Internista Uherské Hradiště

• „Inteligentní příjemný člověk, který je ve své profesi na správném místě. Více takových :-) Byla jsem u něj na předoperační vyšetření, všechno vysvětlil a hlavně uklidnil. Často jsem si vzpomněla na jeho slova a to mi pomohlo ustát náročnou léčbu. Děkuji Více

Sadová, Zlín Mapa

Zlín

• Internista, Praktický lékař,…  Endokrinolog Více

„Jsem velmi spokojený s paní doktorkou i sestřičkou. Jsou příjemné, milé, vyjdou vstříc...Paní doktorka je pečlivá a snaží se nic nezanedbat, repektuje pacientův názor. Má dlouhé ordinační hodiny a v čekárně jsem nidy dlouho nečekal. Co víc si můžu přát?! Více

třída Tomáše Bati 3705, Zlín Mapa

Zlínská poliklinika a.s.

• „Ráda bych touto cestou poděkovala MUDr. S. Zemkovi za jeho erudovanou pomoc, komplexní zájem a péči i velkou empatii k pacientům. Pomohl mi rychle zjistit příčinu mých zdravotních potíží a zprostředkoval mi také další odborná vyšetření. Více

J.E.Purkyně 365, Uherské Hradiště Mapa

Uherskohradišťská nemocnice a.s

• Internista, Revmatolog

„Paní doktorka pečlivá, snaží se pomáhat pacientům za všech sil. Sestřička milá pozorná. Tak má fungovat ordinace lékař. Chodil jsem k ní asi dva roky. Více

Josefa Stancla 152, Uherské Hradiště Mapa

Revmatologická ordinace

• Internista, Endokrinolog

1 názor

„za mě spokojenost :)

J. E. Purkyně 365, Uherské Hradiště Mapa

Uherskohradišťská nemocnice a. s.

• Internista, Chirurg, Diabeto… log, Diagnostik, Gastroenterolog, Gynekolog, Kardiolog, Plastický chirurg, Praktický lékař, Pediatr Více

třída Tomáše Bati 5135, Zlín Mapa

Nemocnice Atlas - EUROCLINICUM a.s.

• Internista, Praktický lékař

„Paní doktorka je velmi pečlivá a ochotná. Preventivní prohlídka u ní je opravdu provedena a nekončí jen špachtlí v krku. Rovněž sestřička je velmi příjemná a milá. jury Více

Náměstí Svobody 316, Bzenec Mapa

• Internista, Praktický lékař

„K paní doktorce Karasové chodí celá naše rodina, tři generace od vnuka po babičku a jsme s ní velmice spokojeni. Děkujeme. Více

náměstí 17. listopadu 1545, Strážnice Mapa

• Internista, Gastroenterolog

„pan doktor je velmi přívětivý a lidský při nepříjemném vyšetření..děkuji vám pane doktore za váš přístup. děkuji i sestřičce za milý úsměv a příjemné slovo. Více

Vodní 13, Uherské Hradiště Mapa

gastroenterologická ordinace

• Internista, Gastroenterolog

„Dorbý den, ve dvaceti letech jsem se stal stalým pacientem této ambulance. I když mám Crohnovu chorobu, tak tam chodím velmi rád . Sestřička i samotná paní doktorka se mnou jednají naprosto profesionálně a navíc mě vždycky pozitivně naladí. Kdyby všichni lékaři působili stejným dojmem jako holky v této ambulanci, tak by se člověk nebál ani samotných zákroků. Těžko se důvěřuje protivným, neochotným lékařům, u kterých má pacinet pocit, jako by je obtěžoval Takový přístup se mi zdá neprofesionální a takoví lékaři by podle mě neměli v lékařství vůbec být. Tohle v této ambulanci nehrozí a všem musím jen DOPORUČIT. S pozdraverm, Habarta Ondřej, Velká nad Veličkou. Více

U polikliniky 1289, Veselí nad Moravou Mapa

Gastroenterologická ambulance

• Internista, Praktický lékař

„S její léčbou mám jen ty nejlepší zkušenosti

tř. 3. května 1180, Zlín Mapa

Privátní praktický lékař

• „Chodila jsem k p.doktorce před 15 lety, a ona byla ta, kdo zjistil, proč tak rapidně hubnu, poslala mě snad na všechna vyšetření, aby něco nezanedbala, a taky mi tenkrát hodně pomohla i s mými problémy s páteří. V r.2000 jsem se odstěhovala z UB, a přesto, kdykoli u ní byla má matka, se ptala na můj zdravotní stav, a když mi bylo 40, vzkazovala mi po mamce, že bych měla začít s preventivním užíváním léků proti osteoporoze, kterou máme v rodinné anamnéze. Maminka si ji taky nemohla vynachválit. Kdybych se neodstěhovala, chodila bych k p. doktorce dodnes, a lituju, že tady jsem nenašla stejně dobrého lékaře. Přeju paní doktorce hodně pracovních i životních úspěchů. V.B., Brno Více

Partyzánů 2174, Uherský Brod Mapa

Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o.

• Internista, Kardiolog

„Jde o mou první zkušenost s kardiologem - je naprosto skvělý! Vyslechne pacienta, zodpoví vaše dotazy, je trpělivý, profesionální ale také velmi lidský. Při samotném vyšetření je citlivý a ohleduplný. Prostě můžu jen doporučit!!! Více

Františkánská 163, Uherské Hradiště Mapa

• Internista, Praktický lékař

„Je pravdou dlouhé čekání,ale lékařka i sestra jsou skvělé.

Huštěnovská 1857, Staré Město Mapa

• Internista, Praktický lékař

„Opravdu nechápu co se "občanu z Jarošova" nelíbilo, já i celá naše rodina máme pouze letité pozitivní zkušenosti. A i sestřička je vždy vstřícná a příjemná, není co dodat. Více

Svatováclavská 517, Uherské Hradiště Mapa

Pivovarská 122, Uherské Hradiště Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Paní doktorka je ta nejempatičtější osoba na světě. Její diagnostika je bezchybná. Zachránila mi život. Dříve jsem navštěvovala jen doktory po atestaci a jde vidět její neskutečná praxe. Negativní komentáře nechápu, asi se jedná o osobní problém. Více

U polikliniky 1289, Veselí nad Moravou Mapa

Odborný lékař - internista

• Internista, Anesteziolog, Ch… irurg, Diabetolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Ortodontista, Ortoped, Ostatní, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Partyzánů 2174, Uherský Brod Mapa

Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o.

• Internista, Alergolog, Chiru… rg, Dermatolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gynekolog, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortoped, Ostatní, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

třída Tomáše Bati 3705, Zlín Mapa

Zlínská poliklinika a.s.

• Internista, Endokrinolog

„U paní doktorky se léčím asi dva roky. Je velmi milá a nikdy se na mně nezlobí, i když občas zapomenu zavolat na výsledky. Stále se ptá jak se mám a jak se cítím, není lhostejná. Někdo píše, že je náladová, ale zamyslete se nad sebou, jací jste vy! Každý má právo na špatný den a ona je taky jen člověk, navíc s velkou zodpovědností. A pacienti mají často zbytečné dotazy, myslí si, že všemu rozumí a pak se diví, že lékař už je nepříčetný... Já tuto lékařku velmi doporučuji! Více

J.Štancla 152, Uherské Hradiště Mapa