Kynšperk nad Ohří

Jakého specialistu hledáte?
  • „Pan doktor je stručný, vše srozumitelně vysvětlí. Objednání funguje na jedničku, na vyšetření jsem nečekala.

Ortopedická ambulance - Moje ortopedie s.r.o., LPZ Sokolov

• „Na slečnu Mgr. Andreu Štefkovou jsem dostala velmi dobré reference a ty mohu jen a jen potvrdit. Opravdu umí pomoct, chce řešit problém, hledá možnosti, dává rady a doporučení. Vše vysvětlí, popíše...., protože zná a umí. Je milá, ochotná a velice profesionalní. Jana Hošková Více

Vítězná 2234, Sokolov Mapa

Ambulance Fyzioterapie Fyzioso

Klasická masáž

od 350 kč

• „Pan doktor je opravdu profík a užasný člověk, měla jsem problém s inkontinecíjsem už 4 týdny po operaci a jsem moc spokojená. Velké dík panu DOKTOROVIOperoval mě v nemocnici v Rakovníku kde je užasný personál a sestřička v ordinaci u pana doktora v Mar.lázních je také skvělá Více

Poliklinika Sokolov

U Nemocnice 91/3, Mariánské Lázně Mapa

Nemocnice Mariánské Lázně s.r.o.

• „Nejlepší ortoped široko daleko, po artroskopii hlezna vše vyléčeno, s vynikajícím výsledkem. Doporučuji

Slovenská 545, Sokolov Mapa

Nemocnice Sokolov

MOJE ORTOPEDIE s.r.o.

• „Moje zkušenost panem MUDr. Kalendou je výborná. Ochotný, vstřícný a především profesionální přístup. To samé platí pro sestřičku. 14 dní od operace kolene se pomalu vracím k běžnému fungování. Tímto děkuji nejen za perfektně odvedenou operaci, ale i za následnou péči. Více

Tovární 600, Chodov Mapa

Ortopedická ambulance

Slovenská 545, Sokolov Mapa

Nemocnice Sokolov

• „Pan doktor Johannes je velmi schopný a velmi příjemný lékař, který pacientce vždy vyjde vstříc. Nikdy jsem s ním neměla problém, vždy se mnou mluvil otevřeně a neskrýval přede mnou žádné informace. Když jsem něčemu nerozuměla, ukázal mi dokonce obrázky v knize na kterých mi vše vysvětlil. U žádného jiného lékaře, jsem se s ničím podobným zatím nesetkala. Pro mě je pan doktor Johannes jednička ve svém oboru. Více

17. listopadu 22, Cheb Mapa

Gynekologická ambulance

• „Vlídné zacházení příjemné prostředí a usměvavý personál vše je super. I když nerad chodím po doktorech, ale musím tady to nemá chybu. Více

Poliklinika Flora II Májová, Cheb Mapa

Ordinace Cheb

• „1.dobry pristup. 2.ochotny. 3.uzdravi. 4. poradi.dr.freml , dr.humenska a dr.ferus skutecni lekari. Vsem doporucuji. Více

Hlavní 263, Mariánské Lázně Mapa

Psychiatrická ordinace

• Sexuolog, Gynekolog

„Dříve byla čekací doba v čekárně i přes dvě hodiny... za tu dobu, co chodím k této dr.se vystřídala spousta sestřiček až nyní je ta dosavadní nejlepší! Obě moc příjemné, milé a lidské. Dr.vnímá, naslouchá, zodpovídá jakékoli dotazy. Prostředí čisté, útulné a vždy hraje Evropa 2???? vyšetření na úrovni, moderně vybavena ordinace. Dr.nemá problém přijmout pacienta v urgentních případech i po pracovní době. Za mě velká spokojenost!! Více

J. K. Tyla 361, Sokolov Mapa

Ordinace ženského lékaře

• „Výborný lékař, milý, slušný, usměvavý. K panu doktorovi chodím již delší dobu a nemůžu si ho vynachválit. Je to profesoinál se vším všudy. Zajímá se o vaše problémy, pošle vás na veškerá vyšetření, jen aby se ujistil, že jste v pořádku. Velmi si ho vážím a jsem ráda, že jsem v jeho péči. Více

J. K. Tyla 1568, Sokolov Mapa

Interní a tělovýchovné lékařství

• „Paní doktorka je velmi pečlivá, má osobní přístup k pacientovi a vždy kromě receptu přidá i dobré rady a doporučení. Jsem s ní velmi spokojená a budu se těšit ještě dlouhé praxi této lékařky. Bohuslava Holečková Více

Hradební 18, Cheb Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Praktický lékař

„Vynikající lékařka s lidským přístupem,odbornými znalostmi,ochotou pomáhat.U této lékařky je pacient v těch nejlepších rukách.Lze jen chválit. Více

Valdštejnova 20, Cheb Mapa

• Internista, Chirurg

„Přestoupila jsem k p. doktorovi od jiného a jsem spokojené. jemné oštření dětí a bez většího pláče a vždy přístup příjemný a ruce doktora zlaté. Mohu doporučit. Více

Cheb Mapa

• „Vstřícný, komunikativní a velice šikovný pan doktor. Výborná péče, ochota a přístup také jeho sestřičky.

U Nemocnice 91/3, Mariánské Lázně Mapa

Nemocnice Mariánské Lázně s.r.o.

• „Výborný lidský přístup, specialista na kolena.Vždy se snaží vyjít vstříc. Vřele doporučuji. J. Veselovský

Hlavní 282/144, Mariánské Lázně Mapa

Ortopedická ambulance

• „Szabo.I .Je to velmi příjemná paní doktorka,takových to lidí a lékařů by mělo být více a hned by na světě bylo lépe... Více

Hradební 18, Cheb Mapa

Samostatná ordinace oftalmologie

• „Paní doktorka je velice milá a ochotná, to se vidí jen málokdy. Po příjezdu na dětskou pohotovost jsme očekávali, že nás pošlou na zdlouhavá vyšetření k dalším doktorům, ale se sestřičkou hned zakročily, udělaly všechny potřebné testy a do hodiny jsme věděli výsledky. Mohu jen doporučit. Více

Tovární 600, Chodov Mapa

Poliklinika