Hranice

Jakého specialistu hledáte?
  • „Pan doktor je skvělý. Velice šikovný, zachránil mi zub. Absolutně profesionální jednání. Pan doktor mě zbavil strachu ze zubaře. Jezdím až z Prahy. Velice doporučuji. Více

Skřivánčí 37, Aš Mapa

• Skřivánčí 37, Aš Mapa

Stomatologie Aš

• „po dlouhé době můžu říct super zubař Vše mi vysvětlil pomohl mi a byl ochotný, milí a hodný, určitě se k němu vrátím. Jeho snaha podrobné vysvětlení a na pomoc člověku ulevit od bolesti skvělý doktor Více

Klostermannova 1712, Aš Mapa

Ordinace zubního lékaře

• „Děkuji velmi paní doktorce je pečlivá a ochotná vám pomoci.Ma skvělý přístup k dětem a k lidem co mají strach.Nema problém dát injekci aby výkon byl bezbolestni.Dekuju moc za skvělé provedenou práci Více

Skřivánčí 37, Aš Mapa

• Otorinolaryngolog

„Velmi příjemný a milý pan doktor, vše perfektně vysvětlí. Sestřička je usměvavá a nic pro ni není problém. Vřele všem doporučuji navštívit tohoto lékaře. Více

Ordinace ORL

• „Velmi erudovaná,vstřícná a pečlivá lékařka.Jsme maximálně spokojeni

Slovenská 129, Hranice Mapa

Ordinace lékaře pro děti a dorost

• „Chvála, chvála, chvála... A naprostá spokojenost a důvěra!

Ordinace lékaře pro děti a dorost

• „Skvělá lékařka,bezvadný přístup jak k rodiřům, tak k dětem, vždy ví, co dělá.Takto by měli vypadat lékaři v ČR.

Palackého 1615, Aš Mapa

Ordinace pro děti a dorost

• „Pan doktor Vydra mi zachránil život. Už je to 27 let a nepřestávám být vděčná za to, že jsem měla to štěstí a poznala takového lékaře a takového člověka. Děkuji Vám pane doktore, moc na Vás vzpomínám a přeji jen to nejlepší... Více

Nemocniční 52/2271, Aš Mapa

Gynekologická ordinace

• „Velmi dobrá zubařka ,jsem sní spokojená nad míru.Dnes sem byla u ní a zas mám pěkný úsměv ,děkuji. .

Klostermannova 1712, Aš Mapa

Praktický zubní lékař

• „Paní doktorka je hodna na děti a milá.Začínajícím maminkám se snaži poradit a pomoct v určitých věcech.

Ordinace lékaře pro děti a dorost

• „naprostý profesionál s dokonalými výsledky,chodime k němu celá rodina a vždy maximální spokojenost!!!!je to skvělý člověk a lékař který své praci perfektně rozumi!!!!! Více

Šumavská 23, Aš Mapa

Stomatologická praxe s laboratoří

• „Chtěla bych touto cestou poděkovat za veškerou péči, byla jsem a jsem velmi spokojena a od pana doktora odcházím jen a pouze z důvodu přestěhování do Brna. Ještě jednou velmi děkuji Více

č.d. 392, Hazlov Mapa

Ordinace praktického zubního lékaře

• Praktický lékař

„Naše paní doktorka ,se o nás dobře stará, i přesto ,že už má svůj krásný důchodový věk. Dík

Sadová 225, Plesná Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Velmi dobrý a vstřícný lékař.

Na Vrchu 1778/30, Aš Mapa

Ultrasonografie a radiodiagnostika

• „dlouholeté zkušenosti

Nemocniční 52, Aš Mapa

Ortopedická ambulance

• „Doktora s duší a s tak velkým zájem o pacientku, jsem ještě nezažila,pan doktor je opravdu nejen příjemný a milý,ale navíc supr specialista,šla jsem na operaci i přesto,že nesouhlasil s mým výběrem nemocnice Karlovy Vary,tak udělal vše co bylo v jeho silách,aby mě alespon operoval primář,bohužel mne sestra ve Varech špatně objednala,takže mne operoval zástupce primáře,pan doktor Ducháč pak dlouho zachranoval to co oni pokazili,díky němu a jeho péči mám zdraví v pořádku!!!Nyní k němu chodí i má 17letá dcera,z první návštěvy měla obrovský strach a odcházela s úsměvem a beze strachu,takže co víc dodat,snad jen škoda,že je jen 5 hvězdiček. Více

Ordinace gynekologa

• „Paní doktorka je fakt perfektní. Milá, příjemná, velice nám pomohla. Děkujeme

Česká 273, Skalná Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Výborný zubař. Docházel jsem k němu od dětství. Velká spokojenst. Bohužel před několika lety ukončil praxi. Od té doby stále hledám. na dobrou péči už jsem narazil jen v Německu. Více

Nemocniční 81, Aš Mapa

Soukromá zubní praxe

• „S pani doktorkou jsme velice spokojení. Chodíme k ní s manželem a dětmi už přes 10 let a vždy nám vstřícně pomůže. Navíc to s dětmi umí, takže nemají zbytečný strach. Více

Zubní ordinace