Plicní lékař Ivančice

• „Dojíždím za panem doktorem z jiného kraje cca 50 km a jsem s ním nadmíru spokojen. Vždy pomůže a jeho jednání, jakožto i jeho sestřičky je vždy na úrovni. Více

Široká 401/16, Ivančice Mapa

Plicní ambulance a kalmetizace

Široká 16, Ivančice Mapa

plicní ambulance

• „Ráda bych zde napsala pár řádků. Při mé operaci se pokazilo, jak se říká: co se dalo. Pan docent si tedy se mnou užil jak na sále, tak později i na JIPce. Rozhodnutí, které později učinil, mě ušetřilo dalšího zákroku. Díky tomu mu však propadla rodinná dovolená. Pan docent si mě totiž hlídal a u lůžka byl minimálně 3x za den. Není mi jasné, kde bral čas, když si vezmu jeho pracovní vytížení a v té době zasedal navíc ve zkušební komisi při závěrečných zkouškách. Pane docente, ani nevíte, jak MOC jsem Vám za vše vděčná. Více

Chirurgická Klinika FN Brno

• „Ačkoliv jsem zde byla poprvé, tak jsem našla ordinaci relativně rychle. Do ordinace jsem byla přijata přesně na čas, žádné čekání.............vstřícný a milý přístup, pani doktorky i sestry vše mi bylo hezky vysvětleno muzu jen doporucit Více

Údolní 16, Brno Mapa

Odborný lékař pro choroby plicní

• Plicní lékař, Alergolog, Chi… rurg, Dermatolog, Diabetolog, Endokrinolog, Gynekolog, Hematolog, Imunolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Psycholog, Fyzioterapeut, Revmatolog, Sexuolog, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Poliklinika Zahradníkova

• „Pani doktorka Šedá je vynikající lékařka,s přístupem člověka,můžete se ji svěřit se vším,vždy Vám pomůže s úsměvem jejím vlastním,víc takových lékařů a bylo by méně pacientů Více

Zahradníkova 2/8, Brno Mapa

Plicní ambulance

• „Když se člověk k paní doktorce řádně objedná, tak se mu vždycky pečlivě věnuje. Je pro mě důležitější kvalita, než sladký úsměv za každou cenu, když třeba řeší náročný případ. Chodím k paní doktorce už řadu let a nikdy jsme neměli žádný problém a naopak mám v pohodě vyřešené všechny potíže s astmatem. Alena Bučková Více

Palackého 1-3, Brno Mapa

Plicní ambulance

• Plicní lékař, Alergolog, Ane… steziolog, Chirurg, Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortoped, Praktický lékař, Psychiatr, Urolog, Pediatr Více

Žlutý kopec 543/7, Brno Mapa

Masarykův onkologický ústav

• Plicní lékař, Internista

„Paní doktorka mi velmi pomohla, ideálně propojuje klasickou medicínu s alternativní léčbou. Přes vysoké pracovní vytížení je velmi vstřícná, cením si indiviuální přístup k problémům pacienta a její vysoké profesní znalosti. Více

Mendlovo náměstí 1a, Brno Mapa

Ordinace pro choroby plicní

• Plicní lékař, Internista

„Paní doktorka je odborník, to co nepoznali jiní doktoři, paní doktorka Slapničková poznala po prohlídce a dala si všechny příznaky dohromady. Neznám lepšího plícního a interního doktora. Mockrát ji děkuji. P.S. takový lékaři by měli být 3x ohodnoceni více. Martinovská Více

1 názor

„Jsem nad míru spokojený i má přítelkyňě

Znojemská 235, Moravský Krumlov Mapa

Odborný plicní lékař

• Plicní lékař, Internista

„Pani doktorka byla moc příjemná a pečlivá. Věnovala mi hodně času, vše jasně vysvětlila. Čekací doba byla sice poměrně dlouhá ale bylo to z důvodu pomalého vyhotovení krevních testů. Více

Fakultní nemocnice Brno, Klinika nemocí plicních a tuberkulózy

Fakultní nemocnice Brno - Klinika nemocí plicních a tuberkulózy

• Plicní lékař

• Plicní lékař, Onkolog, Inter… nista Více

Fakultní nemocnice Brno

P.O.Box 37, Brno Mapa

Vězeňská nemocnice Brno, plicní odd.

Zahradníkova 2/8, Brno Mapa

TRN ambulance, Poliklinika Zahradníkova