Holešov

Jakého specialistu hledáte?
  • „S paní doktorkou jsem byla velmi spokojená. Příjemná, pečlivá, vše vysvětlí. Její péči určitě doporučuji.

Moravcova, Kroměříž Mapa

Ordinace MUDr. Roman Laštůvka

• Psychoterapeut, Psycholog

„Moc děkujeme panu Doležalovi za rodinné sezení. Bylo vedeno ve velmi pozitivním duchu i přes některé naše negativní zážitky uvnitř rodiny. Pan Doležal je opravdu odborník. Skvěle naslouchá, vše krásně vysvětlí a pomůže člověku pochopit, proč se v životě dějí různé situace, které někdy nechápeme. Podívat se svět jinýma očima. Pochopit své reakce a taky to, jak můžou působit na okolí. Sezení probíhaly velmi spontánně, chvílemi jsem si připadala jako s kamarádem na kafíčku :-) Více

Šedesátá, budova č. 64/1, 4. patro, areál Svit, Zlín Mapa

Mgr. Petr Doležal, psychologie a psychoterapie, Zlín

Psychologické poradenství

1 000 Kč

• Zubař, Stomatochirurg

„Pan doktor i paní sestřička velice usměvaví, při zákroku s vámi komunikují, snaží se vás rozveselit, abyste nemysleli na zákrok. Velice oceňuji tento přístup. Ač se člověk zákroku bojí, tak při zákroku nervozita opadne, příjmené prostředí. Pokud chcete opravdu příjemnou návštěvu zubaře, doporučuji pana doktora. Více

L. Váchy 1567, Zlín Mapa

Rafael dentální klinika

• „Pan doktor mě důkladně vyšetřil a díky jeho ochotnosti a rychlosti mi domluvil velmi důležitou operaci. K jinému gynekologovi bych nešla. Více

tř. Osvobození 1388, Otrokovice Mapa

MUDr. Azzam El Chaar

• „První návštěva byl veliký otazník a na všechny další jsem se, věřte - nevěřte, těšila a z ordinace odcházela nadšená a doma stála u zrcadla s otevřenou pusou...... Doporučuji všem váhajícím, stojí to za to. Více

Sv. Čecha 699, Zlín Mapa

Klinika MEDIFIS

• Plastický chirurg

„to pan doktor s velkým D...s takovým přístupem jako má pan doktor Maceček jsem se ještě nesetkala...je to nejlepší doktor a jsem moc ráda, že jsem šla na augmentaci k němu...doporučuji a všude doporučovat budu...je lidský, věci říká na rovinu tak jak jsou žádné mlžení, usměvavý...prostě za mě Top Více

dr.Skaláka 14, Přerov Mapa

Ordinace plastické chirurgie, Nemocnice Hranice a.s.

• U Lomu 638, Zlín Mapa

Klinika reprodukční medicíny a gynekologie IVF Zlín

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Paní hygienistka Urbanová je skvělá. Byla jsem na dentální hygieně po delší době, u paní Urbanové poprvé, a veškeré moje obavy se rozptýlily po otevření dveří do ordinace. Svým citlivým a šetrným přístupem mi obávanou proceduru zpříjemnila, nechala mě i několikrát během hygieny odpočinout, a během 2 hodin dostaly moje zuby nový lesk a já instruktáž, jak se o ně poctivě starat. Odcházela jsem s úsměvem na tváři a už se těším na další návštěvu. Více

Antonínova 4466, Zlín Mapa

Dentální hygiena Zlín - Jiřina Urbanová dipl.d.h.

Bělení zubů

3 500 Kč

• Zubař, Stomatochirurg, Parod… ontolog Více

„Skvělý,chytrý,pokrokový,má skvělé výsledky,co k němu chodím,žádné vážné problémy nemám!Partnerovi dělal 2 inplantáty a naprosto dokonale!!! Je nadšený!! A to je u něj co říct!! Takže za mne lékař a asistentka naprosto TOP!! A to jako opravdu!!! Více

Novosady 1580, Holešov Mapa

• „Paní doktorka mi prohlédla všechna mateřská znaménka a uklidnila mé obavy. Domluvily jsme se na odstranění tří znamének z kosmetických důvodů, termín jsem dostala hned za 14 dnů. Více

Okružní 4701, Zlín Mapa

Medica Aesthetica - plastická chirurgie, korektivní dermatologie, laserová terapie

Botox

od 1 400 kč

• Slovenská 3066, Zlín Mapa

MORAVEC DENT - MEDICAL s.r.o.

