Hustopeče

Jakého specialistu hledáte?
  • „K panu doktorovi už chodím s detma roky přesněji 14let.Poprve jsem ho potkala v porodnici. Pane doktore moc vám děkujeme za Vaši péči mých holek.Jsme s váma maximálně spokojeni. Více

Brněnská 9, Hustopeče Mapa

Privátní ortopedie

• „MVDr. Petra Eima mohu jen doporučit. Naše klisna rok a půl kulhala na zadní nohu a tři veterináři nedokázali stanovit diagnózu. Obrátila jsem se s prosbou na MVDr. Eima, ten rychle a pružně reagoval a přijel za námi. Již při pohledu na pohyb koně stanovil diagnózu, posléze pohmatem určil sval, který byl zasažen (což se potvrdilo při vyšetření na sonu.) MVDr. Eim nám navrhl možnosti řešení a doporučil doktory, na které se obrátit s operačním zákrokem. Klisnu jsme odvezli na Veterinární a farmaceutickou univerzitu v Brně na kliniku koní, kde operaci vedl MVDr. Žert. Tento případ byl i pro ně ojedinělý, nikdo se s ním zde ještě nesetkal. Klisna sloužila jako ukázkový případ, který byl rozesílán i do zahraničí. Kdyby nebylo MVDr. Eima klisna by dodnes kulhala. Jsem ráda, že máme v ČR takového doktora jako je MVDr. Eim, který se orientuje i v ojedinělých případech a který má zkušenosti i s případy ze zahraničí. Děkuji, Mgr. Martina Šopfová Více

Sobotovice, Brno Mapa

BRNO a okolí

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Paní Hana Chmelařová ošetřuje můj chrup již několik let. Přišla jsem k ní s letitým rozsáhlým zánětem a krvácením dásní, který se díky pravidelnému používání mezizubních kartáčků a kontrolám a ošetřením v ordinací zcela odstranil. Došlo ke zlepšení stavu dásní, k jejich stažení a tím zpevnění uvolněných zubů. Jsem vděčná za pečlivé ošetření a kontrolu, díky níž se daří mému chrupu podstatně lépe. Více

Masarykova 48, Rajhrad Mapa

Dentální hygiena Rajhrad

• Internista, Logoped, Neurolo… g, Ostatní, Psychiatr, Psycholog Více

Náměstí Míru 149, Židlochovice Mapa

Soukromá klinika LOGO s.r.o.

• „K panu doktorovi chodím už 20 let. Je to výborný odborník. Vždy vše vysvětlí. Chodí k němu i moje dcera. Jsme nad míru spokojené. Patří mu i jeho manželce velké DĚKUJI. Více

Náměstí 15, Rakvice Mapa

Gynekologická ambulance

• „S návštěvou paní doktorky jsem byl velmi spokojen. Příjemné vystupování a pečlivý přístup, mohu jen doporučit :)

Komenského 224/1, Mikulov Mapa

• „Paní doktorka v Hustopečích už není - moc nám chybí. Pečlivá, hodná, nej, nej, nej. Vždy jsem si u ní v ordinaci připadala jako v lázních. Je nám po ní smutno. Více

Mrštíkova 10, Hustopeče Mapa

Praktická zubní lékařka

• „Na pana doktora nedam dopustit- příjemný,ochotný a se vším rád poradi. Děkuji za to, že mám možnost chodit práve k němu :-) Více

Brněnská 1, Pohořelice Mapa

Soukromý gynekolog a porodník

• Komenského 144, Újezd u Brna Mapa

Oční ambulance NeoVize

• „V životě jsem nezažila lepší přístup, paní doktorka má vše - profesionalitu, empatii, pečlivost. U ní si každá pacientka připadá jako VIP. Přála bych si, aby byl každý doktor alespoň z půlky jako ona. Více

Lednice, Pekařská 75, budova Zdravotního střediska, dvorní trakt, první patro, Břeclav Mapa

Gynekologická ambulance MUDr. Evy Klimovičové

• „velmi dobrá odbornice, dbá na prevenci

Čejč 73, Brno Mapa

• „Vynikající diagnostik i operatér - operoval mne několikrát, vždy s nejlepším výsledkem. Je to lékař, na kterého může být MOÚ hrdý. Více

Brněnská 41, Hustopeče Mapa

Nemocnice s poliklinikou

• „Vřele doporučuji, opravdu naprostá spokojenost. Z paní doktorky vyzařuje nebývalý klid, pohoda a jistota, je velmi příjemná, vyslechne vás, vše sama srozumitelně vysvětlí a poradí. Myslím, že si zde všechna pozitivní hodnocení právem zaslouží. Více

Svobody 2, Mikulov Mapa

Ambulance lékaře oftalmologa

• „Výborný a pečlivý pan doktor, skvělý přístup!!! Doporučuji!

Brněnská 9, Hustopeče Mapa

Soukromá interní ordinace

• „Skvělý zubař, šikovný, příjemný, stejně jako sestřička. Škoda jen, že vloni zmizel z ordinace neznámo kam a nikomu z pacientů nedal vědět, že odchází. P. Minjaríková Více

Zubní ordinace Mikulov

• „Velice milá a příjemná k dětem , ve všem poradí mohu jí jen doporučit !!

Masarykova 734, Židlochovice Mapa

Ambulance alergologie a klinické imunologie

• „Paní doktorka Běhůnková je velmi sympatická, profesně zdatná, příjemná a inteligentní žena, které si velice vážím. Dokáže naslouchat a pomoci. Takových lékařů by mohlo být podstatně více. Více

Neurologická ambulance

• „Je úžasná, má obrovskou zásluhu na moji bezkonkurenční artikulaci. Také samozřejmě na rozvoj mé mentální stránky, více bych už se k tomu nechtěl vyjadřovat. Více

Komenského 1, Mikulov Mapa

Klinická logopedie Konešová s.r.o.

• „Paní Pavlína Prokůpková je NEJ lepší stomatolog ,jakého jsem kdy poznala.Chodím k ní ráda,protože vím,že se nemusí ničeho bát.Je opravdu citlivá a velmi milá i se sestřičkou :-) Moc Vám děkuji dámy. Více

Pekařská 75, Podivín Mapa

zubní ordice MUDr. Pavlína Prokůpková

• Praktický lékař

„je ochotný,pošle dál na vyšetření,je dobrý,pečlivý,stará se o pacienty.

Pekařská 75, Lednice, Podivín Mapa

Ordinace PL pro dospělé