Veterinář Brno

• „Jsem pejskař už 23 let a za tu dobu moje smečka měla spoustu přírustků a několik z mých pejsků mě již opustilo. Spoustu let mi trvalo, než jsme našli špičkového lékaře. V Brně jsou tři a pan doktor Seman je jedním z nich. Je empatický, má přehled a je to srdcař. Veškerá péče, včetně “poslední cesty” je perfektní. Více

Pálavské náměstí 3/a, Brno Mapa

Veterinární ambulance Brno Vinohrady MVDr. Boris Seman

Kastrace

od 1 000 kč

• „Paní doktorka je skvělá, ordinaci doporučuji všem, kteří milují své mazlíčky.Zde jim bude vždy poskytnutá profesionální péče. Více

Mikuláškovo náměstí 16, Brno Mapa

• „MVDr. Petra Eima mohu jen doporučit. Naše klisna rok a půl kulhala na zadní nohu a tři veterináři nedokázali stanovit diagnózu. Obrátila jsem se s prosbou na MVDr. Eima, ten rychle a pružně reagoval a přijel za námi. Již při pohledu na pohyb koně stanovil diagnózu, posléze pohmatem určil sval, který byl zasažen (což se potvrdilo při vyšetření na sonu.) MVDr. Eim nám navrhl možnosti řešení a doporučil doktory, na které se obrátit s operačním zákrokem. Klisnu jsme odvezli na Veterinární a farmaceutickou univerzitu v Brně na kliniku koní, kde operaci vedl MVDr. Žert. Tento případ byl i pro ně ojedinělý, nikdo se s ním zde ještě nesetkal. Klisna sloužila jako ukázkový případ, který byl rozesílán i do zahraničí. Kdyby nebylo MVDr. Eima klisna by dodnes kulhala. Jsem ráda, že máme v ČR takového doktora jako je MVDr. Eim, který se orientuje i v ojedinělých případech a který má zkušenosti i s případy ze zahraničí. Děkuji, Mgr. Martina Šopfová Více

Sobotovice, Brno Mapa

BRNO a okolí

• „Paní veterinářce mnohokrát děkuji...přijela ke mně domů a mé čivaví kluky prohlédla,oočkovala a ještě poradila! DOPORUČUJI VŠEM,KTEŘÍ HLEDAJÍ PRO SVÉ PSÍ MILAČKY SKVĚLOU,OCHOTNOU,ODBORNOU VETERINÁŘKU!!! Není nad pohodlí domova:-) Více

Drobného 4, Brno Mapa

Ošetření u Vás doma - MVDr. Ivana Kašpárková, Domácí zvěrolékař, veterinář, který přijede k Vám domů

• „Doporucuji,mila,ochotna,vse vysvetli,cenove dostupne,nemenili bychomProfesionalni pristup,o zvirata se opravdu postara Více

Palackého třída 93 (Kartouzská tržnice), Brno Mapa

Veterinární ordinace SILVET

• „Paní Lorencová je skvělá veterinární doktorka moc nám pomohla s čim mohla a doporučila i kolegy kteří se dále postarají o léčbu. Vřele doporučuji jak já tak i naše malá fretka. Více

Mikuláškovo náměstí 2, Brno Mapa

Mikuláškovo náměstí 2, Brno - Starý Lískovec

• „Nezbývá mi nic jiného než doporučit. Celý tým naprosto skvělý. Snaha pomoci, cena a celkový přístup, především po odborné stránce, perfektní i přes veškeré námitky naší velice bojovné kočky. Více

Jihlavská 7, Brno Mapa

Veterina Jihlavská

• „Na pana Chybu i na uzasnou Jolanku nemuzu rict kriveho slova. Oba dva jsou to profiici, k zviratkum se chovaji citlive a moc hezky. Kdyz jsem byla s moji kockou objednana na kastraci, tak jsem byla vystresovana vic, nez ona a pani doktorka me hodila do pohody, o vsem mi rekla dopredu, byla trpeliva, empaticka, proste uzasna. Kocicka to zvladla na jednicku bez komplikaci. Opravdu si nemuzu stezovat a prisaham, ze jinam uz opravdu nejdu! Jsou fakt skveli Více