• „Nejlepší zubařka jakou si může člověk přát. Měla jsem panickou hrůzu ze zubařů, nyní chodím k zubaři s klidem. Její zákroky jsou nebolestivé, má lidský přístup. Absolvovala jsem u ní od vrtání, umrtvování zubu až po korunky a vše perfektní. Korunky na předních zubech nejdou absolutně rozeznat od vlastních zubů. Paní doktorka má zlaté ručičky a mohu ji všem jen a jen doporučit! Více

Slovenská 3066, Zlín Mapa

MORAVEC DENT - MEDICAL s.r.o.

• Anesteziolog, Chirurg, Derma… tolog, Diagnostik, Plastický chirurg Více

Okružní 4701, Zlín Mapa

• Oční lékař, Chirurg

„Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat panu primáři MUDr. Stodůlkovi nejen za vysoce profesionální práci, ale zároveň za citlivý lidský přístup. Jsem moc ráda, že jsem mohla být právě jeho pacientkou. Můj dík patří i všem členům jeho týmu se kterými jsem přišla do kontaktu - a to nejen na Gemini ve Zlíně, ale i v Ostravě-Bělském Lese. Vaši kliniku doporučuji všem, kteří potřebují řešit svůj zrakový problém. Ještě jednou děkuji, s pozdravem Libuše Radová Více

U Gemini 360, Zlín Mapa

GEMINI oční klinika a.s.

• „Já jsem spokojená, chodím k panu doktorovi již několik let a předtím jsem vystřídala zubařů až až. Dnes poprvé i s 1.5 letou princeznou a byl velice milý. Za me super! Mily, sympaticky a dokonce je s nim i sranda. Palec hore! Jediné co bych navíc uvítala je RTG v ordinaci (Pokud tam už není ) Více

Náměstí míru 64, Zlín Mapa

Stomatologie Zlín

• „Naprosto vyborny doktor! Sla jsem za nim s jednim problemem a vzhledem k tomu, ze se v poliklinice strida s jinym doktorem (u ktereho jsem byla pred lety s necim jinym), tak se podival na muj predchozi zaznam, sam od sebe. To, co minuly pan doktor odmital resit, on vyresil hned a sdelil mi, ze ma boule na brise (po operaci slepeho streva) je nador v jizve. Nic, co bych mela resit liposukci-jak mi radil doktor predchozi. Takze za me perfektni pristup! Doporucuju. A jeste se u nej clovek zasmeje. Více

třída Tomáše Bati 3705, Zlín Mapa

Zlínská poliklinika a.s.

• Internista, Imunolog, Alergo… log Více

„Moc hodná, milá, profesionální paní doktorka. Sestřička nejlepší, co jsem kdy potkala. Obě jsou úžasné. Na příští návštěvu se těším. Doporučuji!!!! Více

Moravská 51, Kroměříž Mapa

MUDR.Eva Tilšarová - Alergologie a klinická imunologie

• Praktický lékař, Pediatr

Kabelíkova 2682/1, Přerov Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• Moravcova, Kroměříž Mapa

Ordinace MUDr. Roman Laštůvka

• „K paní doktorce jsem přešla před 8 lety, po 3 potratech a nelidskému jednání předešlého pana doktora. A bylo to jak v pohádce. Vždy milá, ochotná, vstřícná. Všechno předem vysvětlí co bude dělat a během vyšetření vše komunikuje. Jsem ráda že jsem se dostala pod její křídla a neměnila bych. Více

U Lomu 638, Zlín Mapa

Klinika reprodukční medicíny a gynekologie IVF Zlín