Pohořelice

Jakého specialistu hledáte?
  • „K panu doktorovi už chodím s detma roky přesněji 14let.Poprve jsem ho potkala v porodnici. Pane doktore moc vám děkujeme za Vaši péči mých holek.Jsme s váma maximálně spokojeni. Více

Brněnská 9, Hustopeče Mapa

Privátní ortopedie

• „MVDr. Petra Eima mohu jen doporučit. Naše klisna rok a půl kulhala na zadní nohu a tři veterináři nedokázali stanovit diagnózu. Obrátila jsem se s prosbou na MVDr. Eima, ten rychle a pružně reagoval a přijel za námi. Již při pohledu na pohyb koně stanovil diagnózu, posléze pohmatem určil sval, který byl zasažen (což se potvrdilo při vyšetření na sonu.) MVDr. Eim nám navrhl možnosti řešení a doporučil doktory, na které se obrátit s operačním zákrokem. Klisnu jsme odvezli na Veterinární a farmaceutickou univerzitu v Brně na kliniku koní, kde operaci vedl MVDr. Žert. Tento případ byl i pro ně ojedinělý, nikdo se s ním zde ještě nesetkal. Klisna sloužila jako ukázkový případ, který byl rozesílán i do zahraničí. Kdyby nebylo MVDr. Eima klisna by dodnes kulhala. Jsem ráda, že máme v ČR takového doktora jako je MVDr. Eim, který se orientuje i v ojedinělých případech a který má zkušenosti i s případy ze zahraničí. Děkuji, Mgr. Martina Šopfová Více

Sobotovice, Brno Mapa

BRNO a okolí

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Paní Hana Chmelařová ošetřuje můj chrup již několik let. Přišla jsem k ní s letitým rozsáhlým zánětem a krvácením dásní, který se díky pravidelnému používání mezizubních kartáčků a kontrolám a ošetřením v ordinací zcela odstranil. Došlo ke zlepšení stavu dásní, k jejich stažení a tím zpevnění uvolněných zubů. Jsem vděčná za pečlivé ošetření a kontrolu, díky níž se daří mému chrupu podstatně lépe. Více

Masarykova 48, Rajhrad Mapa

Dentální hygiena Rajhrad

• „Nebyt pana doktora, tak by muj porod nemusel vubec dopadnout dobre. Sam hned poznal, ze nejsem schopna rodit prirozene, kdyz mi nekolik jinych doktoru tvrdilo, ze to nevadi (tvar panve a uz jsem byla po jednom cisari). Vysetreni skvele, jednani take. Do Ivancic jsem jela rodit z Brna. Nic nezanedba, ma pochopeni. Více

Široká 16, Ivančice Mapa

Nemocnice Ivančice - gynekologická ambulance

• Internista, Logoped, Neurolo… g, Ostatní, Psychiatr, Psycholog Více

Náměstí Míru 149, Židlochovice Mapa

Soukromá klinika LOGO s.r.o.

• „Paní doktorka i sestřička jsou neuvěřitelně laskavé a profesionálalní. K paní doktorce chodím už cca 10 let a jsem neskutečně vděčná za to, jaké jsou. Každá návštěva byla bezbolestná, vřelá, důstojná, hrazena pojišťovnou nebo (a to pouze v připadě plomby) s minimálními doplatky. I teď v době epidemie mi daly termín do dvou dnů, aniž by ve mě vyvolaly pocit komplikací, provinění či zavázanosti. Dvě úžasné profesionalky, které nasadily laťku vysoko a dávají člověku naději, že existuji lidé a instituce, které přistupují ke klientům s empatií, vstřícností a nepodmíněnou až samozřejmou ochotou pomoci. Vždy. Nikdy není nic problém. Nevídané! Více

Palackého 68, Moravský Krumlov Mapa

Zubní lékařka

• „S návštěvou paní doktorky jsem byl velmi spokojen. Příjemné vystupování a pečlivý přístup, mohu jen doporučit :)

Komenského 224/1, Mikulov Mapa

• „Paní doktorka v Hustopečích už není - moc nám chybí. Pečlivá, hodná, nej, nej, nej. Vždy jsem si u ní v ordinaci připadala jako v lázních. Je nám po ní smutno. Více

Mrštíkova 10, Hustopeče Mapa

Praktická zubní lékařka

• Praktický lékař

„Skvělý přístup, specialista, odborník - velká spokojenost. Jsem ráda, že mám tak skvělého pana doktora. I sestřička pohodová, profesionální. Mohu vřele doporučit. Více

Mlýnská 541, Hrušovany nad Jevišovkou Mapa

Praktický lékař

• „Na pana doktora nedam dopustit- příjemný,ochotný a se vším rád poradi. Děkuji za to, že mám možnost chodit práve k němu :-) Více

Brněnská 1, Pohořelice Mapa

Soukromý gynekolog a porodník

• „úplně normální žena, vůbec si u ní nepřipadám jak u lékaře, neformální, upřímná, vstřícná, jako kdybych byl na návštěvě u mé dobré tety. Avšak profesionálka na úrovni, vždy ví co chce, a když to nechápu, tak vše trpělivě vysvětlí. Odvádí více než by kdo jiný od doktora čekal, a to je snad nad všechnu léčbu. Prošel jsem, jako VZP celé Čechy, Moravu, Slezko a Slovensko, Ivančice mohou být hrdé na to, že mají takovou PANÍ doktorku !! Více

Široká 16, Ivančice Mapa

Ordinace praktického lékaře - MUDr.Milada Škarková

• Komenského 144, Újezd u Brna Mapa

Oční ambulance NeoVize

• Praktický lékař

„nejlepsi

Chrlické náměstí 2, Brno Mapa

Ambulance praktického lékaře

• „Vynikající diagnostik i operatér - operoval mne několikrát, vždy s nejlepším výsledkem. Je to lékař, na kterého může být MOÚ hrdý. Více

Brněnská 41, Hustopeče Mapa

Nemocnice s poliklinikou

• „Vřele doporučuji, opravdu naprostá spokojenost. Z paní doktorky vyzařuje nebývalý klid, pohoda a jistota, je velmi příjemná, vyslechne vás, vše sama srozumitelně vysvětlí a poradí. Myslím, že si zde všechna pozitivní hodnocení právem zaslouží. Více

Svobody 2, Mikulov Mapa

Ambulance lékaře oftalmologa

• „Výborný a pečlivý pan doktor, skvělý přístup!!! Doporučuji!

Brněnská 9, Hustopeče Mapa

Soukromá interní ordinace

• „Výborná paní doktorka, moc mi pomohla. O pacienty má opravdový zájem a je vždy ochotná. Vím, že se na ni můžu s důvěrou vždy obrátit. Více

Chrlické náměstí 2, Brno Mapa

Odborný lékař psychiatr

• „Výborná a příjemná lékařka s pragmatickým přístupem ke každé situaci. Ošetřuje nejnovějšími postupy a šetrně k pacientovi. Více

Vídeňská 127, Brno Mapa

Praktický zubní lékař

• „Skvělý zubař, šikovný, příjemný, stejně jako sestřička. Škoda jen, že vloni zmizel z ordinace neznámo kam a nikomu z pacientů nedal vědět, že odchází. P. Minjaríková Více

Komenského 224/1, Mikulov Mapa

Zubní ordinace Mikulov

• „s paní doktorkou Chybovou jsem velice spokojena. Má velmi dobrý a odborný přístup k mým problémům se zuby,velmi si cením její práce i když má delší objednací dobu a občas zatvrdnu i v čekárně. Více

Holásecká 31, Brno Mapa

Praktická zubní lékařka