Uherský Brod

Jakého specialistu hledáte?
  • „Pan doktor mě důkladně vyšetřil a díky jeho ochotnosti a rychlosti mi domluvil velmi důležitou operaci. K jinému gynekologovi bych nešla. Více

tř. Osvobození 1388, Otrokovice Mapa

MUDr. Azzam El Chaar

• Praktický lékař, Pediatr

Traplice, Traplice 404, Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• „MVDr. Petra Eima mohu jen doporučit. Naše klisna rok a půl kulhala na zadní nohu a tři veterináři nedokázali stanovit diagnózu. Obrátila jsem se s prosbou na MVDr. Eima, ten rychle a pružně reagoval a přijel za námi. Již při pohledu na pohyb koně stanovil diagnózu, posléze pohmatem určil sval, který byl zasažen (což se potvrdilo při vyšetření na sonu.) MVDr. Eim nám navrhl možnosti řešení a doporučil doktory, na které se obrátit s operačním zákrokem. Klisnu jsme odvezli na Veterinární a farmaceutickou univerzitu v Brně na kliniku koní, kde operaci vedl MVDr. Žert. Tento případ byl i pro ně ojedinělý, nikdo se s ním zde ještě nesetkal. Klisna sloužila jako ukázkový případ, který byl rozesílán i do zahraničí. Kdyby nebylo MVDr. Eima klisna by dodnes kulhala. Jsem ráda, že máme v ČR takového doktora jako je MVDr. Eim, který se orientuje i v ojedinělých případech a který má zkušenosti i s případy ze zahraničí. Děkuji, Mgr. Martina Šopfová Více

Zámecká 582, Napajedla, Zlín Mapa

MVDr. Petr Eim - Ortopedie, Fyzioterapie, Biomechanika pohybu koní

• „Nikdy bych nevěřila, že trhání zubu moudrosti může být být bezbolestné. Pan doktor má zlaté ruce, za minutku byl zub venku. Byla jsem u něj v ordinaci na pohotovosti, škoda že nepřibírá nové pacienty, hned bych se registrovala. Takhle si totiž představuji ideálního zubaře. Více

Sokolovská, 508, Uherské Hradiště Mapa

MDDr. Zdeněk Volek

Bělení zubů

od 3 500 kč

• „Jsem velice spokojená, krásné čisté prostředí, a pan dochtor i sestřičky hodny. Doporučuji super jednání a vše pan dochtor vysvětlí dopodrobna... Více

Zelené náměstí 1291, Mapa

GYNmeda UH

• „Nemám na paní doktorku jediné ošklivé slovo.Ač vzhledem k svému věku naštěstí nepotřebuji intenzivní péči a navštěvuji opravu lékaře minimálně.Paní doktorka je vždy milá,vstřícná - klidně bych si ji naklonovala do jiných lékařských oddělení:-) nejen jako praktickou lékařku:-) Více

Komenského 10, Slavičín Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Není co vytknout, paní doktorka je opravdová profesionálka, vyslechne a poradí, vše provádí s opatrností a pečlivostí. Sestřička také velmi příjemná. Doporučuji. Více

Partyzánů 2174, Uherský Brod Mapa

Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o.

• „Při našich třech dětech a projítí již mnoha lékařů v okrese Zlín a Brno, mohu jen doporučit. Úplná spokojenost ze strany rodičů a profesionální přístup milé paní doktorky i sestřičky. Navíc je paní doktorka ve velké oblibě všech tří našich dětí. Více

Masarykova 315, Luhačovice, Luhačovice Mapa

praktický lékař pro děti a dorost

• Objízdná 1628, Otrokovice Mapa

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„Pan doktor mi moc pomohl se zvládnutím úzkostí a panických atak na mateřské. Opravdu má pochopení pro maminky na RD a nezlehčuje jejich stres a vyčerpání jako někteří jiní lékaři. Prošla jsem si u něj roční psychoterapií a mám zase zpátky svoje staré já bez strachu a depresí. Moc děkuji za úžasnou péči a podporu. Více

Partyzánů 2174, Uherský Brod Mapa

Ordinace klinické psychologie a psychoterapie

Psychologické poradenství

Cena nebyla přidána

• „Nikdy jsem nepotkala lepsiho pana doktora. Vzdy prijemny, opravdu clovek na pravem miste, vse umi dobre vysvetlit a zakroky jsou vzdy bezpolestne.O cloveka ma skutecny zajem. Take pani hygienistka velmi sikovna DOPORUCUJI Více

Komenského 170, Uherský Brod Mapa

FiDent s.r.o.

• „Milý pan doktor. Vždy odvede skvělou práci. Příjemné prostředí. Umí dobře poradit. Pokaždé s úsměvem.

Brněnská 1950, Staré Město Mapa

Praktický zubní lékař

• „Pan doktor je kapacita. Měl s mými zuby práce jako na kostele, ale každá návštěva u něj byla pohodová, bezbolestná, pečlivá a bez většího čekání..Teď mám díky němu zoubky hezky pospravované, a hlavně jsem se zbavila strachu z do té doby obávaného zubaře. Díky moc pane doctore! :) Více

Michalská 1695, Staré Město (okres Uherské Hradiště) Mapa

Staré Město

• „Velmi mila a napomocna pani doktorka. Pokud je nejaky problem, tak poradi i po telefonu. Takovi by meli byt vsichni lekari. Více

Kunovice, Mapa

Ordgyn - H

Uherské Hradiště, Uherské Hradiště Mapa

Uherskohradišťská nemocnice a.s.

• „Lékaře navštěvuji pravidelně a poměrně se k němu i těším, neboť vždy pomůže a humorem umocní efekt léčby. Vynikající odborník, laskavý a vstřícný ke svým pacientům. Je to prostě machr s velkým M Více

Františkánská 163, Uherské Hradiště Mapa

ORL ordinace

• Praktický lékař, Pediatr

„Doktorka, která je naprosto pohodě. Přístup perfektní, ale jeden komentář si neodpustím. Přijde mi, že její univerzální léčba chřipkových nemocí spočívá v nápadu "nasadíme antibiotika a uvidíme, co to udělá". Nikdy jsem s tím problém neměl, ale přece jen jsme dneska trošku dál a šlo by aspoň použít CRP. Více

Partyzánů 2174, Uherský Brod Mapa

Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o.

• „Výborná zubařka, pracuje velmi jemně, je šikovná, vstřícná, ochotná a příjemná. Jsem ráda, že můžu být její klient. Ilona P. Více

Masarykovo náměstí 157/8, Uherské Hradiště Mapa

Praktický zubní lékař

• „Velmi milá, lidská a pohodová paní doktorka. Je skvělý odborník, dokáže vždy poradit a hlavně účelově pomoct. Jedna z nejlepších lékařek, co jsem za život potkala. Více

Revoluční 1503, Uherské Hradiště Mapa

Ordinace odborného lékaře alergologie a imunologie

• „profesionalní přístup k pacientovi pečlivý diagnostik citlivý k lidem žadný naznak arogance jako u jinych obvod lekařů světlá vyjimka v džungli našeho zravotnictví Více

Zahradní 973, Zlín Mapa

Praktický lékař pro dospělé