Hodonín

Jakého specialistu hledáte?
  • Psychoterapeut, Psycholog

„Mohu jen a jen doporučit.. velmi milá paní psycholožka. Pomohla mi navést na "správnou cestu" a jsem za to velmi vděčná. U ní jsem našla odpovědi na spousty otázek v mé hlavě. Tímto děkuji! Více

Horní Plesová 83, Hodonín Mapa

Soukromá psychologická a psychoterapeutická poradna

• Dentální hygienistka, hygien… ista, Dermatolog, Fyzioterapeut, Zubař Více

Komenského 616, Kyjov Mapa

Exté - stomatologické centrum

• „Pan doktor je opravdu člověk na svém místě. Precizní vše vysvětlí a hlavně se pacientce věnuje a vyslechne její problémy, které následně řeší. Takový přistup jsem v Brně nezažila. Děkuji, že k Vám mohu chodit. Více

Sportovní 244, Moravský Písek Mapa

Gynekologická ambulance

Kovářská 649, Svatobořice-Mistřín Mapa

Gynekologická ambulance

• „K panu doktorovi jsme přešli z Hodonína a nelituji. Je vždy ochotný, hledá alternativní cestu, poradí a vždy určil správnou diagnózu a doporučil vhodnou léčbu. Jsem maximálně spokojená po stránce lékařské i lidské. Sestřička je také skvělá, vyborna organizace, jsou to lidé na svém místě. Více

Sady 28.října 5, Břeclav, Břeclav Mapa

• „Profesionální empatický přístup k pacientům. Odborník na pravém místě. Příjemný personál, moderní vybavení a bezbolestné ošetření. Děkuji Více

U Zdravotního střediska 1542, Dubňany Mapa

Král DENT s.r.o.

• „MUDr.Pavel Borovička je zkrátka super lékař,odpovědný,spolehlivý,ochotný vždy pomoct,léčí celou rodinu již asi 30 let a nemůžeme si jej vynachválit,děkujeme a přejeme dále hodně síly,zdraví a Božího požehnání.Mgr.Anna Pfeifer s rodinou Více

Nádražní řádek 26, Hodonín Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „paní doktorka je velmi šikovná, vše vysvětlí a navrhne mi více možností. Používá moderní technologie, tudíž o to lépe je vše vykonáno. Chová se profesionálně a dokáže zvednout náladu jak ona, tak i skvělá a vždy usměvavá sestřička. Doporučil jsem ji všem svým známým. Více

Polešovice Mapa

Dentální praxe s.r.o.

• Plicní lékař, Pediatr, Otori… nolaryngolog Více

„Paní doktorka je pečlivá a velmi ochotná. Jsem ráda, že po panu Kopcovi jsme narazili na takovou paní doktorku. Ze začátku jsem měla problém, že jsem jí občas nerozuměla, ale když jsem jí to řekla v klidu mi vše znovu vysvětlila. Nebojí se děti poslat k odborníkům na různá vyšetření, abychom měli jistotu. Jsem velice spokojená. Navíc bych tedy kladně ohodnotila i sestřičku u pani doktorky, která je velice příjemná a má pěkný vztah k dětem ;-) Více

Sady 28. října 5, Břeclav Mapa

TM PEDIATR Břeclav s.r.o.

Injekce

od 200 kč

• „Nejlepší zubařka co může být . Chodím k ní léta a vše v pořádku . Nedávno přešel i manžel a ikdyž si myslel ,že je jeho zubařka dobrá ,až tady poznal co je to výborná péče . Je z paní doktorky tak nadšený ,že ji taky chválí kudy chodí. Více

