Veterinář Tišnov

• „Jsem pejskař už 23 let a za tu dobu moje smečka měla spoustu přírustků a několik z mých pejsků mě již opustilo. Spoustu let mi trvalo, než jsme našli špičkového lékaře. V Brně jsou tři a pan doktor Seman je jedním z nich. Je empatický, má přehled a je to srdcař. Veškerá péče, včetně “poslední cesty” je perfektní. Více

Pálavské náměstí 3/a, Brno Mapa

Veterinární ambulance Brno Vinohrady MVDr. Boris Seman

Kastrace

od 1 000 kč

• „Paní veterinářce mnohokrát děkuji...přijela ke mně domů a mé čivaví kluky prohlédla,oočkovala a ještě poradila! DOPORUČUJI VŠEM,KTEŘÍ HLEDAJÍ PRO SVÉ PSÍ MILAČKY SKVĚLOU,OCHOTNOU,ODBORNOU VETERINÁŘKU!!! Není nad pohodlí domova:-) Více

Drobného 4, Brno Mapa

Ošetření u Vás doma - MVDr. Ivana Kašpárková, Domácí zvěrolékař, veterinář, který přijede k Vám domů

• „Doporucuji,mila,ochotna,vse vysvetli,cenove dostupne,nemenili bychomProfesionalni pristup,o zvirata se opravdu postara Více

Palackého třída 93 (Kartouzská tržnice), Brno Mapa

Veterinární ordinace SILVET

• „Na pana Chybu i na uzasnou Jolanku nemuzu rict kriveho slova. Oba dva jsou to profiici, k zviratkum se chovaji citlive a moc hezky. Kdyz jsem byla s moji kockou objednana na kastraci, tak jsem byla vystresovana vic, nez ona a pani doktorka me hodila do pohody, o vsem mi rekla dopredu, byla trpeliva, empaticka, proste uzasna. Kocicka to zvladla na jednicku bez komplikaci. Opravdu si nemuzu stezovat a prisaham, ze jinam uz opravdu nejdu! Jsou fakt skveli Více

Slovanské náměstí 6, Brno Mapa

• „K Dr. Hladíkovi chodím již se svým 3.pejskem nešla bych už nikdy jinam.Kastroval mně 2 feny, pohotovost 24 hodin po telefonu, úžasný přístup.Bohužel musel i pomoci k dlouhému spánku i mému 1. pejskovi a vím, že ho to bolelo stejně jako mně, protože ho ošetřoval výborně 16 let. Hemzová Více

Oblá 75a, Brno Mapa

• „Za paní doktorkou dojíždime 200 km nebo jsem přesvědčena že paní doktorka je odbornice na správném místě !!! Odbornice přes oční vady , moc milá ke zvířatům a vždy od ni odcházím s vděčnosti ze mému pejsků pomohla a vyléčila , finančně dostupné určitě pro všechny až k mému údivu oproti ostatním ! Je to odbornice na pravém místě , určitě doporučuji všem kdo chcou aby pejsek nebo jiné zvířátko bylo v nejlepších rukách ! Více

Langrova 1d, 627 00 Brno-Slatina, Brno Mapa

MVDr. Pavla Trnková, Veterinární ordinace + specializované oční pracoviště

• „Odborník na svém místě. Toto zařízení doporučuji jak odborností, přístupem, tak i cenami.Mohu doporučit.

Gellnerová 8, Brno-Jundrov, Brno Mapa

Veterinární Klinika S Pohotovostí - Hošek Lubomír

• „Přesná diagnostika a okamžitý zákrok, zachránila našeho psa, oproti jiné pohotovosti. Absolutně profesionální přístup a péče!!!!! Více

Martinkova 5, brno, Brno Mapa

• „Náš pejsek byl jako štěně hodně nemocný a paní doktorka byla skvělá. Můžu jen doporučit. A funguje i v pozdních večerních hodinách a nonstop na telefonu, což je také velká výhoda. Více

Ferrerova 397/9, Brno Mapa

Veterinární ordinace Sanovet

• „K MVDr.Pokornému chodím už ze třetím psem a tím nemyslím očkování,ale s vážným problémem a pokaždé dal psa do pořádku (naposled 16 letého KP ,kterému selhávali játra a odmítal potravu) Vřele doporučuji je to opravdový Pan veterinář s dlouholetou praxí Více

