Frenštát pod Radhoštěm

Jakého specialistu hledáte?
  • „Paní doktorka je prostě luxusní. Vůbec jí nezajimaly jiné názory. Sama si vse prohlédla a vyhodila vlastní závěr, který byl jako jediný správný a tak se nastavila správná léčba a tím se pomohlo. Ostatní kolegové vše sváděli na psychiku, která s tím opravdu neměla co dělat. A navíc, když jsem jí viděla s dcerou tak jsem fakt myslela, že jsou sestry. Nejen že vypadá skvěle, ale je naprosto perfektní odborník.!!!! Více

Operace očních víček

od 9 000 kč

• „Nejlepší doktor na světě. Úžasná kapacita. Výborná komunikace z lékařem. Podrobné vysvětlení bylo dokonalé. Zákrok proběhl rychle bez komplikací. Doporučuji jedině MUDr. Petr Kovář. Více

Baška 420, Frýdek-Místek Mapa

Gynekologická ordinace Baška

• „Ano, v tomto zařízení lze v pohodě přežít i nezbytné čekání při rozkapávání očí - rozhovor na konci povinných vyšetřovaček s pí dr. Pospíšilovou - tak to je balzám na duši i tělo, byť neříká vždy jen informace příjemné a pozitivní, D.Čupová Více

Operace rohovky

100 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Milá paní Lenko, jste velmi lidská, empatická, odborník na svém místě. Provedla jste mě nelehkým obdobím mého života, pomohla získat nový pohled na problémy, které jsem řešila. Neradila, ale pozorně naslouchala, nabídla mi objektivnější náhled na popisovanou situaci. Velmi si Váš vážím a jsem šťástná, že jste součástí mého života. Díky terapii získal můj život nový rozměr a hodně mě to obohatilo. Za to vše moc děkuji a přeji spokojené klienty, spoustu lásky a pohody v osobním životě :-). Renáta P. Více

Hutní projekt (boční vchod zprava), 28.října 1495, Frýdek-Místek (Místek), Frýdek-Místek Mapa

Nitka

• Zubař, Parodontolog

„Je to špičkový doktor jeden z nejlepších má svojí prvotřídní kvalitu a cit k lidem jsem 25 let u něho jsem spokojený . Více

K Nemocnici 2231/75, Nový Jičín Mapa

COMFORTDENT

Keramické korunky

od 2 880 kč

• „Velmi spokojena. Uzasni doktori, pani sestricka, profesni uroven i skveky pristup celeho tymu. Dekuji

Štefánikova 1301/4, Kopřivnice Mapa

Gynekologie Kopřivnice s.r.o.

• Školní 118, Frýdlant nad Ostravicí Mapa

• Onkolog, Gastroenterolog, Ch… irurg Více

„Pan doktor nemá konkurenci. Je to skvělý odborník, stejně tak skvělý má přístup k pacientovi. Nic pro něj není problém. Nedokáži slovy vyjádřit poděkování a vděčnost za to, že si mě v loňském roce vzal do své péče. Děkuji pane doktore. Kulichová Hana Více

K nemocnici 76, Nový Jičín Mapa

NsP Nový Jičín a Komplexní onkologické centrum

• „Chtěla bych touto cestou poděkovat paní doktorce Jarošové a kolektivu sester oční kliniky nejen za perfektně provedenou operaci víček, ale také za milé a empatické chování při každé mé návštěvě. Mgr.Eva Chrástková Více

OČNÍ EU s.r.o.

• „Pan doktor Pukovec je borec, vždy jde u něj v ordinaci cítit pohodová atmosféra a děti se ho nebojí a sestřička je milá. Doporučuji Více

Msgr. Šrámka 11, Nový Jičín Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

Očkování

2 000 Kč

Kunín 56, Nový Jičín Mapa

Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost

Očkování

2 000 Kč

• „Nejlepší lékař co znám a odborník na svém místě! Díky panu doktorovi mám zase krásný úsměv! Velmi příjemné a citlivé jsou také sestřičky! Více

