Uherské Hradiště

Jakého specialistu hledáte?
  • Psychoterapeut, Psycholog

„Moc děkujeme panu Doležalovi za rodinné sezení. Bylo vedeno ve velmi pozitivním duchu i přes některé naše negativní zážitky uvnitř rodiny. Pan Doležal je opravdu odborník. Skvěle naslouchá, vše krásně vysvětlí a pomůže člověku pochopit, proč se v životě dějí různé situace, které někdy nechápeme. Podívat se svět jinýma očima. Pochopit své reakce a taky to, jak můžou působit na okolí. Sezení probíhaly velmi spontánně, chvílemi jsem si připadala jako s kamarádem na kafíčku :-) Více

Šedesátá, budova č. 64/1, 4. patro, areál Svit, Zlín Mapa

Mgr. Petr Doležal, psychologie a psychoterapie, Zlín

Psychologické poradenství

1 000 Kč

• Zubař, Stomatochirurg

„Pan doktor i paní sestřička velice usměvaví, při zákroku s vámi komunikují, snaží se vás rozveselit, abyste nemysleli na zákrok. Velice oceňuji tento přístup. Ač se člověk zákroku bojí, tak při zákroku nervozita opadne, příjmené prostředí. Pokud chcete opravdu příjemnou návštěvu zubaře, doporučuji pana doktora. Více

L. Váchy 1567, Zlín Mapa

Rafael dentální klinika

• „Pan doktor mě důkladně vyšetřil a díky jeho ochotnosti a rychlosti mi domluvil velmi důležitou operaci. K jinému gynekologovi bych nešla. Více

tř. Osvobození 1388, Otrokovice Mapa

MUDr. Azzam El Chaar

• „První návštěva byl veliký otazník a na všechny další jsem se, věřte - nevěřte, těšila a z ordinace odcházela nadšená a doma stála u zrcadla s otevřenou pusou...... Doporučuji všem váhajícím, stojí to za to. Více

Sv. Čecha 699, Zlín Mapa

Klinika MEDIFIS

• U Lomu 638, Zlín Mapa

Klinika reprodukční medicíny a gynekologie IVF Zlín

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Paní hygienistka Urbanová je skvělá. Byla jsem na dentální hygieně po delší době, u paní Urbanové poprvé, a veškeré moje obavy se rozptýlily po otevření dveří do ordinace. Svým citlivým a šetrným přístupem mi obávanou proceduru zpříjemnila, nechala mě i několikrát během hygieny odpočinout, a během 2 hodin dostaly moje zuby nový lesk a já instruktáž, jak se o ně poctivě starat. Odcházela jsem s úsměvem na tváři a už se těším na další návštěvu. Více

Antonínova 4466, Zlín Mapa

Dentální hygiena Zlín - Jiřina Urbanová dipl.d.h.

Bělení zubů

3 500 Kč

• Slovenská 3066, Zlín Mapa

MORAVEC DENT - MEDICAL s.r.o.

• „Nejlepší zubařka jakou si může člověk přát. Měla jsem panickou hrůzu ze zubařů, nyní chodím k zubaři s klidem. Její zákroky jsou nebolestivé, má lidský přístup. Absolvovala jsem u ní od vrtání, umrtvování zubu až po korunky a vše perfektní. Korunky na předních zubech nejdou absolutně rozeznat od vlastních zubů. Paní doktorka má zlaté ručičky a mohu ji všem jen a jen doporučit! Více

Slovenská 3066, Zlín Mapa

MORAVEC DENT - MEDICAL s.r.o.

• Oční lékař, Chirurg

„Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat panu primáři MUDr. Stodůlkovi nejen za vysoce profesionální práci, ale zároveň za citlivý lidský přístup. Jsem moc ráda, že jsem mohla být právě jeho pacientkou. Můj dík patří i všem členům jeho týmu se kterými jsem přišla do kontaktu - a to nejen na Gemini ve Zlíně, ale i v Ostravě-Bělském Lese. Vaši kliniku doporučuji všem, kteří potřebují řešit svůj zrakový problém. Ještě jednou děkuji, s pozdravem Libuše Radová Více

U Gemini 360, Zlín Mapa

GEMINI oční klinika a.s.

