Přerov

Jakého specialistu hledáte?
  • „Pěkné prostředí,kvalitní péče,vyšetření podle objednaného času bez čekání ,celkově jsem velmi spokojena.

Moravcova, Kroměříž Mapa

Ordinace MUDr. Roman Laštůvka

• „Moje první návštěva a už se těším na další. Paní doktorka dokázala vytvořit příjemný a bezpečný prostor. Věřím, že mi dokáže pomoci. Více

Wellnerova 3b, Olomouc Mapa

Olomouc

Individuální konzultace/terapie

900 Kč

• „Skvělá paní doktorka. Příjemná, usměvavá, pečlivá, ale hlavně s lidským a citlivým přístupem. Jak gynekologické prohlídky nemusím, tak u ní nemám problém. Vyslechne, poradí, nic nepodceňuje. Opravdu jedna z TOP lékařek. Více

G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie

• „Nikdy jsem nechtěla chodit na gyne k muži, měla jsem z návštěvy docela stres, ale u pana doktora Skřivánka bylo vše tak přirozené, že mě všechno okamžitě přešlo. Můj problém nebral na lehkou váhu a udělal vše proto, aby mě jej urychleně zbavil. Pan doktor je vtipný, dokáže situaci odlehčit, pacienty zbytečně nestraší - i když u mě to spíše funguje tak, že potřebuji všechny informace (musela jsem se hodně doptávat a stejně jsem odcházela z první návštěvy mírně zmatená), abych vystresovaná právě nebyla (takže u mě malé mínus), Jako mínus (pro někoho plus) hodnotím i to, že snad pro všechny výkony uvádí pacientky do celkové injekční narkózy (neprovádí zákroky v opichu), za mě zbytečná zátěž těla. Celkové narkózy jsem se bála jak čert kříže, nakonec vše proběhlo v pořádku - po přijetí v 7:00 jsem po 9h odcházela s doprovodem domů plně při vědomí a jen s lehkou tupou bolestí v podbřišku. Jsem několik dní po zákroku a v podstatě už na druhý den jsem málem nevěděla, že se tam dole něco dělo, jediné co mi to připomíná je dodržování jistých režimových opatření. U výkonu asistovala velice milá, usměvavá sestřička, dospávací pokoje jsou také velmi příjemné. V případě, že bych musela znovu podstoupit nějaký gyne zákrok, šla bych opět zde. Více

G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie

• „Pan Doktor je velice empatický a snaží se vše vysvětlit. Vždy, když je nějaký problém, ihned se Vám věnuje. Velké plus je, že klient nečeká dlouho v zaplněné čekárně. Jedinné co bych vytkla, je fakt , že mi schází moderní vybavení a vyšetření krve a moči přímo na místě a zprávy, které pan doktor nedává a člověk neví na čem vlastně je. Více

Wellnerova 3, Olomouc Mapa

Praktický lékař gynekolog

• Psychoterapeut, Psycholog

„Mohu jen a jen doporučit! Velmi příjemný přístup. Celé sezení bylo velkým přínosem a rozhodně nebylo poslední. Moc děkuji za dnešní terapii! Více

Sokolská 11, Olomouc Mapa

Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁ

Individuální psychoterapie

1 000 Kč

• „Paní doktorku můžu jen doporučit. Přešla jsem k ní 8/2018 od nejmenovaného pana doktora na začátku prvního těhotenství. Paní doktorka je pečlivá a hlavně vyšetření je bez bolesti. Kdykoliv jsem se na něco zeptala vždy mi odpověděla na mou otázku. V těhotenství je její péče výborná a na Utz vždy popsala a ukázala co a jak. Mám u ní 2 těhotenství za sebou. Uvidíme jak to bude u preventivních prohlídek ale myslím že to bude i tak super. Jinak sestřička kolikrát opravdu skládám poklonu. Co vše musí zvládat a stíhat, není to jednoduchá práce. Více

G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie

• „Výborná, vynikající a excelentní doktorka. Vysoce lidský a empatický přístup. Poradí a velmi podrobně popíše postup léčby, proč se takto rozhodla a jak bude léčba probíhat. Po odborné i lidské stránce se jedná o TOP doktora. Opravdu neváhejte. Dlouho jsem nepotkal člověka s tak vysoce senzitivním chováním k pacientovi. Smekám a velmi děkuji. Více

Janského 24, Olomouc Mapa

Odborný lékař dermatovenerologie

• „Nejlepší zubař, kterého jsem kdy měla. Dojíždím z větší dálky, protože jiného doktora už nechci. Pan doktor je velmi příjemný a komunikativní, což odbourává strach z prohlídky :) Více

Litovelská 15, Olomouc Mapa

Zubní ordinace

• Plastický chirurg

„to pan doktor s velkým D...s takovým přístupem jako má pan doktor Maceček jsem se ještě nesetkala...je to nejlepší doktor a jsem moc ráda, že jsem šla na augmentaci k němu...doporučuji a všude doporučovat budu...je lidský, věci říká na rovinu tak jak jsou žádné mlžení, usměvavý...prostě za mě Top Více

dr.Skaláka 14, Přerov Mapa

Ordinace plastické chirurgie, Nemocnice Hranice a.s.

