bezpečně, zdravě a příjemně. Více

Peroutková 2, Brno Mapa

Jan Koutný - EFT Terapeut

1 000 Kč

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Jedním slovem SUPER!Velka spokojenost!Synovi pomohla!Prvni navsteva a myslim ze se radi budeme vrscet na kontroly!Velice prijemna hygienistka! Více

Školní 2,Střelice, Brno Mapa

Zdravotní středisko

Běžný termín

Cena nebyla přidána

• Psychoterapeut, Psycholog

„Katarína je skvělá terapeutka a k tomu moc fajn člověk :) Na sezeních dokázala vytvořit velmi bezpečné prostředí, kde jsem mohla sdílet naprosto cokoliv bez jakýchkoliv obav, pomohla mi zorientovat se ve vlastních myšlenkách a emocích a lépe s nimi pracovat, také sama sebe lépe poznat. Pomohla mi zároveň projít náročnější životní období a bylo skvělé mít ji jako oporu. Moc děkuji za vše, věřím, že z našich sezení budu čerpat celý život a že příznivě ovlivnily celou mou budoucnost. Dávám minimálně 100 hvězdiček z 5 :)) Více

Pekařská 84, Brno Mapa

Soukromá psychologická praxe

Individuální psychoterapie (50 minut)

2 000 Kč

2 000 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Prace s imaginaci, osobni pristup, zajimave zpusoby vedouci k hlubsimu zamysleni se. Citlivost, snaha pomoci bez natlaku Více

Pekařská 44, Brno Mapa

Psychoterapie, psychologie www.terapeutkabrno.cz

• Plastický chirurg

„Pan doktor Hýža je naprosto profesionál ve svém oboru, moc milý, příjemný a vstřícný člověk. Je ochotný, vše vysvětlí, poradí a hlavně pomůže. Panu doktorovi moc děkuji za pomoc a skvěle provedenou operaci r. 2017 FN Brno. Vřele doporučuji. Zdenka Více

Sochorova 3221/1, Brno Mapa

Leticia plastická chirurgie Brno

• Ostatní, Fyzioterapeut

„Na návštěvu jsem šla se synem - ani ne 2,5 roku. Paní Kamila k synovi přistupovala velmi trpělivě, hravě. Celkově velmi flexibilně. Vysvětlila příčiny, současný stav a dala praktická doporučení - znovu formou hry :) Děkujeme Vám. Alena Více

Sirotkova 43, Brno Mapa

Fyzio Centrum Brno

Fyzioterapeutická konzultace

800 Kč

• „Paní doktorka je moc prima. Všechno podrobně vysvětlí - předělala mi komplet celý chrup, kde to byl kaz na kazu, protože předchozí doktor mi tvrdil neustále, že ty bolesti jsou určitě od dásní - kazy byly "schované" mezi zuby apod. Ale paní doktorka kazy našla a všechno postupně opravila. Je to poprvé v mém životě, co chodím z pravidelných prohlídek bez kazu a bez problémů, i když už mně přeřadili k jinému lékaři, protože paní doktorka má moc obsazeno. Ale v zásadě mi to nevadí, protože i ten je dobrý, stejně jako hyienistka ve Smilefactory. Jediné na co si můžu "postěžovat" je, že paní doktorka je vtipná a chechtat se při zákroku s nástroji v puse je docela nebezpečné :-) Více

Jakubská 2, Brno Mapa

SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

Bělení zubů

2 900 Kč

• „Paní Dokotorka, je nejlepší zubař a lékař, kterého jsem poznala. Empatický, lidský přístup. Postupovala od důležitých lékařských zákroků až po estetické věci, které mi doslova změnili život a já se znovu mohu smát: ). Máme ji radi cela rodina. Více

Jana Babáka 11, budova H, 4.patro, Brno Mapa

MDDr. Marie Vogtová

Bělení zubů

od 6 000 kč

• Otorinolaryngolog

„Pan doktor Ovísek je vynikající odborník a vynikající člověk. Vyšetřen jsem byl vždy s maximální pečlivostí a zdravotní problém mi byl vždy srozumitelně vysvětlen, čehož si velmi vážím, protože takový přístup není vždy samozřejmostí. Celkově jde vidět na přístupu, že jste u opravdového profesionála. Následné léčení vždy dopadlo na výbornou, proto jsou mé zkušenosti jen pozitivní a pana doktora i paní sestřičku můžu s klidným svědomím a úsměvem jen doporučit. Děkuji. Více

Úpatní 58, Brno, Nový Lískovec, Brno Mapa

Privátní ORL ambulance pro děti a dospělé

Hlavní 83, Brno Mapa

Psychologické poradentsví a psychoterapie

Cena nebyla přidána

• „Pan doktor byl úžasný, vše perfektně vysvětlil, na každou otázku odpověděl, byl super pozitivně naladěný a tuto pozitivní náladu přenesl ihned i na mě. Musím doporučit, s takovou perfektní péči a lidským přístupem jsem se ještě nesetkala. Pokud hledáte skvělého očního lékaře, tak už jiného nehledejte, pan doktor je ten nejlepší. Více

Vídeňská 1010/22b, Brno Mapa

MUDr. Tomáš Mňuk - OFTALMED s.r.o.

• Psychoterapeut, Psycholog

„Psycholog, který oproti jiným dokáže s pacientem aktivně hovořit a diskutovat s ním, který ho motivuje k vlastní vnitřní proměně. Během několika měsíců mi pomohla zbavit se podvědomých negativních tlaků a otočit život do věcné a pozitivní spirály. Více

Červinkova 2472/1, Brno Mapa

Soukromá psychologická a psychoterapeutická praxe

• Psychoterapeut, Psycholog

„U paní Kopečné jsem byla na vyšetření školní zralosti s dcerou. Paní magistra byla moc milá, ochotná, vysvětlila nám, jak bude vyšetření probíhat. S dětmi to opravdu umí, dcera z ní byla nadšená. Výsledky jsem použila jako podklad pro další trénink oblastí, které u dcery vyšly oslabené. Paní magistru mohu doporučit, její služby jsou odborné a její přístup zároveň velmi lidský a vstřícný. Více

Makovského náměstí 2, Brno Mapa

Psychologické poradenství a diagnostika

900 Kč

• „Spokojenost ve všech směrech v péči o děti a dorost. Nevím co vytknout. ????. Paní sestřička je také 100%.

Kurská 2, Starý Lískovec, Brno Mapa

Ordinace PL pro děti a dorost

• „Vynikající profík, příjemný a hodný muž. Neskutečně empatický. Veškeré péče špička bez ohledu na to, co se s Vaším chrupem děje. Pomalu za tímto člověkem chodím zrelaxovaná jako ke kadeřníkovi :-) Jak zde psal už někdo přede mnou, kdo si stěžuje na vysoké ceny a nevím co, skutečně nic nepochopil. Děkuji a doporučuji všem. Celému týmu Dentema děkujeme za celou rodinu. Více

Joštova 4/138, Brno Mapa

Dentema Stomatologie s.r.o.