• „Já jsem spokojená, chodím k panu doktorovi již několik let a předtím jsem vystřídala zubařů až až. Dnes poprvé i s 1.5 letou princeznou a byl velice milý. Za me super! Mily, sympaticky a dokonce je s nim i sranda. Palec hore! Jediné co bych navíc uvítala je RTG v ordinaci (Pokud tam už není ) Více

Náměstí míru 64, Zlín Mapa

Stomatologie Zlín

• „Naprosto vyborny doktor! Sla jsem za nim s jednim problemem a vzhledem k tomu, ze se v poliklinice strida s jinym doktorem (u ktereho jsem byla pred lety s necim jinym), tak se podival na muj predchozi zaznam, sam od sebe. To, co minuly pan doktor odmital resit, on vyresil hned a sdelil mi, ze ma boule na brise (po operaci slepeho streva) je nador v jizve. Nic, co bych mela resit liposukci-jak mi radil doktor predchozi. Takze za me perfektni pristup! Doporucuju. A jeste se u nej clovek zasmeje. Více

třída Tomáše Bati 3705, Zlín Mapa

Zlínská poliklinika a.s.

• Praktický lékař, Pediatr

Traplice, Traplice 404, Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

náměstí Svobody 799, Buchlovice Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• „MVDr. Petra Eima mohu jen doporučit. Naše klisna rok a půl kulhala na zadní nohu a tři veterináři nedokázali stanovit diagnózu. Obrátila jsem se s prosbou na MVDr. Eima, ten rychle a pružně reagoval a přijel za námi. Již při pohledu na pohyb koně stanovil diagnózu, posléze pohmatem určil sval, který byl zasažen (což se potvrdilo při vyšetření na sonu.) MVDr. Eim nám navrhl možnosti řešení a doporučil doktory, na které se obrátit s operačním zákrokem. Klisnu jsme odvezli na Veterinární a farmaceutickou univerzitu v Brně na kliniku koní, kde operaci vedl MVDr. Žert. Tento případ byl i pro ně ojedinělý, nikdo se s ním zde ještě nesetkal. Klisna sloužila jako ukázkový případ, který byl rozesílán i do zahraničí. Kdyby nebylo MVDr. Eima klisna by dodnes kulhala. Jsem ráda, že máme v ČR takového doktora jako je MVDr. Eim, který se orientuje i v ojedinělých případech a který má zkušenosti i s případy ze zahraničí. Děkuji, Mgr. Martina Šopfová Více

Zámecká 582, Napajedla, Zlín Mapa

MVDr. Petr Eim - Ortopedie, Fyzioterapie, Biomechanika pohybu koní

• „K paní doktorce jsem přešla před 8 lety, po 3 potratech a nelidskému jednání předešlého pana doktora. A bylo to jak v pohádce. Vždy milá, ochotná, vstřícná. Všechno předem vysvětlí co bude dělat a během vyšetření vše komunikuje. Jsem ráda že jsem se dostala pod její křídla a neměnila bych. Více

U Lomu 638, Zlín Mapa

Klinika reprodukční medicíny a gynekologie IVF Zlín

• „Nikdy bych nevěřila, že trhání zubu moudrosti může být být bezbolestné. Pan doktor má zlaté ruce, za minutku byl zub venku. Byla jsem u něj v ordinaci na pohotovosti, škoda že nepřibírá nové pacienty, hned bych se registrovala. Takhle si totiž představuji ideálního zubaře. Více

Sokolovská, 508, Uherské Hradiště Mapa

MDDr. Zdeněk Volek

Bělení zubů

od 3 500 kč

• „Pan doktor je opravdu člověk na svém místě. Precizní vše vysvětlí a hlavně se pacientce věnuje a vyslechne její problémy, které následně řeší. Takový přistup jsem v Brně nezažila. Děkuji, že k Vám mohu chodit. Více

Sportovní 244, Moravský Písek Mapa

Gynekologická ambulance

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Se službou dentální hygieny jsem byla maximálně spokojena. Vstřícná komunikace, vysoká odbornost a příjemný pocit v ordinaci. Vřele doporučuji ! Více

Kotěrova, 5543, Zlín Mapa

Ordinace dentální hygieny

• „Jsem velice spokojená, krásné čisté prostředí, a pan dochtor i sestřičky hodny. Doporučuji super jednání a vše pan dochtor vysvětlí dopodrobna... Více

Zelené náměstí 1291, Mapa

GYNmeda UH