K.Čapka 91, Bzenec Mapa

Privátní stomatologická praxe

• Psychoterapeut, Psycholog

„Pana Cagaše navštěvuji již delší dobu a jenom díky jeho terapii jsem byla schopná zvládnout své úzkostné stavy bez medikací. Trpím panickou úzkostí, bála jsem se chodit ven na ulici, pořád mě pronásledovala myšlenka, že omdlím nebo umřu, zkrátka byla jsem opravdu moc zoufalá. Měla jsem ale to štěstí, že jsem narazila na pana magistra Cagaše, který mi po provedení všech vyšetření a určení konečné diagnózy nabídl tzv. "hypnotickou terapii". Nyní již moje návštěvy nejsou tak časté jako na začátku, ale pokaždé vím, že mne terapie uklidní a cítím se mnohem lépe, negativní myšlenky jsou mnohem méně časté a dokážu chodit po městě na nákupy a zařizovat vše potřebné. Jestli máte stejné nebo jenom trochu podobné potíže a spoustu negativních myšlenek, které Vám brání žít život naplno, tak neváhejte a kontaktujte pana magistra. Určitě Vám pomůže Vaši situaci, když už ne vyřešit, tak velice úspěšně zvládat. Více

Bří Mrštíků 38, Břeclav Mapa

Poliklinika Břeclav s.r.o.

• Plastický chirurg

„V dubnu jsem byla na modelaci prsou a můžu říct že pan doktor má zlaté ručičky. Jsem velice spokojená nikdy jsem nevěřila že z něčeho takového jdou udělat krásné prsa . Teď už se nestydí chodit nahoře bez. Pane doktore splnil jste mi můj sen děkuji moc . Více

Velkomoravská 12, Hodonín Mapa

HOMEDICA

• „Paní doktorka je prostě skvělá! Za nic bych jí neměnila! Pomohla nejen mně, ale i mamce! Děkuji jí za to mnohokrát!

Horní Valy 4133/13, Hodonín Mapa

Poliklinika Hodonín Horní Valy

• „Nejlepší lékař v oboru, dobrý člověk. Sestra velmi milá. Všem můžu doporučit .Velmi lidský přístup. K panu doktorovi chodím přes 20 let. Více

Seifertovo náměstí 702, Kyjov Mapa

Gynekolog

• „Také chodím k paní doktorce již několik let, a proto vím, že setřičky se střídají z důvodu odchodu na mateřskou a návratu z mateřské. Problém bude spíš v paní Anděle než v paní doktorce, která je stále stejná, milá, poctivá, citlivá a lidská. Zoja Více

Národní třída 90, Hodonín Mapa

Praktický zubní lékař

• „Úžasný lékař po odborné stránce, vlídný a empatický po lidské stránce, a bezkonkurenční v tom, že nezbytné léky ordinuje v minimální míře, která zaručí léčebný efekt, ale nepoškozuje zdraví pacienta vedlešími účinky. Tento lékař nemá konkurenci mezi lékaři, které znám, protože sleduje především zájem na zdraví svého pacienta, a nikoli zájem na svém kontě. Více

Horní Valy 4, Hodonín Mapa

Kardiologie, vnitřní lékařství

• „Po rok a půl trápení a návštěvě tří dermatologů, mně pomohl pan doktor Raus. Velmi příjemný, vyslechne, poradí. Už při vstupu k sestřičce, která je velmi příjemná a usměvavá, jsem šla k panu doktorovi s nadějí, že mně pomůže. A opravdu pomohl. Chtěla bych ještě jednou moc poděkovat. Taky sestřičce za optimismus, který mně dodala a který mně pomohl. Díky. Trechová Více

Bří Mrštíků 38, Břeclav Mapa

Poliklinika Břeclav s.r.o.

• „Pan doktor je dobrý stomatolog a má profesionální přístup,je milý,ochotný cokoliv vysvětlit a sestřička je jedna z nejmilejších,kterou znám...Děkuji vám za skvělou práci,za mě i za syny.... Více

Blažkova 5, Hodonín Mapa

Praktický zubní lékař

• „Pan doktor Matuška dělá svou práci srdíčkem a je to vidět na každém kroku. Sestřička je velmi milá a ochotná a chová se tak, jak si kdo zaslouží a pokud na ni někdo není dvakrát milý, tak ať se pak nediví, jak se k němu chová. Aspoň je vidět, že není falešná. Falešné lidi nemám ráda, usmívají se na Vás a přitom to tak vůbec nemyslí! Já jsem velmi spokojena i se sestrou i s panem doktorem. Profesionální přístup na nejvyšší úrovni! Více takových doktorů, doktorek a sestřiček. Ordinace taky moc pěkná a příjemná. Více

Horní Valy 4133/13, Hodonín Mapa

Poliklinika Hodonín Horní Valy