Bučovice

Jakého specialistu hledáte?
  • „Pani doktorka je vynikajúca špecialistka. Do ordinácie som prišla s otvoreným skusom. Bola som na viacerých konzultáciach u roznych odborníkov. Vo vzájomnje zhode mi chceli lámať sánku a potom do čeľusti vsadiť implantáty, aby sa mi zuby nevracali znova do starého stavu po ukončení liečby. Pani doktorka mi vysvetlila systém Invisaligne. Ako funguje a aj to, ako pracuje s otvoreným skusom. Chovala sa ku mne ako k rovnocennej, bez nadradenosti z pozície špecialistu, čo ma presvedčilo o tom, ísť k nej na liečbu. Pomerne dlho vymýšľala plán liečby, dokonca ho konzultovala s niekoľkými špecialistami zo zahraničia (bolo mi povedané, že som prednáškový prípad a nie raz :-)). V skratke, po mnohých simuláciách vymyslela plán liečby a neváhala, pokiaľ sa jej niečo nezdalo v procese liečby, prerušiť stávajúci vývoj a nahradiť súčasné dlahy novými podľa scanu a ďalšej PC predikcie. Výsledok je nad očakávania. Hneď na začiatku mi povedali všetci ortodontisti, že nebude liečba100% :-) ale úprimne, sama som prekvapená s výsledkom. Mám po liečbe, trvala cca 3 roky (normálne trvá kratšie, ale mala som skutočne veľkú dieru medzi hornými a dolnými zubmi a predkus). Mala som celkovo tri korekcie dlah (čítajte, nový scan a nové dlahy, aby sa všetko vyvíjalo ako má) a teraz už mám len fixačné dlahy, ktoré budem nosiť, aby sa sánka nevrátila do povodného stavu. Zhrnuté: pani doktorka vie čo robí, perfektne ovláda celý proces korekcii, vie, čo robia rozne typy rovnátok, ako sa chovajú zuby (myslí aj do budúcna, nie len na krátkodobý výsledok), chápe ako pracuje invisaligne, ale aj iné typy rovnátok. Takže dokáže poradiť. Všetko vysvetľuje a vo finále pochopíte aj vy, čo a ako a ako sa máte správať počas liečby. Za mňa, perfektné! Více

Palánek 373/19a, Vyškov Mapa

Flortho s.r.o.

• Dentální hygienistka, hygien… ista, Dermatolog, Fyzioterapeut, Zubař Více

Komenského 616, Kyjov Mapa

Exté - stomatologické centrum

• „Maximální spokojenost! Pan doktor, sestřičky, krásná ordinace, přístup... Všem doporučuji! Kateřina M.

Jiřího Wolkera 495/3, Vyškov Mapa

Privátní gynekologicko - porodnická praxe

• „Pan doktor je opravdu člověk na svém místě. Precizní vše vysvětlí a hlavně se pacientce věnuje a vyslechne její problémy, které následně řeší. Takový přistup jsem v Brně nezažila. Děkuji, že k Vám mohu chodit. Více

Kovářská 649, Svatobořice-Mistřín Mapa

Gynekologická ambulance

• „Odb.as. MUDr. Jiří Jochymek, Ph.D. je opravdovým profesionálem s lidským přístupem k pacientovi. Vždy nám dokázal srozumitelnou formou vysvětlit postup další léčby naší dcery Kateřiny, které prováděl otevřené repozice obou kyčlí ve velmi špatném stavu. Jsme mu opravdu vděčni a doporučujeme. Více

Ortopedická ambulance

• „Pan doktor i sestřička jsou úžasní. Po roce usilovné práce mám konečně úsměv, za který se nestydím . Moc vám děkuji, ze jste mi dokázali takto zlepšit život Jste úžasní Více