Slovanské náměstí 6, Brno Mapa

• „K Dr. Hladíkovi chodím již se svým 3.pejskem nešla bych už nikdy jinam.Kastroval mně 2 feny, pohotovost 24 hodin po telefonu, úžasný přístup.Bohužel musel i pomoci k dlouhému spánku i mému 1. pejskovi a vím, že ho to bolelo stejně jako mně, protože ho ošetřoval výborně 16 let. Hemzová Více

Oblá 75a, Brno Mapa

• „Pan, doktor je opravdu velký odborník a zvířata má rád. Můj pes je kardiak plus trpí na chronické selhání ledvin a byla nutná operace_prave zadní nohy. Pan doktor posoudil stav a operaci provedl pes už skoro po 1.tydnu běhá. Můžu jen doporučit ???? Více

Jemelkova 703/42, Brno Mapa

ABClinic veterinární klinika

• „Za paní doktorkou dojíždime 200 km nebo jsem přesvědčena že paní doktorka je odbornice na správném místě !!! Odbornice přes oční vady , moc milá ke zvířatům a vždy od ni odcházím s vděčnosti ze mému pejsků pomohla a vyléčila , finančně dostupné určitě pro všechny až k mému údivu oproti ostatním ! Je to odbornice na pravém místě , určitě doporučuji všem kdo chcou aby pejsek nebo jiné zvířátko bylo v nejlepších rukách ! Více

Langrova 1d, 627 00 Brno-Slatina, Brno Mapa

MVDr. Pavla Trnková, Veterinární ordinace + specializované oční pracoviště

• „Odborník na svém místě. Toto zařízení doporučuji jak odborností, přístupem, tak i cenami.Mohu doporučit.

Gellnerová 8, Brno-Jundrov, Brno Mapa

Veterinární Klinika S Pohotovostí - Hošek Lubomír

• „Paní doktorka Králová i její mladá kolegyně jsou vždy velice ochotné, šikovné a milé. Nejen, že vždy skvěle a odborně ošetřily mé morčátko, ale bylo na nich pokaždé vidět, že žádné zvíře pro ně není jen jedním pacientem z řady, ale všichni zvířecí pacienti i jejich majitelé jsou pro ně stejně důlěžití. Čeho si také velmi vážím je příjemná atmosféra, která v této ordinaci panuje. Více

Obřanská 150, Brno Mapa

Veterinární ordinace

• „Pan doktor je zkušený a vždycky jedná v zájmu zvířete, máme s ním velmi dobré zkušenosti a můžeme doporučit.

Lidická 310, Slavkov u Brna Mapa

Veterinární ordinace Slavkov

• „Přesná diagnostika a okamžitý zákrok, zachránila našeho psa, oproti jiné pohotovosti. Absolutně profesionální přístup a péče!!!!! Více

Martinkova 5, brno, Brno Mapa

• „Pan doktor je profesionál , ochotný, vstřícný. Operoval naší feně přetrhané vazy , neni vubec poznat že by jí něco nekdy bylo. a Ted mame štěne BOM a řešili jsme Zkrácení flex. šlach ... Určitě doporučuji . Více

Vedlejší 8, Brno Mapa

MVDr. Jindřich Nešpor

• „Náš pejsek byl jako štěně hodně nemocný a paní doktorka byla skvělá. Můžu jen doporučit. A funguje i v pozdních večerních hodinách a nonstop na telefonu, což je také velká výhoda. Více

Ferrerova 397/9, Brno Mapa

Veterinární ordinace Sanovet

• „K MVDr.Pokornému chodím už ze třetím psem a tím nemyslím očkování,ale s vážným problémem a pokaždé dal psa do pořádku (naposled 16 letého KP ,kterému selhávali játra a odmítal potravu) Vřele doporučuji je to opravdový Pan veterinář s dlouholetou praxí Více

Královka 6/835, Brno Mapa

• „K paní doktorce chodíme již s druhým pejskem. Je vždy ochotná pomoci. Má skvělý přístup ke zvířatům i páníčkům. Velká profesionálka, která řeší veškeré problémy pečlivě a s obrovskou energií! Můžeme pouze doporučit!!! Více

Špitálka 33, Brno Mapa

Veterinářní­ klinika Gabrid

• „S pani doktorkou jsem byla strasne moc spokojena!! Empaticka, citliva, pomuze, poradi! Perfektni pristup ke zviretii! Jinam bych uz nesla! Více

Tererova 1, Brno Mapa

Veterina Eden