Valašské Klobouky

Jakého specialistu hledáte?
  • „Naprosto vyborny doktor! Sla jsem za nim s jednim problemem a vzhledem k tomu, ze se v poliklinice strida s jinym doktorem (u ktereho jsem byla pred lety s necim jinym), tak se podival na muj predchozi zaznam, sam od sebe. To, co minuly pan doktor odmital resit, on vyresil hned a sdelil mi, ze ma boule na brise (po operaci slepeho streva) je nador v jizve. Nic, co bych mela resit liposukci-jak mi radil doktor predchozi. Takze za me perfektni pristup! Doporucuju. A jeste se u nej clovek zasmeje. Více

Ordinace Valašské Klobouky

• „Nemám na paní doktorku jediné ošklivé slovo.Ač vzhledem k svému věku naštěstí nepotřebuji intenzivní péči a navštěvuji opravu lékaře minimálně.Paní doktorka je vždy milá,vstřícná - klidně bych si ji naklonovala do jiných lékařských oddělení:-) nejen jako praktickou lékařku:-) Více

Praktický lékař pro dospělé

• „Paní doktorka je velice příjemná. Zájem o pacienta je opravdový,vždy se snaží vypátrat kde je problém a naordinovat vhodnou léčbu. Jsem ráda,že taková doktorka ve Slušovicích je. Ne že bych k doktorům chodila ráda,ale když už ho člověk potřebuje tak tady v této ordinaci se člověk cítí příjemně nejen díky vzhledu,ale také díky sympatické sestřičce i doktorce. Více

Vítězství 101, Slušovice Mapa

• „Paní doktorka Švehláková je úžasná, byli jsme u ní s dcerkou Eliškou již třikrát kvůli tikům a vždy byla moc hodná a vše mi vysvětlila. Odbornice a velmi příjemný člověk. Těšíme se na další návštěvu. Více

Valašskokloboucká poliklinika

• „MUDr. Nováková je skvělá, sympatická a empatická lékařka. K pacientkám je milá, dovede uklidnit i před operací ty, které ze zákroku mají obavy. Zažila jsem ji na příjmu na klinice a díky ní jsem uvěřila tomu, že operaci (cysty, endometrióza) společně zvládneme. Operovala mne spolu s panem primářem a již třetí den po operaci jsem téměř bez bolestí. Takže ještě jednou moc děkuji za skvělý přístup! Díky MUDr. Novákové jsem vše zvládla i přes mou fobii z lékařů (běžně mi bývá zle i při odběru krve). Děkuji! :-) Iveta Heclová Více

Mánesova 974, Bojkovice Mapa

MUDr.Kristýna Nováková

• „myslim že je trochu jinde než lekaři na Batove nemocnici ve Zline ...1. ma vynikajici prehled nad celym telem , venuje se pacientovi umi poradit i mimo leky , je jeden z mala ktery umi poradit a jde videt ze ho to bavi :) 100% tento doktor a urcite ne Batova nemocnice urologie a jejich zkouseni leku na pacientech Více

Valašskokloboucká poliklinika

• „S panem doktorem jsem velmi spokojená. Přestože už pár let nežiji ve Slavičíně a musím dojíždět, nového si nehledám. Je ochotný, vstřícný, vždy vše vysvětlí. Jsem přesvědčená, že svou práci dělá dobře, proto můžu jen doporučit. Pacientka Martina Více

Privátní gynekologická ordinace

• „Chodím tam i s přítelkyní, já alergiky a astmatik, přítelkyně silný astmatik. Výborný přístup, po léčbě se stav obou velice zlepšil. Doporučuji. Více

• Fyzioterapeut

„s rehabilitací jsem byl velmi spokojen.