Královka 6/835, Brno Mapa

• „S pani doktorkou jsem byla strasne moc spokojena!! Empaticka, citliva, pomuze, poradi! Perfektni pristup ke zviretii! Jinam bych uz nesla! Více

Tererova 1, Brno Mapa

Veterina Eden

• „K paní doktorce chodíme již s druhým pejskem. Je vždy ochotná pomoci. Má skvělý přístup ke zvířatům i páníčkům. Velká profesionálka, která řeší veškeré problémy pečlivě a s obrovskou energií! Můžeme pouze doporučit!!! Více

Špitálka 33, Brno Mapa

Veterinářní­ klinika Gabrid

• „Výborná lékařka, skvělá diagnostička, ochotný a obětavý přístup ke všem zviřecím pacientům je u ní samozřejmostí. Děkuji Vám Jan Škoda. Více

Bratrská 310, Bystřice nad Pernštejnem Mapa

Veterinární ordinace

• Čápkova 38/35, Brno Mapa

Veterinární ordinace Vendulka

• Kounicova 2, Brno Mapa

JK VET

• „dneska první zkušenost s MVDr. Štouračem a byl to balzám na duši..Tak klidně působící člověk, že naše fenka stála klidně na stole, vůbec se nebála, a i když pana doktora viděla poprvé v životě, nechala si od něj líbit úplně vše. Neuvěřitelný zážitek. Člověk s velkým srdcem na správném místě, který uklidní nejen psa a nebere si astronomické částky, i když by se svým jménem a zkušenostmi mohl a člověk by se ani nedivil a rád mu zaplatil. Pes pozná dobrého člověka. Nejlepší pocit z veteriny za ty roky, co chovám psy. DOPORUČUJI!!!! Více

Česká č. 14, Brno Mapa

• Veterinář, Gynekolog, Psycho… log Více

Hlinky 144, Brno Mapa

ReproGenesis a.s.

• „Paní doktorka je nejlepší veterinářka v celém Brně. Chodíme k ní už roky se všemi mazlíčky a vždy byla ochotná nám se vším pomoci, poradit a to i bez vidiny zisku. Takový přístup ke zvířatům i majitelům se dnes už bohužel často nevidí, a tak apeluji na všechny spokojené klienty - paní doktorka je v oridnaci do půlky prosince a pak se svou činností končí. Zastavte se za ní a poděkujte jí za letitou kvalitní péči o vaše mazlíčky. Tato žena má orpavdu srdce na pravém místě. Děkuji s celou rodinou a zvířátky našimi i nalezenými, kterým vždy poskytla první péči. <3 Více

Slezská 658/7, Brno Mapa

• „Před časem vletěla naše kavalírka pod auto a díky včasnému zásahu pana doktora si troufám říct , že jí zachránil život. I přes to, že jsme v té době nebyli v jeho péči, ale byla to nejbližší ordinace, přijal nás ihned i když neměla zjevné zlomeniny ani vnitřní zranění. Volali jsme před tím na tři pohotovosti, kde nám řekli, že pokud jí nic není...nemusíme chodit. On jediný trval na prohlídce a ihned poznal, že už upadá do šoku. Tam jsme jí nesla v dece a zpátky šla po svých. Nemohu opomenout ani cenu zákroku, jelikož injekcí za týden léčby bylo mnoho a cena za denní ošetření nepřekročila 300,-. Ano , bude mnoho moderních ordinací se stejně schopnými doktory, ale pokud u někoho vidíte tolik lidskosti a snahy o šetrnou a rychlou záchranu psa, víte, že jste u toho správného doktora. Více

Svitavská 832/25, Brno Mapa

• „Nemůžu říct nic jiného,než pozitivního. Velmi empatický,odborný a přitom racionální přístup k léčbě mého kocourka.Kromě toho,že zjevně vyčerpal pan doktor všechny možnosti a přístupy k tak složité situaci,pomohl i mně,jako majitelce mého miláčka,pochopit,jak věci jsou a zvážit prognozy,které nebyly dobré. Vše mi jasně a přesně vysvětlil,bez zbytečných zatěžujících odborných informací,se kterými jsem měla jinde problém.Moc mu děkuji,i jeho týmu a ráda budu využívat další péče jeho kliniky. Dodávám,že informace o stavu kocourka jsem měla hodně mimo pracovní dobu. Vřelé díky. Více

Vančurova 3237/57, Brno Mapa