Logoped Ivančice

• Logoped, Internista, Neurolo… g, Ostatní, Psychiatr, Psycholog Více

• „Velice šikovná logopedka, pacientům se věnuje na 100%

Pekařská 53, Brno Mapa

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně

• „Paní magistra je úžasná k dětem, na dokonce i k rodičům, což sice není podstatné, ale příjemný bonus. Umí děti namotivovat. Za tu dobu se stalo jen jednou, že syn nespolupracoval... Jeden syn už má hotovo, druhý syn snad za pár a pokud bude potřeba logopedie pro syna c. 3 nebo 4, vím že se prve obrátím na Mgr.Fialovou do Rosic Více

Zámecká 49, Rosice Mapa

Klinická logopedie

• „Včera můj syn úspěšně ukončil docházku u paní logopedky Švandové a bravurně tak zahájil docházku do 1. třídy. Chodili jsme k paní doktorce rok a půl s tím, že syn v 5 letech horko-těžko zvládal vyslovit L, sykavky, změkčené souhlásky, nemluvě o R a Ř. Jsme opravdu rádi, že jsme od známých dostali tip na tuto skvělou odbornici. Profesionální přístup, naprosto jasné vysvětlení, spoustu dobrých nápadů na domácí rozvoj, ale hlavně úžasná diagnostika! Syn měl velmi výrazně krátkou uzdičku pod jazykem, na což nás nikdo neupozornil a samotné nás to nenapadadlo, protože s tím u nás v rodině nikdo neměl zkušenosti. Navíc špatně nebo nedostatečně používal mimické svaly kolem úst (špulení, svírání aj. pohybování rtů). To vše nám v podstatě odhalila paní doktorka u prvního sezení, takže jsme vše mohli řešit. Uzdička musela být opravena operaticky včetně plastiky - tzn., že lékař na ORL (MUDr. Horník) jen potvrdil domněnku paní logopedky, a navíc se nejednalo jen o pouhé ambulantní šmiknutí. Rty jsme následně trénovali spolu s výslovností jinými technikami na doporučení logopedky (pití ze silného brčka, přidržování knoflíku pomocí rtů při kladení odporu za tahání šňůrky). Zkrátka jsme moc spokojení a žasnu jak někdo může na tuto doktorku dát negativní reference. Dokážu pochopit, že si všichni lidé nejsou sympatičtí, ale abych kvůli tomu odsuzovala jeho profesionalitu? Nechci se nikoho dotknout, ale obávám se, že paní logopedka velice rychle pozná, kdo doma cvičí a kdo ne. Taky jsem měla prázdninové "flákací" období, ale sama jsem si uvědomovala, že ten pokrok najednou není znát a dokonce jsem se i za ty (ne)výsledky styděla. Navíc určité písmenka se dětem prostě usadí až časem. Jediné co by mohlo být možným nedorozuměním je to, že rodiče špatně aplikují doporučení paní logopedky nebo že sami nejsou schopni slyšet, zda to dítě vyslovuje správně či ne. (U nás to manžel opravdu nepoznal, takže jsem cvičila jen já). A protože jsou výsledky každý měsíc opravdu znát, doporučuji všem nespokojeným rodičům v případě chabých pokroků ve výslovnosti jejich dětí vše s paní logopedkou prokonzultovat a třeba i ten domácí trénink pod jejím dozorem vyzkoušet přímo u ní. No a co se týče výše uvedené výtky na prázdnou čekárnu, to považuji za naprosto irelevantní, protože pacienti jsou zváni na konkrétní časy s minimální dobou čekání. Takže všem rodičům, kteří si najdou doma alespoň 10 minut každý den, aby intenzivně cvičili správnou výslovnost se svými dětmi, tuto paní logopedku DOPORUČUJI! G. Hájková Více

Králova 14a, Brno Mapa

Klinická logopedie

• „Paní logopedku můžeme vřele doporučit. Působí přísnějším dojmem, ale má dobré výsledky. Syn se díky ní naučil vyslovovat L,R a Ř. Více

Dělnická 53, Brno Mapa

poliklinika Konstancie

• „Vynikající logopedka.Trpělivá,milá,syn ji naprosto zbožňuje.

Brno, Brno Mapa

Soukromá klinika

• Široká 16, Ivančice Mapa

Znojemská 235, Moravský Krumlov Mapa

RS Manager Corporation s.r.o., klinická logopedie

• „Paní doktorka Mezlíková je vždy příjemně naladěná,umí si získat důvěru dítěte takovým způsobem ,že až žasnu:-), je empatická a odborníkem na místě.Docházíme k ní velmi rády.Mohu jen doporučit. Mrázková D. Více

Široká 16, Ivančice Mapa

RS Manager Corporation s.r.o., klinická logopedie

• „Vynikající paní doktorka. Pomohla velmi mému synovi. Je to odborník na svém místě. Stejně tak chválím celou Soukromou kliniku LOGO, kde opravdu k pacientovi přistupují individuálně a jeho problémy řeší komplexně v rámci svých možností (neurologie, RHB, interna, ORL, fyzioterapie, logopedie, psychologie a psychiatrie). Takto kdyby fungovalo naše zdravotnictví všude, tak budu platit klidně vyšší zdr.pojištění, protože vím, že za něj obdržím vynikající služby jako na klinice LOGO ;-) Více

Soukromá klinika LOGO s.r.o.

• „Sice na pohled nevypadá, ale je velmi příjemná a milá.

Soukromá klinika LOGO s.r.o.

• „S paní logopedkou jsem byl velmi spokojený a můžu ji jen doporučit, je velmi šikovná a trpělivá. Vždy se mi věnovala na 100%. Více

Brno, Brno Mapa

Soukromá klinika

• Vsetínská 20/527, Brno Mapa

Soukromá klinika LOGO s.r.o.

• „Strašně moc hodnej, moc mě pomohl, chodil jsem k němu několik let, a je to ten nejlepší logoped, kterýho si člověk může přát. Po tom, co jsem se odstěhoval do HK, už jsem si ani jinýho nehledal, protože vím,že jeho mě nikdo nenahradí. Pana doktora Staníčka všem moc doporučuju, protože je to ten nejlepší logoped na světě. Více

Soukromá klinika LOGO s.r.o.

• „K paní logopedce chodíme půl roku a velká spokojenost. Dcera ji má ráda. Pokroky jsou znát. Paní logopedka říká na rovinu, jak to je, což nemusí být příjemné (zejména když se jedná o vaše dítě), ale mi tento způsob vyhovuje. Po 3-4 sezeních vypíchla problémy a specifika dítěte, které jsem si vlastně ani neuvědomovala. Pro mne to je znamení, že ke každému dítěti přistupuje individuálně a hledá terapii na míru. Více

Zahradníkova 494/2, Brno Mapa

Poliklinika Zahradníkova