Veterinář Pohořelice

• „MVDr. Petra Eima mohu jen doporučit. Naše klisna rok a půl kulhala na zadní nohu a tři veterináři nedokázali stanovit diagnózu. Obrátila jsem se s prosbou na MVDr. Eima, ten rychle a pružně reagoval a přijel za námi. Již při pohledu na pohyb koně stanovil diagnózu, posléze pohmatem určil sval, který byl zasažen (což se potvrdilo při vyšetření na sonu.) MVDr. Eim nám navrhl možnosti řešení a doporučil doktory, na které se obrátit s operačním zákrokem. Klisnu jsme odvezli na Veterinární a farmaceutickou univerzitu v Brně na kliniku koní, kde operaci vedl MVDr. Žert. Tento případ byl i pro ně ojedinělý, nikdo se s ním zde ještě nesetkal. Klisna sloužila jako ukázkový případ, který byl rozesílán i do zahraničí. Kdyby nebylo MVDr. Eima klisna by dodnes kulhala. Jsem ráda, že máme v ČR takového doktora jako je MVDr. Eim, který se orientuje i v ojedinělých případech a který má zkušenosti i s případy ze zahraničí. Děkuji, Mgr. Martina Šopfová Více

Sobotovice, Brno Mapa

BRNO a okolí

• Veterinář, Kardiolog

„Musím zde napsat za sebe, za manžela a hlavně za našeho jezevčíka Britečka, že jsme strašně moc spokojeni s prací pana doktora MVDr.Scheera. Operoval našeho pejska a odvedl svou práci na jedničku s hvězdičkou. Pan doktor a jeho tým doktorek, které pracují na Veterinární klinice v Malešovicích dělají maximum pro zvířátka. Je zde k malým pacientům veden profesionální přístup s láskou ke zvířatům. Moc Vám všem děkujeme, že jste nám pomohli :-) Hana a Luboš Nevědělovi. Více

Malešovice 67, Malešovice Mapa

• „Celý tým pana doktora je úžasný. Ochota, vstřícnost, upřímnost. Za vše jim moc děkuji. Dali do záchrany mého kocourka vše, ikdyz věděli, že je jeho stav vážný. Udělali maximum, co jen šlo. A za to jim patří mé velké DÍKY. Více

Palackého náměstí 7/17, Ivančice Mapa

• „Lepšího veterináře nenajdete široko daleko.. nejednou mi zachránil moje chlupaté příšerky...

Mokrá 1040, Hrušovany nad Jevišovkou Mapa

• „My si nemůžeme na pana doktora vůbec stěžovat.Jezdíme za ním až z Brna,protože jsme v Brně měli špatné zkušenosti a nebo jsme neměli štěstí na dobrého veterináře.Když jsme byli na dovolené a nutně jsme potřebovali pomoc, tak jsme měli štěstí na pana doktora.Je ochotný,milý a vždy nám s pejsky pomohl.Vůbec nám není líto jezdit za ním přes 40km,víme že vždy pomůže.Škoda jen,že není v Brně Více

Majakovského 1062/4, Mikulov Mapa

• „velice spokojený

Jiráskova 333/60, Dolní Kounice Mapa

• „Pan Forejtek, je snad nejlepší veterinář, ke kterýmu můžem chodit. S naším pejskem jsme navštěvovali zhruba už asi tak 3 veterináře a žádný se nevyrovná panu Forejtkovi. Než vůbec něco začal dělat našemu pejskovi, tak si s ním chvíli povídal a hladil ho a pak začal s vyštřením. Tímto se náš pes aspoň trochu uklidnil. V ordinaci má vždy čisto. Nyní k němu chodíme už se dvěma pejsky a nikdy bych ho neměnila. A i když má o trochu vyšší ceny než ostatní veterináři či veterinář v Židlochovicích, tak mi to nevadí. Za zdraví u svého mazlíčka si radši připlatím, než aby byl ošetřován ve špíně a veterinářem bez citu. Jde vidět, že tuto práci dělá proto, že ho to baví a má rád zvířata a ne pro byznys. Více

Nerudova 770, Židlochovice Mapa

MVDR. PAVEL FOREJTEK, CSC.

• „Pan doktor je velice příjemný, se vším mým 2 psům vždy pomohl, skvělá domluva, operace dopadla na výbornou, vše vysvětlí, dá se s jim i krásně popovídat, je vstřícný. Řekla bych, že i ceny jsou naprosto adekvátní, doporučuji. Více

Cukrovarská 233, Pohořelice, Pohořelice Mapa

Veterinární ordinace - MVDr. Hynek Siksta

• „Mohu jen doporučit, paní doktorka nám pejska (máme celkem 3 a odchovávali jsme i štěňátka) vždy přesně diagnostikovala a léčba díky tomu měla rychlý účinek. Je velmi vstřícná a dokáže doporučit a poradit od odčervení po spec. výživu. Více

Popovická 908, Brno Mapa

Veterina Bystrc s.r.o.

• „Pro lidi, kteri maji pejska jako dite nebo jako modni doplnek a dojdou do ordinace se zlomenym drapem z eskalatoru z obchodniho centra ocekavajici operacni sal s dospavacim pokojem, tento veterinar rozhodne neni. Ostatnim mohu vrele doporucit. Ordinace v prijemnem domacim prostredi, pan doktor velmi pratelsky a profesionalni. Zakroky za velmi lidove ceny. Více

Zámecká 9/18, Brno Mapa

• „Pan doktor vždy velice ochotně pomůže, ke svým zvířecím pacientům je citlivý a pro jeho zkušenosti a přístup si ho vážím a mám k němu důvěru.Proto, když je něco s mými mazlíčky v nepořádku obracím se s důvěrou jen na něj a to už 20let. Více

Brněnská 352, Pohořelice Mapa

• „Pan doktor Ryba je skvělým veterinářem, vždy ochotný, milý, poradí, doporučí... Je vidět, že má svou práci rád

Ke Dvoru 218, Žatčany Mapa

Veterinární ordinace Žatčany

• „s panem doktorem jsem velice spokojená, je ochotný, vždy nám pomohl, má velmi dobré vybavení

Kpt. Jaroše 1162/22, Hustopeče Mapa

Malešovice 67, Malešovice Mapa