• Chirurg, Dermatolog, Interni… sta, Plastický chirurg, Praktický lékař, Otorinolaryngolog Více

Litovelská 26, Olomouc Mapa

Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum

• Otorinolaryngolog

„Z celého srdce děkuji MUDr. Radan Vidura, Ph.D. a celému týmu RVmedCentrum za splnění mého snu. Děkuji za Váš věčně pozitivní a empatický přístup. Děkuji za absolutně bezbolestný průběh rekonvalescence bez komplikací. Při každé návštěvě i hospitalizaci o mě bylo postaráno jako o princeznu. Jste profesionál na svém místě a jednička v oboru. Je mi ctí nosit výsledek Vaší práce na svém obličeji a jsem opravdu vděčná, že jsem se mohla svěřit do Vašich rukou. Neskutečně moc děkuji za nádherný a dokonalý nový nos! Více

Horní lán 10A/1310, Olomouc Mapa

RVmedCentrum privátní klinika s.r.o.

• Zubař, Stomatochirurg, Parod… ontolog Více

„Skvělý,chytrý,pokrokový,má skvělé výsledky,co k němu chodím,žádné vážné problémy nemám!Partnerovi dělal 2 inplantáty a naprosto dokonale!!! Je nadšený!! A to je u něj co říct!! Takže za mne lékař a asistentka naprosto TOP!! A to jako opravdu!!! Více

Novosady 1580, Holešov Mapa

• „Za mě nejlepší gynekolog v Olomouci. Paní doktorka Slezáková je moc milá , všechno vysvětlí a její péče jako o pacienta je 100%. Poradí i mimo její obor .. stejně tak sestřičky jsou skvělé a zvládaj velkej nápor s usměvem. Více

Nezvalova 1293/2A, Olomouc Mapa

Praktický lékař gynekolog

• Plastický chirurg, Chirurg

„Najlepszy chirurg! Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, posiada świetne wyczucie końcowego efektu, widać że praca to jego pasja. Bardzo sympatyczny, stara się w pełni wsłuchać w problemy pacjenta i pomóc, doradzić to co najlepsze. Více

Litovelská 26, Olomouc Mapa

KLINIKA LLC - plastická chirurgie a Laserové léčebné centrum Olomouc

• „Pan doktor i paní sestřička jsou profesionálové s dlouholetými zkušenostmi a lidským přístupem. Oběma synům 2 a 4 roky zašíval tržnou ránu na hlavě. Vše proběhlo v pořádku, dokonce i s úsměvem. Synové se s k němu s radostí vraceli i na vytahování stehů, takže i při tak náročné situaci neměli nepříjemný zážitek. Rána vždy krásně srostla a jizva není téměř vidět. Pan doktor má skvělý přístup k dětem a umí navázat kontakt. Návštěvu vřele doporučuji. Více

třída Svobody 1067/32, Olomouc Mapa

Poliklinika Olomouc s.r.o.

• „Pan docent je fakt machr. Mě zachránil zuby. Pokročilá paradentóza, zanícený moudrák, viklající zuby...Moudrák vytrhnutý tak, že jsem ani nevěděla, že trhá. A frajeřina největší - přesazení mého vlastního zubu - osmičku vyměnil za sedmičku. Dodnes nejpevnější zub...vlastně implantát z vlasntího zubu. Pak tedy 2,5 roku rovnátka - ale výsledek je, že mám svoje hezké, srovnané zuby...místo můstku, který mi byl navrhován jinde...jsem panu docentovi neskutečně vděčná. Více

Nezvalova 2A, Olomouc Mapa

PERIOIMPLANTS - doc. MUDr. Martin Starosta, Ph.D.

Bělení zubů

od 2 000 kč

• „MVDr. Petra Eima mohu jen doporučit. Naše klisna rok a půl kulhala na zadní nohu a tři veterináři nedokázali stanovit diagnózu. Obrátila jsem se s prosbou na MVDr. Eima, ten rychle a pružně reagoval a přijel za námi. Již při pohledu na pohyb koně stanovil diagnózu, posléze pohmatem určil sval, který byl zasažen (což se potvrdilo při vyšetření na sonu.) MVDr. Eim nám navrhl možnosti řešení a doporučil doktory, na které se obrátit s operačním zákrokem. Klisnu jsme odvezli na Veterinární a farmaceutickou univerzitu v Brně na kliniku koní, kde operaci vedl MVDr. Žert. Tento případ byl i pro ně ojedinělý, nikdo se s ním zde ještě nesetkal. Klisna sloužila jako ukázkový případ, který byl rozesílán i do zahraničí. Kdyby nebylo MVDr. Eima klisna by dodnes kulhala. Jsem ráda, že máme v ČR takového doktora jako je MVDr. Eim, který se orientuje i v ojedinělých případech a který má zkušenosti i s případy ze zahraničí. Děkuji, Mgr. Martina Šopfová Více

Lazecká 576/81, Olomouc Mapa

Equine Sport Center Olomouc - OLOMOUC a okolí

• „Paní doktorku navštěvuji od devadesátých let a nelze než chválit. Má úžasnej přístup, není zde co by šlo vytknout. Ochotně pomůže v nouzi i na dovolené po mailu. Děkuji. Více

Horní náměstí 285/8, Olomouc Mapa

Top Laser Olomouc

• „Nejlepší neurolog v Olomouckém kraji.Lidský přístup úžasné chování,vysvětlení problému i terapie.Jsem vděčná,že jsem se v jeho péči Více

Dlouhá 521/34, Olomouc Mapa

Neurosalvezza s.r.o.