Pivovarská 2182, Frýdek-Místek Mapa

Zubní ordinace MDDr. Adam Literák

Implantáty

8 000 Kč

• Lidový léčitel

„Dobrý den. Paní Suchánkovou neznám, ale cítím v ní tu energii. Dobře ví, o čem mluví a co dělá a vím to i já, i když se přímo biotronikou nezabývám.Ale hodně vím a paní Suchánkové bych jako pacientka plně důvěřovala. Přejí paní Suchánkové, ať se jí daří a ta nádherná energie jí nikdy neopustí Více

Dvořákova 1947/41, Nový Jičín Mapa

Biotronika, Energetická celostní medicína +420 733 646 190

• Psychoterapeut, Psycholog

„S panem Mgr. Pisakem mám osobně skvělou zkušenost a můžu jej všem vřele doporučit. Vždy mě pozorně vyslechne a dokáže mi přiléhavě poradit. Díky terapiím, které jsem u něj dosud absolvovala, se podstatně zlepšil nejen můj celkový psychický stav, ale v konečném důsledku i osobní a profesní život. Mé problémy nikdy nezlehčoval, ba naopak k nim vždy přistupoval velmi citlivě a snažil se je se mnou efektivně řešit. Bezpochyby jej lze podle mého názoru označit za velkého profesionála, člověka s velmi lidským přístupem a zápalem pro svou práci. Více

Na poříčí 595, Frýdek-Místek Mapa

Dopravní psychologie, psychoterapie, Frýdek - Místek

Psychoterapie

1 500 Kč

• „Pan doktor Valeš je úžasný. Chodím k němu 3 roky a zatím jen veliká spokojenost. Udělá si čas, vysvětlí, poradí... Doktor na úrovni. Více takových...Irena Více

Máchova 2129/32, Nový Jičín Mapa

Gynekologicko-porodnická ambulance

• „Pani Zidkova mi hodne pomohla s ramenem a sestre s bederni pateri. Ma velmi lidsky a profesionalni pristup. Vrele doporucuji. Více

Dvořákova 780, Frýdlant nad Ostravicí Mapa

Fyzioterapie Mgr. Monika Žídková

• „Ráda bych poděkovala paní doktorce i sestřičkám za profesionální a lidský přístup. Rozhodně mohu doporučit tuto ordinaci. Více

Msgr.Šrámka 1028/11, Nový Jičín Mapa

Odborný lékař stomatochirurg

• „V únoru jsem byla u pana doktora na dost nepříjemný zákrok "hysteroskopie", odstranění polypu z dělohy při místním umrtvení. Bála jsem se, ale díky milému a velmi profesionálnímu přístupu pana doktora vše proběhlo v naprostém pořádku a ani to nebolelo, za což bych mu ráda ještě touto cestou poděkovala. Strach byl opravdu zbytečný. Ještě bych ráda poděkovala asistující setřičce, která byla velmi milá a starostlivá. Více

Zdrav. středisko 500, Kozlovice Mapa

Gyn-Pren s.r.o., gynekologie

• Psychoterapeut, Psycholog

„K Mgr. Kahánkové jsem docházela něco přes rok potom, co se mi po porodu začalo těžce žít sama se sebou i mou rodinou, měla jsem úzkosti z celkového bytí. Pomohla mi dovést mě do stavu, kdy jsem schopna klidně žít sama se sebou, manželem i našim dítětem. Mgr. Kahánkovou jsem vnímala jako velmi empatickou, nezaujatou, profesionální psycholožku se snahou pomoci. Více

třída T. G. Masaryka 1101, Frýdek-Místek Mapa

• „JEZDIM K PANI DOKTORCE NEKOLIK LET A JSEM NADMÍRU SPOKOJENA. BYLO UŽ VŠECHNO ŘEČENO. NIKDE JSEM NEZAŽILA ABY MNE TAK DOKONALE VYŠETRILA. JSEM BYLA VELICE PŘEKVAPENA A SPOKOJENA. TAKE MNE HNED OBĚDNALA NA VEŠKERÉ VYŠETŘENÍ A TO JSEM BYLA STÉHO PAF. DÉKUJI ZA TO MOC DÉKUJI Z POZDRAVEN PACIENT. Více

8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek Mapa

Sagena s.r.o., Denní stacionář interní