(8 názorů)

Znojemská 235

67201 , Moravský Krumlov , jihomoravský

Nejbližší zařízení

Napište svůj první názor

Už jste navštívili RS Manager Corporation s.r.o., klinická logopedie? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor
    Lékař: Milena Mezlíková

Paní doktorka Mezlíková je vždy příjemně naladěná,umí si získat důvěru dítěte takovým způsobem ,že až žasnu:-), je empatická a odborníkem na místě.Docházíme k ní velmi rády.Mohu jen doporučit.
    Mrázková D.

G
    Lékař: Milena Mezlíková

Paní doktorka zahrnuje do svého logopedického vyšetření rozbor kresby dítěte.Tu má pro ni nakreslit doma - za úkol - jistě si dovedete představit s jakou radostí a nadšením děti pro paní doktorku takový obrázek malují. Ten je ale následně ostře zkritizován rádobypsycholožkou a rodič upozorněn na zaostalý vývoj dítěte, což absolutně neodpovídá realitě, jsem z oboru, a tak toto mohu dobře posoudit. Dítě, jež nese nádherný obrázek ( z jeho pohledu dárek), je úplně v šoku z neprofesionálního rozboru a z reakce paní Mezlíkové a rozhodně to může v duši dítěte zanechat hluboké šrámy a o vlivu na sebevědomí a případnou dysgrafii ani nemluvě. Ze zkušenosti nejen své vím, že je hodně rodičů nešťastných z bleskového úsudku paní logopedky, který má podložen pouze jedním obrázkem. Pokud nemáte jinou možnost a vydáte se k této paní, vřele doporučuji vyhnout se jejím rozborům kresby dítěte. Je mi jasné, že rozvoj jemné motoriky úzce souvisí s rozvojem řeči, ale diagnostika na této úrovni je vskutku ubohá.

Lékař: Milena Mezlíková

Protože jsme si zde přečetli negativní hodnocení, chtěli bychom popsat naši, zcela opačnou zkušenost:
    Máme vnuka s těžkou logopedickou vadou, která má původ v nedostatečné ovladatelnosti mimických svalů (mírné ochrnutí)- do 3,5 let nevydal žádnou hlásku! Do péče paní doktorky jsme se dostali pozdě, což bylo také na závadu. Doktor Mezlíková si nejdříve získala důvěru dítěte tím, že si s ním při logopedických cvičeních hrála. Pokládala dlaň na jeho hlavičku, tvářičky,takže působily i doteky, vyráželi na sebe vzájemně patřičné písmenko - takže dítě mělo možnost si i naposlouchat, jak má správně znít. Vždycky se na dítě smála a navodila naprosto uvolněnou atmosféru. Naučil se skutečně hodně. Některou hlásku ne úplně čistě, ale docházíme stále a snad se povede úplně všechno. Dítě chodí na logopedii do ambulance dr. Mezlíkové rádo a nazývá ji "doktorečka". Nehovoří to dost jasně? Takže jednoznačně: DOPOČUJEME !!!

Lékař: Milena Mezlíková

K paní doktorce jsme chodily se starší dcerou, byly jsme velmi spokojené obě, dceru naučila správné výslovnosti během půl roku formou hry, byla moc hodná, příjemná. Skoro mě mrzí, že s mladší dcerou k paní doktorce nemůžeme, protože se během prázdnin už naučila i R a Ř (má 4 roky) a není co učit :-). Tak třeba se za čas vypravíme se synem, ráda budu zas k paní Dr.docházet, příjemně strávená půlhodinka :-). Děkujeme za péči!!!

Lékař: Milena Mezlíková

Jsme velmi spokojeni, chodíme k paní dr. moc rádi a hlavně, dcerka udělala ve výslovnosti velké pokroky. Děkujeme paní doktorko!

vynikající lěkařka

Lékař: Milena Mezlíková

PaeDr. Mezlíková je vynikající logopedka a s dětmi to velmi umí. Veškerá cvičení mluvidel s dětmi provádí hrou, její přístup je naprosto netradiční. Dosahuje výborných výsledků. Ani u těch, jejichž vada je úporná - možná trvalá, to nevzdává. Dětmi je milována, o čemž svědčí to, že pro ně je "doktorečka".

Lékař: Milena Mezlíková

Paní doktorka Milena Mezlíková je výtečný specialista ve své oboru,velice mi pomohla s komunikačními potížemi mého syna.Její profesionální a lidský přístup mi pomohl i v těžkých chvílích mého života za což jí velmi děkuji.