Horní Lideč 293, Vsetín Mapa

Ordinace odborného lékaře v oboru fyzioterapie a léčebné rehabilitace

• „Dobrá lékařka, navíc příjemná, což se vidí bohužel stále méně. Takže můžu doporučit

Valašskokloboucká poliklinika

• „Dobrý den, já mám s doktorem Krejčím jen dobré zkušenosti. Na rozdíl od jiných ortopedů, kteří mě léčili ozařováním, kortikoidy, bolestivými injekcemi, až jsem skončila na operaci obou patních ostruh, která mi ale vůbec nezabrala. U doktora Krejčího jsem byla jen jednou, odborně mě vyšetřil, stanovil diagnózu a léčbu, provedl zákrok rázovou vlnou a já jsme opět po x letech mohla normálně chodit i sportovat. Ale striktně jsem dodržela jeho rady. Po zákroku jsem již několik let a nemám žádné problémy. Kdo však nedodrží jeho rady, ten potom má určité problémy, jako moje kamarádka, které jsem to také doporučila. A to jsem měla centimetrové patní ostruhy na obou nohách už i se zánětem okostice. Pan doktor mi ale provedl zákrok jen na jedné s tím, že druhá se sama zlepší, že mám šetřit peníze a měl naprostou pravdu. Proto si nemyslím, že by mu šlo jen o peníze. Kdyby ano, provedl by zákrok na obou nohách a já bych nic nepoznala, hlavně, že by mi to pomohlo. Vše bylo a je tak, jak řekl. A to, že zákrok stojí nějaké peníze je smutná věc, ale z pohledu našeho zdravotnictví, že to nehradí. Jsem zdravá, mladá žena, která řádně pracuje a nohy ke své práci potřebuje. Tento zákrok sice něco stál, ale v porovnání s měsíční neschopenkou ( a vydanými penězi za předchozí léčbu a pomůcky ), kterou jsem musela mít po operaci, to bylo vlastně velmi levné a rychlé řešení. Všem bych to doporučila a také doporučuji. A zdravím pana doktora a přeji mu hodně spokojených pacientů, jako jsem já. Iva S. Více

Poliklinika

• „Jsem spokojená, umí naslouchat, pomoci, netlačí na člověka a snaží se ho správně vést.

Komenského, Slavičín Mapa

Klinická psychologie s.r.o. PhDr. Jiří Laciga

• Praktický lékař

„perfektní člověk, vynikající odborník, máme velké štěstí, že máme v tak zastrčeném koutě Valašska profíka ve svém oboru. Více

č.d. 417, Štítná nad Vláří Mapa

Privátní praktický lékař a internista

č.d. 370, Nedašov Mapa

Privátní praktický lékař a internista

• „paní doktorka i sestřička jsou super. Jak každý říká že se dlouho čeká tak myslím že to není pravda. Kdo chce skvěle odvedenou práci tak si rád počká. Já všem můžu jen doporučit. Více

Valašskokloboucká poliklinika

• „Nejlepší doktorka jakou sem si mohla přát pro své děti. Vždy nám pomůže, poradí ať volám v jakoukoli hodinu. Sestřička je taky báječná SOU to andělé. Více

Masarykovo nám. 1130, Vizovice Mapa

Privátní dětská lékařka

• „Výborná doktorka která má srdíčko na pravém místě. Vyléčí, poradí a uklidní. Děti jí milují. Víc takových doktorů by byl luxus v našem lékařství. Více

Krátká 798, Valašské Klobouky Mapa

Privát. prakt. lékař pro děti a dorost

• Praktický lékař

„Úžasný lékař a člověk,sestřička perfektní a milá. Pomohou a poradí vždy a ve všem. Neznám nikoho s tak citlivým přístupem a ochotou s ohledem na to,kolik lidí jim každý den projde rukama. Více

Valašskokloboucká poliklinika

• „chodíme k paní zubařce celá rodina a jsme velmi spokojeni,profesionální přístup,moderní zařízení,příjemné prostředí.

Školní 822, Slavičín Mapa

Privátní stomatolog

• „je to nejlepší obvodní lékař v místě, dobrý diagnostik , neustále na sobě pracuje , moderně vybavená ordinace

Podhájí 1030, Bojkovice Mapa