Mikulov

Jakého specialistu hledáte?
  • „Chodíme za p. Profesorom z Popradu s našou dcérkou ktorá má diagnostikovaný perthes, klobúk dole pred takým prístupom aký p. Profesor má, na Slovensku sme sa s takýmto prístupom zatiaľ nestretli,sme s ním maximálne spokojný, je to skvelý odborník. Více

Brněnská 9, Hustopeče Mapa

Privátní ortopedie

• „K panu doktorovi jsme přešli z Hodonína a nelituji. Je vždy ochotný, hledá alternativní cestu, poradí a vždy určil správnou diagnózu a doporučil vhodnou léčbu. Jsem maximálně spokojená po stránce lékařské i lidské. Sestřička je také skvělá, vyborna organizace, jsou to lidé na svém místě. Více

Sady 28.října 5, Břeclav, Břeclav Mapa

• Plicní lékař, Pediatr, Otori… nolaryngolog Více

„Paní doktorka je pečlivá a velmi ochotná. Jsem ráda, že po panu Kopcovi jsme narazili na takovou paní doktorku. Ze začátku jsem měla problém, že jsem jí občas nerozuměla, ale když jsem jí to řekla v klidu mi vše znovu vysvětlila. Nebojí se děti poslat k odborníkům na různá vyšetření, abychom měli jistotu. Jsem velice spokojená. Navíc bych tedy kladně ohodnotila i sestřičku u pani doktorky, která je velice příjemná a má pěkný vztah k dětem ;-) Více

Sady 28. října 5, Břeclav Mapa

TM PEDIATR Břeclav s.r.o.

Injekce

od 200 kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Pana Cagaše navštěvuji již delší dobu a jenom díky jeho terapii jsem byla schopná zvládnout své úzkostné stavy bez medikací. Trpím panickou úzkostí, bála jsem se chodit ven na ulici, pořád mě pronásledovala myšlenka, že omdlím nebo umřu, zkrátka byla jsem opravdu moc zoufalá. Měla jsem ale to štěstí, že jsem narazila na pana magistra Cagaše, který mi po provedení všech vyšetření a určení konečné diagnózy nabídl tzv. "hypnotickou terapii". Nyní již moje návštěvy nejsou tak časté jako na začátku, ale pokaždé vím, že mne terapie uklidní a cítím se mnohem lépe, negativní myšlenky jsou mnohem méně časté a dokážu chodit po městě na nákupy a zařizovat vše potřebné. Jestli máte stejné nebo jenom trochu podobné potíže a spoustu negativních myšlenek, které Vám brání žít život naplno, tak neváhejte a kontaktujte pana magistra. Určitě Vám pomůže Vaši situaci, když už ne vyřešit, tak velice úspěšně zvládat. Více

Bří Mrštíků 38, Břeclav Mapa

Poliklinika Břeclav s.r.o.

• „Po rok a půl trápení a návštěvě tří dermatologů, mně pomohl pan doktor Raus. Velmi příjemný, vyslechne, poradí. Už při vstupu k sestřičce, která je velmi příjemná a usměvavá, jsem šla k panu doktorovi s nadějí, že mně pomůže. A opravdu pomohl. Chtěla bych ještě jednou moc poděkovat. Taky sestřičce za optimismus, který mně dodala a který mně pomohl. Díky. Trechová Více

Bří Mrštíků 38, Břeclav Mapa

Poliklinika Břeclav s.r.o.

• „výborná stomatoložka !!!

Slovácká 83, Břeclav Mapa

M Dental Soukromá zubní praxe

• „K panu doktorovi chodím už 20 let. Je to výborný odborník. Vždy vše vysvětlí. Chodí k němu i moje dcera. Jsme nad míru spokojené. Patří mu i jeho manželce velké DĚKUJI. Více

Náměstí 15, Rakvice Mapa

Gynekologická ambulance

• „S návštěvou paní doktorky jsem byl velmi spokojen. Příjemné vystupování a pečlivý přístup, mohu jen doporučit :)

Komenského 224/1, Mikulov Mapa

• „Paní doktorka v Hustopečích už není - moc nám chybí. Pečlivá, hodná, nej, nej, nej. Vždy jsem si u ní v ordinaci připadala jako v lázních. Je nám po ní smutno. Více

Mrštíkova 10, Hustopeče Mapa

Praktická zubní lékařka

• Praktický lékař

„Skvělý přístup, specialista, odborník - velká spokojenost. Jsem ráda, že mám tak skvělého pana doktora. I sestřička pohodová, profesionální. Mohu vřele doporučit. Více

Mlýnská 541, Hrušovany nad Jevišovkou Mapa

Praktický lékař

• „Dnes jsme se se synkem vrátili od paní doktorky , která je velmi milá a příjemná. Všechno nám pořádně vysvětlila ,proto jsme velmi spokojení s profesionálním přístupem paní doktorky Kovářové 8-)) .Jediné, o nám vadilo, bylo to dlouhé čekání , i když jsme byli objednaní, vzala nás až za hodinu a půl .S přátelským pozdravem , B. Koutná Více

bří Mrštíků 38, Břeclav Mapa

Dětská neurologická ambulance

• „Příjemný, slušný člověk. Vše čo dělá průběžně vysvětluje. Snaží se hodně aby byly jeho úkony čo nejméně bolestivé. A má lidové ceny. Více

J. Opletala 1279, Břeclav Mapa

Soukromá zubní ordinace

• „V životě jsem nezažila lepší přístup, paní doktorka má vše - profesionalitu, empatii, pečlivost. U ní si každá pacientka připadá jako VIP. Přála bych si, aby byl každý doktor alespoň z půlky jako ona. Více

Lednice, Pekařská 75, budova Zdravotního střediska, dvorní trakt, první patro, Břeclav Mapa

Gynekologická ambulance MUDr. Evy Klimovičové

• „jsme velmi spokojeni s odborností a otevřeností pana specialisty na svém místě mudr.Špačka,vyslechne nas,vysvětlí problém a poradí jak dál,hlavě si udělá čas na potřebné sdílení mezi pacientem a lékařem,což v dnešní době je vzácnost,přitom to takhle má fungovat všude Více

třída 1. máje 1, Břeclav Mapa

Neurologická ambulance

Na Valtické 48, Břeclav Mapa

Neurologická ambulance

bří Mrštíků 38, Břeclav Mapa

EMSK, s.r.o.

• „Vynikající mladá lékařka, ke které mám plnou důvěru. Odvádí pečlivou a dobrou práci, navíc je velmi vstřícná a příjemná. Doporučuji. Více

Třída 1.máje 3414/11C, Mapa

Stomatologické centrum MUDr.Ivo Marek

• Praktický lékař

„vždy ochotná a vyslechne lidi ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

sady 28. října, Břeclav Mapa

Ambulance praktického lékaře

Mládežnická 15, Břeclav Mapa

Ambulance praktického lékaře.

• „Vynikající diagnostik i operatér - operoval mne několikrát, vždy s nejlepším výsledkem. Je to lékař, na kterého může být MOÚ hrdý. Více

Brněnská 41, Hustopeče Mapa

Nemocnice s poliklinikou