Joklova 102/18, Vyškov Mapa

Zubisko stomatologie

• „Skvělý pan veterinář a má i skvělý tým dalších doktorů. Skvělý přístup a maximální odbornost. Navíc se nesnaží z lidí "tahat" zbytečně peníze a to se dneska jen tak nevidí. Více

Tyršova 11a , Vyškov Mapa

Veterinární ordinace

• „Nejlepší lékař v oboru, dobrý člověk. Sestra velmi milá. Všem můžu doporučit .Velmi lidský přístup. K panu doktorovi chodím přes 20 let. Více

Seifertovo náměstí 702, Kyjov Mapa

Gynekolog

• „Paní magistra působí velice mladě, což bylo velkým pozitivem v přístupu k mému synovi. Je silně empatická a naslouchající! S termínem ochotná vyjít vstříc. Děkujeme! Více

Koláčkovo nám. 727, Slavkov u Brna Mapa

CE-DI-RO, z.s.

Psychologické poradenství

od 400 kč

• „Paní doktorka = milá, ochotná, empatická, prostě dokonalá profesionálka se skvělým vztahem k pacientům !

Joklova 102/18, Vyškov Mapa

Praktická zubní lékařka

• „Paní doktorka je milá a hlavně lidská. Respektuje pacienta, poradí, pomůže. Její sestřička Jasna Trčková je naprosto super! Obě se snaží pomoci a problém řeší rychle a spolehlivě. Přeji paní doktorce pevné zdraví, ať nás pacienty ještě dlouho léčí! Mgr.Jitka Crhonková Více

Vyškov

• „naprosto spokojený.Ve všem vyhový,dá se s ní domluvit a hlavně,má lidskej přístup k pacientům,můžu jen vřele doporučit Více

Žižkova 13, Vyškov Mapa

Praktická zubní lékařka

• „Perfektni lidsky pristup. Pan doktor vse krasne vysvetli, bezbolestne osetri. O tom,zda Vas neco neboli, se behem vykonu opravdu nemalokrat sam ujisti. Spolecne se svoji velmi milou a vstricnou pani sestrickou tvori skvelou profesionalni dvojici. Tady opravdy muzete veskere obavy ze zubare nechat v cekarne.Velmi doporucuji! Vránová M. Více

Vyškov, Vyškov Mapa

Purkyňova 36

• Praktický lékař

„Velice příjemná paní doktorka, která vás vyslechne a navrhne léčbu. Vždy jsem v čekárně byla pár minut a šla jsem na řadu. Ordinační hodiny mě vyhovují. Více

V Zámku 7, Pozořice, Brno Mapa

Praktická lékařka pro dospělé

• „Velká spokojenost s bezbolestným ošetřením předních zubů a s profesionálním přístupem pana doktora, a to v příjemné atmosféře. Více

B. Němcové 228, Slavkov u Brna Mapa

• „Pan doktor Macháč je velmi dobrý doktor. Chodíme k němu celá rodina i moji rodiče a moje děti.Je velmi vstřícný, zodpovědný, klidný a obětavý. Má příjemné vystupování , se zájmem o člověka, jako takového, nedělá rozdíly a vždy každého vyslechne. Je velmi všímavý a velmi rychle se orientuje. Možná někteří lidé se rádi rozpovídají, ale i to k životu patří. Pan doktor nic nepodceňuje a má velmi lidský přístup k lidem.Vždy nám všem pomohl. Celé mojí rodině a za to mu patří náš dík. Zůstańte takový pane doktore, máme vás rádi. Více

Praktický lékař

Zahradní 2, Vyškov Mapa

Alergologie, klinická imunologie

Sovětská 912 (poliklinika), Bučovice Mapa

Alergologie, klinická imunologie

• „Skvělý lékař a velký ČLOVĚK s citem empatií porozuměním.A je aus Walachia... Můžu doporučit a srovnat.. Má renomé i jinde Kromeříž Brno atd. Postupně se člověk dozví jak na to. Více

Psychiatrická ordinace