Logoped Znojmo

• „Naprosto nechápu tolik negativní reakce, protože je to přece vaše rozhodnutí, kam s dítětem chodíte. Nelíbí se, nevyhovuje, tak běžte jinam. Řešení je prosté, je to jen a jen na vás, s kým budete vy a vaše dítě pracovat, kdo vám lépe vyhovuje a jestli vůbec s tím problémem chcete něco dělat nebo ne. Je to jen vaše věc. Všechno je o důvěře a sympatiích jako u pediatra a každého jiného odborníka, se kterým máme řešit takovéto choulostivé problémy. Sama jsem chodila s dcerkou k paní magistře Ševčíkové téměř rok, přes varování ostatních rodičů musím říct, že k nám se chovala vždycky moc fajn, skládaly jsme kostičky, poznávaly tvary, barvy a další a další cvičení, která sice dcerku velice bavila, ale výsledek naprosto, ale naprosto žádný. Bohužel ani minimální. Přešly jsme do poradny k paní magistře Krafkové a to zdůrazňuji, že na doporučení spokojených rodičů. Chodíme tam zhruba čtyři a půl měsíce, odlišné a zastaralé techniky, jak se v jednom příspěvku uvádí, mají pouze ten následek, že za tu krátkou dobu dcerka zvládá "l", nádherné "r", zlepšila si sykavky a dokonce už se nám daří i "ř" a to je pro mě prostě nejdůležitější. Ukázala nám, jak co vyslovovat:-). Její osobní život, nebo co já vím, co vás na ní tak pohoršuje, se na naší práci nijak neprojevil, nikdy jsem nezpozorovala nezájem, neochotu, ani špatnou nálad, natož alkohol!! Sama jsem se s nimi učila techniku, abych mohla s dcerkou doma procvičovat, dá se to naučit, nahrávky mi taky pomohly, stejně jako ona zmiňovaná knížka, která je moc pěkná a určitě se vyplatí ji doma mít. Musíte si prostě uvědomit, že nejvíc práce je stejně doma na nás, protože jinak to prostě nejde. Nemůžu se přesto ubránit pocitu, že v případě nejnespokojenějšího příspěvku bude problém spíš v rovině osobní než pracovní. Rodičům, kteří se rozhodnou pro logopedickou poradnu ať tu nebo onu, přeji hodně úspěchu, protože výsledek z poctivé práce tam nebo jinde se určitě dostaví:-). Rozhodovat se znovu, určitě chodíme ZASE k paní magistře Krafkové a tímto ji srdečně zdravíme. Více

Rudoleckého 3, Znojmo Mapa

Logopedická poradna

• „Byla jsem u paní logopedky na praxi a musím říct, že mě velice mile překvapilo, že jsem konečně poznala logopedku, která svou práci má skutečně ráda a dětem se patřičně věnuje. To se o spoustě "nejmenovaných" logopedek říci rozhodně nedá (nemám na mysli jen Znojemsko). Sice si za péči zaplatíte, ale bude to skutečně stát za to ! Více

Legionářská 39, Znojmo Mapa

• Vídeňská třída 602/28, Znojmo Mapa